Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, MMM2121 napisał:

Ja tam właśnie obstawiam(jeśli miałbym się zakładać), ze ktoś mu maxa rzuci xd No jest zajebisty, co tu dużo mówić, liczę na uwzględnienie tego przy bilansach. 
 

A co do głosujących to dali strasznie dupy z Dipo (w tym ja) on teraz zgarnie z 15 milionów u nas, jeśli będzie mial farta. W naszej grze są straszne sknery xd
 

Zach miał do niedawna tutaj zła prasę. W maxa nie wierze. 

Teraz, fluber napisał:

Ciekawe ile Warren dostanie;) 

Ciut ponad 15 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

Ciekawe ile Warren dostanie;) 

Dostanie gruby hajs, ale tylko rok albo 2. myśle, ze więcej niż 15 milionów. 
 

 

7 minut temu, ignazz napisał:

Zach miał do niedawna tutaj zła prasę. W maxa nie wierze. 

25 latek, różnicy prawie 29 punktów na ponad 650 Ts%, mało jest takich w lidze :) dlatego wierze, ze ktoś tego maksa rzuci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, MMM2121 napisał:

A co do głosujących to dali strasznie dupy z Dipo (w tym ja) on teraz zgarnie z 15 milionów u nas, jeśli będzie mial farta. W naszej grze są straszne sknery xd

Dlatego w realu podpisał kontrakt. A nie czekaj, nie podpisał. 

Czyli zachowaliśmy się mniej więcej jak zawodnik a to, że oni czasami też się mylą to chyba normalne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Miłość do RL Grizz Cię mocno zaślepiła :P 

Oglądam i widzę, że to nie są zwłoki. Jego % mnie na razie nie obchodzą. Gość już pokazał po powrocie wiele pozytywnych cech. Ja w nim widzę gracza typu Iguodala. Ufam, że Jenkins wie co mówi. Ty patrzysz przez pryzmat tego, że jest u nas przepłacony :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Tecu napisał:

Dlatego w realu podpisał kontrakt. A nie czekaj, nie podpisał. 

Czyli zachowaliśmy się mniej więcej jak zawodnik a to, że oni czasami też się mylą to chyba normalne. 

Ja silnie wierze, ze powinnismy mocniej uwzględniać inne uwarunkowania rynku naszego (dużo więcej jest skąpców, przynajmniej mi się tak wydaje) 

a ta decyzja okazała się dla Dipo fatalna koniec końców. Jeśli bylibyśmy agentem zawodnika to zostaliśmy dość szybko zwolnieni xd 

Moim zdaniem ciekawy materiał do analizy, ja z perspektywy czasu bym chyba jednak podjął inna decyzje, a pamietam, ze wtedy się nie milem wątpliwości.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Tecu napisał:

Tak, perspektywa czasu pomaga, ale Oladipo chyba niedawno odrzucił Extension od Houston, więc chyba jest konsekwentny

Odrzucił 45/2 od obecnego tankera, a u nas dostał 100/4 od contendera :)

Kolejny ciekawy przypadek to Zach Collins. Karpik mu dawał 53/3+1, co było bdb ofertą. Ile on latem jako RFA dostanie? 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Braveheart22 napisał:

Odrzucił 45/2 od obecnego tankera, a u nas dostał 100/4 od contendera :)

Trochę przyAlonzuje (pozdro 600 tutaj nie mam na myśli nic złego ofc), ale biorąc pod uwagę bardzo odmiana sytuacje w klubie i ogólnie na rynku, to dalej jednak będę twierdził, ze No jako begmowska społeczność podjęliśmy kiepska/fatalna decyzje. 
 

oferta była dobra, ryzyko jako Agenci zawodnika podjęliśmy ogromne No i nie wyszło xd ja tylko chce znaznaczyc, ze warto spojrzeć na ten przykład z refleksja, bo to nie jest tak zła decyzja, jak przy przedłużeniu Dlo albo Lebronem w Lakers u nas, ale No dość kiepsko wyszło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Kolejny ciekawy przypadek to Zach Collins. Karpik mu dawał 53/3+1, co było bdb ofertą. Ile on latem jako RFA dostanie? 

I jeszcze kolejny ciekawy przypadek to Derrick White ktory dostawal od Minny wiecej niz maxa w te lato pewnie tez dostanie mniej.

No ale Minny zawsze stawia dobro zawodnikow na 1miejscu. Taka kultura tej organizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Braveheart22 napisał:

Rozumiem, ale 2 opcja w mocnym zespole, świeży allstar, dosyć młody jeszcze. Przy extension spoko, ale na FA nie zdziwię się jak ktoś mu u nas rzuci latem maxa albo bardzo blisko. Społeczność beGM odrzuciła 100/4 dla Oladipo ostatnio. To daje mocno do myślenia. W sumie to jestem ciekawy na ile go wyceniasz. Podzielisz się? :)

ps. Nikogo nie naciągam, tylko piszę co myślę. Jestem tylko 1/30 tej gry.

Społeczmość beGM zyje jednym jego sezonem. Nie wiem czy on w tej formie zasługuje na coś więcej niż ma Barnes u nas 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.03.2021 o 21:22, ignazz napisał:

To nie jest max gracz i takie wpisy wyżej to naciąganie 

dobra, dobra Ignaś, Ty akurat jesteś ostatnią osobą, która powinna się na temat Zacha wypowiadać* :)

*chodzi mi o ocenę jego wartości

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
3 minuty temu, january napisał:

Ależ blockbuster, ostry start okienka transferowego w Begm że strony Jazz i Thunder :)

Bomby walną pewnie jeszcze dzisiaj. Jedna Ci się na pewno "spodoba" bo do II rundy playoffs z 4 chętnych na Zachodzie zrobi się po team dealu pięciu.

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

czy trade zostal skonsultowany z rada?

Nie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Ja tam widzę 8 ekip chętnych, a już przynajmniej 6 na pewno;)

Ja tam się na II rundę nie nastawiam. Ofc mam upatrzony team na jaki bym chciał trafić, ale na kogo bym się nie nadział to 4:2 będzie dla mnie przezajebistym sukcesem.

Do czwórki Lakers, Sota, Denver i Houston poważnie po tym dealu dołączy jeszcze jeden team. I nie będzie to tamto. I cholera non stop zapominam o Warriors. Do piątki Lakers, Sota, Denver, Houston i Warriors. Ciasno się robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Inna sprawa jest taka, że z tego co się właśnie dowiedziałem to ktoś GMa Bucks omylkowo w błąd jak chodzi o finanse wprowadził, a to dość kluczowe dla odbioru wymiany od ich strony.

jo wlasnie nie pomyslalem o finansach w kolejnym roku, tam sa dymy, wujowy deal chyba w takim razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.