Skocz do zawartości

Kto mowi nie czyli wlasne propozycje trejdow


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=zo7paob

+pick z tego i 18' roku

Zakładam, że Pelicany kończą w tym sezonie z 5-7 wyborem.

Pomysł oczywiście na lato, bo przyjście Butlera w tym sezonie od razu wywindowałoby Pelicans w górę.

Domyślam się, że Bulls bardziej cenią Butler'a, niż ta oferta(słusznie). Pytanie, czy w lato po braku Po i perspektyw, nie ulegnie to lekkiej zmianie.

Moim zamysłem było bardziej poddanie pod dyskusje kolejnej drużyny, która mogłaby być mocno Butlerem zainteresowana, a ma jakieś tam assety.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie moje fake konto

A które to Twoje?

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=zo7paob

 

+pick z tego i 18' roku

 

Zakładam, że Pelicany kończą w tym sezonie z 5-7 wyborem.

 

Pomysł oczywiście na lato, bo przyjście Butlera w tym sezonie od razu wywindowałoby Pelicans w górę.

 

Domyślam się, że Bulls bardziej cenią Butler'a, niż ta oferta(słusznie). Pytanie, czy w lato po braku Po i perspektyw, nie ulegnie to lekkiej zmianie.

 

Moim zamysłem było bardziej poddanie pod dyskusje kolejnej drużyny, która mogłaby być mocno Butlerem zainteresowana, a ma jakieś tam assety.

Nie ma szans, nawet jak Bulls będą robić przebudowę to nie powinni puszczać Butlera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Henson + 1st round pick 2017 (TOP 10 protected) lub 1st round pick 2018 unprotected za Noela

Bucks dostają to co potrzebują na centrze, oczywiście będą musieli przepłacić w offseason, ale RFA. Po spuszczeniu Milesa jest hajs na to.

Phila dostaje coś za Noela, nie będą musieli go przepłacać, dostają 1st round pick i Hensona, który rewelacją nie jest, ale jako back up Joela byłby dobry.

Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Henson + 1st round pick 2017 (TOP 10 protected) lub 1st round pick 2018 unprotected za Noela

Bucks dostają to co potrzebują na centrze, oczywiście będą musieli przepłacić w offseason, ale RFA. Po spuszczeniu Milesa jest hajs na to.

Phila dostaje coś za Noela, nie będą musieli go przepłacać, dostają 1st round pick i Hensona, który rewelacją nie jest, ale jako back up Joela byłby dobry.

Co o tym myślicie?

Henson to odpad, kto w niego jeszcze wierzy ten trąba 

Edytowane przez iglo13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po prostu 1st round pick za Noela lub cokolwiek by się zgadzały kontrakty, choć chyba Bucks ma jeszcze jakieś TPE.

Skoro Milesa spuścili za wygasające kontrakty to tym bardziej się ktoś skusi na Hensona.

A jak nie to też nie ma dramatu dla Bucks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Henson + 1st round pick 2017 (TOP 10 protected) lub 1st round pick 2018 unprotected za Noela

Bucks dostają to co potrzebują na centrze, oczywiście będą musieli przepłacić w offseason, ale RFA. Po spuszczeniu Milesa jest hajs na to.

Phila dostaje coś za Noela, nie będą musieli go przepłacać, dostają 1st round pick i Hensona, który rewelacją nie jest, ale jako back up Joela byłby dobry.

Co o tym myślicie?

 

Myślałem nad tym samym tylko zamiast Hensona wysyłałem Plumlle :D 

 

Jeżeli by się nie udało to miałem plan awaryjny dla Bucks w postaci Hensona + pick z drugiej rundy do Dallas za Boguta. Tylko nie pamiętałem w jakiej otoczce Andrew odchodził z Wisconsin + ta wymiana byłaby brana pod uwagę jeżeli mieliby nóż na gardle w wyścigu o PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie chodzi mi o same spuszczenie Hensona, bo Bogut to już nie jest żaden upgrade, tylko o Noela. Czy Phila na to pójdzie.

Henson + pick lub sam pick za Noela.

Dla Bucks ma to sens, oczywiście jeżeli Noel będzie mniej więcej zdrowy :)

Phila dostaje niezły pick i ewentualnie Hensona.

Jak Phila nie będzie chciała Hensona to myślę, że ktoś się na niego znajdzie chętny, ewentualnie dorzucą 2nd round pick, czyli na przykład z Dallas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=zo7paob

 

+pick z tego i 18' roku

 

Zakładam, że Pelicany kończą w tym sezonie z 5-7 wyborem.

 

Pomysł oczywiście na lato, bo przyjście Butlera w tym sezonie od razu wywindowałoby Pelicans w górę.

 

Domyślam się, że Bulls bardziej cenią Butler'a, niż ta oferta(słusznie). Pytanie, czy w lato po braku Po i perspektyw, nie ulegnie to lekkiej zmianie.

 

Moim zamysłem było bardziej poddanie pod dyskusje kolejnej drużyny, która mogłaby być mocno Butlerem zainteresowana, a ma jakieś tam assety.

 

Równie dobrze http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=j4f3266 + potencjalny pick Sacramento :). A jak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety poniekąd muszę się zgodzić, chłopak nie robi żadnego postępu od długich miesięcy. A warunki ku temu ma znakomite.

Wątpię by ktoś byłby nim zainteresowany w lidze.

 

Ale po dealu Milesa Plumlee nic mnie nie zdziwi ;)

 

Napisałem, że mogą sobie go nie brać, jak nie chcą.

Ale czy chcieliby 1st round pick za niego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co lubia zabawe "kto mowi nie" ta seria podcastow jest rewelacyjnie miodna...

http://basketball.realgm.com/wiretap/244803/Duncd-On-Mock-Trade-Deadline-2017-Part-1

 

W tej czesci padlo pare propozycji z grubej rury godnych omowienia jak na przyklad:

 

Clippers dostaja Melo za Riversa, Redicka, Pierce'a i Brice'a.

Pacers dostaja Redicka i Pierce'a za ich pick 2018 [z protekcjami], Allena i Brooksa.

Knicks dostaja pick 2018 Pacers, Riversa, Brice'a, Allena i Brooksa za Melo plus wywalaja 3 leszczy.

 

Co o tym sadzicie?

 

Plus Ibaka do Raptors za Poeltla, Delona, Sullego i pick IMO brzmi realnie i cos w tym stylu spokojnie mogloby sie wydarzyc.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Clippers chcą Melo bez oddawania któregokolwiek z topowej czwórki, więc nie przejdzie.

To juz zwykla chciwosc ;-)

 

Dla tych co lubia zabawe "kto mowi nie" ta seria podcastow jest rewelacyjnie miodna...

http://basketball.realgm.com/wiretap/244803/Duncd-On-Mock-Trade-Deadline-2017-Part-1

W drugiej czesci poza wnioskiem, ze ciezko bedzie sprzedac niektorych zawodnikow [z aktualnie podawana cena za Brooka Lopeza raczej zostanie w Nets, nie?] wg mnie spokojnie moglyby byc klepniete w rzeczywistosci:

 

1) Lou Williams do Hornets za Sessionsa i pick z 1 rundy w 2018.

 

2) PJ Tucker i Barbosa do Rockets za Brewera, McDanielsa i pick z 1 rundy w 2017.

 

3) Taj Gibson do Celtics za Zellera i ich pick z 1 rundy w 2018.

 

Co o tym sadzicie?

 

Plus niespodziewana i zabawna wyszla propozycja Mahinmi i Nicholson do Knicks za Noah [dla WAS zejscie z pensji, a dla NY wiekszy upside na przyszlosc], ale watpie by to przeszlo skoro obie druzyny mogly ich podpisac w offseason, wiec to byloby podwojne walniecie sie w piers ;-)

 

A na koniec, jaka wg Was ma wartosc trejdowa Hezonja? Wydaje mi sie, ze ktos by rzucil na niego kostka.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taj Gibson za pick z top4 mocnego draftu? Lol

wiLQ zapomniał chyba, że Boston w tym roku swapuje picki z Nets.

Podcastu sluchalem wczoraj wieczorem i pisalem to z pamieci, wiec raczej zly rok napisalem co juz poprawilem.

 

Mahinmi i Nicholson do Knicks za Noah nie ponieważ kasa się nie zgadza, [...]

W pierwszej czesci sprzedali Melo do Clippers, wiec byla inna sytuacja w capie Knicks ;-)

 

a poza tym NYK mają Łotysza, Hernangomeza i O'Quinna więc nie potrzebują jeszcze brać kolejnych podkoszowych na długich umowach.

Przeciez Noah tez ma dluga umowe, wiec to byloby pytanie czy bedzie lepszy od Mahinmiego w przyszlosci.

Uznajac, ze ten pierwszy jest tykajaca eksplozja i sie lada moment rozpadnie to moglby byc ostatni moment na jego pozbycie sie za inny slaby kontrakt, ktory ma szanse wygladac lepiej niz teraz.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się wierzyć, że muszę bronić Noaha :D 

 

Brzydal z Francji - 72/4

 

Mahinmi (64/4) + Nicholson (24/4) 

 

Lepszy nie lepszy teraz/zaraz zapycham sobie salary dwoma umowami niż jedną. Wiem, że ich szybciej wymienię niż Noaha, ale mając Hernangomeza + O'Quinna na groszowych umowach nie opłaca mi się robić tłoku pod koszem - zwłaszcza, że mam dziurę na SF po rzekomym oddaniu Melo i nawet nie wiem co za niego dostałem więc propozycja trochę z czapy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się wierzyć, że muszę bronić Noaha :grin:

Wg mnie to ciekawe cwiczenie takie mierzenie skali marnosci kontraktow. Wolalbys miec Noah czy Mahinmiego?

 

Brzydal z Francji - 72/4

Mahinmi (64/4) + Nicholson (24/4)

Lepszy nie lepszy teraz/zaraz zapycham sobie salary dwoma umowami niż jedną. Wiem, że ich szybciej wymienię niż Noaha

Ta czesc jest wg mnie kluczowa. Rozbicie Noah na mniejsze kontrakty od gosci, ktorzy maja dluzsze okno zanim beda niegrywalni to chyba jedyna szansa na pozbycie sie go bez dorzucania pickow.

 

zwłaszcza, że mam dziurę na SF po rzekomym oddaniu Melo i nawet nie wiem co za niego dostałem więc propozycja trochę z czapy.

W tej zabawie Knicks weszli w przebudowe, wiec sie nikt nie martwil o SFa czy tlok na pozycji ;-)

 

BTW, podobno Ibaka wyladowal na trading blocku, komu bedzie najbardziej na nim zalezalo?

Raptors za te paczki, ktore byly wspominane przy Millsapie?

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.