Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Było już mówione pare razy ze nie wymieniamy dwóch 1st pod rząd. Może weźmiesz jakiś z 2030 w takim razie ...?

 

z tego co widzę, to Ozzy ma pick w 2022 i 2024, nie ma w 2023

 

czyli powinno być ok  jeśli chodzi o stepien rule

 

finansowo też styka (ale tu dosłownie o włos)

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trade nielegalny prawda ? Jak nielegalny to mj1 zapraszam z hoodem do mnie, dam więcej myśle ...

 

legalny, wszystko ok ;) trzeba było podbijać wcześniej - sam pisałem jeszcze do 2 innych ekip, ale były gorsze oferty. Do mnie można pisać, próbować zdobyć każdego gracza, najwyżej odmówię ;)

 

Edit: nawet chciałem do Ciebie pisać w sprawie Hooda, ale nie masz picków 18 i 20, więc mógłbyś mi oddać tylko 2022, więc nie wiem, czy byś dał lepszą ofertę ;) z tej wymiany z DET jestem zadowolony, choć do 2021r. prawdopodobnie będę uważany za przegranego tej wymiany ;)

 

z tego co widzę, to Ozzy ma pick w 2022 i 2024, nie ma w 2023

 

czyli powinno być ok  jeśli chodzi o stepien rule

 

finansowo też styka (ale tu dosłownie o włos)

 

nie o włos, tylko wszystko wyliczone ;)

Edytowane przez MJ1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Picki można wymieniać chyba tylko 5 lat w przód, przynajmniej w starym cba tak było.

 

7 lat w przód

 

a w trejdzie poszedł pick z 2023 więc teoretycznie wszystko ok

 

inna kwestia, że sprzedawanie tak odległych picków bez nałożenia na nie chociaż top5 protekcji to trochę mało odpowiedzialne działanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w końcu 2024 czy 2023 poszedł, zdecyduj się człowieku, bo post wcześniej napisałeś ze Nie miał 2023..

 

w temacie Trading block masz napisane jaki pick poszedł, o c*** Ci w ogóle znowu chodzi i na co mam się zdecydować? 

 

sprzedał pick z 2023 i go teraz nie ma, za to ma 2022 i 2024, coś tu jeszcze trzeba wyjaśnić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to ze zainteresowany napisał w info o wymianie dwa picki pod rząd, co zakwestionowalem a ty wyjechałeś ze jednak miał być 2024 po czym 5 min później piszesz 2023, Wiec mowie zdecydujcie się.

 

 

Skoro twierdzisz ze w trading block jest napisane jakie picki poszły a jednocześnie twierdzisz ze 2023 nie miał to znaczy ze masz rozdwojenie jaźni czy coś w tym stylu.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze raz  dla porządku: Ozzy mógł wymienić dwa picki pod rząd, bo miał w 2022 dwa picki i mógł jeden z nich oddać. Stepien rule nie oznacza zakazu sprzedaży dwóch kolejnych picków per se, ale zakaz takiej sprzedaży picków, że zostajesz bez 1st roundera przez dwa kolejne lata, co w tym przypadku nie ma miejsca, bo jest pick w 2022 i 2024.

 

No ale dla mnie mega ryzykowny deal dla DET i chyba ostry overpay, Hood będzie musiał wejść na ASG level albo co najmniej borderline ASG, a Detroit do 2023 jakoś utrzymywać się w walce o playoffs, żeby ten trade im wyszedł na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Uważam ze Hood został oddany za darmo, Hurd nie oszukujmy się nie wiemy czy ta gra przetrwa do 2023, albo czy oboje z managerów będą się z nami bawić do tego czasu. Nawet jakby miał dostać dwa picki w top3 dwa lata z rzędu, to jeżeli nie będą to kolejni Lebron i Carmelo, ci zawodnicy wskoczą na poziom Hooda jakoś w 2025 i 2026 roku. A nawet jak dostanie dwa razy top1 to jest szansa ze trafi mu się Milicic i Bennett. Naprawdę śmieszy mnie Wiec brnięcie w coś takiego, Mj1 chciał oszczędności to mogl wziąć pick, ale nie taki za 6 lat tylko za dwa-trzy..albo wziąć jakiegoś rookasa z tego draftu..cokolwiek. Także jeśli mu się ten trade koedys opłaci, to efekty zobaczy w 2024 roku, sorry chłopaki ja będę miał wtedy ponad 30 lat i raczej nie będę pamiętał o tym ze 7 lat wcześniej Mj1 wydymał Pistons.

 

Z puntku widzenia wartości rynkowej dwa unprotected 1st są jednak dużo więcej warte niż gracz, który za rok będzie RFA i można mu po prostu złożyć ofertę.  Ale nie mówię, że Ozzy tej wymiany nie może wygrać tylko wydaje mi się to mało prawdopodobne. Warunkiem koniecznym jest na pewno to, że Hood będzie zdrowy i będzie kulał +20ppg w tym sezonie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecieram oczy, bo aż nie wierze... jakim K...a warunkiem koniecznym? Stary zrozum ze efekty tych pikow przyjdą najwcześniej za 7 lat, i nikt nie będzie pamiętał skąd się one wzięły, o ile tak jak mowie obaj GM wytrzymają 7 lat zabawy... co mnie unprotected pick za 5 i 6 lat obchodzi. Ewentualnie może je w 2020 zacząć sprzedawać, wtedy przyjdzie jakiś efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecieram oczy, bo aż nie wierze... jakim K...a warunkiem koniecznym? Stary zrozum ze efekty tych pikow przyjdą najwcześniej za 7 lat, i nikt nie będzie pamiętał skąd się one wzięły, o ile tak jak mowie obaj GM wytrzymają 7 lat zabawy... co mnie unprotected pick za 5 i 6 lat obchodzi. Ewentualnie może je w 2020 zacząć sprzedawać, wtedy przyjdzie jakiś efekt.

 

no teraz to myślisz jak Billy King

 

a dla mnie w tej grze chodzi o to, żeby wczuć się w rolę GMa z wszelkimi tego konsekwencjami także uwzględniając długoterminowe skutki, a nie tylko powydawać mnóstwo hajsu na starzejacych się FA i hulaj dusza, piekła nie ma - jeśli takie podejście będzie prezenetowało więcej osób to faktycznie gra tego nie wytrzyma

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obaj macie rację.

 

Ronnie ma rację, że te picki w 2123 roku to baaardzo odległa przyszłość i nie wiadomo co z tego będzie.

Hurd też ma rację, bo ocenia się wymiany przez wzgląd na to, co się w nich mieści. Ciężko napisać, że np. oddanie 2 rookie z upsidem za jakiegoś Jae Crowdera byłoby świetne, bo kto wie ile potrwa gra. 

 

Ja się wczuwam jak Hurd. W swoich poczynaniach planuję do przodu i zastanawiam się, co by zrobił Myers. Dlatego payroll Warriors wygląda jak wygląda. Wierzę, że skoro na forum ludzie piszą po 5-10 lat to równie dobrze ta gra może tyle trwać. Bo przecież wejście 3x w roku do ATF będzie zapewne miła odmianą i wydaje mi się, że za rok czy dwa będziemy wyczekiwać tych momentów, gdzie trzeba porównać ekipy czy zatrudnić kogoś z FA ;)

 

Bez nerwów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.