Skocz do zawartości

Miami Heat sezon 2007/08


Greg00

Jak daleko zajdą w tym sezonie Heat?  

61 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak daleko zajdą w tym sezonie Heat?

    • mistrz NBA
    • finał NBA
      0
    • finał konferencji
      0
    • półfinał konferencji
    • I runda PO
    • nie wejdą do playoffs


Rekomendowane odpowiedzi

Na to co się dzieje z Heats w tym sezonie to na prawdę aż żal patrzeć :? Te 54 pkt pokazują bardzo dobitnie, że drużyna jest totalnie na dnie i że czas na jakąś przebudowę. Co do tego wyniku to nie ma się co dziwić, skoro Wade, Marion, Banks, Haslem, Wright, a nawet J. Williams nie grali. A kto grał? Popatrzmy na pierwszą piątkę: Quinn, Cook, Davis, Blount i Barron. :shock: Ja nie wiem, czy onie poradziliby sobie w D-league :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to co się dzieje z Heats w tym sezonie to na prawdę aż żal patrzeć

Nie kłam, bo i tak tego nie oglądałeś :wink:

 

W interesie Heat jest teraz myśleć już tylko o przyszłym sezonie i zdrowiu zawodników, którzy mogą się wtedy przydać. Szanse w loterii też się liczą. Ostatnio z kimś wygrali, czym je nadwątlili. Teraz trzeba było z mocnym akcentem wrócić na właściwy tor :) Moim zdaniem przyszłość Miami rysuje się w optymistycznych barwach. Gambling z Shaqiem się udał, tytuł został zdobyty. Tak szybko i drastycznie, jak tego dokonano, tak samo drastycznie następuje przebudowa. Tak o tym myślałem i doszedłem do wniosku, żeby nikt z fanów Miami mi się nie ważył podnosić ręki na Shaqa i go besztać za jakieś położenie Heat czy bycie przyczyną, dla której Heat upadli, a mogło być fajnie, bo mieli trio Wade-Butler-Odom. Otóż, za chwilę znów będą mieć takie trio. Jest Wade, jest Marion, a będzie do uzupełnienia jeszcze obiecujący debiutant. Powrócą na ten sam tor, z którego zeszli w 2004r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Riles coś przebąkiwał o możliwości sprzedania picku. Za jakiegoś gwiazdora, który nie lubi się wywyższać - dlaczego by nie. Kompletnie nie wiem co z Matrixem. Niby imponuje w statsach ale to nie jest to co daje Heat typowy low-post player. Napewno nie odrzuci kasy i nie zrezygnuje z ostatniego roku ale czy np nie warto byłoby wyczyścić sobie salary oddając go po sezonie nawet za jakiegoś jednego młodziaka z niskim kontraktem? Pytanie czy byliby chętni...

 

Haslem - co by o nim nie mówić, miał łzy w oczach kiedy tłumaczył się dziennikarzom, że nie zagra do końca sezonu. To dobitnie świadczy o tym, że jest w 100% z drużyną, chcę grać nawet gdy sezon jest stracony. Szkoda byłoby go stracić ale po ewentualnym wzięciu Beasleya w drafcie chyba nie będzie innego wyjścia.

 

Sporo znaków zapytania po tym sezonie zostanie. Spadną kontrakty J Willa, Davisa. Od biedy możemy zostać z Banksem i Wadem. Graliśmy dwoma SG podczas 04/05 i nie było tak źle ( z tym, że wtedy był Shaq). Quinny jako rezerwa ok(nie powinien żądać dużej kasy), Cook także. Wright z Qualifying Offer (2.45) jak najbardziej ok. Przydałby się jakiś C z obroną, Blount w ataku daje rade ale D i tablice - lipa. Zakładając, że Marion i Haslem zostaną mamy dosyć dobrą rotację na PF(zapewne Marion zaczynałby na SF w s5).

 

Myślę, że Riles znowu usunie się w cień, odda stanowisko np Carlise (Spoelstra jest jeszcze za młody). A gdy przyjdzie możliwość zdobycia Mistrzostwa znowu powróci i poprowadzi Heat do kolejnego tytułu :P Hehe, to już straszne fantazje. Na razie trzeba wrócić do PO. Myślę, że dadzą radę już w następnym sezonie. Oby tylko Wadeowi wróciła szybkość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.