Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Lecą teraz PMy, niestety mam nadzieję, że MJ1 jeszcze nie zwiał na stałe na dziś, jak napisał w sąsiednim temacie.

 

Jep. Napisał, że po północy będzie więc w najgorszym wypadku wydłużmy czas składania ofert do jutra, lub do momentu kiedy MJ i Palnik je skorygują.

 

No i imho trzeba Raparowi i Kuciowi napisać jasno, że albo się aktywizują albbo nara. Jak mówiłem, po FA mogę spokojnie przeczesać internety w poszukiwaniu forów i fanpagy i poszukać chętnych do zabawy. To nie problem, jeśli ktoś się nie chce bawić a tylko figutować w razie W i sobie trzymać miejsce to trudno.

 

Przez FA wtedy poprowadzić nie problem. Sposób Cambyego był fajny i logiczny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie dziwny deal. Z jednej strony Qcin oddał spoko graczy i pozyskal picki które mu się przydadzą ale jakoś nie jestem pewien czy trzeba było obu panów spylac. No ale z drugiej strony Wigginsowi ktoś za rok rzuci maxa więc timing najlepszy z mozliwych. NYK słono zapłacili a nie wiem czy Andrzej był aż tyle wart.

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Henson jest spoko graczem to mogles go brac za Jeffersona Shevcu, nie mialbym problemow z akceptacja ☺

 

deal dla mnie bdb. Pozbylem sie Hensona za ktorego dostalem rownowartosciowego a o 8 baniek tanszego Nogueire i wprawdzie stracilem Wigginsa ale cena 3 pickow w 1 rundzie w pelni mnie zadowala, zwlaszcza ze tak jak mowilem to byl dopiero pierwszy ruch majacy na celu przewietrzenie szatni. Bo czy po oddaniu Wigginsa i Hensona a pozyskaniu Nogueiry i prawdopodobnie Rosa ten zespol stracil cos na jakosci? no nie wiem.

 

Zyskal za to 15 baniek w salary, 3 picki i mozliwoscu dzialan na rynku FA w nastepnych latach.

 

Dla mnie to byl nobrainer i choc Wiggins mial bardzo fajna wartosc to na ten moement nie byl mi niezbedny w rotacji, a za rok nie byloby mnie na niego stac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwolnią kogoś i po problemie.

jak Henson jest spoko graczem to mogles go brac za Jeffersona Shevcu, nie mialbym problemow z akceptacja ☺

 

deal dla mnie bdb. Pozbylem sie Hensona za ktorego dostalem rownowartosciowego a o 8 baniek tanszego Nogueire i wprawdzie stracilem Wigginsa ale cena 3 pickow w 1 rundzie w pelni mnie zadowala, zwlaszcza ze tak jak mowilem to byl dopiero pierwszy ruch majacy na celu przewietrzenie szatni. Bo czy po oddaniu Wigginsa i Hensona a pozyskaniu Nogueiry i prawdopodobnie Rosa ten zespol stracil cos na jakosci? no nie wiem.

 

Zyskal za to 15 baniek w salary, 3 picki i mozliwoscu dzialan na rynku FA w nastepnych latach.

 

Dla mnie to byl nobrainer i choc Wiggins mial bardzo fajna wartosc to na ten moement nie byl mi niezbedny w rotacji, a za rok nie byloby mnie na niego stac.

Po co mam brać zbedny dla mnie backup i dalej uwalac salary jak Ala najwyżej zwolnie po sezonie. Dla Ciebie w gruncie rzeczy i tak deal spoko bo dostałeś 3 picki za Wigginsa. A musiałbyś mu słono zapłacić. Najważniejsze to i tak oszczędności z Twojej strony ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zyskują dwóch graczy a w tabelce jest 15 nazwisk.

dlatego napisałem, że jak ktoś chce crawforda(zawsze jakieś wzmocnienie małe na ławkę) to moge za jakis c***owych graczy z 1-rocznymi umowami wymienic (po czym ich zwolnie)

 

jeśli nikt sie nie odezwie, to po prostu zwolnie crawforda. Choć bardziej zasadnym byłoby jak na moje (by odzwierciedlic rzeczywistosc) wykupienie kontraktu Crawforda na warunkach ustalonych z nim przez hawks, tak jak to miało miejsce w rzeczywistości. Ale na to juz musi wyrazic zgode liga za pewne? 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.