Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie też tak myślę, ale pytanie, co na to january? ;) bo w zasadzie o 0:00 już wymiana może wejść w życie, a głosowanie potrwa na pewno dłużej - sam o to zadbam ;) tak serio, to w poniedziałek zagłosuję, spokojnie :smile:

 

Nie ma sensu chyba rozwlekać. Trzeba na przyszłość uregulować przepis.

Ja Ci już tam do excela wrzucilem CJ wczoraj.

 

BTW głosowanie ma się zacząć dopiero po 24h od wrzucenia ofert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby było sprawiedliwie zrobiłbym głosowanie czy zostaje ten trade z Jazz czy nie.

 

Nie ma podstaw do jego odwołania.

Za rękę (lub za ip) nikt nikogo nie złapał, trade już jest zatwierdzony.

 

Tylko TImi do wyjebania w pizdu i konstrukcja weta lub bana dlla nowych graczy ewentualnych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma podstaw do jego odwołania.

Za rękę (lub za ip) nikt nikogo nie złapał, trade już jest zatwierdzony.

 

Tylko TImi do wyjebania w pizdu i konstrukcja weta lub bana dlla nowych graczy ewentualnych. 

A dla mnie oczywistą sprawą jest, że deal do cofnięcia. 

 

Wszystkie kolejne transfery jasno pokazują, że mamy do czynienia albo z fake kontem(czyli oszustwem) albo 5-latkiem, czyli osobą nie mającą zdolności do czynności prawnych, a więc osobą która nie mogła dokonać tego transferu.

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

January chce sam prowadzić tę grę, czyli musi sobie z tym poradzić. Nie ma żadnych zapisów o vetowaniu, bo nie chcieliście a cofanie dealów przez komisarza, który jest jednocześnie managerem, stwarza niebezpieczny precedens.

Też jestem za skasowaniem wszystkich tych deali, ale jak to zrobić?

TuPalnik - prosimy wróć choć do końca FA!

Wydaj mi się, że trzeba by było to posprzątać, ale to robota tylko i wyłącznie januarego.

Jakbym miał mu coś poradzić ro przedłużenie 3 tury do jutra, zrobienie porządku z Chicago i z kuciem i Rapparem. Jeżeli nie ma z nimi kontaktu to zabrać im drużyny, zbierzcie się w piątkę january, karpik, BTPH, MC i Tomek i złóżcie za nich jakoś oferty i szukamy nowych graczy. Tupalnik proszony o przejęcie drużyny jeszcze na czas FA.

Timi - ja ze swej strony już bym Tobie podziękował, byłem obrońcą, ale żarty się skończyły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie oczywistą sprawą jest, że deal do cofnięcia. 

 

Wszystkie kolejne transfery jasno pokazują, że mamy do czynienia albo z fake kontem(czyli oszustwem) albo 5-latkiem, czyli osobą nie mającą zdolności do czynności prawnych.

Nawet jeśli uznamy "transfer" za umowę "powszechnie zawieraną w drobnych bieżących sprawach życia codziennego" to jej efektem było "rażące pokrzywdzenie osoby nie mającej zdolności do czynności prawnych", co skutkuje również nieważnością (art. 14 k.c)   :grin:

 

Jak dla mnie to lotto. W sumie jeśli uznajemy gościa za jakieś pojebane fejk konto to wypadałoby jednak tą jedną umowę cofnąc, bo tylko tyle mu się uzbierało.

 

Ale wymaga to natychmiastowej reakcji żeby MJ i Palnik mieli szanse na korektę ofert. 

 

January?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.