Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

419-421 - jeden mecz do weryfikacji

 

 

BTW Serio, przy tak łatwym terminarzu Portland obstawiasz 15-13? Twój głos, twoja sprawa, tylko się dziwię ;)

Masz rację, my bad. Spojrzałem raz jeszcze na roster i rozkład, umknął mi jakoś Horford u Ciebie.

 

Dzięki za czujność, poprawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, my bad. Spojrzałem raz jeszcze na roster i rozkład, umknął mi jakoś Horford u Ciebie.

 

Dzięki za czujność, poprawiam!

 

Musisz nanieść poprawki na niektóre bilanse bo po zsumowaniu twoich głosów wychodzi 422-418 a musi wyjść suma 420 wygranych i 420 porażek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie:

Jeżeli sprzedałem kogoś w trakcie draftu to czy mogę teraz go kupić? CZy dopiero w offseason? W międzyczasie zmienił już klub.

 

Chyba nie możesz - przez rok od wymiany gracz nie może do Ciebie wrócić - taka zasada była, więc pozyskać go będziesz mógł dopiero przy okazji draftu 2018 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jakie końcowo są zasady FA? ;) w "trading block i wymiany" piszemy, jakie oferty czy gdzie? ;)

Końcowe zasady właśnie wrzuciłem do VIQ. Oferty będzie można składać w odpowiednim temacie, który powstanie przed północą.

Temat otwartej licytacji jeszcze wróci, ale najwcześniej od przyszłego sezonu. Teraz już mamy za sobą jedno ściąganie FAs w obecnej formie, które odbyło się przed startem sezonu i aby nie było bałaganu zostanie tak przez cały sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko napisać, że czepianie się Janka akurat tego, że gada o Lakers jak dla mnie zakrawa o drwine. O Kings ma mówić czy o Suns (bez obrazy)? i jeszcze zdziwko, że walczy o swój main target na FA. Zalecam powściągliwość w dobieraniu pretensji.

 

a tak z innej beczki - Fultz ma jakiś timeline na powrót?

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek to dirty player, co oczywiście zapisuje mu jak najbardziej na plus, ale też chyba sam zdaje sobie sprawę, że kto sieje wiatr, ten zbiera burzę ;)

 

Ogólnie dyskusja była żywiołowa, ale z klasą. Myślę, że taki bardzo pozytywny efekt rywalizacji tylko pomaga, bo czasem gra łapie grube zastoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek to dirty player, co oczywiście zapisuje mu jak najbardziej na plus, ale też chyba sam zdaje sobie sprawę, że kto sieje wiatr, ten zbiera burzę ;)

 

Ogólnie dyskusja była żywiołowa, ale z klasą. Myślę, że taki bardzo pozytywny efekt rywalizacji tylko pomaga, bo czasem gra łapie grube zastoje.

Byłaby z klasą, gdyby nie były przytaczane argumenty, jakoby cała dyskusja spowodowana była tym, że George dotyczył mnie i Janka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście w pierwszej chwili reakcja Janka na ten trade wyglądała na panikę, że coś idzie nie po jego myśli. Co mi nie pasuje do Janka, bo to wydawał mi sie gracz typu cicha woda brzegi rwie. Nie ukrywajmy, jeżeli ktokolwiek ma mieć szansę zatrzymać PG przed transferem do LAL to akurat tak skonstruowana ekipa jak Boston jest w czołówce. No zobaczymy. To, że Hay realnie poszedł do Bostonu chyba utrudniło/uniemożliwiło Regisowi jego podpisanie. Ciekawe czy i jska będzie korelacja tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL

 

Przecież ja i CM uważamy, że Cs dali za dużo, powinni dać mniej i dostać PG (future 1st rounds picki, jeden z talentów podkoszowych, które odejdą, a na które brak przy DMC mpg). Czyli maksymalizowalibyśmy szanse Eryko na pozostanie PG13 w Cs.

 

Ale jak GM Cs wyżej ceni pick Lakers 2018 od Fultza to o czym my mamy dyskutować nt ochrony rady :grin: ??

A jakby tak mu zależało na grze tu i teraz, to myślę bez problemu znalazłby bardzo dobry deal za fultza, który definitywnie zatrzymałby mu George'a :)

 

No ale szanowni koledzy z forum tego nie rozumieją. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL

 

Przecież ja i CM uważamy, że Cs dali za dużo, powinni dać mniej i dostać PG (future 1st rounds picki, jeden z talentów podkoszowych, które odejdą, a na które brak przy DMC mpg). Czyli maksymalizowalibyśmy szanse Eryko na pozostanie PG13 w Cs.

 

Ale jak GM Cs wyżej ceni pick Lakers 2018 od Fultza to o czym my mamy dyskutować nt ochrony rady :grin: ??

no przecież wiem o co Wam chodzi, więc skąd ten lol?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakiej racji? Kłania się casus Haywarda, który powinien być też przestrogą dla Januarego.

Właśnie się pytam, bo już nie pamiętam kiedy poszedł Hay

Mi osobiście w pierwszej chwili reakcja Janka na ten trade wyglądała na panikę, że coś idzie nie po jego myśli. Co mi nie pasuje do Janka, bo to wydawał mi sie gracz typu cicha woda brzegi rwie. Nie ukrywajmy, jeżeli ktokolwiek ma mieć szansę zatrzymać PG przed transferem do LAL to akurat tak skonstruowana ekipa jak Boston jest w czołówce. No zobaczymy. To, że Hay realnie poszedł do Bostonu chyba utrudniło/uniemożliwiło Regisowi jego podpisanie. Ciekawe czy i jska będzie korelacja tutaj.

Przejście nie miało wpływu, po prostu Jazz było silniejsze u nas niż w real nba a Boston imo słabszy

Nurkic i dmc obok siebei?

 

Wraz z otwarciem okienka transferowego, doszło również do wymiany w składzie rady ligi.

 

W miejsce LBS do rady wchodzą january oraz MarcusCamby.

Nie mam problemu z tymi kandyturami Ale czy to nie powinno być jakoś przeglsosowne przez ogół graczy?

Kto w ogóle dokonał wyboru?

Ps January nie był w radzie? :P miał przecież mieć jako pomysłodawca honorowe miejsce

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam problemu z tymi kandyturami Ale czy to nie powinno być jakoś przeglsosowne przez ogół graczy?

Kto w ogóle dokonał wyboru?

Ps January nie był w radzie? :tongue: miał przecież mieć jako pomysłodawca honorowe miejsce

Sami dokonaliśmy wyboru, tzn pomysł był mój, a podyktowany był tym, że z grubsza rzecz biorąc od pewnego czasu wszystko spadło na Tomka i on to ciągnął niemal w pojedynkę, co w pewnym momencie musiałoby się skończyć katastrofą. Uważałem, że trzeba działać szybko, żeby tej katastrofy uniknąć i udało się nakłonić najbardziej zaangażowanych ludzi. Także powiedzmy, że z uwagi na brak kontrowersji oraz potrzebę chwili trzeba było działać szybko. Latem można przeprowadzić ponowne głosowanie na te jakże zaszczytne funkcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.