Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, january napisał(a):

Zwracam Ci uwagę, że to Ty cytowałeś moje posty, w których nie było żadnych złośliwych uwag, tylko ocena kolejki do tankathonu. Tym razem problem nie jest we mnie tylko w Tobie, bo to Ty wyjechałeś po bandzie z kolejnymi postami raz za razem z ad personam (i to naprawdę grubymi), które poleciały wyłącznie z Twojej strony. Co do tekstów o prokuraturze i sądach - i ja i Ty wiemy, że to co zrobiłem nie jest w żaden sposób karalne,

Zablokowałeś mi konto próba włamania. Może ustawie bota, żebyś nie mógł już nigdy wejść na forum, skoro to legalne? 

7 minut temu, january napisał(a):

 

Siedem osób, tylko z tej gry (jeśli nikogo nie pominąłem), a nie całego forum poznało mnie na żywo, chyba troszkę mniej się chowam niż Ty na tym forum.

Wlamywales im się na konto? Bo to co zrobiłeś to jest chowanie się za klawiatura i kozaczenie. Nie znoszę ludzi którzy cwaniakuja w necie i robią takie rzeczy a w realnym życiu by się zesrali pod siebie.

9 minut temu, january napisał(a):

 

Podsumowując - nie mam problemu z ignorowaniem się wzajemnym jeśli sobie tego życzysz. Jak będziesz chciał koszykarsko odpowiedzieć na coś co piszę koszykarskiego (a będę pisał o wszystkich teamach jednak) to dla mnie nie ma problemu, ale też prosiłbym o ograniczenie jednak tego ad personam, którym poleciałeś w ostatnich postach.

Z mojej strony EoT.

Jeszcze jedno słowo z twojej strony o Kings albo Heat w innym kontekście niż zbiorowe power rankingi i bilanse, a będziecie szukać dwóch nowych gm-ow. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, fluber napisał(a):

Zablokowałeś mi konto próba włamania. Może ustawie bota, żebyś nie mógł już nigdy wejść na forum, skoro to legalne? 

Wlamywales im się na konto? Bo to co zrobiłeś to jest chowanie się za klawiatura i kozaczenie. Nie znoszę ludzi którzy cwaniakuja w necie i robią takie rzeczy a w realnym życiu by się zesrali pod siebie.

Jeszcze jedno słowo z twojej strony o Kings albo Heat w innym kontekście niż zbiorowe power rankingi i bilanse, a będziecie szukać dwóch nowych gm-ow. 

E tam, naprawdę mnie nie sprowokujesz:) Jakbym był Tobą to już bym pisał teraz serię postów o Kings i Heat (zwłaszcza, że Twoja obecność mi tu zwisa i powiewa), ale uszanuję Twą jakże uroczo przedstawioną prośbę. Miłego wieczoru!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LAF napisał(a):

Spokojnie trade nie ma bo Simone nie może być w związku z CBA a Milton raz jest raz nie ma 

Trade imo fair , Braun jest z upside a Grayson nie wiadomo co dalej z nim będzie 

A jeszcze by był Milton 

No, ale jest jak jest 

jak najbardziej fair, a że ktoś tam AKURAT SIEDZIAŁ W KRZAKACH 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał(a):

a umiesz czytać? 

Nie widzę akceptacji natomiast widzie co mi napisałeś na priv 

Na nawet wrzuciłeś różnica polega , że zamiast Simone jest Milton 

Więc albo akceptujesz 

Albo zrywam negocjacje 

Jak chcesz kogoś ruchac to nie mnie 

A i Ci nie obciągam bo nie jestem prażona dziwka jak nawijał Peja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.