Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

i dlatego mają 28 obronę?

 

Nie 28, a 30. zamykają tabelę pod tym względem. Broniąc statystycznie dużo gorzej nawet od Mavs, którzy są na miejscu 29.

Minnesota bez Butlera ciągle miałaby te same problemy co rok temu, może ciut mniejsze co naturalnie idzie za zbieraniem doświadczenia przez młodych tj. Towns i Wiggins. Z drugiej strony bez ofensywnego skillsetu KATa i punktów Wigginsa drużyna z liderem Butlerem byłaby borderline PO teamem na poziomie wschodu. Juz to przerabialiśmy.

 

Jeden czerpie z drugiego i dobrze się uzupełniają.

 

Wiggins w tym momencie jest minusowy z obu stron parkietu, przy czym w defensywie jest tragiczny i potwierdza to też mój eyetest.

 

Towns statycznie się jeszcze broni, ale podkoszowi zwykle mają zawyżone statystyki i samymi zbiórkami potrafią podbić wartość ( patrz Drummond ostatnie sezony ), ale facet gra na centrze i ma bardzo ujemny wpływ na defensywę co na jego pozycji znacząco się odbija na defensywie całego zespołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo ze KAT nie jest w obronie orlem, ale nie jest tez calkowitym kolkiem.

 

Smiem twierdzic ze z grajacym tak jak w tym roku Rubio, Sota juz rok temu bylaby w PO. U mnie KAT obudowany jest samymi dobrymi/bdb obroncami Rubio, Ibaka, Carrollem, czy KCP o ktorym troche brak mi zdania piki co, wiec imo ten sklad jest mocniejszy niz Teague, Gibson i Butler, ale to jeszcze daleko do grudnia.

 

Dla mnie kluczowy jest rozeoj Rubio, ktory po dodaniu rzutu za 3 stal sie graczem niemal kompletnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kołkiem nie jest, myślę nawet, że ma dużo łatwiejszą drogę do przejścia niż taki Drummond ( który notabene podobno wygląda już lepiej w defensywie, ale z oceną poczekam jak sam go zobaczę w kilku meczach ), a kto wie, może nawet powtórzy casus Anthony Davisa na którego długo pomstował mniej lub bardziej zasłużenie ely i rok temu wyglądał już świetnie z tej mniej efektownej strony parkietu.

 

Ale ogólnie hype i oczekiwania są wobec Niego duże. Dla mnie to raczej rozczarowanie, facet wchodzi w swój trzeci sezon i ma dobrego trenera oraz świetne towarzystwo, którego potencjał kadrowy to TOP4 Zachodu. Na razie to taki sobie lider i wciąż mam niżej niż Jokica i Porzingoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wymiana pomiędzy Boston Celtics a Indiana Pacers :

 

do bostonu wędrują:

Paul George, Shabazz Muhammad, Sean Kilpatrick, Jon Leuer

do indiany:

JJ Redick, Timothe Luwawu, Kosta Koufos, Markelle Fultz, oraz pick Houston 1st Round 2018. 

 

Eryko potwierdzi :smile:

 

edit: 

 

pacers waivuja rowniez Norrisa Cole i Mindaugasa Kuzminskasa.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedzialem, że january bedzie plakal, bo zmniejszam mu szansę na paula george latem... ;)

 

top15 gracz ligi + jon leuer jako fajny support jak wyzdrowieje...  

celtics beda sie liczyc w playoffs wiec to raczej nie wypozyczenie na pol roku, ale raczej przedluzy tam pg..
fultz to dobra cena, pick rocks wiele warty nie bedzie.

 

january i jeszcze jak mowisz ze przeplacil, to prosze oto lista ofert jakie dostalem za SAMEGO PG! podkreslam, samego PG, nie w pakiecie.

czlowiek morza dawal dwa warianty:

*3 x 1st round pick + courtney lee (2x 2018 nyk i jeszcze jakis ktory mial pozyskac dla mnie, 1x2020 lepszy z pistons/mój.

* 1st round pick (nie bylo okreslone jeszcze jaki) + wiggins + joe johnson

tecu:

lavine, lyles, snell, 2nd round pick

wizards dawali:

porter, adebayo

nuggs dawali:

1st Rd pick, bledsoe, dillon booker

oprocz tego zglaszali sie warriors i bucks, nie zdazyli zlozyc konkretnej oferty bo juz bylem dogadany ;)

 

takze o ile spojrzysz na cene paula george w czerwcu, kiedy chcieliscie dawac mi ledwo co pick i fillery, to owszem, Eryko przeplacil, ale sytuacja sie zmienila i nie wiem w sumie czemu, ale o Paula George sie zabijal kazdy w tym momencie i kazdy chcial dac duuzo duzo wiecej niz kiedys..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

January bez przesady. Za pol roku George dostaje pick z trzeciej ,,10" i Fultza. Do tego jest ten JJ ktorego moze przedluzyc. Reszta dealu to ogorki.

 

Ale biorac wymiane na czynniki pierwsze:

Indiana - pewnie stracilaby George po sezonie, bo watpie by chcial zostal w zespole poza PO. Dlatego dwoch mlodych graczy to moze byc naprawde duzo. Z JJ opcja do przemyslenia.

Boston - za Fultza przed sezonem dostaliby duzo wiecej wg mnie. Chyba ten pick lekko zmarnowany ale jezeli przedluza George to jakos to pojdzie. Pick Houston bedzie kolo 25-30 miejsca wiec bez szalu.

 

Rozumiem obie strony i szacunek, ze jeden zaryzykowal a drugi zrobil korekte po planach wakacyjnych.

 

Kings sie ciesza bo slabsi Pacers to dla nas wieksze szanse w loterii.

 

Lakersom odplynal statek z nazwa PG13...? Chyba tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedzialem, że january bedzie plakal, bo zmniejszam mu szansę na paula george latem... ;)

 

top15 gracz ligi + jon leuer jako fajny support jak wyzdrowieje...  

celtics beda sie liczyc w playoffs wiec to raczej nie wypozyczenie na pol roku, ale RACZEJ przedluzy tam pg..

fultz to dobra cena, pick rocks wiele warty nie bedzie.

 

Jedno małe słowo, a jak wiele zmienia :) 76ers, lakers, bucks, sporo tych drużyn, które mniej lub bardziej lepsze perspektywy pg13 zaproponują.

 

Cóż, ja nie chce specjalnie zabierać głosu w tej dyskusji, bo sam o George'a zabiegałem, ale dla mnie to najmniej równy transfer w historii beGM. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

january ale kazdy dawal taka oferte mimo ze liczyl sie z tym ze to moze byc polroczne wypozyczenie, takze kazdy chcial tak zaryzykowac.

a celtics sa teraz w bardzo dobrej pozycji zeby utrzymac pg13. isaiah wraca jutro do gry, maja wiec trio it-pg-demarcus.. lebron musi zaczac trenowac koncowki ogolnie ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja nie chce specjalnie zabierać głosu w tej dyskusji, bo sam o George'a zabiegałem, ale dla mnie to najmniej równy transfer w historii beGM. 

 

Bez jaj. Parsons i Deng zostali wymienieni na spadające kontrakty. Tego już nikt nie przebije.

 

Oczywiście uważam, że oferta jest bardzo wysoka, ale też widzę konkurencja mocno płaciła, więc jestem w stanie sobie wyobrazić, że Artestics swobodniej negocjował mając takie oferty na stole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez jaj. Parsons i Deng zostali wymienieni na spadające kontrakty. Tego już nikt nie przebije.

 

Oczywiście uważam, że oferta jest bardzo wysoka, ale też widzę konkurencja mocno płaciła, więc jestem w stanie sobie wyobrazić, że Artestics swobodniej negocjował mając takie oferty na stole.

 

dokladnie tak bylo, mialem juz dogadane z tecem a potem splywaly jedna za druga coraz to lepsze oferty, a z takiej pozycji moglem podpytac o Fultza.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez jaj. Parsons i Deng zostali wymienieni na spadające kontrakty. Tego już nikt nie przebije.

 

Oczywiście uważam, że oferta jest bardzo wysoka, ale też widzę konkurencja mocno płaciła, więc jestem w stanie sobie wyobrazić, że Artestics swobodniej negocjował mając takie oferty na stole.

Podpisuje sie. Mojego przejecia zlych kontraktow ten deal nie przebije ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez jaj. Parsons i Deng zostali wymienieni na spadające kontrakty. Tego już nikt nie przebije.

 

Oczywiście uważam, że oferta jest bardzo wysoka, ale też widzę konkurencja mocno płaciła, więc jestem w stanie sobie wyobrazić, że Artestics swobodniej negocjował mając takie oferty na stole.

jakby eryko chcial, to na luzie przebilby te oferty bez fultza. saric, randle, luwawu, pick  to i tak bylaby najlepsza oferta.

 

brak umiejetnosci oceny fultza powoduje te komentarze.

 

jego dotychczasowy okres w nba jest kompletnie niemiarodajny 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.