Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

RA na dzis wygral deal, ale bez przesady ze to gwalt w bialy dzien.

 

Choc Butler z pickiem LAL to o niebo lepsza oferta od tego co dostal Eryko.

 

Swoja droga, wrzucanie innych ofert uwazam za niepowazne.

ale on chcial dac samego butlera, za fultza i pick, nie butlera z pickiem za fultza...

 

dostal george za fultza i hou pick

a mial dostac 

butlera za fultza i lal pick..

 

pick lal bedzie o wiele wyzej, wiec zakladajac ze butler i george sa na podobnym poziomie, dostal gorsza propozycje niz ode mnie. 

Podwójna zgoda.

 

Oferta Butler + pick za Fultza była kozacka. Czemu Eryko ją odrzuciłeś?

 

I fakt, że publikowanie ofert wygląda bardzo niepoważnie. Też w pierwszej chwili się zdenerwowałem, co prawda pozwoliło mi to rzucić większe światło na sprawę, ale jakiś tam niesmak pozostał.

 

Artestics, czasem jak ty coś palniesz, to jakbyś inny sport oglądał. Przecież ławka Pistons w RL NBA była jednym z głównych czynników ich doskonałego początku sezonu. Już i ja i Jendras zwracaliśmy uwagę, że starterzy tam wychodzili na minus, mimo tak dobrego bilansu.

powtorze raz jeszcze, bo widze ze nie zrozumieliscie. january dawal butlera za fultza + pick lal, ktory jest w rekach bostonu, nie odwrotnie. 

 

co jest zlego w pokazaniu niedowiarkom jaka mial wartosc paul george? 

czy ci ktorzy tak zabiegali o pg, i wysylali mi po kilka ofert dziennie doslownie, i byli gotow zaryzykowac teraz sie tego wstydzic musza czy co ?

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego m.in jako członek rady nie dałem weta temu transferowi :smile:

 

Czyli wtedy nie miałeś ale a teraz nagle jednak masz?

 

Nie miałbym żadnego problemu z tym dealem, gdyby zamiast Fultza byli tam np Smart+Randle.

 

Może to nie jest idealny deal i można by ułożyć go "idealniej" ale powtórzę kolejny raz: może chce iść na noże już teraz a nie czekać na rozwój MF 2/3 lata. Smart i Randle widzimy co prezentują, Fultza jeszcze nie znamy (znamy z NCAA ale nie ma pewności że będzie kozakiem w rl). Jak MF nie wyjdzie (czego mu absolutnie nie życzę) to nagle ten deal będzie wyglądał zupełnie inaczej,  przypomnę lament przy wymianie w rl Butlera czy pg13 - wtedy narzekano że kradzież a teraz wyglądają fajnie.

 

RA, cały czas zapominasz, że PG13 publicznie właściwie mówi, że idzie do Lakers.

Do Lakers, którzy w RL NBA są znaaaaacznie gorsi niż ci tutaj. 

I tam też jest Ingram.

 

Ale nie ma Butlera ;)

Edytowane przez kolader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RA, cały czas zapominasz, że PG13 publicznie właściwie mówi, że idzie do Lakers.

Do Lakers, którzy w RL NBA są znaaaaacznie gorsi niż ci tutaj. 

I tam też jest Ingram.

 

Pokaż film jak mówi "I will play for Lakers next year"

 

Albo nie hiperbolizuj. 

 

Najlepiej pokaż podpisaną umowę ;) SOrry, ale w kontekście Lakers i FA to wszyscy tam lądują co roku. Wystarczy wejść do tematu Lakers i zaraz można przeczytać o wielkich mocarstwowych planach i chęci do gry dla zasłużonej organizacji. Tylko z tych planów zostało użeranie się z Dengiem, czy do niedawna z Mozgovem.

 

Zresztą sam fakt, że o 1 w nocy podnosisz raban o to, co się będzie działo latem już jest mocno sugerujący i szczerze mówiąc to ja tego nie rozumiem po co się kopać o to teraz. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

RA, cały czas zapominasz, że PG13 publicznie właściwie mówi, że idzie do Lakers.

Do Lakers, którzy w RL NBA są znaaaaacznie gorsi niż ci tutaj. 

I tam też jest Ingram.

 

 

jestes S M I E S Z N Y

jestem fanem pg tak jak ty i obserwuje troche jego kariere i wiem co mowi. a czego nie.

jedyna osoba ktora mowi cos takiego jestes Ty. 

george mowil w jednym z wywiadow, ze zawsze chcial grac dla lakers bo to jego klub z dziecinstwa i w ogole, i ze byloby to spelnienie jego marzen. nigdy nie powiedzial, natomiast : idę do lakers w 2018, idę do ingrama, albo do waltona albo do kogokolwiek. jesli powiedzial gdzies cos takiego, o lakers w 2018, to prosze wskaz ten fragment.  

po transferze do OKC powiedzial przeciez wyraznie, że na tym etapie kariery chce grać w drużynie z szansami na walkę o mistrzostwo. bo jest w prime i chce zdobyc mistrzostwo bedac w prime, tyle. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie mów, że mówi, jak nie mówi i nie kuam ludziom.

 

Dobranoc.

 

BTW cała ta krucjata chyba jednak pokazuje, że Ronnie słusznie wypunktował to, że masz się za jakąś wyrocznię lepszą od nas całej reszty i że przy każdej okazji gdy coś Ci idzie nie tak to robisz raban tak naprawdę o byle co i wysuwasz tak daeko idące wnioski jak "głosowanie z litości" (bardzo nieładne określenie) podczas gdy większość sobie dopiero wyobraża jak C's zatrybią i FA mają baaardzo daleko z tyłu głowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ku*wa nie może czegoś takiego powiedzieć.

Jego obóz w czerwcu wprost powiedział, że nie podpisze z NIKIM extension poza Lakers.

 

Po wymianie do OKC co miał powiedzieć? Sorry, chcę odejść?

 

Nawet jesli masz racje co do pg to, na milosc boska. Ta gra miala byc zabawa, to po pierwsze. Eryko zrobil owszem kontrowersyjny ruch, ale poszedl w jasnym kierunku, wczesniej jego zespol wygladal jako zbieranina assetów i dwóch liderów, z niewiadomo jakim celem na teraz i na przyszlosc. Wyjasnil wiec w jakim kierunku idą Celtics. W czerwcu tego samego ruchu większość fanów celtics wymagała od Ainge (pójscie w PG za 1st overall pick). Przebił oferty innych, ale inni też chcieli zaryzykować bardzo mocno. Przede wszystkim to tylko zabawa, Eryko poszedł wyraznie w jakas strone a ty go chcesz teraz skarcic jakby niewiadomo jaka zbrodnie popelnil. Pewnie za to że sam jak przyznales probowales wyciagnac Fultza, ale nie pyklo. I nie wazne czy butler ma rok dluzej kontrakt, czy nie, dla mnie twoja oferta byla o wiele wiele slabsza, i to musisz przyznac. on mial ci oddac fultza i twój pick spowrotem, a ty bys poszedl bez butlera w tank, czyli pick bylby top10 conajmniej. czyli oddalby fultza i top10. teraz oddal fultza i top25 a ty sie smiejesz z tego.

 

I nawet jesli masz racje co do pg, to nie znaczy ze u nas tak musi byc. Bo my mielismy w tej grze sobie wyobrazac co by wybral dany gracz gdyby.. to...gdyby tamto

czynniki jakie kazdy z nas bierze pod uwage to wyniki sportowe, mozliwa atmosfera, sympatie, pieniadze, whatever. Dla jednego glownym argumentem bedzie wynik sportowy, dla drugiego to czy pg13 kocha lakersow. I wlasnie o to chodzi w tej zabawie, że jest demokracja. Jak lud wybierze Celtics, to bedzie Celtics i nic ci do tego i nic nie bedzie w tym dziwnego, jezeli zaliczy ECF i będzie grał z IT który wsrod najwiekszych tej ligi jest naprawde bardzo lubiany i szanowany jako zawodnik, i nie fair jest próba wpływania na ich opinię już teraz tekstami typu "beda glosowac na celtics z litosci, jezuu". Po ch..j to piszesz, jak nie po to żeby kimś i jego opinią zmanipulować. Nie możesz poczekać z tą dyskusją aż przyjdzie wlasciwy czas na to? Wtedy chętnie wysluchamy twoich argumentów za PG w Lakers...

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przyznacie, ze argumenty za lakers istnieja i sa mocne.

I ten kontekst, jak rowniez to, ze Eryko mogl stworzyc bez problemu lepsza dla siebie, jak i lepsza od innych ofert paczke za George'a powoduje, ze ten transfer się nie broni. 

sam Ronnie napisałeś, jeśli się nie mylę, że zapytałeś o Fultza. Czy Eryko wgl próbował zaproponować jakąś alternatywę? 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przyznacie, ze argumenty za lakers istnieja i sa mocne.

 

I ten kontekst, jak rowniez to, ze Eryko mogl stworzyc bez problemu lepsza dla siebie, jak i lepsza od innych ofert paczke za George'a powoduje, ze ten transfer się nie broni. 

 

sam Ronnie napisałeś, jeśli się nie mylę, że zapytałeś o Fultza. Czy Eryko wgl próbował zaproponować jakąś alternatywę? 

tak, zamiast fultza i pick hou po mojej ofercie (chcialem kogos z dwojki fultz/brown) chcial dac picki ktore mial lac, oraz lal czyli picki o lepszej wartosci. 

ja natomiast bylem napalony na fultza i nie chcialem czekac az tak dlugo na korzysci z pickow.. i go przekonalem..

 

robicie z igły widły na prawdę ... :)

ty chciałeś dać wigginsa i pick i cos tam albo trzy picki - a czy ta wymiana zagwarantowałaby Ci jakiś super wynik w PO? Nie sądze, żebyś zaniósł team do ecf na plecach pg i porzingisa. Eryko ma lepszy team więc mógł sobie bardziej pozwolić na ryzyko, oraz lepszą paczkę, bo ma w tej chwili o wiele lepsze argumenty żeby zachować PG13 niż miałbyś Ty, czy LBS. Dałby Sarica albo Browna, też bym przyjął, ale on zostałby z Fultzem, który na tą chwilę się po prostu nie nadaje do walki o najwyższe cele, dla mnie to jest zrozumiałe i proste. Patrzcie na cel jaki chciał osiągnąć, i okoliczności staną się łagodzące. 

 

 

idę spać pozdrawiam i spojrzcie na okolicznosci 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, zamiast fultza i pick hou po mojej ofercie (chcialem kogos z dwojki fultz/brown) chcial dac picki ktore mial lac, oraz lal czyli picki o lepszej wartosci. 

ja natomiast bylem napalony na fultza i nie chcialem czekac az tak dlugo na korzysci z pickow.. i go przekonalem..

 

robicie z igły widły na prawdę ... :smile:

ty chciałeś dać wigginsa i pick i cos tam albo trzy picki - a czy ta wymiana zagwarantowałaby Ci jakiś super wynik w PO? Nie sądze, żebyś zaniósł team do ecf na plecach pg i porzingisa. Eryko ma lepszy team więc mógł sobie bardziej pozwolić na ryzyko, oraz lepszą paczkę, bo ma w tej chwili o wiele lepsze argumenty żeby zachować PG13 niż miałbyś Ty, czy LBS. 

Pierwotny plan był taki, że w składzie mialem mieć mccolluma, goberta, porzingisa. Do tego niezła ławka. Dołóz do tego George'a  i myślę, że perspektywy byłyby lepsze niz w celtics :smile:

Dałby Sarica albo Browna, też bym przyjął,

Nie no Ronnie. To już jasno pokazuje, że Eryko poprowadził te negocjacje w fatalny sposób.

 

Albo co gorsze, nie potrafi ocenić nie stricte Fultza jako gracza, a jego realnej wartości. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwotny plan był taki, że w składzie mialem mieć mccolluma, goberta, porzingisa. Do tego niezła ławka. Dołóz do tego George'a  i myślę, że perspektywy byłyby lepsze niz w celtics :smile:

Nie no Ronnie. To już jasno pokazuje, że Eryko poprowadził te negocjacje w fatalny sposób.

 

 

 

O widzisz!

 

Dawaj deale!

 

Będzie ciekawa noc. Jestem ciekaw co poszło za Goberta. Jeszcze pół roku temu był w TOP5 najbardziej pożądanych kontraktów w lidze. I tu też nastąpił spory spadek wartości. Tak mi się przynajmniej wydaje, skoro go pozyskałeś bez udziału w wymianie Porzingoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz!

 

Dawaj deale!

 

Będzie ciekawa noc. Jestem ciekaw co poszło za Goberta. Jeszcze pół roku temu był w TOP5 najbardziej pożądanych kontraktów w lidze. I tu też nastąpił spory spadek wartości. Tak mi się przynajmniej wydaje, skoro go pozyskałeś bez udziału w wymianie Porzingoda.

Jakby chłopaki spełniali standardy fair-play to deale już miałbyś przypięte, a tak to nie wiem co dalej.

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwotny plan był taki, że w składzie mialem mieć mccolluma, goberta, porzingisa. Do tego niezła ławka. Dołóz do tego George'a  i myślę, że perspektywy byłyby lepsze niz w celtics :smile:

Nie no Ronnie. To już jasno pokazuje, że Eryko poprowadził te negocjacje w fatalny sposób.

 

 

 

Aa no chyba że tak, no to może i byś coś szarpnął faktycznie..

Zle się wyrazilem z Saricem, Sarica pewnie bym nie chcial mając tyle innych ofert.

Ale jakie to ma teraz znaczenie, to nie wiem, bo deal jest równy i próby zrobienia z niego rozboju w bialy dzien są bezzasadne. 

Oddałem mu top10-15 playera, i wystarczy że zrobi wszystko żeby zatrzymać go u siebie latem, i ten deal już się obroni dla niego, no chyba że George się zaraz połamie na rok to inna sprawa. 

U mnie się obroni tylko, jeżeli Fultz będzie tym kim ma być w przyszłości. A do tego przyznasz, zwlaszcza przy jego sytuacji w 76ers jeszcze dluuga droga... (pewnie bedzie 6th manem nic wiecej)

 

PS. jaki by hype nie byl na fultza zapominacie chyba o poprzednich top1 czy top3 draftu wybranych przez 76ers - MCW, Okafor, Noel... nikt nie pomyslal co jesli Fultz za 5 lat bedzie MCW ?? 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.