Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Davis opuścił 5 spotkań. Nie wiem czy bez niego Pels wygraliby choć 1 więc możliwe, że przeszacowałem ich wynik.

 

BTW uważam że to nieladne zachowanie, że Camby tego nie uzupełnił. Gwiazdy pozostałych ekip z inj pojawiły się w arkuszu.

Śliwka naprawdę gra bardzo dobrze, fajnie jakbyście to wzięli czasem pod uwagę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będzie wyglądało to okienko transferowe? Wymiany potwierdzamy na forum, ok, rozumiem i wchodzą na 2. trymestr, a co z podpisaniem FA - będzie wysyłanie ofert na priv czy jawna licytacja? Wiadomo, jak to zrobimy? I co z moim wyjątkiem za kontuzję Haywarda? ;) mam coś takiego i ile kasy mogę wydać, i gdzie mi się to liczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie drużyna Laf'a jest drużyną na PO.

 

Zdrowi na pewno, ale 14 meczów absencji CP3 i 9 Griffina przy takim rosterze to mocno ograniczone możliwości. Jak Wam wychodzi 16-12 przy tylu kontuzjach, to zdrowi roznieśliby ligę jak w fantazjach LAFa.

 

A pomyśleć, że jako jeden z nielicznych mówiłem, że mogą zrobić finał Zachodu. Ale zakładałem ich zdrowych i kilka pozytywnych wariantów jak chociażby niezłą grę Afflalo po powrocie na swoje śmiecie, a facet przepadł już kompletnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 pkt z 18 rzutów czy 24 pkt z 19 rzutów to nie powód do chwały ;)

 

Zdrowi na pewno, ale 14 meczów absencji CP3 i 9 Griffina przy takim rosterze to mocno ograniczone możliwości. Jak Wam wychodzi 16-12 przy tylu kontuzjach, to zdrowi roznieśliby ligę jak w fantazjach LAFa.

 

A pomyśleć, że jako jeden z nielicznych mówiłem, że mogą zrobić finał Zachodu. Ale zakładałem ich zdrowych i kilka pozytywnych wariantów jak chociażby niezłą grę Afflalo po powrocie na swoje śmiecie, a facet przepadł już kompletnie.

 

Pewnie zakładałeś wariant scifi, że Paul i Griffin zagrają pełne sezony i chyba jako jeden z niewielu wierzyłeś w to, że Melo cokolwiek dobrego tej ekipie da. I to jest taki ogólny chyba błąd w postrzeganiu. Jeśli gracz co roku wypada na 15-20 spotkań w roku to jego "zdrowy" sezon to jest właśnie te +/- 60 spotkań, bo taka jest jego "normalność" i dla uniknięcia rozczarowań tak powinno się postrzegać zawodników jak Paul, Blake i każdego innego kto ma aż takie ciągutki do urazów.

 

Btw Carmelo w tym momencie gra jakieś 90% czasu na PF, a resztę dokoptowuje na centrze, a i tak w obronie jest robiony jak wiatrak. Nie chciałbym sobie nawet wyobrażać jakby to wyglądało gdyby miał faktycznie choćby z 5-8 minut grać naprzeciw trójek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ,że kluczową rolę jest to jak gra Paul w Houston gdzie grę z piłką zdominował Harden a u mnie miał by jeszcze lepsze cyferki .

 

Postaram się bardziej opisać tą sytuację.

 

18 , 24 , 16 ,20 18 Melo łapie wiatr w żagle.

I to na dobrej skuteczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ,że kluczową rolę jest to jak gra Paul w Houston gdzie grę z piłką zdominował Harden a u mnie miał by jeszcze lepsze cyferki .

 

Postaram się bardziej opisać tą sytuację.

 

18 , 24 , 16 ,20 18 Melo łapie wiatr w żagle.

 

Mógłbyś mi rozpisać minuty dla twojej rotacji?

 

Paul/Felton

Mack/Afflalo

Babbitt/Johnson

Griffin/Anthony/Johnson

Jordan/Nene/Stones

 

W szczególności interesują mnie minuty na PF gdzie masz Griffina i Carmelo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Chciałem byś mi rozjaśnił tą kwestię ale mam większy mentlik niż miałem.

 

Rozumiem że Melo gra 13min na PF (35min Griffina) a pozostały czas gra na SF obok Blejka. Możliwe. Niemniej sądzę, iż Carmelo robi focha na drużynę i kaleczy grę pokazując swoje niezadowolenie. I żaden JVG czy nawet Pop nie wpłyną na niego (chyba że masz LBJ-a, to bym mógł przyjąć, że go przekonał).

 

Jakim cudem DeAndre może przejąć minuty po CP3? Już masz 50min dla 2 Jordan i Nene a dokładasz 5min przy kontuzji CP3 - krótko bo krótko ale 7mln ktoś z 2 DAJ-Nene gra na PF; to jeszcze nie jest problem ale przy wypadnięciu Griffina napisałeś "c) bez Griffina minuty przejmuje Nene Wesley i Babbitt po 10  i DeAndre 5" - mamy 35min dla DAJ-a i 30 dla Nene (17min któryś na PF) a co daje dalsze konsekwencje (po powrocie Blejka mamy 100min dla DAJ-Nene-Griffin(4min jego na SF). W dzisiejszej koszykówce to może cię bardzo zaboleć. 

 

Tak jak ktoś wyżej napisał, przedstaw grę bez CP3 i Griffina. 

 

Rozpisuje się tak bo chcę cię sprawiedliwie ocenić a mam ogromny problem bo z jednej strony masz 2 zajebistych graczy, niemniej prawie wcale nie grali ze sobą. 

Edytowane przez kolader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może powtórzone pytanie, ale można gdzieś opisać zasady FA w nadchodzącym styczniowym okienku? Bo jest kilku fajnych graczy o których będzie pół ligi walczyło i dobrze by było gdyby wszyscy znali wcześniej zasady. Może je ogłosić w innym dziale niż tu, bo tu każda odpowiedź szybko zginie.

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.