Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Qcin_69 napisał(a):

ja się nie obraziłem :) po prostu zmieniły mi się priorytety, zespół zostawiam - wydaje mi się- w dobrej kondycji :) 

a ten deal Lakers-GSW co tu dużo pisać, dramat, Reikai od dawna ciągnął Januaremu, ale tutaj zrobił to na live, a nie jak do tej pory w zaciszu forum, na PMach :) 

No nic, szkoda, bo Reikai fajny chłopak, szkoda że skończył jako wafel Jaśka :( 

jeszcze za klub satelicki dla Lakers robi

D'angelo i Ingram w jednym teamie reunit xd

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.07.2024 o 09:14, ignazz napisał(a):

I na koniec refleksja. Ze wszyscy Ci co się puszą i nazywają GOAT lub nawet myślą jakimi są asami begm spójrzcie jakiego overkilla robi nam Jasio. Oddał sporo a i tak ma dalej sporo pickow. Tu my walczymy co rok o miano kto drugi najlepszy gm tej gry. Od już prawie dekady. 

Naprawdę nie bez powodu ujadać w tym temacie zaczęli najbardziej CM i Qcin, zapiekło ich mocno to co napisałeś:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, january napisał(a):

Naprawdę nie bez powodu ujadać w tym temacie zaczęli najbardziej CM i Qcin, zapiekło ich mocno to co napisałeś:]

ale tu nikt nie zabiera Ci tego, ze robisz zajebiste wymiany. bynajmniej nie ja.

choć fakt, że lakers zostali zbudowani najpierw na:
- synu lebrona
- bratu shevca

a teraz na dealach z reakiki:
- ingrama za currego (ludzie chyba o tym zapomnieli)
- claxtona, kcp za duranta

budzi niesmak. każdy głupi by coś takiego na twoim miejscu przyklepał.

pomyśleć, że to reakiki móglby mieć teraz currego i duranta w składzie... coś tu poszło nie tak ewidentnie. 

niemniej napisalem dlaczego heat nie powinni robic takiej wymiany. dla mnie to fundamentalny błąd. i to jest dla mnie clue. a nie rzekoma zawiść/zazdrość.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, człowiek...morza napisał(a):

ale tu nikt nie zabiera Ci tego, ze robisz zajebiste wymiany. bynajmniej nie ja.

choć fakt, że lakers zostali zbudowani najpierw na:
- synu lebrona
- bratu shevca

a teraz na dealach z reakiki:
- ingrama za currego (ludzie chyba o tym zapomnieli)
- claxtona, kcp za duranta

budzi niesmak. każdy głupi by coś takiego na twoim miejscu przyklepał.

pomyśleć, że to reakiki móglby mieć teraz currego i duranta w składzie... coś tu poszło nie tak ewidentnie. 

niemniej napisalem dlaczego heat nie powinni robic takiej wymiany. dla mnie to fundamentalny błąd. i to jest dla mnie clue. a nie rzekoma zawiść/zazdrość.

Curryego do Lakers sprzedał akurat gość o nicku MMM2121.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Sylvinho. napisał(a):

Curryego do Lakers sprzedał akurat gość o nicku MMM2121.

Nie wiem tez jak mógł mieć curry i duranta skoro curry był w Warriors a durant w Heat xD 

17 godzin temu, Regis napisał(a):

Też kiedyś odchodziłem, ale wcześniej znalazłem zastępstwo. Moim zdaniem takie porzucanie ekip jest jednym z większych minusów gry, prowadzi do totalnego odrealnienia bo nie ponosi się konsekwencji swoich wcześniejszych decyzji. 

Trochę mnie dziwi brak chętnych do tej zabawy, bo nawet mój przykład pokazuje że nawet przy niewielkim nakładzie czasu można całkiem miło i przyjemnie się pobawić, szczerze zachęcam niezdecydowanych do dołączenia:) 

Mnie nie dziwi bo atmosfera jest strasznie gęsta. Reakcje na deal reikaia który jest mniej lub więcej normalnym dealem tylko to potwierdzają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, człowiek...morza napisał(a):

a teraz na dealach z reakiki:
- ingrama za currego (ludzie chyba o tym zapomnieli)
- claxtona, kcp za duranta

budzi niesmak. każdy głupi by coś takiego na twoim miejscu przyklepał.

pomyśleć, że to reakiki móglby mieć teraz currego i duranta w składzie... coś tu poszło nie tak ewidentnie. 

co tutaj sobie wymyślasz to jest szok 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa dla Brooka zostaje wycofana przez Heat, bo byla proponowana nie wiedzac ze az tyle cap space uda sie uzyskac. Jednoczesnie zlozymy Brookowi nowa oferte podczas FA.

Trade z Durantem przechodzi, jak mam zjebac Heat wedlug niektorych, to do konca.

W regulaminie na przyszly sezon zmienic, ze oferta nie w temacie osobnym, a szablonie.

Z udziale w radzie podziekuje.

Zapraszam do negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.