Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

wiesz to troche tak jak ty z ujawnianiem niedotrzymania przez kogos slowa 

C_M mógł zrobić to sam jak miał o coś do kogoś pretensje, to byla ich sprawa, miedzy nimi, ale ty musiales wjebac sie miedzy wódkę i zakąskę, bo przeciez uwazasz sie za chodzące guru i moralny ideał, i tylko Ty możesz pokazać innym jak nie nalezy postępować.

wiec powiedz mi co jest zlego w tym ze pokazalem jakie dostalem oferty? jak mowilem tobie podczas negocjacji na priv jakie dostaje oferty zebys wiedzial jak przebic, to bylem spoko, ale teraz jestem zly ? hipokryta ; ]

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odsłoniłeś wartość handlową klubów. To na pewno utrudni im negocjacje.

nie pomyslalem o tym, masz rację. jeśli ktoś jest urażony, to faktycznie, przepraszam.

 

z tym że wiesz że ja bardziej pokazałem jak zależało im na PGeorge, czyli cenę PG według nich, a nie ile sobie życzą za Bledsoe, czy za Lavine ??

Nie podalem przeciez nikomu ceny za Bledsoe u LBS-a, ani nic w tym stylu. 

Gdybym napisał tyle trzeba dać żeby dostać Bledsoe  to byloby to o wiele bardziej krzywdzące..

Ale fuckt, macie racje :) 

Jestem zbyt impulsywnym GM-em :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry deal.

 

Ryzykowny ze strony Eryko, ale dobry. Celtics mają na ten moment 3 UFA latem którzy raczej będą mieli wzięcie. Nie powiem, ciekawe ryzyko.

 

A Ronnie skoro uważa, że to najlepsza dla niego opcja to why not.

 

Na pewno Boston ma większe szanse na zatrzymanie PG niż indiana, no ale i tak to głównie zależy od realnej decyzji George'a której nie znamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Good luck na rynku FA, gdy z maksami wyskakują też ekipy z 2x AS.'

 

Nikt się nie czepia PG13 w Cs.

Wszyscy uważają, że Fultz tu był untouchable. I to jest to pilnowanie Eryko przez radę?

 

Tylko Eryko ma ogromną przewagę nad resztą ekip z 2x AS, bo ma do wszystkich swoich prawa Birda ;]

 

Widzę, że naprawdę boli pewne osoby fakt, że sprawa PG w ich ekipie się mocno skomplikowała.

 

PS Rada zgodnie stwierdziła, że jest to raczej kiepski deal dla Celtics, bo dużo oddają, ale nie na tyle kiepski, żeby wetować, bo Eryko obrał pewien konkretny kierunek.

 

 

Teoretycznie masz wybór :

 

Ingram, Butler, Russell, Nance vs Saric, Leuer, Brown. vs Giannis, Brogdon, Middleton

Gdzie idą PG i DMC?

 

Różnica jest taka, że dla Cs to jest życie albo śmierć teraz.

 

Jak wyjmą kalkulator, to mogą nigdzie nie pójść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może należy spojrzeć z drugiej strony i hejteryzm odnosnie lakers?

 

Jasiu robi bardzo dużo, żeby pg13 do niego przyszedł. Do tego letnie informacje odnosnie chemii, ktorą czuje george do lakers to są przesłanki by sądzić, ze to właśnie Lakers są faworytem w tym wyścigu i choćby z tego powodu Eryko nie powinien tak słono płacić.

Pierwszy przyklad z brzegu. U nas Hayward gra w Utah a nie w Bostonie. Zobaczymy co w wakacje wybierze PG13.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacers idą w przebudowę i ta wymiana z C's daje im sporo -TLC i Fultz to prospekci, pick HOU może spasć niżej - Harden ma kontuzje przez 2 tygodnie, a ostatnio Rockets mieli 5L z rzędu, wiec pick może być być ok. 23 przy dobrych (dla RA) wiatrach.

 

Indiana tez sprawdza Josepha, któremu daje szansę, w zamian 2 2ND roundery to spoko cena.

 

Hawks wyraźnie idą w tank ;) pick w top 10 powinni uzyskać, ale o top5 może być trudno ;p widać jednak, że odpuszczają raczej ten sezon i maja picki i Leafa jako młodego do ogrywania.

 

Portland fajny trade - Tucker się tam przyda - brakowało Sg/SF i juz jest - ekipa na HCA póki co. Ruch ten dal tez rozluźnienie pod koszem (Davis oddany).

 

Boston poszedł all-in i podoba mi się to ;) oddali Fultza, którego aktualna wartość była dość mała, ale poza nim raczej dużo nie dali - pick HOU nie jest w loterii, Redick z IT by nie pasował za bardzo, TLC póki co nie grał za dużo, a Koufos to szrot ;) szkoda ze przejęli Leuera z słabym kontraktem, no i ze PG13 ma roczny kontrakt, no ale póki co są mocnym zagrożeniem dla Cavs i ECF to minimum dla tej ekipy - podoba mi się to ryzyko, choć trochę za dużo dali,no ale jak idziesz all-in, to płacisz więcej niż inni ;) sam jestem ciekawy, co dalej z Bostonem - będą jakieś inne ruchy i jak potoczy się sezon - na pewno jest ryzyko, zobaczymy, czy się opłaci ;)

Edytowane przez MJ1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu już zejdzcie z niego C_M. W 10 minut znajdę 10 mniej równych dealów tutaj. byly hurtowe wyprzedaże całych zespołów (sacto, miami) za frytki, to nikt się nie czepiał. Teraz się czepiają głównie dwie osoby, które mają największe zainteresowanie Paulem George. 

 

Gdyby zaproponował mi Browna zamiast Fultza to też bym klepnął, natomiast co wolicie zostawić jak się bijecie już w tym roku o finały odpowiedzcie sobie sami. Gościa co jest już niezłym starterem i robi 15/6 czy fultza co narazie jest na rehabilitacji a mamy już styczeń. 

Do sarica żebym go wziął musiałby doplacic jeszcze jednym pickiem i Smartem czy kims, żeby salary się zgadzało. Tu tak samo - jak bijecie się o finał wolicie oddać Sarica i Smarta, czy Fultza??

 

Eryko ma super zbilansowaną pierwszą piątke, oraz najlepszą ławkę w lidze. Dwóch obrońców w s5 mogących na przemian kryć lebrona, mają stoppera z ławki w postaci nurkica, masę ofensywnego talentu, Smarta rzucają na Irvinga jak IT nie daje rady, i jeszcze dwa okienka żeby jeszcze się wzmocnić, bo nadal mają jakieś tam picki w nadwyżce.. źle? 

 

A sytuacja w lecie?? c***owo, mówisz?? Leuer, Saric i Brown to 17,5 mln, mają Smarta, Randle i Nurkica jako RFA, i na niskich cap holdach, Isaiaha również na malutkim capholdzie. Ta sytuacja jest przecież zajebista, bo nawet jak george czy dmc się wykruszy to Eryko ma w c*** miejsca na zmianę planu, danie tej kasy komuś innemu, jakiś transfer, czy cokolwiek... jeżeli 82mln wolnego miejsca i tylu graczy na prawach birda to c***owa sytuacja, to cala reszta ligi siedzi po prostu w grząskim szambie i nie moze wykonac zadnego ruchu. Eryko ma ręce czyste i swobodnie będzie wykonywał ruchy, kiedy wy będziecie się siłować z gównem i próbować wciskać swoich plumlee i asików do tankujących zespołów. 

 

wiecej juz na ten temat nie gadam, bo wasz ból dupy to naprawdę dziecinada..  

 

 

eryko potwierdz dla formalnosci w odpowiednim temacie.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu już zejdzcie z niego C_M. W 10 minut znajdę 10 mniej równych dealów tutaj. byly hurtowe wyprzedaże całych zespołów (sacto, miami) za frytki, to nikt się nie czepiał. Teraz się czepiają głównie dwie osoby, które mają największe zainteresowanie Paulem George. 

 

Gdyby zaproponował mi Browna zamiast Fultza to też bym klepnął, natomiast co wolicie zostawić jak się bijecie już w tym roku o finały odpowiedzcie sobie sami. Gościa co jest już niezłym starterem i robi 15/6 czy fultza co narazie jest na rehabilitacji a mamy już styczeń. 

Do sarica żebym go wziął musiałby doplacic jeszcze jednym pickiem i Smartem czy kims, żeby salary się zgadzało. Tu tak samo - jak bijecie się o finał wolicie oddać Sarica i Smarta, czy Fultza??

 

Eryko ma super zbilansowaną pierwszą piątke, oraz najlepszą ławkę w lidze. Dwóch obrońców w s5 mogących na przemian kryć lebrona, mają stoppera z ławki w postaci nurkica, masę ofensywnego talentu, Smarta rzucają na Irvinga jak IT nie daje rady, i jeszcze dwa okienka żeby jeszcze się wzmocnić, bo nadal mają jakieś tam picki w nadwyżce.. źle? 

 

A sytuacja w lecie?? c***owo, mówisz?? Leuer, Saric i Brown to 17,5 mln, mają Smarta, Randle i Nurkica jako RFA, i na niskich cap holdach, Isaiaha również na malutkim capholdzie. Ta sytuacja jest przecież zajebista, bo nawet jak george czy dmc się wykruszy to Eryko ma w c*** miejsca na zmianę planu, danie tej kasy komuś innemu, jakiś transfer, czy cokolwiek... jeżeli 82mln wolnego miejsca i tylu graczy na prawach birda to c***owa sytuacja, to cala reszta ligi siedzi po prostu w grząskim szambie i nie moze wykonac zadnego ruchu. Eryko ma ręce czyste i swobodnie będzie wykonywał ruchy, kiedy wy będziecie się siłować z gównem i próbować wciskać swoich plumlee i asików do tankujących zespołów. 

 

wiecej juz na ten temat nie gadam, bo wasz ból dupy to naprawdę dziecinada..  

 

 

eryko potwierdz dla formalnosci w odpowiednim temacie.

 

Dalej gubicie to co najistotniejsze.

 

Faktem jest, że Boston znacząco zwiększył swoje szanse na pozostanie PG13. Faktem jest również, że ma relatywnie spore szanse na pokonanie Cavs.

 

Natomiast problemem pozostaje ciągle to, że wyżej wymienione rezultaty mógł osiągnąć znacznie mniej obciążającym sposobem. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno małe słowo, a jak wiele zmienia :smile: 76ers, lakers, bucks, sporo tych drużyn, które mniej lub bardziej lepsze perspektywy pg13 zaproponują.

 

Cóż, ja nie chce specjalnie zabierać głosu w tej dyskusji, bo sam o George'a zabiegałem, ale dla mnie to najmniej równy transfer w historii beGM. 

Nie jest to równy deal, jest ryzyko, że oddał Fultza za pół roku Georga i ja bym nie poszedł na miejscu Bostonu na ten deal, to pewne, ale tak by być uczciwym to dla mnie deal Lakers Sacto, czyli spuszczenie dwóch mega złych kontraktów za 2nd roundery i bodajże jakiś słaby 1st to był zdecydowanie nr 1 i nie ma nawet podejścia do tego. Niestety wtedy nikt nie krzyczał, że Lakers zgwałcili niedoświadczonego (tak myśleliśmy) menadżera Legia i nikt nie wołał o veto a już na pewno nie sam zainteresowany. A wypaczyło to grę niestety.

 

Dla mnie jeżeli większość rady ten deal wcześniej widziała i go zaakceptowała, to nie ma tematu veto, oczywiście można wyrazić opinię, że nie jest to dobry deal dla Bostonu a świetny dla Indiany. Ronnie wszędzie pisał, że rozważa oddanie Georga i to było pewne, że oferty będą i wybierze najlepszą. Przez długi czas moja była najlepsza, ale niestety nie stanąłem do dalszej licytacji, zresztą przebić Fultza byłoby ciężko.

 

Trochę mnie martwi, że niektóre drużyny albo są w stanie wegetacji, albo rozprzedawane i jak zrezygnuje menadżer to zostawi słaby teren do budowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak teraz trochę wiecej napiszę, póki mam czas.

 

Dla wielu pewnie wymiana byłaby wygrana, gdybym zostawił fULTZA, A ODDAŁ PICK LAL. Głównym powodem zostawienia picku było to, że klasa 2017 jest mega mocna i obfituje w dużo talentów. Wiadomo, Fultz super prospekt, ale średnio go widziałem. Postanowiłem nie ryzykować PG i ryzyk fizyk. Jak Fultz po kontuzji zrobi karierę, a ja nie znajdę alternatywy, no cóż, bywa, przegrałem. Na razie cieszę się zespołem, który będzie walczył o finał, to był mój cel od początku. Mam top 5 ławkę, super skład w którym jeszcze może dojść do zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak teraz trochę wiecej napiszę, póki mam czas.

 

Dla wielu pewnie wymiana byłaby wygrana, gdybym zostawił fULTZA, A ODDAŁ PICK LAL. Głównym powodem zostawienia picku było to, że klasa 2017 jest mega mocna i obfituje w dużo talentów.

 

Ulegasz propagandystom jak BMF czy January, którzy po kilku dobrych meczach pompują tych grajków równie przesadnie jak nasi sportowi dziennikarze jarają się każdym dobrym kopnięciem naszego młodego piłkarza w Ekstraklasie. Dokładnie ten sam mechanizm.

 

Po HS to każdy pisał, że szykuje się płytki draft z pięcioma świetnymi nazwiskami w czołówce i dalej raczej bieda. Oczywiście jakieś perełki będą, bo przecież Giannis też poszedł w roczniku Bennetta, ale ogólnie ja bym mocno ważył opinie. Co roku jest najmocniejszy draft w historii, a potem przychodzi solidna weryfikacja.

 

Oczywiście ten z 2017 roku wygląda na ten moment bardzo dobrze. Nie pamiętam, by tylu freshmanów wykazywało taki dobry impact w pierwszym sezonie. Tym bardziej Fultz jako "jedynka" wciąż rozbudza wielki entuzjazm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja stanę po stronie Eryko.

 

Jest młody i dopiero co zbiera doświadczenie i wiem jak trudno osobie , która pierwszy raz bierze udział w takiej zabawie zaznajomić się z realiami ligi chociaż moim zdanie skoro rada trzyma pieczę nad nim to powinna tą wymianę zawetować i myślę ,że chłopak już wyciągnie wnioski ze swojego postępowania bo wiem to po sobie gdyż każdy krok teraz będzie bardziej przemyślany niż było to na początku gdy wchodziłem do zabawy.

 

Redick i Fultz i jeszcze pick za gościa ,który jest na poziomie Melo huh za dużo.

 

Ze słów, które padły tutaj wczoraj wynika, że ta wymiana została przedstawiona radzie i nie została zawetowana. Określono ją jako słabą dla Bostonu i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja stanę po stronie Eryko.

 

Jest młody i dopiero co zbiera doświadczenie i wiem jak trudno osobie , która pierwszy raz bierze udział w takiej zabawie zaznajomić się z realiami ligi chociaż moim zdanie skoro rada trzyma pieczę nad nim to powinna tą wymianę zawetować i myślę ,że chłopak już wyciągnie wnioski ze swojego postępowania bo wiem to po sobie gdyż każdy krok teraz będzie bardziej przemyślany niż było to na początku gdy wchodziłem do zabawy.

 

Redick i Fultz i jeszcze pick za gościa ,który jest na poziomie Melo huh za dużo.

Spojrz na to tak:

JJ nie jest w jego planach

Pick houstonn bedzie 22-30

Fultz po operacji to moze byc niepewna opcja

 

Jezeli zatrzyma PG13 to nie bedzie pokrzywdzony w tej wymianie. Po sezonie George raczej z Thubdet odejdzie i poszuka nowej ekipy gdzie moze krecic lepsze cyferki. Eryko na dzis ma 3 ufa - Thomas, DMC i George ktorych zapewne bedzie chcial podpisac w pierwszej turze oraz ma mase rfa ktorych moze przeczekac na spokojnie. Dla mnie ruch jest ok, a ze przeplacil, triuno...cel uswieca srodki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.