Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Nie to zupełnie coś innego, bo nie możesz trejdować od terminu składania ofert do terminu końca tury FA.

CM ma czas na znalezienie innej wymiany by kogoś zrzucić w niej z rosteru, albo będzie musiał zrzucić mimo to gracza.

W twoich oczach. W moich to samo. Nie spełnia warunków, a przeprowadza umowę.

 

Ja wiem, że to jest detal i on zwolni tego badziewiaka Crawforda (raczej nikt o zdrowych zmysłach go za darmo nie weźmie), ale w takiej sytuacji, żeby uniknąć nieścisłości, deal powinien dostać status nieważnego, a ekipy będą spokojnie mogły go ponowić kiedy tylko NY uporządkuje sytuację kadrową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież ten deal nie przejdzie jak CM czegoś nie zrobi, więc owszem detal i coś zupełnie innego niż niebezpieczny precedens jak pisałeś.

 

Whatever. I tak po 3 turze mam zamiar przestać się udzielać. 

 

Od tygodnia w dziale z propozycjami, do którego akurat Ty powinieneś regularnie zaglądać, leży świetne połączenie pomysłów Teca i Palnika, który zabezpiecza na przyszłość przed hardałejami. Nawet Ci to na PW wysłałem.

Wcale nic Ci nie umyka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z Bakerem ja się pytam

 

Przecież Knicks mają 13 graczy + Baker i Dotson. O co chodzi Ci?

 

 

A nie, faktycznie.

 

Widzisz January, przez brak takiego prostego zapisu zrobił sie burdel, bo Knicks nie mają miejsca na dwóch FA. 

 

Szybka weryfikacja, Camby czuwa :grin:

 

W takiej sytuacji NYK nie może go podpisać i Baker zostaje na rynku w kolejnej turze.

 

BTW WCZORAJ UZUPEŁNIAŁEM ROSTERY O ZADECYDOWANE NAZWISKA I CRAWFORD BYŁ JUZ W DEAD MONEY WIĘC NIE WIDZĘ MOŻLIWOŚCI, ŻEBY NAGLE BYŁ OBIEKTEM HANDLU. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Knicks mają 13 graczy + Baker i Dotson. O co chodzi Ci?

 

 

A nie, faktycznie.

 

Widzisz January, przez brak takiego prostego zapisu zrobił sie burdel, bo Knicks nie mają miejsca na dwóch FA. 

 

Szybka weryfikacja, Camby czuwa :grin:

 

W takiej sytuacji NYK nie może go podpisać i Baker zostaje na rynku w kolejnej turze.

 

BTW WCZORAJ UZUPEŁNIAŁEM ROSTERY O ZADECYDOWANE NAZWISKA I CRAWFORD BYŁ JUZ W DEAD MONEY WIĘC NIE WIDZĘ MOŻLIWOŚCI, ŻEBY NAGLE BYŁ OBIEKTEM HANDLU. 

Nie wiem jakim cudem wczoraj, bo wpisałem to dziś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dostaniesz jedynie Waitersa lub jedynie Dotsona z FA.

Ps. jak kogoś zwalniacie to piszcie to pogrubionym. Sam pisałem niepogrubionym (my bad)o zwolnieniu Stuckeya i Bentila, ale pisałem ;)

ogólnie przeżyje bez Bakera, ale nie możemy po prostu uznać, że zwolniłem Crawforda w momencie trade'u?  Wtedy mam dwa miejsca wolne i nic nie stoi na przeszkodzie by Dotson i Baker do mnie przyszli.

 

Toż nie bądźmy takimi pozytywistami

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie przeżyje bez Bakera, ale nie możemy po prostu uznać, że zwolniłem Crawforda w momencie trade'u?  Wtedy mam dwa miejsca wolne i nic nie stoi na przeszkodzie by Dotson i Baker do mnie przyszli.

 

Toż nie bądźmy takimi pozytywistami

 

Ale kiedy Ty nie chciałeś tego zrobić i proponowałeś go na trade chcąc uzyskać jakąś korzyść na nim jeszcze. 

Nie róbmy jaj. Jaki macie problem z tym problem, że CM zwolni kogos po wymianie. Moim zdaniem zwalnianie zaraz ludzi po fakcie wymiany nawet gdy nie ma sie slotów powinno być możliwe.

 

Ja po prostu zasugerowałem, że wymagane wytrejdowanie tuż przed (np. za 2nd rounder jakiś) lub podanie info o zwolnieniu w momencie ogłaszania tradu ułatwia życie każdemu.

 

A co do CM to najpierw pisał, że odda Jamala za coś tam, a jak nie to dopiero go zwolni, a teraz  chce żeby uznać, że zwolnił go od razu, bo tak mu będzie wygodniej jednak się okazało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kiedy Ty nie chciałeś tego zrobić i proponowałeś go na trade chcąc uzyskać jakąś korzyść na nim jeszcze. 

Jedyne co chciałem to sprawić komuś przysługę i zaproponowałem, że wymienie go po prostu za 1-roczne umowy jszcze mniej wartościowych zawodnikow po czym ich zwolnie.

 

Ale ogolnie to milo mi, ze wierzysz w to, iż mógłbym coś za Crawforda ugrać :)

 

 

Ogólnie to dla mnie cała ta akcja z brakiem slotu jest bez sensu. Co za różnica czy zwolnie go przed trejdem, czy wieczorem ostatniecznie, skoro nikt chetny sie nie zglasza. 

 

Wszyscy ludzie na świecie złowieszczą na zbędną biurokracje, a jak przychodzi co do czego to w zwykłej grze są za ścisłym formalizmem.   ehhh fuck logic. Ale nie chce mi się dużej na ten temat pertraktować, bo po prostu nie jest to warte zachodu :P

 

 

Choć śmieszy mnie takie zachowanie tym bardziej, gdy wszystkie osoby co tu piszą tak krzyczeli na Karpika,  "ale jak to nie wiedziałeś" mimo, iż postąpił w zgodzie z regulaminem. Trąci hipokryzją :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co chciałem to sprawić komuś przysługę i zaproponowa

 

a sobie rób co chcesz, Człowieku.

 

Ja po prostu proponuję, żeby na przyszłość wprowadzić taki zwyczaj, że przyjmując 16 zawodnika od razu wraz z poinformowaniem o handlu podaje się, kogo zwalniamy, żeby później nie było, że ktoś zapomniał, nie wiedział, albo nie udało mu się nikogo wymienić czy whatever :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć śmieszy mnie takie zachowanie tym bardziej, gdy wszystkie osoby co tu piszą tak krzyczeli na Karpika,  "ale jak to nie wiedziałeś" mimo, iż postąpił w zgodzie z regulaminem. Trąci hipokryzją :tongue:

 

No właśnie nie postąpił zgodnie z regulaminem i ty też chcesz obejść regulamin.

 

Dlatego będzie nie fair wobec Karpia, jeśli Tobie January przymknie oko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, najlepiej Marcus za każde złamanie regulsminu wytykac palcami, ciągnac temat w nieskończonosc a może od razu wywalić z gry. Przecież nowi gracze walą drzwiami i oknami.

 

Czyli wolna amerykanka i raz regulaminu się trzymamy, raz nie?

 

Ja tutaj nie dowodzę, ale życzę powodzenia Januaremu :)

 

Swoją drogą, jak chcecie to po prostu umówmy się, że Knicks podpisują go w IV turze. Przecież to idzie o jakiś graczy z dalekiego szeregu. Tylko po co na rzecz błahostek naginać zasady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Swoją drogą, jak chcecie to po prostu umówmy się, że Knicks podpisują go w IV turze. Przecież to idzie o jakiś graczy z dalekiego szeregu. Tylko po co na rzecz błahostek naginać zasady?

Czyli reasumując proponujesz zbędną biurokrację? :grin:

 

 

i troche szacunku dla piekarza...

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że po odejściu Karpia, jest taki strach, że można w ogóle już regulamin do kosza wywalić :)


Czyli reasumując proponujesz zbędną biurokrację? :grin:


i troche szacunku dla piekarza...

 

No niestety, muszę opowiedzieć się z biurokracją, by nie tworzyć podstaw do odwołań typu "ale przecież człowiek morza mógł..."

 

Może o piekarza, a może o Dotsona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli reasumując proponujesz zbędną biurokrację? :grin:

 

 

i troche szacunku dla piekarza...

 

Co jest takiego strasznego w prostym zapisie, że nie można handlować po 16 gracza, a jeśli już się to robi to trzeba przy ogłaszaniu umowy podać kogo się zwalnia?

 

bo ja nie widzę tutaj minusów, a na pewno zaoszczędzi sporo głupich sytuacji i takiego pitolenia jak poprzednie 2 strony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że po odejściu Karpia, jest taki strach, że można w ogóle już regulamin do kosza wywalić :smile:

 

No niestety, muszę opowiedzieć się z biurokracją, by nie tworzyć podstaw do odwołań typu "ale przecież człowiek morza mógł..."

 

Może o piekarza, a może o Dotsona ;)

btw

 

"5.71 Trzecia tura FA W trzeciej turze można składać (maksymalnie 5 ofert) oferty o DOWOLNEJ (przekraczającej minimum zależne od stażu zawodnika w lidze) wartości, 

 

 

w jaki sposób Karpik złamał regulamin w świetle tego przepisu?

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.