Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie te rozpiski wymiany Kuby to tragedia jakby na kolanie robione. W tym Trade z Ernie to raz jest wpisany pick taki a później jakiś inny z pizdy

1 godzinę temu, kuba2419 napisał(a):

Memphis - Kings - Cleavland

 

MEmphis in: ---

Memphis out: Bruno Fernando + 2nd 2030 Bucks

 

Kings in: Orlando Robinson

Kings out: ---

 

Cleavland in: Bruno Fernando + 2nd 2030 Kings

Cleavland out: Orlando Robinson

 

@Alonzo

@ernie9005

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena tu poszła wyższa niż za superstarów tej ligi za grajka po słabym sezonie co w RL poszedł za 2x1st i Dysona Danielsa, gdy na PG-SG są Jalen Green i Suggs w PTB.

Nie rozumiem Blazers.

Gratki @Tecu, chyba najlepszy ruch interim GMów u nas jak dotąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka czynników się na to złożyło: tak promowany przez niektórych "Tank Tax"; ilość posiadanych assetów; deal był klepnięty przed dealem w RL; wycena Murraya w beGM vs RL jest zupełnie inna; [najważniejsze] musiałem uzyskać zgodę całej Rady na podstawę wymiany, z tego też powodu wycena była wyższa, bo negocjowałem z kilkoma osobami, które domniemam - znają się na NBA; Inne oferty za PG, lepsze i gorsze, były odrzucane.

Może też nie mam takiego daru, by przekonywać innych GMów, żeby oddali mi swoich zawodników za pół darmo i by głosowali na moje oferty, które są dla samego zawodnika mega kiepskie.

BTW - Nie jestem taki gołodupiec, skoro dałem tak dużo i wciąż sporo mi zostało.

Poza tym, ilość ≠ jakość zawodników oraz picków.

Ja pozyskałem PG, którego wysoko cenię. Podkoszowego i skrzydłowego do rotacji. Zostawiłem sobie najlepsze picki.

@Tecu dostał młodych do ogrania oraz assety, którymi będzie mógł dysponować.

Każdy ma prawo do własnej opinii. Ja uważam tę wymianę za win-win, bo ja dłużej tankować nie mogłem i nie chciałem, a Suns musieli zrobić jakiś ruch, by coś zmienić.

Dziękuję GMowi Suns za negocjacje i cieszę się, że otrzymałeś laurkę najlepszego ruchu interim GM od samego Davida Harrego Copperfield-Hudini vel. Dynamo beGM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, kuba2419 napisał(a):

Ciekawe jak się czuje JJJ i Bane z nowo podpisana umowa, widząc że będą raczej tankować grając z grupą gówniarzy 😉 zamiast walczyć o PO albo w Playin o PO xD

Pewnie rozumieją, że skoro z Murrayem w składzie się nie udało to trzeba było coś zrobić by w przyszłości było lepiej.

Byli informowani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tecu napisał(a):

Pewnie rozumieją, że skoro z Murrayem w składzie się nie udało to trzeba było coś zrobić by w przyszłości było lepiej.

Byli informowani.

Ale to chyba nie Dejounte był problemem a kontuzje pozostawionej dwójki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Tecu napisał(a):

Pewnie rozumieją, że skoro z Murrayem w składzie się nie udało to trzeba było coś zrobić by w przyszłości było lepiej.

Byli informowani.

JJJ i Bane po spotkaniu gdzie zostali poinformowani, że znowu będą tankować:

 

IMG_4859.webp

Edytowane przez Sylvinho.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

Wymowne ze Ashigaru dwa dni temu mi zarzucał ze się zakręciłem w walce o PO, a sam oddał chyba wszystkie swoje assety za Dejounte 😛 

Całość nie, ale trochę oddałem ;) 

Mam nadzieję, że w tym szaleństwie jest metoda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.