Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

To może teraz pogadajmy o kwestii weta. Chyba coś pisałem wczoraj, że system tutaj nie działa lub jest źle skonstruowany.

 

Ja byłem przekonany, że wetuje się jak już wiadomo jest, kto wygrał licytacje. Bo inaczej to dla mnie jest kompletnie bezsensu.

 

I ogólnie jestem przeciwnikiem podwójnej przebitki, bo po tej turze mało kto ma kasę na ewentualne weto.

 

Ale liczę po cichu, że to będzie były problem, bo przyszły FA na następny sezon będzie bardziej dopracowany.


Pytałem kilka razy, w którym miejscu złamałem regulamin i co ciekawe nikt mi nie udzielił odpowiedzi. Może Ty mnie oświecisz?

 

http://www.e-nba.pl/topic/5474-begm-oficjalny-regulamin/

 

Serio, Karpiu wracamy do tego, że regulamin był dwojaki, kiedy wszystko sobie wyjaśniliśmy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, czyli oficjalnie przyznajesz, że podpisałeś niezgodnie z regulaminem Meeksa, Cunninghama oraz Acy "(5.71 Trzecia tura FA W trzeciej turze można składać (maksymalnie 5 ofert) oferty o dowolnej (przekraczającej minimum zależne od stażu zawodnika w lidze)")

 

Grunt to samokrytyka ;]

 

Męczysz bułę karpik.

Zrezygnowałeś, szkoda, ale stało się. Na c..co drązyć?

 

Czepiasz się teraz Cambiego, a powinieneś jednak się uczepić zdolności posługiwania językiem Januarego.Ewentualnie jego nagłych zmian i niezaznaczenia nigdzie od kiedy obowiązują.

 

Miej pretensje do niego, ale rób to gdzieś na PW czy cuś, proszę. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, czyli oficjalnie przyznajesz, że podpisałeś niezgodnie z regulaminem Meeksa, Cunninghama oraz Acy "(5.71 Trzecia tura FA W trzeciej turze można składać (maksymalnie 5 ofert) oferty o dowolnej (przekraczającej minimum zależne od stażu zawodnika w lidze)")

 

Grunt to samokrytyka ;]

 

Regulamin jest dziurawy jak sito, przyznałem Ci częściową rację w tym sporze i wiesz dobrze, że byłem zawsze za Tobą. Ale nie można było w tamtej sytuacji postąpić inaczej, a ty postawiłeś sprawę na ostrzu noża. Wiem, że zamiary były inne i obaj zdajemy sobie sprawę z największych bolączek gry. Problem w tym, że ja próbuje to jakoś sklejać, a ty spasowałeś.

 

Zostawiłeś mnie Karpiu samego ( no może jeszcze Tomek ), a mogłeś na swoim autorytecie pociągnąć tą grę i ją usprawniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle stron walki, przedluzajacy sie czas a i tak przy transferze zrobiono to co nieuniknione - zwolnienie Jamala;-)

 

Ale bardziej o tym co ostatnio:

 

Kompletnie nie rozumiem obrazania sie niektorych graczy w ostatnim czasie. Wystarczy cos nie po mysli i zaraz out. Czuje sie jak w piaskownicy 5-latkow, placz, krzyk, foch, obraza i dziekuje nara. To juz mamy ile ekip do obsadzenia: Boston, Cavs, Dallas, Bulls i widze ze powoli LAC bo LAF cos przebakuje - przewidzialem jako pierwszy jego odejscie ;-)?? Panowie koncepcja gry jest i byla spoko ale co za duzo pomyslow to trz niezdrowo imo.

 

Odnosnie tez tych zmian to LAF moze robic s'n't Jordana by sie ratowac w czasie FA 2018?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Horford na stare lata, wreszcie się doczekał gry na swojej optymalnej pozycji z jakimś konkretnym centrem.

 

Ławka się zrobiła trochę krótka i chyba należę do jakiegoś bardzo zamkniętego kółka ludzi, gdzie Evan Turner jest przepłacony, ale też nie aż tak bardzo i nie jest, aż tak słaby jak pokazują to cyferki Ely'ego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Główna część FA za mną, plan z grubsza wykonany. Dojdą jeszcze pewnie małe dodatki typu jakieś 2way, rezerwowy center, skrzydłowy za vet min, ale trzon już jest i jestem z niego zadowolony. Drużyna jest młoda ale też nie jest to typowa banda dzieciaków. Duety Lonzo - Cj oraz Hassan-Olynyk mogą całkiem ciekawie działać. Mills jako pierwszy guard z ławki, dopełniany młodymi na pozostałych pozycjach plus Manu jako weteran. Mnie się podoba. Jak zdrowie w miare dopisze to PO powinno być na wzglednym luzie. Jeśli uda się w tym roku zrobić chociaż runde to będę sie jarał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Główna część FA za mną, plan z grubsza wykonany. Dojdą jeszcze pewnie małe dodatki typu jakieś 2way, rezerwowy center, skrzydłowy za vet min, ale trzon już jest i jestem z niego zadowolony. Drużyna jest młoda ale też nie jest to typowa banda dzieciaków. Duety Lonzo - Cj oraz Hassan-Olynyk mogą całkiem ciekawie działać. Mills jako pierwszy guard z ławki, dopełniany młodymi na pozostałych pozycjach plus Manu jako weteran. Mnie się podoba. Jak zdrowie w miare dopisze to PO powinno być na wzglednym luzie. Jeśli uda się w tym roku zrobić chociaż runde to będę sie jarał.

Wydaje mi się, że 6 drużyn jest raczej pewniakami do PO na wschodzie. Cle, Ind, Tor, Mil, Wsh, Bos. O play offy powalczą Chi, Cha, mój skromny zespół i może jakiś czarny koń się znajdzie.

Także rywalu, życzę powodzenia, ale tanio skóry nie sprzedam ;)

A może obydwaj awansujemy? ;)

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dawno nie było wymian ;) po 1,5 miesiąca przerwy mamy:

 

UTA in: I.Whitehead, 2022 1st round pick (gorszy z MIN, DET), 2023 1st round pick DET

UTA out: R.Hood, 2022 2nd round picks (2 gorsze z DET, UTA, SAS)

DET in: R.Hood, 2022 2nd round picks (2 gorsze z DET, UTA, SAS)

DET out: I.Whitehead, 2022 1st round pick (gorszy z MIN, DET), 2023 1st round pick DET

 

Detroit all in ;) Co mnie akurat smuci, bo wzmocnili się :(

Detroit na plus wymiana a ze strony Utah trochę nie rozumiem tego ruchu, bo chyba chcą grać na tu i teraz, choć wytłumaczeniem są te picki i to, że Hoodowi trzeba za rok zapłacić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za rok Hoodowi trzeba będzie zapłacić i to niemało... ja już na przyszły rok mam ponad 106 mln $ w salary i trzeba było z kogoś zrezygnować. Za darmo stracić go by bolało ;) a Rossa nikt nie chciał przygarnąć. Na SG/SF wciąż mam Ingles, Rossa, Haywarda i trochę więcej Joe Johnsona (teraz jako PF głównie) i nawet Hill może pograć na SG. Im bliżej trade deadline tym wartość Hooda by malała, szkoda, że Pistons nie mieli tych picków w 19/20 chociaż, ale liczę, że pogramy jeszcze trochę i użyję tych picków ;)

 

Oczywiście życzę Hoodowi jak najlepiej - braku kontuzji i powodzenia w Pistons ;) a w Utah witam nowego gracza, Isaiaha Whiteheada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za rok Hoodowi trzeba będzie zapłacić i to niemało... ja już na przyszły rok mam ponad 106 mln $ w salary i trzeba było z kogoś zrezygnować. Za darmo stracić go by bolało ;) a Rossa nikt nie chciał przygarnąć. Na SG/SF wciąż mam Ingles, Rossa, Haywarda i trochę więcej Joe Johnsona (teraz jako PF głównie) i nawet Hill może pograć na SG. Im bliżej trade deadline tym wartość Hooda by malała, szkoda, że Pistons nie mieli tych picków w 19/20 chociaż, ale liczę, że pogramy jeszcze trochę i użyję tych picków ;)

 

Oczywiście życzę Hoodowi jak najlepiej - braku kontuzji i powodzenia w Pistons ;) a w Utah witam nowego gracza, Isaiaha Whiteheada :smile:

 

Za rok Hoodowi trzeba będzie zapłacić i to niemało... ja już na przyszły rok mam ponad 106 mln $ w salary i trzeba było z kogoś zrezygnować. Za darmo stracić go by bolało ;) a Rossa nikt nie chciał przygarnąć. Na SG/SF wciąż mam Ingles, Rossa, Haywarda i trochę więcej Joe Johnsona (teraz jako PF głównie) i nawet Hill może pograć na SG. Im bliżej trade deadline tym wartość Hooda by malała, szkoda, że Pistons nie mieli tych picków w 19/20 chociaż, ale liczę, że pogramy jeszcze trochę i użyję tych picków ;)

 

Oczywiście życzę Hoodowi jak najlepiej - braku kontuzji i powodzenia w Pistons ;) a w Utah witam nowego gracza, Isaiaha Whiteheada :smile:

 

Próbuję sobie to wyobrazić jak gramy za 6 lat i perspektywa mi się podoba, ale wydaje mi się, że niektórzy grają tak jakbyśmy za rok mieli kończyć zabawę - wyprzedawanie wszystkich picków to nie jest dobry pomysł na przyszłość i mam nadzieję, że nie będzie takiej sytuacji, że ktoś wyżyłuje na tu i teraz zespół a później stwierdzi, że już mu się znudziło. Bo może być ciężko na chętnego na takie teamy - bez wielkich graczy, bez picków, bez perspektyw. Trochę jak Brooklyn - szacunek chriss :)

By była jasność - nie chodzi bezpośrednio o Ciebie ozzy, ale ogólnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuję sobie to wyobrazić jak gramy za 6 lat i perspektywa mi się podoba, ale wydaje mi się, że niektórzy grają tak jakbyśmy za rok mieli kończyć zabawę - wyprzedawanie wszystkich picków to nie jest dobry pomysł na przyszłość i mam nadzieję, że nie będzie takiej sytuacji, że ktoś wyżyłuje na tu i teraz zespół a później stwierdzi, że już mu się znudziło. Bo może być ciężko na chętnego na takie teamy - bez wielkich graczy, bez picków, bez perspektyw. Trochę jak Brooklyn - szacunek chriss :smile:

By była jasność - nie chodzi bezpośrednio o Ciebie ozzy, ale ogólnie.

 

Nie żywię urazy Tecu ;) Potrzebowałem dobrego SG a, że nieźle się wkopałem na początku gry oddając między innymi praktycznie za darmo pierwszą rundę za rok to musiałem skorzystać z dalszych wyborów, tym bardziej, że nie mam gotówki na przyszły rok, żeby podpisać kogoś znaczącego. Z gry uciekać nie będę i mam nadzieję zostać do końca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo z Sonics jak ich już przeniosą :tongue:

To jest u nas do zrobienia ;)

Można też dołączyć kolejne drużyny i zrobić expansion draft lub odwrotnie - zmniejszyć ilość i rozdać graczy po pozostałych, tylko, że tego jeszcze nie przerabiali w NBA ;)

Na razie czekam z niecierpliwością na pomysł extensions - ciekawe jak to miałoby wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.