Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie mi przypomniałeś.

 

Te deale i tak trza będzie ogłosić dzień-dwa przed draftem chyba wbrew zasadom NBA.

U nas nie ma live-draftu, w NBA nie ma czegoś takiego, że GM może zniknąć i trza za niego pickować ;d

 

Po prostu chodzi o to, by było wiadomo, kto ma jaki pick, a nie by np zniknął GM, który oddał pick i miał wybierać dla innego teamu - bo tamten team nagle byłby poszkodowany (tzn deal by padł pewnie, no ale nie o to nam chodzi.)

 

Nie wszedł ten pomysł z komisarzem, by wysyłać tam trade, ale liczę, że nikt nie zrobi z siebie DeAndre Jordana i te transfery traktuje jako oficjalne. Zwłaszcza, że ludzie często w negocjacjach oferują już graczy, których teoretycznie nie mają*

 

* - chociaż tu jest przecież zakaz, chyba nie wszyscy o tym wiedzą, a ja sam zapomniałem w ferworze negocjacji :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Po prostu chodzi o to, by było wiadomo, kto ma jaki pick, a nie by np zniknął GM, który oddał pick i miał wybierać dla innego teamu - bo tamten team nagle byłby poszkodowany (tzn deal by padł pewnie, no ale nie o to nam chodzi.)

wrzucic screena w momencie wyboru i po sprawie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thompson>love

Długo będziesz jeszcze przeżywał że oddałeś mccolluma, manu i ellingtona za połamanego irvinga i ponad 50-milionowy kontrakt tristana?:)

 

To jak dzwonienie do byłej dziewczyny po pijaku:) kiedyś musisz przestać:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Zwłaszcza, że ludzie często w negocjacjach oferują już graczy, których teoretycznie nie mają*

 

* - chociaż tu jest przecież zakaz, chyba nie wszyscy o tym wiedzą, a ja sam zapomniałem w ferworze negocjacji :tongue:

To powiem wam, ze powinnismy go zniesc. Bo patrzac na moja skrzynke odbiorcza, jest to bardzo kurna martwy zakaz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jonah Bolden (Lakers) - stash

Anzejs Pasecniks (Suns) - stash

Kyle Kuzma (Magic) - 3 lata, cap space

Caleb Swanigan (Jazz) - 4 lata, cap space

Josh Hart (Kings) - 2 lata, minimum

Sindarius Thornwell (Sixers) - stash

Wesley Iwundu (Sixers) - 4 lata, cap space

Frank Jackson (Rockets) - 4 lata, cap space

Isaiah Hartenstein (Lakers) - stash

Edmond Sumner (Pelicans) - two way contract

PJ Dozier (Suns) - stash

Cameron Oliver (Hornets) - 2 lata, minimum - obecnie bez klubu

Tony Bradley (Celtics) - stash

Derrick White (Knicks) - 4 letni kontrakt, cap space

Alec Peters (Wolves) - 2 letni kontrakt, minimum - obecnie bez klubu

Nigel Williams-Goss (Kings) - 2 letni kontrakt, minimum - obecnie bez klubu

Dillon Brooks (Nuggets) - stash - obecnie Utah Jazz

Dwayne Bacon (Hawks) - 3 letni kontrakt, cap space

Tyler Dorsey (Heat) - 2 letni kontrakt, minimum

Mathias Lessort (Bulls) - stash

Jaron Blossomgame (Nuggets) - stash

Thomas Bryant (Heat) - two way contract

Sterling Brown (Celtics) - stash - obecnie Philadelphia 76ers

George de Paula (Mavs) - stash

Devin Robinson (Wolves) - 2 letni kontrakt, minimum - obecnie bez klubu

Frank Mason (Jazz) - stash

Jonathan Jeanne (Jazz) - stash

Eric Mika (Clippers) - stash

Monte Morris (Heat) - 2 letni kontrakt, minimum

LJ Peak (Heat) - stash

 

Jakiś nadgorliwiec pokasował tematy, w tym moją ciężką pracę na temat 2nd rounderów. Niestety jest kilka znaków zapytania,bo został usunięty FA Tracker czy też wstęp do FA, gdzie był podany wasz cap space z początku gry. Nie wiem czy mieliście możliwość podpisania takich kontraktów, trzeba będzie to przeanalizować w przypadku 3 nazwisk.

 

Bardzo dziwna sprawa z Williams-Goss. Nie ma go nigdzie w trade, Kings go na 100% podpisali, ale nie ma go w rosterze, ani dead money. Shevcu, jakiś komentarz?

 

Boldem zaznaczyłem nazwiska, które w tym sezonie mają ostatnią możliwość podpisania kontraktu minimalnego. Jeśli się nie zdecydujecie, w momencie gdy Panowie grają już w NBA, to dalsze stashowanie będzie wiązało się z tym, że będzie konieczność zaoferowania mu kontraktu o wartości MLE ( casus Bogdanovica ).

 

Niedługo zbiorę się za two-way, których przypomnę można chomikować tylko dwa sezony.

 

Jak ktoś znowu usunie moją pracę, tnę ch**a przy samych jajach!

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziwna sprawa z Williams-Goss. Nie ma go nigdzie w trade, Kings go na 100% podpisali, ale nie ma go w rosterze, ani dead money. Shevcu, jakiś komentarz?

U mnie jest w dead money, poszedl w jakims dealu i go zwolnilem. Prawie na 100% publicznie na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiem wam, ze powinnismy go zniesc. Bo patrzac na moja skrzynke odbiorcza, jest to bardzo kurna martwy zakaz :tongue:

 

To nie jest martwy przepis. To są po prostu martwe oferty ;)

 

Co do gwarancji Palnik, to tak jak pisze Karpik i regulamin od początku - wszystkie TO/UNG/PO są rozstrzgane do 30.06 niezależnie od takich zapisów.

 

Co do 2giej rundy to zgodnie z regulaminem zabawy i NBA można podpisywać za dowolne pieniądze, czyli w praktyce wiadomo, że po prostu za minimum, opcja tylko w ostatnim roku. Liczba lat zależna od tego czy wchodzi pod capspace (wtedy do 4) czy nie (tylko 2)

 

Pozdrawiam i mam nadzieje ze wiele mnie nie omija :D

 

Na PW z ofertami poodpisuje wszystkim za 1-2 dni gora, przepraszam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że jest jedną osoba, która się zastanawia i wstrzymuje wszystkie trady na zasadzie domina :)

Wszystko jest zależne od innych spraw i gdzie się nie odezwę to wstrzymują rozmowę, bo inne trady i czeka na odpowiedź i ja też wstrzymuję i tworzy się takie koło.

Jak pęknie to pół ligi zamieni się miejscami lub z wielkiego hałasu nici :)

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy trady zrobione teraz a ogłoszone po play offach lub dla drużyn, które nie brały udziału w PO nawet w trakcie, wliczają się jeszcze do rozliczenia sezonu 2017/2018 czy reset już nastąpił czy następuje? 

Mi się wydaje, że reset już był, ale chciałbym potwierdzenia, bo to się wszystko rozlazło.

Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czasu przenosić - finanse na sezon 17/18 już się zakończyły (liczymy tylko, gdzie w PO dotarły poszczególne ekipy - wydatki znamy, dochodów jeszcze nie) z ostatnim dniem RS.

 

Który to deal :grin: ?

to było czysto hipotetyczne załozenie, że może być taki deal, że wstrzymuje decyzje innych GM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czasu przenosić - finanse na sezon 17/18 już się zakończyły (liczymy tylko, gdzie w PO dotarły poszczególne ekipy - wydatki znamy, dochodów jeszcze nie) z ostatnim dniem RS.

 

Czyli niezależnie co zrobię i tak moje wydatki za sezon 2017/18 będą takie same? Nieważne kiedy zrobię jakiś trade?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy trady zrobione teraz a ogłoszone po play offach lub dla drużyn, które nie brały udziału w PO nawet w trakcie, wliczają się jeszcze do rozliczenia sezonu 2017/2018 czy reset już nastąpił czy następuje?

Mi się wydaje, że reset już był, ale chciałbym potwierdzenia, bo to się wszystko rozlazło.

Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Był już chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.