Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, ignazz napisał(a):

ze mną nie można przegrać. Można wygrać wymianę albo bardzo wygrać

Ciężko przegrać deal z tobą jak za awans o 6 pozycji oddajesz cztery inne picki a piąty jeszcze poprawiasz o 16 pozycji. 
 

smutne dla mnie jest to, że innym takich propozycji nie do odrzucenia nie składasz, tylko jakieś ochłapy. Ewidentnie stosujesz  podwójne standardy w negocjacjach w zależności od sympatii. Źle dla mnie ale przede wszystkim źle dla spurs. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał(a):

Ciężko przegrać deal z tobą jak za awans o 6 pozycji oddajesz cztery inne picki a piąty jeszcze poprawiasz o 16 pozycji. 

Dokładnie. 

Nic tylko czyścić skrzynki z tych innych ofert. 

Niepotrzebnie blokują miejsce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ozzy110 jezus Maryna jak gość jest na musiku żeby oddać dwa picki bo jest na wakacjach to się nie daje trzech picków w zamian tylko dwa max, widać że @Qcin_69 żadnych wskazówek nie udzielił nowemu gm minesoty, tylko raczej @LAF jak już 🤣

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, RonnieArtestics napisał(a):

@ozzy110 jezus Maryna jak gość jest na musiku żeby oddać dwa picki bo jest na wakacjach to się nie daje trzech picków w zamian tylko dwa max, widać że @Qcin_69 żadnych wskazówek nie udzielił nowemu gm minesoty, tylko raczej @LAF jak już 🤣

A co sam pisałeś o te picki i przebiłem twoją ofertę? 🤣 Jeśli tak to przykro mi

Nie wiem czemu @Qcin_69 miałby oferować wskazówki drużynie, którą porzucił. Ja żadnych informacji od niego nie otrzymałem. Może problemy na łączach XD

Także jeśli jesteś zainteresowany możemy porozmawiać o tych pickach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, RonnieArtestics napisał(a):

@ozzy110 jezus Maryna jak gość jest na musiku żeby oddać dwa picki bo jest na wakacjach to się nie daje trzech picków w zamian tylko dwa max, widać że @Qcin_69 żadnych wskazówek nie udzielił nowemu gm minesoty, tylko raczej @LAF jak już 🤣

Ronnie. Ciągle ktoś Tobie przeszkadza jak robi swoje wymiany. 
To spurs oddają 4x2rd to teraz Minny. 3x2rd. 
A we wszystkim przypadkowo twoja IND w tle. A to spurs tu nie zapytali a to MIN tam przebiła ofertę. 
Nie atakuj tak tych naszych wymian bo nikt z Tobą wymian nie będzie chciał robić…

 oh wait….

W dniu 17.06.2026 o 08:16, RonnieArtestics napisał(a):

@Alonzojesli interesuje cię trade down Kings to daj znaka bo chyba znowu masz mnie na ignorze ? 

 

;) 

Oddałem te 4x2rd idąc z #28 na #22 właśnie aby iść po Lopeza i tylko Lopeza 

W dniu 18.06.2026 o 09:46, RonnieArtestics napisał(a):

Chciałem Carra mocno gdy widziałem że spadł do 18. Chciałem też Gomesa, którego ignazz sprzątnął sprzed nosa. Ostatecznie jest Anderson, myślę że ciekawy PG. Oby trafił dobrze w realu. 

 

Tak biorąc pod uwagę całość czyli niewybredne komentarze krytykujące czyjeś ruchy i równocześnie pokazywanie efektów tych złych ruchów w innym świetle w tekście obok wydaje mi się jakbyś tych kropek nie potrafił połączyć. 

Ale kim ja jestem abym zakazywał krytyki ruchów które równocześnie zapominając się chwalisz. 

Nikim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ozzy110 napisał(a):

A co sam pisałeś o te picki i przebiłem twoją ofertę? 🤣 Jeśli tak to przykro mi

Nie wiem czemu @Qcin_69 miałby oferować wskazówki drużynie, którą porzucił. Ja żadnych informacji od niego nie otrzymałem. Może problemy na łączach XD

Także jeśli jesteś zainteresowany możemy porozmawiać o tych pickach.

Nie jestem i nie byłem zainteresowany tymi pickami. 
Po prostu mam smiechawe że gość dosłowniej napisał wiadomość że zaakceptuje byle co bo jest na wakacjach i mu się nie chce wybierać a ty mu dajesz jeszcze pick gratis :) 

Zero cwaniackiego sznytu, ot tyle chciałem skomentować sobie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Nie jestem i nie byłem zainteresowany tymi pickami. 
Po prostu mam smiechawe że gość dosłowniej napisał wiadomość że zaakceptuje byle co bo jest na wakacjach i mu się nie chce wybierać a ty mu dajesz jeszcze pick gratis :) 

Zero cwaniackiego sznytu, ot tyle chciałem skomentować sobie. 

Zapewniam Cię, że miał inne oferty i wybrał pewnie najlepszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1st '27 (1-8) -> jak się nie zrealizuje to przechodzi w 2nd '28, swap 1st ORL/SAS '28 lepszy do Spurs, zniesienie protekcji 1st '29 (1-8) -> Spurs dostają unprotected '29, swap 1st ORL/MIN '30 lepszy do Spurs, swap 1st ORL/SAS '31 lepszy do Spurs;

 

Właśnie Stewart poszedł  za 3 drugie rundy do Memphis 

@ignazz pierwszy wygrany spektakularnie deal w karierze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, 24kobe8 napisał(a):

1st '27 (1-8) -> jak się nie zrealizuje to przechodzi w 2nd '28, swap 1st ORL/SAS '28 lepszy do Spurs, zniesienie protekcji 1st '29 (1-8) -> Spurs dostają unprotected '29, swap 1st ORL/MIN '30 lepszy do Spurs, swap 1st ORL/SAS '31 lepszy do Spurs;

 

Właśnie Stewart poszedł  za 3 drugie rundy do Memphis 

@ignazz pierwszy wygrany spektakularnie deal w karierze?

Kobe,

To, że ja przepłacam, to wiedziałem od samego początku i nie mam z tym problemu. Przepłaciłem też z extension zapewne, ale z tym się też liczę. Po prostu potrzebowałem takiego gracza jak Beef Stew - który jest kwintesencją tego, co chciałbym mieć w drużynie. Przy KATie potrzebuję tego typu graczy, choć aktualnie KAT pokazał cojones. Gordon mi od 2 lat łapie urazy, Draymond ma już swoje lata, a Missiego mi jeszcze nikt nie kupuje dopóki on nie zacznie grać regularnie na dobrym poziomie w jakimś teamie. 

Liczę na to, że chociaż teraz w rl Memphis będzie miał większe minuty jak będzie grał. Choć pozyskując go oczywiście zakładałem, że Stewart będzie jednak istotną częścią core rl Pistons na lata. Wyszło inaczej.. cóż.. Grunt, żeby w jego karierze to był ruch w odpowiednim kierunku.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Alonzo napisał(a):

Kobe,

To, że ja przepłacam, to wiedziałem od samego początku i nie mam z tym problemu. Przepłaciłem też z extension zapewne, ale z tym się też liczę. Po prostu potrzebowałem takiego gracza jak Beef Stew - który jest kwintesencją tego, co chciałbym mieć w drużynie. Przy KATie potrzebuję tego typu graczy, choć aktualnie KAT pokazał cojones. Gordon mi od 2 lat łapie urazy, Draymond ma już swoje lata, a Missiego mi jeszcze nikt nie kupuje dopóki on nie zacznie grać regularnie na dobrym poziomie w jakimś teamie. 

Liczę na to, że chociaż teraz w rl Memphis będzie miał większe minuty jak będzie grał. Choć pozyskując go oczywiście zakładałem, że Stewart będzie jednak istotną częścią core rl Pistons na lata. Wyszło inaczej.. cóż.. Grunt, żeby w jego karierze to był ruch w odpowiednim kierunku.;)

Spoko, zobaczymy jak sie odnajdzie w Memphis teraz.

Jego brutalna weryfikacją latały sie PO gdzie wygryzł go Reed a on sam nie grał praktycznie.

Odniosłem tę "przegraną" do ceny w rl 3x 2nd, ale oczywiście gracz moze odbudować wartość i za chwile narracja bedzie inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, 24kobe8 napisał(a):

Spoko, zobaczymy jak sie odnajdzie w Memphis teraz.

Jego brutalna weryfikacją latały sie PO gdzie wygryzł go Reed a on sam nie grał praktycznie.

Odniosłem tę "przegraną" do ceny w rl 3x 2nd, ale oczywiście gracz moze odbudować wartość i za chwile narracja bedzie inna.

Też mam taką nadzieję :)

rl Pistons potrzebowali jak powietrza w playoffs ofensywy, a to dał im Reed. 

Stewart cholernie mocno im poprawiał defensywę, ale pogarszał ofensywę, a przy Ausarze nie mogli sobie na to pozwolić

https://www.pbpstats.com/wowy-combos/nba?TeamId=1610612765&Season=2025-26&SeasonType=Playoffs&PlayerIds=1630191

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, 24kobe8 napisał(a):

1st '27 (1-8) -> jak się nie zrealizuje to przechodzi w 2nd '28, swap 1st ORL/SAS '28 lepszy do Spurs, zniesienie protekcji 1st '29 (1-8) -> Spurs dostają unprotected '29, swap 1st ORL/MIN '30 lepszy do Spurs, swap 1st ORL/SAS '31 lepszy do Spurs;

 

Właśnie Stewart poszedł  za 3 drugie rundy do Memphis 

@ignazz pierwszy wygrany spektakularnie deal w karierze?

Nie widzę nic spektakularnego. Ot dopasowanie potrzeb w naszej grze przez drużynę dużo lepsza. 
Pamiętaj że ten pick #28 który również uzyskałem a nie jest na liście assetow od ORL ostatecznie zamienił się w Lopeza więc sam wiesz że może być dobrze średnio albo po prostu źle. 
Możliwe że ten ruch zadecydował u głosujących co do składu finałowego co takiego gracza jak Stew tylko napędza. 
 

U mnie, co musimy pamiętać oceniając sytuację z RL, panował marazm. Nie ma na razie sukcesu w awansie do PO co mogło graczy frustrować. 

Jaka płaca taka praca chciałoby się dodać. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ignazz napisał(a):

Możliwe że ten ruch zadecydował u głosujących co do składu finałowego

Tak, zdecydowało jego 10min i solidne statsy 4-3-1 w PO 25/26 😅

GM Spurs dosyc ze nie wygrywa transakcji  to jeszcze łaskocze kontrahentów 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, 24kobe8 napisał(a):

Tak, zdecydowało jego 10min i solidne statsy 4-3-1 w PO 25/26 😅

GM Spurs dosyc ze nie wygrywa transakcji  to jeszcze łaskocze kontrahentów 😅

Za inteligenty jesteś aby tak tylko na box score spojrzeć. Rozkład minut i uporczywe trzymanie się składu S5 Pistons przypomina mi trochę traktowanie Harpera Foxem w finałach. Mysle ze wiesz o co chodzi i absolutnie nie zrównuje tu Stew do Harpera. A sam gracz ma zadanie robić czarna robotę. Coś czego nie wycenisz boxscorem. Dlaczego właśnie takich dwóch wyprofilowanych pod Stew graczy spurs bierze właśnie z draftu? Bo tego zabrakło. A nie tych 4/3/1 z czym by sobie poradzili samym rezygnowaniem z Korneta jakby była alternatywa. 
 

A z wymiany się cieszę. 
A ta w RL? Jestem zaskoczony. 

Po prostu warto rozmawiać. 
Obecnie dla niektórych ekip jestem w stanie nawet zauważyć że to jest mus. 

Nawet gdy ktoś jest wybredny i ma mdłości gdy widzi jakiś mój kontrakt przygotowany pod wymianę. Gracz może mu się nie podobać. Rozumiem to. Ale już to że nie mam jakiegoś toksycznego kontraktu tylko roczne i dwuletnie kontrakty w okolicy poniżej MLE aby łatwo wykreować oszczędności i to graczami grającymi 17-22 minuty na mecz warto zauważyć. 

Mając Bealow tego świata i kłopoty finansowe jest każdy mile widziany. Adres znacie. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.