Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Przy okazji @Tecu jako ze ma dużo pickow i dobre kontakty z Pacers skorzystał mocno i dostał promocyjnie mój unprotected 29, za pick przyszłoroczny, pewnie z trzeciej dziesiątki, nie oszukujmy się. promocja, bo potrzebowałem uwolnić pick z tego roku dla @Sylvinho. a inni gmowie jak wyczuli promocje to chcieli jeszcze żebym dopłacał im za taka wymianke i byli dośćchciwi, wiec gratki Tecu - imo swietne ruchy w te offseason ( choć dopilnuje aby ten pick Pacers był słaby 😛 ). W Sixers z kolei cisza poki co, czyzbys za bardzo się wkręcił w budowanie od podstaw ? 

 

z mojej strony: pozyskałem Harta, @Regis potwierdzi ze pytałem o niego chyba z 4-5 razy ostatnie trzy sezony. Według mnie Josh Hart to najlepszy „łatacz rotacji” w NBA w tej chwili. Ironman, który zagra pewnie z 80 meczy , jak bedzie trzeba to zagra po 40 min na wszystkich pozycjach. Taki zawodnik jest niezwykle cenny i uważam że jedna ryzykowna podmianka picku i jeden pick z drugiej dziesiątki draftu, raczej kiepskie dwa 2nd roundery to dość spoko cena. Oczywiście ktoś tam bedzie znów bic pianę ze wydaje unprotected picki, ale historia pokazuje że to nigdy nie jest top10 wybór i drugiego człowieka skauta z tego sezonu raczej nie odwalę. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nigdy chyba nie było tak mało trade ( dosłownie jeden ) w okienku. 
 

Widać kto napędzał te trade’y. Jestem ciekaw jak dalej będą wyglądać okienka bez Trójcy ( Ja , Qcin i Pablo ) , którzy napędzali to

Edytowane przez LAF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LAF napisał(a):

Nigdy chyba nie było tak mało trade ( dosłownie jeden ) w okienku. 
 

Widać kto napędzał te trade’y. Jestem ciekaw jak dalej będą wyglądać okienka bez Trójcy ( Ja , Qcin i Pablo ) , którzy napędzali to

Chyba u nas był/jest znacznie większy ruch wymian w offseason niż w RL:)

Durant, George, Porzingis, Derrick White, Dejounte Murray, Coby White, Draymond, Claxton, KCP, Reaves, Wiggins, Hart, Myles Turner, Reid, Zubac, M. Porter i wielu innych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LAF napisał(a):

Nigdy chyba nie było tak mało trade ( dosłownie jeden ) w okienku. 
 

Widać kto napędzał te trade’y. Jestem ciekaw jak dalej będą wyglądać okienka bez Trójcy ( Ja , Qcin i Pablo ) , którzy napędzali to

Zgadza się, Waszej trójcy ktoś by musiał wytłumaczyć ze liczy się liczba zwyciestw a nie liczba transferów 😛 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, january napisał(a):

Chyba u nas był/jest znacznie większy ruch wymian w offseason niż w RL:)

Durant, George, Porzingis, Derrick White, Dejounte Murray, Coby White, Draymond, Claxton, KCP, Reaves, Wiggins, Hart, Myles Turner, Reid, Zubac, M. Porter i wielu innych.

 

Odejmij te z udziałem Trójcy to będzie to co jest teraz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, LAF napisał(a):

 okienka bez Trójcy ( Ja , Qcin i Pablo ) , którzy napędzali to

Zawsze śmieszy mnie przy wyliczaniu osób jechanie sobą na pierwszym miejscu. Dołożenie do tego słowa Trójcy jako elementu trzykroć boskiego i stwierdzenie że ktoś coś napędzał jest słodkie. 

Przede wszystkim jest bardziej realistycznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał(a):

Zawsze śmieszy mnie przy wyliczaniu osób jechanie sobą na pierwszym miejscu. Dołożenie do tego słowa Trójcy jako elementu trzykroć boskiego i stwierdzenie że ktoś coś napędzał jest słodkie. 

Przede wszystkim jest bardziej realistycznie. 

Na pewno realizmu grze nie dodają takie nierówne i poprostu okropnie jednostronne wymiany jak Sochan - Jalen Williams :)

W realu ciężko znaleźć aż tak złe i szkodliwe trade'y :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użyłem słowa słodkie. A tak zupełnie na poważnie totalnie nie rozumiem tych odejść poza domysłem ze ktoś trochę powydawal hajsu lekka ręka gdy inni trzymali finansowa dyscyplinę i porzucił zespół bo się skończyła zabawa i ciężko o kolejne ruchy 

Moim zdaniem powinniście wrócić w komplecie lacznie z @karpik

Ładnie proszę żeby nie było ze słowo powinniście brzmi protekcjonalnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.08.2024 o 11:08, Reikai napisał(a):

Moze wejsc i od kolejnego okienka, nie robi mi to roznicy.

Nie dostalem zadnego feedbacku, wiec uznalem ze wymiana wchodzi po trzeciej turze. Teraz przypadkowo wchodze w arkusz, a wymiana przeszla :D  Dajcie znac nastepnym razem, bo bez tego nie moglbym zlozyc oferty, a odkrywam takie cos przypadkiem 3h przed deadlinem.

Jezeli wymiana przechodzi teraz, to podpisuje Hollanda oraz Ryana Dunna i dopiero skladam oferte.

Jezeli nie przechodzi, to nic nie robie i skladam normalnie oferte.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
13 minut temu, evitacre napisał(a):

Bucks in: CP3

Bucks out: Wood + Craig + Reggie + 1st '29 top 5 protected

Rockets in: Wood + Craig + Reggie + 1st '29 top 5 protected

Rockets out: CP3

@Regis

Evi,

Przy Reggiem dopisz Jackson, bo z czasem szukając deali, będziemy się zastanawiali co to za Reggie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 1.09.2024 o 22:37, ozzy110 napisał(a):

Detroit Pistons - Phoenix Suns

DET out: AJ Griffin, prawa do DaRona Holmesa II

DET in: Ochai Agbaji, 2nd NYK 25, 1st {[POR/CLE - better}/{NYK/SAC - worse (top 5 protected)*}] worse 26

PHX out: Ochai Agbaji, 2nd NYK 25, 1st {[POR/CLE - better}/{NYK/SAC - worse (top 5 protected)*}] worse 26

PHX in: AJ Griffin, prawa do DaRona Holmesa II

@Tecu

Mocno mnie zastanawiała oferta za AJ ale gracz podobno po przejściu z Hax do Rox nie widzi możliwego czasu gry i mając gwarancję następnego roku kontraktu PODOBNO daje sobie spokój z koszykówka. Takie komentarze czytałem z obozu samego gracza i jego papy. Czytaliście coś więcej?

W sumie szambo wybiło wczoraj w mediach ale @ozzy110 wypychał go wcześniej. Przypadek przy robieniu porządku w finansach czy mamy insidera w grze? 

Ciekawe. 

He was a solid contributor in his rookie season, averaging 8.9 points and 2.1 rebounds while shooting 46.5 percent from the field and 39.0 percent from deep across 72 games and 12 starts.
 

dziwny upadek i szybki 

 

Shams Charania and Kelly Iko of The Athletic reported Thursday the Houston Rockets forward is "seriously considering stepping away from basketball."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.09.2024 o 09:16, ignazz napisał(a):

Mocno mnie zastanawiała oferta za AJ ale gracz podobno po przejściu z Hax do Rox nie widzi możliwego czasu gry i mając gwarancję następnego roku kontraktu PODOBNO daje sobie spokój z koszykówka. Takie komentarze czytałem z obozu samego gracza i jego papy. Czytaliście coś więcej?

W sumie szambo wybiło wczoraj w mediach ale @ozzy110 wypychał go wcześniej. Przypadek przy robieniu porządku w finansach czy mamy insidera w grze? 

Ciekawe. 

He was a solid contributor in his rookie season, averaging 8.9 points and 2.1 rebounds while shooting 46.5 percent from the field and 39.0 percent from deep across 72 games and 12 starts.
 

dziwny upadek i szybki 

 

 

Shams Charania and Kelly Iko of The Athletic reported Thursday the Houston Rockets forward is "seriously considering stepping away from basketball."

 

Griffin u mnie to była wyłącznie kwestia finansów. Z tego powodu musiałem również pozbyć się z bólem Holmesa.

A o sytuacji AJa dowiedziałem się od ciebie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.