Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

dlatego napisałem, że jak ktoś chce crawforda(zawsze jakieś wzmocnienie małe na ławkę) to moge za jakis c***owych graczy z 1-rocznymi umowami wymienic (po czym ich zwolnie)

 

jeśli nikt sie nie odezwie, to po prostu zwolnie crawforda. Choć bardziej zasadnym byłoby jak na moje (by odzwierciedlic rzeczywistosc) wykupienie kontraktu Crawforda na warunkach ustalonych z nim przez hawks, tak jak to miało miejsce w rzeczywistości. Ale na to juz musi wyrazic zgode liga za pewne? 

 

Jak dla mnie to i tak jest sytuacja wyjątkowa, bo zwolnić powinienes przy podpisywaniu gracza lub przed potwierdzeniem umowy.

 

Nie ma slota = nie możesz przyjąć.

Tak ustalaliśmy więc szukanie teraz jelenia jest nie na miejscu.

Kick someone out.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to i tak jest sytuacja wyjątkowa, bo zwolnić powinienes przy podpisywaniu gracza lub przed potwierdzeniem umowy.

 

Nie ma slota = nie możesz przyjąć.

Tak ustalaliśmy więc szukanie teraz jelenia jest nie na miejscu.

Kick someone out.

Jakiego jelenia. Chce tylko komuś pomóc.  Możemy zawiesić deal jak chcecie, i poczekac do konca dnia, czy ktoś sie po crawforda zglosi.  choć jest to raczej zachowanie z natury zbednych-urzedowych - taki pic na wode fotomontaz

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego jelenia. Chce tylko komuś pomóc.  Możemy zawiesić deal jak chcecie, i poczekac do konca dnia, czy ktoś sie po crawforda zglosi.  choć jest to raczej zachowanie z natury zbednych-urzedowych - taki pic na wode fotomontaz

 

Z urzędowych czy nie pewne konwenanse muszą być zachowane.

 

Potwierdzając umowę musisz spełniać wszystkie warunki do podpisania gracza, bo to jest jakby moment gdy on parafuje umowę.

Jeśli ich nie spełniasz no to nie możesz potwierdzić = deal jest off.

 

 

Tak samo było z wymianą Wizards z Bulls jak TH trollował. 

 

Przecież nie robię Ci tego na złość. Sam zauważyłeś, że to z gatunku tych urzędowych, ale trzeba trzymać się pewnych zasad i unikać niepotrzebnych precedensów, bo niedługo dojdzie do tego, że ludzie będą klepać wymiany ponad stan, a potem szukać oddania gracza.

 

Więc w momencie potwierdzenia roster i kasa ma być gotowa na przyjęcie umowy i już. Dla dobra i spokoju nas wszystkich.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było to omawiane, przecież.

 

Ja pierdolę. Regulamin każdy zmienia pod siebie.

Było omawiane? A gdzie to jest zapisane, bo ja nie wiem I nawet nie wiem jak się skończyło.

 

Wyraziłem swoją opinię i powiedziałem dlaczego tak mi się wydaje. Tylko tyle

 

Zresztą nikt nic nie zmienia a tym bardziej nie pod siebie bo nikt tu interesu żadnego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knicks nie mają miejsca, by go podpisać.

No to na pewno. Bo to mówiliśmy, że kontrakty FA tylko do 15 slotu.

 

Tylko według mnie najpierw były oferty i nie można tak manipulować rosterem, że nie można podpisać umowy która gracz już przyjął. Baker jest częścią rostera Nyk bo tylko oni mu złożyli ofertę Tak samo ich graczem jest Dotson.

 

Miejsca nie mają ale na dodanie Wigginsa

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie róbmy za dużej biurokracji, jest offseason

 

btw C_M waivnij tego Crawforda bo i tak nic za niego nie dostaniesz, to nie jest sezon na handlowanie expiringami, a buyotów u nas nie ma

 

czyli ciach i po krzyku bo zaraz się tu rozpęta bezsensowana dyskusja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie róbmy za dużej biurokracji, jest offseason

 

btw C_M waivnij tego Crawforda bo i tak nic za niego nie dostaniesz, to nie jest sezon na handlowanie expiringami, a buyotów u nas nie ma

 

czyli ciach i po krzyku bo zaraz się tu rozpęta bezsensowana dyskusja

Przecież nawet jak 29 gm napisze że nie chce tego raka nawet z pickami w dopłacie to CM i tak napisze, że ktoś z Europy go chce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.