Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież taka trójeczka Thomas- George- DMC mogłaby dać HCA na zachodzie. Z Brownem w dodatku. 

Dużo do zrobienia jeszcze, ale ten core wygląda na bardzo mocny i nie wiem, o co się tak wszyscy czepiają. Zrobił dokładnie to, co miał zrobić DA, czyli ruszył się po gwiazdę i ją dostał. 

 

Już bez przesady, że mając IT i DMC ma się oglądać na gnojka, który na razie tylko w NBA spieprzył sobie rzut doszczętnie. 

 

Max dla DMC i George'a i ja nie wiem, kto niby miałby ich stamtąd wyciągnąć. Houston nie, Warriors nie, Cleveland ne, 76ers nie, Wizards nie, Spurs nie.

 

Top jest zapchany kontraktami, a reszta co ma lepszego im sprezentować? 

Bez przesady. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IT-Brown-PG-Saric-DMC

z lawki

gay, leuer, randle, nurkic, smart, calderon

 

luudzie, oczywiscie wszystko w zaleznosci kto jak zagra w PO, ale jak dla mnie są szanse zdetronizować Cavs na wschodzie. Isaiah powinien mieć long run w PO, brown, dmc, pg, saric, gay, leuer, nurkic, smart, calderon - wszyscy powinni zagrać w PO, jedynie randle jest poza grą obecnie. 

 

 

nie ukrywam, eryko dal wiecej niz inni i temu nie zaprzecze, w koncu to tą ofertę wybralem. ale inni też dawali dużo, a eryko mial najlepsza pozycje do ataku na wschód i zaryzykowal.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to Eryko zarówno Gaya jak i Redicka traktował jako spadające umowy. 

 

Gość może chce iść w win now. Może niepotrzebnie jest ten Redick ale ciężko mi sobie wyobrazić IT-Redick obok siebie. 

 

Z drugiej strony zobaczyć s5 IT-Brown-PG-Randle-DMC i mieć jeszcze Gaya, Nurkicia, Saricia i Smarta z ławki to są naprawdę mocne argumenty do gry w finale. Dołożyć jakiegoś ogarniętego pg i cycuś.

 

Po sezonie jestem w stanie przyjąć że PG i DMC zostaną, jak zrobi miejsce to IT też (choć szkoda Leuera, który blokuje salary).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IT-Brown-PG-Saric-DMC

z lawki

gay, leuer, randle, nurkic, smart, calderon

 

luudzie, oczywiscie wszystko w zaleznosci kto jak zagra w PO, ale jak dla mnie są szanse zdetronizować Cavs na wschodzie. Isaiah powinien mieć long run w PO, brown, dmc, pg, saric, gay, leuer, nurkic, smart, calderon - wszyscy powinni zagrać w PO, jedynie randle jest poza grą obecnie. 

 

+1 .

 

Solidny Contender się tu stworzył do pogoni za Lebronem jeśli temu się noga powinie, a ja czytam, że jakieś ekipy gdzieś tam, kiedyś tam, w budowie jakiejś... No wypisz wymaluj wannabe :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IT-Brown-PG-Saric-DMC

z lawki

gay, leuer, randle, nurkic, smart, calderon

 

luudzie, oczywiscie wszystko w zaleznosci kto jak zagra w PO, ale jak dla mnie są szanse zdetronizować Cavs na wschodzie. Isaiah powinien mieć long run w PO, brown, dmc, pg, saric, gay, leuer, nurkic, smart, calderon - wszyscy powinni zagrać w PO, jedynie randle jest poza grą obecnie. 

 

 

nie ukrywam, eryko dal wiecej niz inni i temu nie zaprzecze, w koncu to tą ofertę wybralem. ale inni też dawali dużo, a eryko mial najlepsza pozycje do ataku na wschód i zaryzykowal.

 

Ja się nie dziwię, że tak mocno bronisz tego dealu :P

 

Zyskałeś najbardziej obiecującego guarda w całej lidze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Po sezonie jestem w stanie przyjąć że PG i DMC zostaną, jak zrobi miejsce to IT też (choć szkoda Leuera, który blokuje salary).

 

 

Oddal tez koufosa ktory pewnie wezmie player option, wiec ten leuer to tylko 1,1mln wiecej w przyszlym roku, a jest chyba bardziej przydatnym graczem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyskałeś najbardziej obiecującego guarda w całej lidze. 

 

Dopiero co jego ocena była niemiarodajna.

Jeśli nie można ocenić kogoś, że będzie słaby, to nie można też ocenić, że jest "mega obiecujący"

 

Niedługo się przekonamy, czy Eryko miał rację. Na razie oddał zagadkę. 

Teoretycznie masz wybór :

 

Ingram, Butler, Russell, Nance vs Saric, Leuer, Brown.

Gdzie idą PG i DMC?

 

W ECF. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co jego ocena była niemiarodajna.

Jeśli nie można ocenić kogoś, że będzie słaby, to nie można też ocenić, że jest "mega obiecujący"

 

Niedługo się przekonamy, czy Eryko miał rację. Na razie oddał zagadkę. 

Oceniam na podstawie tego co widziałem sam w ncaa, a widziałem ze 20 spotkań i opiniach "ekspertów". 

 

Niemiarodajną jest ocena na podstawie jakiegoś z dupy okresu, gdzie 76ers popełnili błąd nim grając i sami się do tego przyznając. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddal tez koufosa ktory pewnie wezmie player option, wiec ten leuer to tylko 1,1mln wiecej w przyszlym roku, a jest chyba bardziej przydatnym graczem. 

 

Leuer ma trzy lata, a Koufos dwa.

 

Przydatność Leuera jest na razie żadna, ale to są już detale.

 

Wiadomo, że gra rozchodzi się o ocenę Fultza. Przecież pół roku temu to taka oferta zostałaby zablokowana z marszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wiadomo, że gra rozchodzi się o ocenę Fultza. Przecież pół roku temu to taka oferta zostałaby zablokowana z marszu.

 

 + to, że Eryko już jakiś czas tu jest i jest aktywny

Bo nie chodziło o to żeby go trzymać za rączkę i nadzorować każdy ruch, ale żeby nie powtórzyła się sytuacja z trollowaniem TimiegoHardawaya, co treba by późnej odwoływać i byliby inni pokrzywdzeni.

 

Jest z nami, jest aktywny, taka jest jego wizja więc zobaczymy, czy uda mu się dalej klocki poukładać ładnie i czy miał rację z Fultzem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja już widzę, że może dojść latem do głosowania "z litości".

 

A ja widzę na każdym kroku usilne wpychanie wszędzie Lakers i tej dzieciarni, co robi się męczące też.

 

Twoim zdaniem źle zrobił, zdaniem kilku innych osób ma drużynę za plecami LBJ czekając na przejęcie królestwa.

I co? I nic. Bo nie masz żadnego monopolu na jedyną prawdę objawioną. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja widzę na każdym kroku usilne wpychanie wszędzie Lakers i tej dzieciarni, co robi się męczące też.

a może należy spojrzeć z drugiej strony i hejteryzm odnosnie lakers?

 

Jasiu robi bardzo dużo, żeby pg13 do niego przyszedł. Do tego letnie informacje odnosnie chemii, ktorą czuje george do lakers to są przesłanki by sądzić, ze to właśnie Lakers są faworytem w tym wyścigu i choćby z tego powodu Eryko nie powinien tak słono płacić. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leuer ma trzy lata, a Koufos dwa.

 

Przydatność Leuera jest na razie żadna, ale to są już detale.

 

Wiadomo, że gra rozchodzi się o ocenę Fultza. Przecież pół roku temu to taka oferta zostałaby zablokowana z marszu.

jasne ze ma trzy lata, a koufos dwa. ale na dany rok, w ktorym bedzie potrzebowal space zawala go tylko o 1mln bardziej. i o to mi chodzilo.

 

Co do ich przydatnosci. Koufos gra sobie minuty w Kings i jest fajnie, tylko kazdy wie ze w porzadnym teamie to on nie ma czego szukac. Leuer obecnie jest kontuzjowany. Gra w pistons, gdzie nie ma kompletnie ławki prawie, gral tam powazna role z lawki w zeszlym roku, Pistons będą chyba w PO i on tam dostanie minuty, bo kto ma je dostać, Boban ?

 

Wiadomo że pół roku temu nie, ale pół roku temu Fultz miał większą wartość niż teraz, a Paul George mniejszą o wiele niż teraz, przynajmniej na naszym 'rynku'... 

spojrz na rynek, i porownaj, bo oferta C_M z 3x 1st round i lee byla na podobnym poziomie...

 

rozbijmy to tak; lee = reddick (wypelniacz zeby salary sie zgadzalo),

fultz, hou pick (25-30) = 3x1st round

(luwawu, koufos poszli za leuer, shabazz, kilpatrick mozna przyjac).

 

oczywiscie ze ja bedac na swojej pozycji wole fultza i gorszy pick niż trzy picki, bo raz : nie chce sie bawic w dlugi tank, a o fultzu juz cos wiemy, dwa nie chce sie bawic w superduper tank, bo pickow swoich i tak nie mam. 

natomiast taki shevcu czy tangiers to nie wiem, czy nie woleli by poczekać na te 3 picki i nie wybraliby oferty C_M. 

Wiedzialem ze trade przyniesie kontrowersje :) ale spojrzcie na sklad Eryko, i jak nie widzicie dla niego korzysci to jestescie po prostu zazdrosni o to ze tak fajnie mi sie udalo wybrnac z patowej sytuacji z George u mnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, środek sezonu, a wy napierdalacie o Lakers.  No przecież ja o tym mówię. Pare osób pisze, że szanse na ECF, może finały przy dobrym zbiegu okoliczności, że all-in będzie grał o wszystko.

a tu jeb na ryj january, lakers, potęga, magic, kobe. 

 

No dajcie żyć, proszę was.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja już widzę, że może dojść latem do głosowania "z litości".

 

Pamiętaj, że Celtics uzyskali też prawa Birda, więc mają ten handicap jakim wcześniej dysponowali Pacers. Tam oczywiście się posypało. Kontuzja Milsapa, wcześniej też raczej przeciętna forma, a ma już przecież swoje lata. Turner w cieniu.

 

Celtics mają karty i wciąż wiele assetów do dalszej budowy czegoś poważnego. A finansowo nikt George więcej niż Boston nie zaoferuje, tak więc czynniki sportowe musiałyby być dużo mocniejsze, by on teraz opuścił Celtics.

 

A przecież wartość handlowa i to co klub za Ciebie zaoferował w rzeczywistości też ma znaczenie. Oczywiście to dla Nas często na zimno kalkujących można wydawać się głupie, ale ogólnie takie zjawisko istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

january, jeżeli nie wydarzy się katastrofa jakas, to Celtics lądują w tym roku w ECF, z szansami na finał. 

naprawde sądzisz, że po takim sezonie Paul George pójdzie do lakers? ;) 

 

zawsze oglaszasz tu larmo, jak sytuacja w lidze idzie nie po twojej mysli. glupi przyklad.

 

przedluzylismy westbrooka, na takich samych warunkach jak w realu, to ty stwierdziles ze my wszyscy jestesmy glupkami, bo on by odrzucil te 201 czy ile tam milionow.

 

czemu? bo gdyby odrzucil, ty bys mial jednego allstara wiecej do wyboru w lato. 

 

teraz Eryko zamyka Ci furtkę po PG13, a ty jeszcze nadal probujesz wcisnac retorykę, że Butler i D'Angelo Russel (ktory niczego jeszcze absolutnie nie udowodnil w lidze, a z podobnym efektem zastepuje go Spencer Dinwiddie) to super team do tworzenia mistrzostwa, no i jeszcze Ingram który z PG13 się dubluje. No nic tylko uciekać do LA... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RA na dzis wygral deal, ale bez przesady ze to gwalt w bialy dzien.

 

Choc Butler z pickiem LAL to o niebo lepsza oferta od tego co dostal Eryko.

 

Swoja droga, wrzucanie innych ofert uwazam za niepowazne.

 

Podwójna zgoda.

 

Oferta Butler + pick za Fultza była kozacka. Czemu Eryko ją odrzuciłeś?

 

I fakt, że publikowanie ofert wygląda bardzo niepoważnie. Też w pierwszej chwili się zdenerwowałem, co prawda pozwoliło mi to rzucić większe światło na sprawę, ale jakiś tam niesmak pozostał.

 

Artestics, czasem jak ty coś palniesz, to jakbyś inny sport oglądał. Przecież ławka Pistons w RL NBA była jednym z głównych czynników ich doskonałego początku sezonu. Już i ja i Jendras zwracaliśmy uwagę, że starterzy tam wychodzili na minus, mimo tak dobrego bilansu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.