Skocz do zawartości

Kto mowi nie czyli wlasne propozycje trejdow


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Niech zaryzykuje.

CLE wysyla polamanego andersena do charlotte, dostaje 2017 drugorundowy.

 

Cavs dorzucają cash. ;) 

 

http://basketball.realgm.com/wiretap/244885/Cavs-Trade-Chris-Andersen-To-Hornets

 

 

3) Taj Gibson do Celtics za Zellera i ich pick z 1 rundy w 2018.

 

Nigdy w życiu. Tymczasowy upgrade na C ze spadającym kontraktem - jak najbardziej tak, ale jak ma iść 1st rounder to za kogoś lepszego niż Gibsona. Jeżeli Gibson to max 2-3 x 2nd rounds.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masai przyparł Roba do muru (Gibsonem) ;-)

Rob sam sie przyparl sciagajac zawodnika na wygasajacym kontrakcie, ale i tak lepsze to walniecie w piers teraz niz zeby szedl w zaparte z extension i stracil go za darmo w offseason.

 

BTW, podobno Ainge powiedzial "nie" przy negocjacjach za Ibake bo nie chcial oddac Roziera...

to wiele wyjasnia dlaczego nic wiekszego nie moze klepnac... nawet gdy zawodnik leci do bezposredniej konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że w przypadku Bostonu mowa o trzymiesięcznym wypożyczeniu, bo raczej nie wiązaliby się z nim długoterminową umową. Dodając do Roziera pick, który pewnie też chciał Rob wyciągnąć to cena jest całkiem wysoka.

Choć trochę szkoda, ja liczyłem że Ibaka trafi do Bostonu, choćby na te 3 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co Bostonowi Ibaka?

Bo to najlepszy wysoki na trejdowym rynku, a na tej pozycji maja najwieksza potrzebe?

A tak trzeci sezon z rzedu beda wiesci jak to Ainge probowal, ale nic nie mogl sklecic.

 

Tyle, że w przypadku Bostonu mowa o trzymiesięcznym wypożyczeniu, bo raczej nie wiązaliby się z nim długoterminową umową. Dodając do Roziera pick, który pewnie też chciał Rob wyciągnąć to cena jest całkiem wysoka.

Wg mnie przecietny rezerwowy guard bez szans na startowanie w Bostonie w najblizszej przyszlosci i nieNetsowy pick to niska cena nawet jak za 3-miesiaczna jazde probna.

 

Zreszta zastanawiam sie nad czyms innym, kto jest celem Celtics? Wybrzydanie wszystkim sugeruje jakby czekali na jakiegos jednorozca, wiec beda dalej kolejkcjonowac guardow. A tymczasem Love sie polamal i sie otworzyla realna sciezka do #1 na wschodzie...

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że w przypadku Bostonu mowa o trzymiesięcznym wypożyczeniu, bo raczej nie wiązaliby się z nim długoterminową umową. Dodając do Roziera pick, który pewnie też chciał Rob wyciągnąć to cena jest całkiem wysoka.

Choć trochę szkoda, ja liczyłem że Ibaka trafi do Bostonu, choćby na te 3 miesiące.

 

W przypadku TOR też może być mowa tylko o wypożyczeniu do końca sezonu, jeśli Ujiri nie dogada się z Ibaką na jakieś ustępstwa przy nowym kontrakcie. Ale widać, że chcą wykorzystać swoje pięć minut w czołówce do maksimum. Ainge kisi te picki, a potem na drafcie nie ma co z nimi robić. Nawet jeśli przyjmiemy, że Rozier + pick BOS 2018 to byłoby przepłacenie, to co z tego, jeśli zwiększyłoby ich szanse w tym sezonie? Kontrakt Thomasa coraz krótszy, Horford coraz starszy, na co tu czekać? Potem Ainge będzie brać w pierwszej rundzie draftu eurasów do stashowania (których mógłby pewnie wziąć kilkanaście picków dalej), bo nie ma miejsc w rosterze albo będzie tracić tych graczy z pierwszej rundy za friko, jak RJ Huntera, następny pewnie będzie James Young. Value Roziera też nie napuchnie, jak będzie grać po kilkanaście minut w wieku 23 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym byl Bostonem to szedlbym wszystkim co mam w duet George-Cousins. Obaj moga nie chciec zostac tam, gdzie sa. Boston moze zaoferowac sporo za nich no a nie oszukujmy sie obaj z marszu podnosza Boston do top4 ekip w NBA.

 

George swietny stoper na LeBrona i lider na PO.

Cousins ktory w koncu ogarnia deske, swietny jako opcja nr 2.

Czy Thomas wytrzymalby ze jest tym trzecim?

 

Nawet posiadanie zespolu: Thomas-Bradley-George-Horford-DMC a z lawki chocby Rozier, Olynyk, Brown, dorzucam rezerwowego centra w wymianie i kogos na sg dawaloby perspektywe myslenia o detronizacji Cavs. Choc nadal jestem zdania ze Thomas to nie jest gracz ktory gwarantuje walke o ecf i tu tez szukalbym wymiany mimo wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku TOR też może być mowa tylko o wypożyczeniu do końca sezonu, jeśli Ujiri nie dogada się z Ibaką na jakieś ustępstwa przy nowym kontrakcie. Ale widać, że chcą wykorzystać swoje pięć minut w czołówce do maksimum. Ainge kisi te picki, a potem na drafcie nie ma co z nimi robić. Nawet jeśli przyjmiemy, że Rozier + pick BOS 2018 to byłoby przepłacenie, to co z tego, jeśli zwiększyłoby ich szanse w tym sezonie? Kontrakt Thomasa coraz krótszy, Horford coraz starszy, na co tu czekać? Potem Ainge będzie brać w pierwszej rundzie draftu eurasów do stashowania (których mógłby pewnie wziąć kilkanaście picków dalej), bo nie ma miejsc w rosterze albo będzie tracić tych graczy z pierwszej rundy za friko, jak RJ Huntera, następny pewnie będzie James Young. Value Roziera też nie napuchnie, jak będzie grać po kilkanaście minut w wieku 23 lat.

Żeby była jasność - ja nie twierdzę, że to byłbym zły deal dla Celtics. Nie wiadomo do końca jaka była oferta, ale jeśli Rozier plus future pick BOS to ja bym za taką paczkę chciał Ibakę.

Tyle, że Ainge lubi zbierać te assety i liczyć na wykorzystanie go w grubym dealu. Udało mu się to raz, w 2007 roku i mam wrażenie że stał się trochę zakładnikiem tamtych wymian. Bo skoro wtedy się udało, to dlaczego ma się nie udać raz jeszcze. Stąd też niechętnie pozbywa się nawet tych średniej jakości assetów dla tymczasowych korzyści, bo a nuż tych assetów braknie mu ich dla dopięcia większego dealu. Więc trzyma je i czeka, albo trafi się okazja albo nie bardzo będzie miał z nimi co robić jak w poprzenim drafcie.

Inna sprawa, że i te słabe assety, jak jest okazja potrafi wykorzystać. Isaiah przyszedł przecież za mało znaczący pick CLE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.