Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, ale i tak tam pozostanie, jak będzie tradeable (?) to go spróbuję wymienić 

 

Podejmij decyzje odnośnie Tony Bradleya, najlepiej w temacie FA-Tracker. Boston miał sporo wolnych środków, więc możesz go podpisać na dowolny kontrakt, zestashować lub podpisać z Nim two-way contract.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z GM'em Wizard zgodziłem się na trade. Nurkić do Wizard, a do mnie leci Bam Adebayo i Sheldon McClellan. Na moje oko wszystko jest legalne, więc czekam na potwierdzenie. W wypadku zaakceptowania zwalniam Calderona.

 

Ehhh... here we go again :P miał być jakiś okres próbny, szkolenie czy coś dla debiutantów? Przydałoby się, bo ta wymiana nie wygląda za dobrze - Boston wzmacnia największych rywali (oprócz Cavs i może Bucks, Raptors) na Wschodzie pozyskując rookasa + gracza połamanego z niegwarantowanym kontraktem w real NBA (tak w ogóle on teraz się nazywa Sheldon Mac, więc deal nielegalny :P taki joke). Jeśli byłby jakiś pick dla C's (choć mają ich i tak dużo) to jeszcze bym to przełknął, ale tak to naprawdę nie podoba mi się wymiana w kontekście wykiwania debiutanta, który od kilku dni przejął C's.

 

Może tylko ja mam taką opinię odnośnie tego trade'u, ale nawet jeśli wymiana jest ok, to nie podoba mi się fakt szybkich działań nowego GMa (pamiętamy chyba Timiego?).

 

Szanowna Rado, co z tym robimy? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... here we go again :tongue: miał być jakiś okres próbny, szkolenie czy coś dla debiutantów? Przydałoby się, bo ta wymiana nie wygląda za dobrze - Boston wzmacnia największych rywali (oprócz Cavs i może Bucks, Raptors) na Wschodzie pozyskując rookasa + gracza połamanego z niegwarantowanym kontraktem w real NBA (tak w ogóle on teraz się nazywa Sheldon Mac, więc deal nielegalny :tongue: taki joke). Jeśli byłby jakiś pick dla C's (choć mają ich i tak dużo) to jeszcze bym to przełknął, ale tak to naprawdę nie podoba mi się wymiana w kontekście wykiwania debiutanta, który od kilku dni przejął C's.

 

Może tylko ja mam taką opinię odnośnie tego trade'u, ale nawet jeśli wymiana jest ok, to nie podoba mi się fakt szybkich działań nowego GMa (pamiętamy chyba Timiego?).

 

Szanowna Rado, co z tym robimy? :tongue:

 

Not gonna happen.

 

Chłopak dostał warunki. Sezon jest na cenzurowanym, jak szybko ogarnie to leci sam, jak nie to będzie się męczył rok z nami, bo szkoda zabawy.

Poza tym mówiłem i uczulałem, żeby zwrócił się do któregoś z nas odnośnie trejdów i zawsze tam coś dopowie któryś, przedstawi jakaś alternatywę, pochwali albo powie, że no k**** nie.

 

Efekt? No jeb woj bomb na ryj i wielkie WTF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kolega Eryko rozumie zarzuty, czy mamy dzwonić po Wanie?

 

Pogadałbyś z tym kuciem, jak sytuacja wygląda z tymi jego Hornets...

 

Byłem przeciw Prestiemu, byłem przeciw Hardawayowi i tak samo dziwnie wygląda Eryko. Pewne rzeczy są widoczne na pierwszy rzut oka. Wciąż uważam, że można by dać komuś ( np. mi ;) ) dwa zespoły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostał taką informację.

 

Dostał też taką, przedwczoraj.

 

 

No okej. To zostaniesz nowym GM Celtics, za pare chwil to ogłosimy.

Z jednym zastrzeżeniem, że powinieneś konsultować ze mną lub kimś z rady swoje wymiany do końca sezonu. Oczywiście jeśli wcześniej załapiesz wartość graczy i różnice między naszym rynkiem, a NBA, to nie będziemy CIę już męczyć.

Chodzi o to, że mielismy już 1 przypadek, gdy osoba dołączyła do zabawy i próbowała robić jak najgłupsze wymiany oddają np. McColluma z pickiem za Clarcksona i Myersa Leonarda. Musieliśmy to cofać później, szkoda zachodu.

 

Zawsze możesz do mnie też napisać z każdym pytaniem, zarówno o zasady jak i opłacalność jakiegoś ruchu. Nie chodzi o to, żeby Tobą sterować czy CIę ograniczać, ale po prostu trochę inne wartości mają gracze tutaj i w rl NBA i taki okres przejściowy na pewno pomoże Ci szybciej skleić dobrą ekipę  ;)

 

Right?

 

W praktyce to masz wolną rękę, od razu mówię, że wcinał się nie będę.

Tylko zawsze postaram się coś pomóc, doradzić. A czy będziesz szedł w bigball, smallball, 3pt, driving, ultradefense to mnie to rybka. Jedynie jeśli pojawi się jakiś mega niekorzystny dla Ciebie trade to będę nalegał żeby coś tam zmienić jednak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imo troche przesada z tym wydymaniem.

 

Nurkic nie dosc ze jest podatny na urazy, to jeszcze caly jego hype zrobil sie w 20 spotkan w Blazers, ten sezon pokaze czy to faktycznie starter na lata czy zwykla banka.

 

Adebayo to ciekawy prospekt i sam z checia bym go przytulil do Soty. Czy na miejacu Cs oddalbym za niego Nurkicia? Nie wiem, ale czy ta wymiana to jakiekolwiek dymanie? nie sadze.

 

W tej lidze przechodzilo wiele bardziej absurdalnych wymian, w tej nie widze nic nielegalnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imo troche przesada z tym wydymaniem.

 

Nurkic nie dosc ze jest podatny na urazy, to jeszcze caly jego hype zrobil sie w 20 spotkan w Blazers, ten sezon pokaze czy to faktycznie starter na lata czy zwykla banka.

 

Adebayo to ciekawy prospekt i sam z checia bym go przytulil do Soty. Czy na miejacu Cs oddalbym za niego Nurkicia? Nie wiem, ale czy ta wymiana to jakiekolwiek dymanie? nie sadze.

 

W tej lidze przechodzilo wiele bardziej absurdalnych wymian, w tej nie widze nic nielegalnego

Ta wymiana z pkt widzenia Celtics kompletnie pozbawiona logiki. Żeby dostać Nurkicia oddali 2 1st round picki w tym bardzo cenny Grizzlies, a teraz mieliby tego samego Nurkicia oddać za late 1st round pick w postaci Adebayo? Przecież to nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale takiej argumentacji to ja nie kupuje, ani z tym ze na poczatku bylo latwiej o takie wymiany, bo sie uczylismy wartosci zawodnikow,ani tego ile oddano za x gracza a ile on jest wart teraz, tak samo Suns oddali pick za Brandona Knighta a teraz pewnie by musieli oddac pick by sie go pozbyc, wartosci zawodnikow zmieniaja sie czasem z dnia na dzien.

 

Imo, nic kontrowersyjnego w tej wymianie nie ma, Cs oddaje gracza ktorego wartosc jest poki co bardziej wyobrazeniem o tym ze moze byc znaczacym graczem, niz to ze faktycznie takim jest do tego w ostatnim roku kontraktu i za rok bedzie musial go zapewnie slono wynagrodzic w postaci tlustego kontraktu za debiutanta ze sporym potencjalem, stad nie rozumiem ingerencji RADY w te decyzje, dla mnie wszystko gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale takiej argumentacji to ja nie kupuje, ani z tym ze na poczatku bylo latwiej o takie wymiany, bo sie uczylismy wartosci zawodnikow,ani tego ile oddano za x gracza a ile on jest wart teraz, tak samo Suns oddali pick za Brandona Knighta a teraz pewnie by musieli oddac pick by sie go pozbyc, wartosci zawodnikow zmieniaja sie czasem z dnia na dzien.

 

Imo, nic kontrowersyjnego w tej wymianie nie ma, Cs oddaje gracza ktorego wartosc jest poki co bardziej wyobrazeniem o tym ze moze byc znaczacym graczem, niz to ze faktycznie takim jest do tego w ostatnim roku kontraktu i za rok bedzie musial go zapewnie slono wynagrodzic w postaci tlustego kontraktu za debiutanta ze sporym potencjalem, stad nie rozumiem ingerencji RADY w te decyzje, dla mnie wszystko gra

 

Jasne, że wymiana ta nie jest taka najgorsza (osobiście dla równości brakuje mi picku dla C's + ważne, że Sheldon Mac jest out do stycznia...), ale są przynajmniej 2 kwestie, na które warto zwrócić uwagę:

1) nowy gracz od razu robi wymianę - po 2 dniach (chyba) robi trade, nie korzysta z pomocy Tomka, a wątpię, aby sam wszystko ogarnął do tego czasu.

2) po co Celtics mają wzmacniać Wizards - swoich rywali w konferencji? Jasne, że Adebayo to spoko prospekt, ale C's mają sporo prospektów i raczej powinni próbować walczyć o mistrzostwo niż zbierać kolejne assety, bo w końcu prospektom się kontrakty skończą ;p

 

Dlatego uważam, że Rada postąpiła słusznie i dała nowemu GMowi żółtą kartkę - niech ochłonie, ogarnie całą ligę, skład i taktykę, a potem rynek, byle by nie decydował pochopnie. Może być z niego fajny gracz i na to liczę :smile: ale niech zrozumie, że chcemy mu tym pomóc - żeby się zastanowił, ogarnął wszystko, a nie popełniał błędy, których by się nie dało odwrócić.

Edytowane przez MJ1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.