Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Ponawiam pytanie a propos szaleństwa północy :grin:

 

Ta zasada "pierwszy może zmienić" - w przypadku np Spencera jest to bez sensu, co z tym (ewentualnymi zmianami ofert) chcecie zrobić?

jejku, january, nie mozesz poczekac az wszyscy chetni sie zglosza a potem ich przebic? pomysl taktycznie, po co chcesz pierwszy byc ;p

ulatwisz sprawe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie a propos szaleństwa północy :grin:

 

Ta zasada "pierwszy może zmienić" - w przypadku np Spencera jest to bez sensu, co z tym (ewentualnymi zmianami ofert) chcecie zrobić?

 

Nic. 

Ktoś skłąda pierwszy = wyznacza jakiś trend i reszta ma łatwiej. Nieważne czy to LeBron, Durant, czy Spencer Diw...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę bezsens pisać *z wyłaczeniem Spencera D..coś tam. 

Tak samo trochę bez sens czatować na 00:00, znaczy według mnie, co kto lubi nie :grin:

 

No to stratni będą ci, którzy się podpalą na 00:00 i się nie wstrzelą, a nie poczekają. Przecież można sobie jutro spokojnie wejść i napisać. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wschodnia:

 

Boston Celtics 17-11

Brooklyn Nets 6-22

Knicks 15-13

Philadelphia 18-10

Toronto Raptors 19-9

Chicago Bulls 11-17

Cleveland Cavaliers 22-6

Detroit Pistons 17-11

Indiana Pacers 7-21

Milwaukee Bucks 17-11

Atlanta Hawks 11-17

Charlotte Hornets 13-15

Miami Heat 3-25

Orlando Magic 14-14

Washington Wizards 18-10

 

Zachodnia:

 

Dallas Mavericks 5-23

Houston Rockets 21-7

Memphis Grizzlies 9-19

New Orleans Pelicans 14-14

San Antonio Spurs 20-8

Denver Nuggets 15-13

Wolves 16-12

Portland Trail Blazers 18-10

Utah Jazz 10-18

Oklahoma Thunder 14-14

Golden State Warriors 22-6

Los Angeles Lakers 12-16

Los Angeles Clippers 13-15

Phoenix Suns 4-24

Sacramento Kings 5-23

 

Covi: rzut kostka na TAK

 

wpisałem do arkusza i wyszło 406-434, więc 14W trzeba porozdawać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie widzę tego systemu. Wydaje mi się, że przejrzyściej byłoby ujednolicić to i zrobić tak samo jak normalne FA.

Przykład:

Po Koszarka zgłasza się w ciągu 3 dni 5 osób - rozumiem, że ta pierwsza osoba może po 3 dniach zmienić swoją ofertę i przebić? A inni nie mogą edytować swojej oferty?

Jeżeli mogą to będzie to przebijanka przez 3 dni, co w sumie nie jest głupim pomysłem, bo będzie po prostu licytacją w otwarte karty i wygrywa ktoś kto po 3 dniach będzie miał najwyższą ofertę albo głosowanie. W tym momencie ten bonus dla pierwszego zgłaszającego się nie ma sensu, bo każdy może zmieniać swoją ofertę.

Jeżeli nie mogą to wszyscy chętni oprócz tego pierwszego, będą się zgłaszać tuż przed upływem tych 3 dni, bo jaki jest sens zgłosić się jutro jak ktoś może się zgłosić na koniec i widzieć wszystkie oferty i je przebić? Tu bonus ma sens, ale jak 5ta oferta wejdzie minutę przed końcem terminu to i tak nic nie daje. Poza tym co z opcjami, że 4 drużyny chcą być pierwsze i wysyłają oferty o 0:00, ale posty są oczywiście w jakiejś kolejności? Ten piąty się śmieje, bo może sobie spokojnie to przebijać a oni oprócz tego pierwszego, leżą i kwiczą.

 

Mi się nie podoba:

- bezsensowna walka na milisekundy - to nie gra typu Wild Guns, by robić synchro.

- za dużo kombinowania zamiast przedstawienia najlepszej oferty

 

Jeżeli już taki system chcecie to bym uprościł i dał 3 dni na edycję swoich ofert bez jakiegoś asa osoby która zgłosiła jako pierwsza.

Po prostu licytacja a później głosowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nie podoba mi się pomysł licytowania. Odbiega to od założeń zabawy mocno.

 

Bardziej bym był w kierunku wysyłania PW, tylko że nie chcę męczyć Julka i tym sposobem nie rozwiązują się same, prawie na już, pojedyncze oferty. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jakie sa wlasciwie wady tej licytacji tomek?

 

brak licytacji oznacza ze kazdy madry poczeka do samego konca czasu z oferta..

w czasie licytacji sprawa rozwiaze sie po prostu szybciej ??

 

No tak, ale może to zrobić. Choć imho to tu nie ma co się rozwodzić, bo pieniądze ma kilka drużyn, a reszta może co najwyżej dać jakieś minimum BAE i liczyć na to, że będąc w topce zawodnik wybierze ich. 

 

Wada jest taka, że trzeba by na bieżąco to sprawdzać, a to kłóci się z głównym casualowym stylem ;)

To co robimy? Może po prostu odłożymy o jeden dzień by to wszystko poukładać? Czy dajemy oferty w jakimś takim systemie trochę dziwnym?

 

To nie jest głupi pomysł, ale przydałaby się deklaracja Karpia czy BTPH, że jutro będą w stanie to ogarnąć.

Bo ja pod nawałem PW postanowiłem przełożyć obowiązki z dziś i jutra tylko na jutro więc moja obecność, o ile nie wyrosną mi jeszcze 2 ręce, może być też mocno ograniczona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawiłeś deadline na wigilię i noc sylwestrową, a teraz mówisz że wisząca 3 dni oferta to będzie za mało? ;)

 

Jak ktoś ma krucho z czasem to mogę licytować za kogoś do określonej kwoty.

 

Nie ja, tylko Karpik.

Deadline ostateczny, a przed tym 3 tygodnie na napisanie opisu i dodanie. Porównanie niemiarodajne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10.51 Po zakończeniu każdego okresu trzyletniego ekipa powinna wyjść na plus, w innym przypadku ponoszone są konsekwencje (Przykladowe okresy rozliczeń to : sezon 17/18+18/19+19/20. sezon 18/19+19/20+20/21 etc).

 

 

Czyli zeszły sezon się nie liczy? Czy może zrobimy tak, że dla tych, którzy chcą, to się liczy, a dla tych, którzy nie chcą się nie liczy? ;)

 

 

Pytanie z kwestii drugiego trymestru.

 

KCP nie może grać w meczach wyjazdowych LAL - przenosimy to na Wolves, czy nie może grać poza Cali ;d ?

 

trudna sprawa :P albo robimy, że tyle ile opuścił spotkań dla LAL? :P

 

 

FA przesunięte czy nikt nie chce Dinwiddiego?

 

to jakie końcowo są zasady FA? ;) w "trading block i wymiany" piszemy, jakie oferty czy gdzie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wschód:
 
 
 
Boston Celtics 16-12
Brooklyn Nets 6-22
New York Knicks 14-14
Philadelphia 76ers 18-10
Toronto Raptors 20-8
Chicago Bulls 10-18
Cleveland Cavaliers 22-6
Detroit Pistons 15-13
Indiana Pacers 11-17
Milwaukee Bucks 16-12
Atlanta Hawks 12-16
Charlotte Hornets 16-12
Miami Heat 2-26
Orlando Magic 9-19
Washington Wizards 19-9
 
 
Zachód:
 
 
 
Dallas Mavericks 7-21
Houston Rockets 23-5
Memphis Grizzlies 14-14
New Orleans Pelicans 13-15
San Antonio Spurs 24-4
Denver Nuggets 18-10
Minnesota T-wolves 16-12
Portland Trail Blazers 15-13
Utah Jazz 8-20
Oklahoma City Thunder  16-12
Golden State Warriors 22-6
Los Angeles Lakers 16-12
Los Angeles Clippers  12-16
Phoenix Suns 6-22
Sacramento Kings 3-25

 

RoCo tak

 

 

419-421 - jeden mecz do weryfikacji

 

 

BTW Serio, przy tak łatwym terminarzu Portland obstawiasz 15-13? Twój głos, twoja sprawa, tylko się dziwię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.