Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro wyjeżdżam na urlop, nie wiem, czy złapię internet, na pewno nie będę miał dostępu do komputera, w tym czasie nie odpisuję na privy i nie wiem, czy w ogóle będę w stanie zaglądać. Głosowaniu już zrobiłem, więc nie powinienem niczego przegapić. W przyszłą środę powinienem być z powrotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wyjeżdżam na urlop, nie wiem, czy złapię internet, na pewno nie będę miał dostępu do komputera, w tym czasie nie odpisuję na privy i nie wiem, czy w ogóle będę w stanie zaglądać. Głosowaniu już zrobiłem, więc nie powinienem niczego przegapić. W przyszłą środę powinienem być z powrotem.

 

To tak tylko przypomnę, choć na pewno wiesz, że w przyszłym tygodniu również do niedzieli będzie można składać oferty w 4 turze.

Tak samo bez ograniczeń $, bez two-way, ale z możliwością zaproponowania kontraktu niegwarantowanego z datą gwarancji na dzień przed startem sezonu jeśli dobrze pamiętam (oczywiście będzie info na ogólnym dokładne z tym jeszcze)

 

No i udanego wypoczynku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No i udanego wypoczynku :smile:

 

Ja też się udaje na wypoczynek, więc oświadczam co następuje:

 

jadę hen hen daleko gdzie neta mogę nie uświadczyć, stąd zagłosowałem już jako pierwszy. Oferty do IV tury powinienem zdążyć złożyć tuż przed dedlajnem.

 

Grzegorzowi Monroe który jest bliżej Cavs niż Celtics życzę powodzenia, zdrowia i minut.

 

Co do Jusufa Nurkića ( dobrze napisałem? :D ), zgłaszałem już jednemu członkowi...rady ( ;) ), że niezależnie od wyników głosowania BOSTON CELTICS go wyrównuje.

 

Prawdopodobnie nie będę wstanie napisać w 48h po zakończeniu głosowania, lub wcześniej kiedy się jego sprawa już rozstrzygnie że będzie pomykał na zielono w następnym sezonie, stąd piszę to teraz.

 

Tak więc Jusuf, nigdzie nie jedziesz. Zostajesz w Bostonie. No chyba, że jakimś cudem jednak Jusuf wybierze Detroit. Ma w sumie do wyboru. Albo Detroit, albo Celtics. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dzieki za ogarnięcie za mnie FA i wybór ziutków na miejsca 13 i wzwyż 

Przepraszam za brak informacji, na urlopie byłem a potemi mi się przedłużyła nieobecność przez sprawy zawodowe.

Dopiero wracam do wirtualnego świata. Niespodziewałem się że to tyle zajmie.

 

Ale wygląda na to że czasu mam co raz mniej więc jeszcze nie rezygnuje z grania bo chce moich młdoych zobaczyc jak się rozegrają ale na pewno bede tutaj rzadziej niż do tej pory.

Postaram się mobilizować przy FA i głosowaniach.

 

Oczywiscie jesli to wam odpowiada.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.