Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bawie się z wami ale mam propozycje:wprowadzić zakaz wymian przez np. pierwszy miesiąc dla nowych graczy.Zakaz ten obejmuje też składanie im ofert żeby wykluczyć sytuacje dogadania się i klępniecia trejdu po tym msc.

Miesiąc chyba wystarczy na ogarnięcie takiej gry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja wymieniłem 10 pick ( czyli wg mocków Monk - Collins - Markannen ) na Tyusa Jonesa i gracza, którego chciałem wziąć w drafcie. No sorry, dla mnie to jest wygrany deal. A to, że potem Fox się osunął do 10 miejsca, bo 3/4 forum prowadziło na Niego krucjatę i potem jeszcze Dnc przepłacił...Samo życie...

 

generalnie w tym dealu tak jakby dałeś karpiowi za darmo opcję walutową na dolary - dolar w miesiąc podrożał z 3 na 3,5 [fox spadł na 10] ale Ty musiałeś sprzedać i żadnej premii nie skasowałeś. A banki za takie opcje kasuję bo na rynku nic nie ma za darmo. Sorry Camby ale wreszcie musisz zaakceptwać, że dałeś się orżnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak spuścić na dno PO team z topowym prospectem jednocześnie nie pozyskując żadnych wymiernych assetów - mini guide. 
 


Whiteside za Adebayo, Nicholsona, Baylessa, Aijnce i pick 1 rundy 2021 zastrzeżony w loterii (1-14).

 

 

Druga sprawa, po poprawieniu schematu, musisz zwolnić kogoś z rostera jeśli chcesz przyjąć ten deal, bo nie masz miejsc na to. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja propozycja pod głosowanie - może i nieelegancka: cofamy te dwa deale bulls i dajemy zakaz na miesiąc dopóki Timi Hardaway nie ogarnie o co tu biega, bo najwyraźniej nie ogarnia i to na maksa

 

ja mam ochotę wypierdalać z gry jak to obserwuję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja propozycja pod głosowanie - może i nieelegancka: cofamy te dwa deale bulls i dajemy zakaz na miesiąc dopóki Timi Hardaway nie ogarnie o co tu biega, bo najwyraźniej nie ogarnia i to na maksa

 

ja mam ochotę wypierdalać z gry jak to obserwuję 

 

Podpisuję się. To nie jest nawet zabawne. Palnik na autopilocie byłby milion, k****, razy lepszy, jakby zaglądał raz na 3 tygodnie tu.

 

Jednego dnia prowadzi mini krucjatę, jaki to Whiteside jest zajebisty, a później oddaje go za paczkę gówna i pick poza loterią za 4 lata, przy czym nawet brak jakiegokolwiek zapisu o dalszej protekcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MC rozumiem Twój punkt widzenia oprócz jednego - skoro wymiana była dogadana w maju, to dlaczego została przeprowadzona 24 czerwca, po drafcie? Bo jeśli byłoby przed draftem, to spoko - wtedy wszystko byłoby ok, ale dopóki nie było dealu, to zasadzie mogłeś oddać Foxa do Magic za więcej. Ale nie ma co rozpamietywać, tylko nurtuje mnie ta kwestia czasu.

 

Musieliśmy opóźnić ze względu na player optiony. Było wiadome, że Wade weźmie swój kontrakt, ale oficjalnie nie mogliśmy tego wpisać.

 

Już wkurwia mnie ta sprawa Foxa.

 

Nie mogłeś Karpiu z 10 wziąć Zacha Collinsa? Miałbym, k**** święty spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutno mi.

 

Cierpisz zasłużone katusze!

 

Bo to wszystko twoja wina!

 

Oby serce Ci wykrwawiło patrząc jak dzieło twoje życie obraca się w pył!

 

A swoją drogą nie przesada z tym Whiteside? Czy on ma faktycznie większą wartość niż protected pick i Bam Adebayo?

 

Przecież Regis oddał go za Randle, Koufousa i pick z drugiej rundy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musieliśmy opóźnić ze względu na player optiony. Było wiadome, że Wade weźmie swój kontrakt, ale oficjalnie nie mogliśmy tego wpisać.

 

Już wkurwia mnie ta sprawa Foxa.

 

Nie mogłeś Karpiu z 10 wziąć Zacha Collinsa? Miałbym, k**** święty spokój.

Niestety można pisać w kółko dlaczego to wyglądało, ale do ludzi dalej nie będzie docierać, dlaczego było tak, a nie inaczej. Jeśli ktoś tego nie rozumie, to lepiej ignorować, bo wymianę wyjaśniłem już ze szczegółami tak, że prościej się już nie da wytłumaczyć.

 

Nie mogłem wziąć Collinsa z dychą, ponieważ wcześniej sprzątnąłby go BTPH ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o Whiteside'a tylko absolutny qrwa szrot zabrany w drugą stronę i pick z 2078 chroniony top700



Nie mogłem wziąć Collinsa z dychą, ponieważ wcześniej sprzątnąłby go BTPH ;]

 

to prawda, przyznaję się bez bicia ;)

 

Franka też bym wziął, ale mi Sixers zajebali no i tak zostałem z Monkiem, czyli super long term fit z Bookerem...no ale jak bpa to bpa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej, że wczoraj dostał solidną zjebkę i zobaczył, że no k**** coś jest nie tak.

Pisał do mnie Timi i pytał tam o jakieś podstawy, wyjaśniłem i dodałem, że ja jestem poza rynkiem wymian na dobrą sprawę i żeby w razie czego napisał do mnie to zawsze pomogę, coś tam poradzę czy zasugeruję, bo jednak dłuższy kontakt z grą i CBA już mam. No i jaki c*** z tego wyszedł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznać się czyje to drugie konto, młodszy brat, siostra, dziadek czy babcia qrwa bo to już nie jest zabawne

Nie moje :-D

 

By the way, czy wymiana Bama za Hassana jest taka zla? Chyba nie.

 

29 gmow oszukasz, ale karpika nie oszukasz :-)) teraz Ci co glosno krzycza powinni sie wykazac w wymianie po cj-a. A cena Hassana chyba ok, Bam ma pidobny potencjal plus pick plus gowniane kontrakty do tankujaxej ekipy. Nie widze tutaj nic zlego. Na pewno nie bylo golenia jak w przypadku dealu z Utah.

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy tak. Ten Adebayo i pick to chyba jest rzeczywista wartość Whiteside. Co prawda dziwię się, że nie jest chroniony dłużej. Ja za Dekkera dałem ochronę na trzy lata. Tutaj nie ma, ani rozbicia ani ochrony.

 

No i do tego przyjęcie trzech beznadziejnych kontraktów jako kolega przysługa.

 

Nie wiem co w tej sytuacji zrobić. Trochę tak niegrzecznie byłoby wykopać kolegę z buta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wiem co w tej sytuacji zrobić. Trochę tak niegrzecznie byłoby wykopać kolegę z buta.

 

a) cofnąć obie wymiany i oddać dalej autopilot dla Palnika (zgodził się)

B) cofnąć obie wymiany i nałożyć jakiś, k****, ban dla kolegi na miesiąc, żeby się zapoznał z grą, zasadami, wartością etc.

 

Widać ewidentnie, że nie ogarnia i to jest takie samo wypaczenie jak brak głosów czy ofert w 3 turze.

Tu trzeba coś robić.

 

Karpik właśnie rozwiązał część problemu.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym dał jakąś miesięczną blokadę. Pierwsza propozycja Lauri za C.J była już bardzo dziwna(pomimo, że nie legalna) sam na początku dałbym sobie blokadę gdybym wiedział ze tak tanio oddam Andre. Kolega naprawdę niech sobie przejrzy wszystkie ekipy i zaznajomi się z wartościami graczy bo jak tak dalej pójdzie do Lonzo poleci za jakiegoś Jameera Nelsona, pick w 2050 i frytki belgijskie na wynos

Edytowane przez ozzy110
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By the way, czy wymiana Bama za Hassana jest taka zla? Chyba nie.

 

 

 

Adebayo i pick za Hassana jest spoko

 

ale masz jeszcze w qrwę dead salary Ajinci, Nicholsona i Baylessa - przypominam, że za to też trzeba słono zapłacić, głównie o to mi tu chodzi

 

bo ja tam fanem Whiteside'a też nie jestem, ale Nicholson jest tak bardzo dead, że wisi w realu na salary Blazers jako 2 mln do 2025 roku chyba

 

przypominam, że za podobny zrzut balastu ja dostałem Jabariego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.