Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że wprowadzałem sporo nowych graczy w tym Ciebie. Znaliśmy się z innego forum/strony o koszykówce, wiedziałem że znasz się na rzeczy, a mimo to zadawałeś sporo pytań, by dobrze poznać mechanizm gry i samego rynku. Chyba nie z gorszy ze mnie nauczyciel, skoro puściłeś w skarpetkach człowieka morza ;)

 

Jeśli ktoś jednak zaczyna od wejścia i przeprowadzenia takiego sobie trade, a sama postać i jego forumowa działalność wygląda nad wyraz groteskowo to pachnie trollem. Przykro mi, ale tak to wygląda. Normalny user zadałby kilka pytań badawczych, zwłaszcza mając na podkładkę taki post od Tomka.

 

Zamiast zbierać po omacku przypadkowych GMów, lepiej byłoby zrobić pulę GMów, którzy chcą mieć dwa teamy. To jest i tak kwestia czasu.


A mnie najbardziej dziwi milczenie nowego GMa.

 

A mnie nie. Timi Hardaway też milczał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to ze po dwoch dniach wymiana to cos zlego? sam zaczynajac pierwsze co zrobilem to szukalem wymian

 

Out maca do stycznia czy kiedy tam akurat imo nie ma najmniejszego znaczenia, to i tak bylby zapewne 12 gracz, a sama wymiana dla mnie jest ok, stad ta zolta kartka mnie raczej bawi.

 

Nie rozumiem tez tekstow od pomocy od innego GMa, ludzie, raz ze to zabawa a dwa ze kazdy ma prawo podejmowac swoje decyzje i dzialac wedle swojego planu, rozumiem jakby byly zastrzezenia jakby Nurkic poszedl za Denga, czy jakiegos Mozgova ale ta wymiana jest jak najbardziej w porzadku z mojego punktu widzenia i to cale larum tu podniesione jest groteskowe.

Z TWOJEGO PUNKTU WIDZENIA jest, z MOJEGO i kilku innych osób nie jest. 

Nowa osoba na forum, która zachowuje się jakby pozjadała wszystkie mózgi, podczas gdy nie do końca rozumie podstawy trade'ów i kontraktów. No to już było. Co innego gdyby do gry włączył się stały użytkownik forum, a co innego gdy pojawia się ZNÓW nowe konto. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że wprowadzałem sporo nowych graczy w tym Ciebie. Znaliśmy się z innego forum/strony o koszykówce, wiedziałem że znasz się na rzeczy, a mimo to zadawałeś sporo pytań, by dobrze poznać mechanizm gry i samego rynku. Chyba nie z gorszy ze mnie nauczyciel, skoro puściłeś w skarpetkach człowieka morza ;)

 

Jeśli ktoś jednak zaczyna od wejścia i przeprowadzenia takiego sobie trade, a sama postać i jego forumowa działalność wygląda nad wyraz groteskowo to pachnie trollem. Przykro mi, ale tak to wygląda. Normalny user zadałby kilka pytań badawczych, zwłaszcza mając na podkładkę taki post od Tomka.

 

Zamiast zbierać po omacku przypadkowych GMów, lepiej byłoby zrobić pulę GMów, którzy chcą mieć dwa teamy. To jest i tak kwestia czasu.

 

 

A mnie nie. Timi Hardaway też milczał.

Podbijam. Uważam, że rada w chwili wolnej powinna ustalić jakies zasady i wpiać do regulaminu tak aby mieć gotowe rozwiązania na rzecz prowadzenia dwóch ekip przez 1 gma. Zgadzam się, że od tego nie uciekniemy. Lepiej to wcześniej przemyśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje stanowisko:

Wymiana jest typowo kiepska, ale gdyby Eryko się postarał uzasadnić swój wybór, to nawet bym się przychylił do poglądu Qcina i machnął ręką na ten deal. Ale kolega puścił bąka, wszystkim śmierdzi, a ręki nie podniesie :P

 

Od początku moje stanowisko jest takie, że do zabawy nie powinnismy przyjmowac anonimowych graczy. 

 

Jestem mocno przeciwny prowadzeniu przez kogoś dwóch drużyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Od początku moje stanowisko jest takie, że do zabawy nie powinnismy przyjmowac anonimowych graczy. 

 

Jestem mocno przeciwny prowadzeniu przez kogoś dwóch drużyn.

 

W takim razie czekamy jeszcze na własną propozycje rozwiązania problemu jakim jest niedobór graczy :)

 

Ja uważam, że niedługo będzie 5-6 GMów z dwoma klubami. Nie wszyscy cieszą się grą, a zainteresowanie grą jest żadne. Dziwne, że te wszystkie roto itp. nie mają takich problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie czekamy jeszcze na własną propozycje rozwiązania problemu jakim jest niedobór graczy :smile:

 

Ja uważam, że niedługo będzie 5-6 GMów z dwoma klubami. Nie wszyscy cieszą się grą, a zainteresowanie grą jest żadne. Dziwne, że te wszystkie roto itp. nie mają takich problemów

Ja bym poszedł w cierpliwość. Nie widzę problemu żeby jeden klub był prowadzony na autopilocie, nawet przez cały sezon. Natmiast jeżeli serio miałby to być problem kilku klubów to już lepiej tak jak to kiedyś LBS sugerował, po prostu ograniczyć ich ilość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj wymian, ogłasza co chcesz sprzedać i co potrzebujesz, negocjuj. To nie są zawody na szybkość a na skutecznosc. Bądź cierpliwy.

 

Dokładnie. Od tego jest tablica, żeby wstawiać na nią graczy, których chcesz się pozbyć. Na pewno dostałbyś co najmniej 2 ciekawe oferty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę jeśli chce się kogoś konieczni i korzystnie pozbyć to najlepiej samemu powysyłać PW z jakimś zalążkiem ofert, bo dużo osób nie wchodzi codziennie, a już na pewno nie szuka co dzień wymian.

 

Także, o ile nie oddaje się Currego czy Hardena, to jednak zdecydowanie większe szanse na chętnego są jeśli samemu się wykaże inicjatywą i da fundament do negocjacji. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, najwyraźniej my bad, uważam że nie ma sensu ciągnąć tego dalej. Taka nalepa debila na przyszłość zostanie :/

 

Podchodzisz do tego zbyt zerojedynkowo. Nikt nie mówi, że jesteś debilem, tylko że (co najwyżej) porwałeś się na debilny trade. To zasadnicza różnica, a ocenianie i komentowanie wymian innych graczy jest częścią zabawy.

Każdy może pochwalić przecież, każdy może w jakiś ruch powątpiewać i to nic niezwykłego.

Trzeba tylko zachować kulturę, nie obrażać nikogo personalnie, a jedynie komentować ruchy, jeśli taka czyjaś wola ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Pau wrócił do siebie ;). Mi to pasuje, bo i tak obecnie wole Zellera oraz Vucevicia, do tego udało sie dzieki temu zgromadzic 14 osobowy sklad bez odpadow z FA, a taki Evans moze byc stealem, bo na NCAA sie nie znam, ale widzialem jakies wpisy o tym, ze moze byc sleeperem. No i co najważniejsze nie blokuje to ruchow na lato, bo Booker z Brewerem maja spadajace umowy, w sumie latwiej w deal nawet je wcisnac niz duza umowe Pau.

 

Przypominam, ze dalej mozna sie zglaszac po Vucevicia i Wade, reszte tez ;).

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.