Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, bogans2 napisał(a):

@LAF ta oferta BKN to było kilka lat temu. Niech @Reikai zrobi screeny ofert jakie dostał i będzie po kłopocie

To rl BKN nieźle spieniezylo Duranta. 4 picki od PHX I chyba 5 za Mikala 🙂 wow

 

No nie będzie, bo Durant był na bloku dwa dni. Trochę krótko, jak na supersta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, wymiana na linii Lakers-Heat chyba ostatecznym podsumowaniem drogi w którą zmierza beGM i umożliwiania prowadzenia 2 klubów jednemu GMowi :) 

Reikai to chyba nawet nie wiadomo czy zadowolił się wazelina czy po prostu uklęknął i zrobił laskę po przyjacielsku Jaskowi - albo jedno i drugie, no bo czemu nie? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Tak swoją drogą to zgodnie z obowiązującym prawem, jeśli Reikai faktycznie zrezygnuje to wymiana upadnie. 

Przerabialiśmy to na linii @BothTeamsPlayedHurd i @człowiek...morza 

zgodnie z obowiązującym prawem deale w których bierze udział January nigdy nie upadały :) Ty Marcusie tej szopki jeszcze nie dostrzegasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Tak swoją drogą to zgodnie z obowiązującym prawem, jeśli Reikai faktycznie zrezygnuje to wymiana upadnie. 

Przerabialiśmy to na linii @BothTeamsPlayedHurd i @człowiek...morza 

 

dlaczego mnie nie dziwi, ze znowu Czlowiek Morza gorzej traktowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MarcusCamby napisał(a):

Tak swoją drogą to zgodnie z obowiązującym prawem, jeśli Reikai faktycznie zrezygnuje to wymiana upadnie. 

Przerabialiśmy to na linii @BothTeamsPlayedHurd i @człowiek...morza 

Wydaje mi się, że wpisane to zostało do regulaminu po tym jak upadł nasz deal @MarcusCamby z @Leszczur

Do mnie miał iść Holiday

Do Ciebie George

A do Bostonu picki i prospekty jakieś 

@Leszczur zrezygnował z gry i wszystko padło. Pamiętasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Qcin_69 napisał(a):

No cóż, wymiana na linii Lakers-Heat chyba ostatecznym podsumowaniem drogi w którą zmierza beGM i umożliwiania prowadzenia 2 klubów jednemu GMowi :) 

Reikai to chyba nawet nie wiadomo czy zadowolił się wazelina czy po prostu uklęknął i zrobił laskę po przyjacielsku Jaskowi - albo jedno i drugie, no bo czemu nie? 

 

Raczej problemem są ludzie, którzy zostawiają drużyny bez powodu. Prowadzenie dsóch klubów przez jednego GM wynika raczej z potrzeby chwili, choć zgadzam się że ingerencja w takie ekipy powinna być na możliwie minimalnym poziomie. 

Ja myślę, że @Reikai wróci, nie wyobrażam sobie żeby było inaczej. Sam zresztą też powinieneś to zrobić, a nie obrażać się nie wiadomo za bardzo o co i rezygnować:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Regis napisał(a):

Raczej problemem są ludzie, którzy zostawiają drużyny bez powodu. Prowadzenie dsóch klubów przez jednego GM wynika raczej z potrzeby chwili, choć zgadzam się że ingerencja w takie ekipy powinna być na możliwie minimalnym poziomie. 

Ja myślę, że @Reikai wróci, nie wyobrażam sobie żeby było inaczej. Sam zresztą też powinieneś to zrobić, a nie obrażać się nie wiadomo za bardzo o co i rezygnować:) 

ja się nie obraziłem :) po prostu zmieniły mi się priorytety, zespół zostawiam - wydaje mi się- w dobrej kondycji :) 

a ten deal Lakers-GSW co tu dużo pisać, dramat, Reikai od dawna ciągnął Januaremu, ale tutaj zrobił to na live, a nie jak do tej pory w zaciszu forum, na PMach :) 

No nic, szkoda, bo Reikai fajny chłopak, szkoda że skończył jako wafel Jaśka :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

ja się nie obraziłem :) po prostu zmieniły mi się priorytety, zespół zostawiam - wydaje mi się- w dobrej kondycji :) 

a ten deal Lakers-GSW co tu dużo pisać, dramat, Reikai od dawna ciągnął Januaremu, ale tutaj zrobił to na live, a nie jak do tej pory w zaciszu forum, na PMach :) 

No nic, szkoda, bo Reikai fajny chłopak, szkoda że skończył jako wafel Jaśka :( 

Też kiedyś odchodziłem, ale wcześniej znalazłem zastępstwo. Moim zdaniem takie porzucanie ekip jest jednym z większych minusów gry, prowadzi do totalnego odrealnienia bo nie ponosi się konsekwencji swoich wcześniejszych decyzji. 

Trochę mnie dziwi brak chętnych do tej zabawy, bo nawet mój przykład pokazuje że nawet przy niewielkim nakładzie czasu można całkiem miło i przyjemnie się pobawić, szczerze zachęcam niezdecydowanych do dołączenia:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, MarcusCamby napisał(a):

Tak swoją drogą to zgodnie z obowiązującym prawem, jeśli Reikai faktycznie zrezygnuje to wymiana upadnie. 

Przerabialiśmy to na linii @BothTeamsPlayedHurd i @człowiek...morza 

Gwoli ścisłości to deal normalnie przeszedł zanim Reikaia tymi zenujacymi postami wkurzył lud i napisał o odejściu, więc to o czym piszecie (deale przed legalizacją upadające) nie ma tu zastosowania.

Mi się po tej obrzydliwej nagonce, która być może spowoduje kolejne odejście z gry w ogóle obecnie walczyć nie chce o tego KD, tylko niech rada da mi znać przed 1 turą FA, czy:

1. Lakers mają Reavesa, Hausera, KCP, Claxtona i picki

2. Lakers mają Duranta

Mi obojętne, poradzę sobie w obu wariantach, tylko dobrze byłoby wiedzieć na czym stoję.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.