Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Pora zacząć kombinować jak prowadzić drużyny bez GMów.

 

Ja dałem początek rozważań w temacie Free Agency. Polecam zapoznać się i mnie poprzeć, bo Tim Hardaway to tylko wierzchołek naszych problemów.

 

Imho takie zabezpieczenie to jest absolutny must have.

3 tura jest krytycznym punktem dla wielu ekip. Każdy pewnie będzie w stanie pobrać 2-3 graczy se swojej listy czyli graczy +/- 10,11,12 do rotacji. Reszta to jak wszędzie mogą być łaki, ale nie możemy sobie pozwolić na takie odpuszczenie i zlekceważenie. 

To bardzo krótkowzroczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W normalnych warunkach Silver za takie zaniechanie by bekł :grin:


Oczywiście żartuje. Sprawa jak na moje uległa przedawnieniu.


choć patrzę teraz, że ten pick z 2017 potem latał dalej w wymianach :grin: nie wiem jak pozostałe składniki wymian. Zaraz się okaże, że ruszyła lawina nielegalnych transferów :V

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie było mnie wtedy w grze, ale no jak się napierdala w tydzień 30 wymian to łatwo coś przegapić

 

jak już wiele razy mówiłem - dzikie trejdowanie i handel jak na giełdzie niosą wiele zagrożeń  ;)

 

To dawno było. Ja np. nawet wtedy jeszcze nie wszedłem ani razu do tematu z tradami. Świadomość ludzi była dużo mniejsza, teraz wszyscy się wiele nauczyliśmy od siebie na wzajem. I tak to rewelacyjny wynik, że się raptem jeden taki deal uchował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie było mnie wtedy w grze, ale no jak się napierdala w tydzień 30 wymian to łatwo coś przegapić

 

jak już wiele razy mówiłem - dzikie trejdowanie i handel jak na giełdzie niosą wiele zagrożeń  ;)

Ale zauważ, że dzikie trejdowanie też się powoli kończy (wiem, że to trochę zły dzień na formułowanie tego typu zdań, ale chodzi mi ogół). Taka ilość trejdów jaka poszła jest moim zdaniem zrozumiała, bo w jeden dzień zmieniło się nagle w lidze 30 GMów, każdy z własną wizją i bez ograniczeń z góry w postaci właściciela. Po kilku miesiącach jednak rynek się trochę nasycił. Ci, którzy chcieli być mocni od razu, są mocni i nie mają już zbytnio picków, a ci którzy chcieli zbierać assety już je mają i nie bardzo jest skąd brać następne. Będzie coraz normalniej pod warunkiem, że nie będzie tylu zmian na stołkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zauważ, że dzikie trejdowanie też się powoli kończy (wiem, że to trochę zły dzień na formułowanie tego typu zdań, ale chodzi mi ogół). Taka ilość trejdów jaka poszła jest moim zdaniem zrozumiała, bo w jeden dzień zmieniło się nagle w lidze 30 GMów, każdy z własną wizją i bez ograniczeń z góry w postaci właściciela. Po kilku miesiącach jednak rynek się trochę nasycił. Ci, którzy chcieli być mocni od razu, są mocni i nie mają już zbytnio picków, a ci którzy chcieli zbierać assety już je mają i nie bardzo jest skąd brać następne. Będzie coraz normalniej pod warunkiem, że nie będzie tylu zmian na stołkach.

 

to prawda uspokoiło się trochę

 

ogólnie nie chcę się bawić w psychologa, ale wiadomo, że każdy ma swoich ulubionych zawodników i chce budować team w swój sposób, ale też trzeba się wczuć w klimat i nie wymieniać jednym ruchem pół składu, tylko małymi kroczkami

 

ja z kolei np. przed tą grą nie lubiłem Bookera i moja pierwsza myśl po objęciu Suns była żeby szukać jakiegoś deala za niego, ale trochę go więcej pooglądałem i gdzieś ten talent dostrzegłem i jednak na razie buduję wokół niego [no i teraz też Jabariego jak będzie zdrowy]

 

i tak siłą rzeczy zacząłem czytać jakieś blogi Suns i ogólnie orientować się jakie mają plany i się do tej młodzieży przywiązałem, więc na razie mam problem bo kończą się roster spoty a tych młodych nie chcę puszczać bo liczę na coś ciekawego od nich - Stanley, Mudiay, Ulis czy nawet Derrick Jones mogą jeszcze czymś zaskoczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Timi Hardaway widać ma mocne parcie na zrobienie z Bulls nowej wersji Sacramento i to w błyskawicznym tempie. Jako ciekawostkę podam tylko, że sauces mówią, że Bulls mieli na stole lepszą ofertę za Carrolla. Widać jednak, że Bulls są mocno zaintrygowani potencjałem Meyersa.

 

E: Wszyscy próbują uratować Bulls poza ich GMem ;]

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o tą wymianę Bulls-Jazz - ona jest przed czy po tej 3.turze? Bo ktoś mi zmienił roster na po wymianie i nie wiem już, jak to jest ;)

Ja bym ją klepnął przed, bo można w ciemno założyć, że głosowanie będzie trwać dłużej niż jeden dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ją klepnął przed, bo można w ciemno założyć, że głosowanie będzie trwać dłużej niż jeden dzień.

 

no właśnie też tak myślę, ale pytanie, co na to january? ;) bo w zasadzie o 0:00 już wymiana może wejść w życie, a głosowanie potrwa na pewno dłużej - sam o to zadbam ;) tak serio, to w poniedziałek zagłosuję, spokojnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.