Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Znane osoby urodzone 23.02: papież Paweł II (1417), król Węgier i Czech Maciej Korwin (1443), książę legnicki Henryk XI (1539), angielski pamiętnikarz Samuel Pepys (1633), niemiecki kompozytor Georg Friedrich Händel (1685), założyciel bankierskiej dynastii Mayer Amschel Rothschild (1743), rosyjski malarz Kazimierz Malewicz (1879), niemiecki filozof Karl Jaspers (1883), polski malarz Antoni Uniechowski (1903), czeski reżyser filmowy Jiří Menzel (1938), amerykański aktor Peter Fonda (1940), polska wokalistka jazzowa Ewa Bem (1951), premier i prezydent Ukrainy Wiktor Juszczenko (1954), polski aktor Tomasz Stockinger (1955), polski polityk Radosław Sikorski (1963), amerykańska aktorka Kristin Davis (1965), polski scenarzysta filmowy Andrzej Saramonowicz (1965), polska aktorka Paulina Holtz (1977).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Szulim napisał:

dobra, wezwany do tablicy może trochę wypowiem się na temat deala który przeszedł

ogólnie w pierwotnej wersji mieli do mnie trafić boucher, white i bridges - pozostał tylko white ponieważ międzyczasie mocno pracowałem aby sprzedać ich dalej

tak - może pozyskałem dużo odległych picków, tak może to niewiadoma co do dalszych lat prowadzenia zespołu, tak będzie wymagać to sporej pracy i świetnego scautingu i tak o to właśnie mi chodziło :D

dla was może to być szrot i kupa gówna, dla mnie może część z tych picków będzie przyszłymi gwiazdami, albo cennymi assetami za kilka lat - nie wiemy tego

ja biorę na siebie to ryzyko i mam pewien plan, został on rozpisany na kilka lat do przodu, a nie tylko najbliższy ten czy przyszły sezon 

i po raz kolejny przytoczę to co napisałem gdzieś wcześniej - może to trochę droga Sama Hinke ale skoro dostałem taką opcję i szansę to zamierzam z niej skorzystać na swoich warunkach wedle mojej wizji (wprawdzie to nie pierwszy raz kiedy w taki sposób idę z zespołem) 

Także wrócimy do oceny tego pewnie za kilka lat - mam nadzieję że moje kolejne decyzje za jakiś czas pokażą że miałem rację - jeśli nie, zostanę najgorszym GM w historii beGM który rozmienił na drobne zespół i wprowadził go w niebyt (choć wiem że to się nie wydarzy :D )

Możesz się bić co najwyżej o 2 miejsce, z tronu mnie nie zrzucisz tak łatwo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tam ciekawi co za ruchy @january poczyni na guardach, bo że szykują się, rzecz oczywista - picki są, potrzeba jest.

dziwi mnie jeszcze, że horford jest w suns. tutaj az sie prosi o jakis deal do Raptors @LONGER01 badz cavs @cvbe

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, january napisał:

Zresztą dosłownie wczoraj Jokic zostal zerzniety w dupsko przez Capele

Lebron został wydymany przez Wizards robiąc w tym meczu 8 strat, to już anal czy tylko macanki?

Teraz, człowiek...morza napisał:

przez co zrobila sie seria a ty miales obsrane majty

seria zrobiła się, bo nie miałem Jrue, nie bądź taki mądry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@january

Szkoda, że latem nie próbowałeś go sprzedać, bo szło to pewnie lepiej rozegrać, ale ogólnie decyzja dobra. U Ciebie był naprawdę zbędny. Konkurencja działa, więc i Ty musiałeś coś zrobić i choć Capela to raczej półroczne wypożyczenie (stąd spodziewałem się pójścia po inne nazwisko), to kto nie ryzykuje, szampana nie pije :)

Co do Soty. Frycowe w 2T pewnie zapłacą po tym dealu, ale przy zdrowiu, pod kątem PO wyglądają bardzo mocno. 

Warriors też się wzmacniają. Nuggets silni. Nie wiem co z Rockets, bo Regis ostatnio jakiś taki tajemniczy w tych swoich postach na trading blocku, ale myślę, że chyba nie zamierza rezygnować z tego sezonu. Ostra walka o finał się rozegra na zachodzie!!! Pozostaje życzyć wszystkim zdrowia ;)

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce mi sie nawet komentowac tego pi****lenia o dangelo.  piekne zwienczenie c***owej historii w trakcie ktorych wiele bajek sprzedano, ale w koncu i sam autor przestal wierzyc (w gruncie rzeczy nigdy nie wierzyl).

teraz jednak mamy nowe baśnie co się zaczyynają od  "za gorami za wzgorzmai hollywod"

jeszcze przed chwila theis byl ALL-D piątki.

skoro capela top3 defensywnych i jest upgradem nad theisem.

to rozumiem, ze gobert, turner i pare jeszcze innych nazwisk sie nie lapia hehe

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, january napisał:

Nie będę wyszukiwał postów z ostatnich 2 sezonów jak to DLO tu nie pasuje (...)

DLO przestał pasować bo zaczął być jednym z gorszych starterów, co potwierdza tylko to, że z nim przestrzeliłeś, to, że ludzie od dawna nie podzielali Twoich zachwytów nad jego talentem nie jest żadnym argimentem

dodatkowo przyznałeś się do tego, że Theis był również niewypałem i musiałeś ratować ten sezon bez względu na wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Eld napisał:

Za DLO i 3x 1st January mógł mieć Davisa. Prawda @MarcusCamby?

Tam był jeszcze Huerter i Ingram grany, chyba bez first picków.

Ale rozbił się deal właśnie o Russella. Z perspektywy czasu śmieszne wyszło, ale wtedy wydawał się mieć ogromne trade value z tym kontraktem. Na pewno dużo wyższe niż Ingram, który wiadomo było, że będąc RFA zaraz przytuli coś koło maksa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.