Skocz do zawartości

Kto mowi nie czyli wlasne propozycje trejdow


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jakiś liczący się wolny agent podpisałby jeszcze kontrakt z Warriors przez najbliższe sto lat, gdyby wysłali Duranta do Salt Lake City pół roku po pozyskaniu go? Po tym jak zostawił OKC w wiadomych okolicznościach?

 

Zła chemia w szatni, sytuacja chociażby z iso grizzlies, obroniliby to, poza tym do tak świetnie zbilansowanej druzyny pchaliby się wszyscy, którzy chcą wygrywać.

Curry-Klay-Hayward-Green-Gobert a na ławce skreślony przez Jazz Exum, a do tego Iguodala, West, Zaza, McCaw McGee, pewny mistrz, bo Gobert powstrzyma od wjazdów LBJ/Kyrie i pomoze w walce z TT.

 

Utah co prawda są blisko, zeby być contenderem, ale cholera ani Gordon ani Gobert nie są franchise playerami, mają jeszcze Favorsa z przodu, i bardzo fajny backcourt pod Duranta.

 

PG G Hill/Livingston/Mack

SG R.Hood/LivingstonJoe/IBurks

SF Durant/Ingles

PF Favors/Diaw/Durant

C Withey/Favors/Diaw

 

Przydałby się ktoś lepszy jako center, ale można grać z Durantem na PF i Favorsem na C, w GSW też Durant grywa tak obok Greena, wiec tutaj tez by to mogło zadziałać.

 

Jazz przede wszystkim zyskują w osobie Duranta magnes na FA i mogliby go szybko obudować patrząc przez pryzmat tego co posiadają w o wiele lepszy sposób niż w OKC.

 

Ja tu widzę win-win situation dla obu klubów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gobert przez swój wpływ na zespół jak najbardziej może być franchise pleya, zresztą dlatego dostał taką, a nie inna kasę. Hayword ociera się o top25 ligi, topwy 2way grajek w prime. Utah zostaje z niepewnym Favorsem i z zrospaczonym Durantem. W jednej chwili tracą wszystko co tak dobrze im kwitło, rozmieniając to za typa, ktory nie czyni ich wcale lepszymi. Dalej są ekipą na drugą rundę tylko bez perspektyw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki, że Durant ma PO i może po sezonie powiedzieć papa.

 

No, ok, ale kiedy ostatnio Jazz mieli okazję zdobyć franchise playera pokroju Duranta?

Kto nie ryzykuje nie pije szampana.

Pytanie też czy Durant wybierając opcję zawodnika ma szansę na jakieś lepsze otoczenie, niż to co by dostał w Utah?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ok, ale kiedy ostatnio Jazz mieli okazję zdobyć franchise playera pokroju Duranta?

Kto nie ryzykuje nie pije szampana.

Pytanie też czy Durant wybierając opcję zawodnika ma szansę na jakieś lepsze otoczenie, niż to co by dostał w Utah?

Jezu ale nie za taką cenę.. Hayward z Favorsem może ale nie Hayward z Gobertem. To szaleńststwo

 

Hayward gra na prawie identycznym poziomie jak PG rok temu który wtedy załapał się 3 rd All Nba. Rudy pewnie też się załapie i jest faworytem do do tytułu obrońcy roku . To dużo za dużo za Duranta a Golden po czymś takim robią dynastię nie do zniszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=jt39a4d

 

1. Wizards zyskuje gracza z topki ligi i kolegę z uczelni Walla myślę ze na początku mogła by ich gra wyglądać gorzej, ale z czasem po zgraniu powinno już być lepiej. 

 

2. Sacramento zyskuje dwóch solidnych graczy i nie zostają z niczym jak ich ofertę odrzuci Demarkus i postanowi odejść, dodatkowo tam jest 1rd pick od wizards.

 

3. Houston zyskuje solidnego centra który jest mnie łamliwy od gordona i w kwietniu maju nie będzie leczyć kontuzji.  

 

Czekam na krytykę mojej wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu ale nie za taką cenę.. Hayward z Favorsem może ale nie Hayward z Gobertem. To szaleńststwo

 

Hayward gra na prawie identycznym poziomie jak PG rok temu który wtedy załapał się 3 rd All Nba. Rudy pewnie też się załapie i jest faworytem do do tytułu obrońcy roku . To dużo za dużo za Duranta a Golden po czymś takim robią dynastię nie do zniszczenia.

 

Generalnie ja z pozycji GSW bardziej atakowałbym w Goberta niż Haywarda :) tylko nie wiem jak powiazac transfer Durant za Gobert + coś zeby sie zgadzało w kontraktach,

 

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=zmnrtxx

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=hybk2bp

 

Też bym wszedł w obie wersje  :) Tak jak mówiłem wcześniej GSW i tak mają dość strzelb Durant nie jest tu konieczny, o wiele bardziej przydałby się Gobert pod koszem.

 

Czy to wersja Hayward+Favors czy Gobert+Favors, to obie są rewelką dla GSW.

 

Curry-Klay-Iggy-Green-Gobert

Curry-Klay-Green-Favors-Gobert, można poszaleć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to szaleństwo dla Warriors. Nie rozmieniasz 2. najlepszego gracza ligi na drobne. Zwłaszcza mając najlepszą obronę w lidze.

 

P.S. W PO zawężamy z reguły rotację, a nie poszerzamy.


Płacić 2 maksy 2 gorszym graczom < płacić 1 maksa 2. graczowi ligi, który z powodzeniem (mało powiedziane) może grać na pozycjach 3-.5


Czy to wersja Hayward+Favors czy Gobert+Favors, to obie są rewelką dla GSW.

 

Jeśli chcieliby uatrakcyjnić rozgrywki, dając większe szanse reszcie, to faktycznie :)


Też bym wszedł w obie wersje  :smile: Tak jak mówiłem wcześniej GSW i tak mają dość strzelb Durant nie jest tu konieczny, o wiele bardziej przydałby się Gobert pod koszem.

 

A po co konkretnie przydałby się Gobert pod koszem kosztem Duranta?


Jezu ale nie za taką cenę.. Hayward z Favorsem może ale nie Hayward z Gobertem. To szaleńststwo

 

TOP


Utah zostaje z niepewnym Favorsem i z zrospaczonym Durantem. W jednej chwili tracą wszystko co tak dobrze im kwitło, rozmieniając to za typa, ktory nie czyni ich wcale lepszymi. Dalej są ekipą na drugą rundę tylko bez perspektyw.

 

W sensie, że KD nie czyni Utah lepszą drużyną?

 

Hill-Hood-KD-Lyles-Favors

Exum-Burks-JJ-Diaw-Withey

 

Hmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Durant + Livingston za Haywarda, Goberta i Exuma. Kto mówi nie i dlaczego? :smile:

Jazz bo jest duze ryzyko, ze Durant odejdzie za pol roku.

 

Czy jakiś liczący się wolny agent podpisałby jeszcze kontrakt z Warriors przez najbliższe sto lat, gdyby wysłali Duranta do Salt Lake City pół roku po pozyskaniu go? Po tym jak zostawił OKC w wiadomych okolicznościach?

Pomijajac, ze przy skali "sto lat" to nikt by nie pamietal tych wydarzen to wg mnie przesadzasz z ta reputacja. Bucks szybko zaczeli handlowac swoim rzadkim maxowym kontraktem [Monroe], a watpie, ze to jakos wplynie na ich mozliwosc pozyskania nastepnych bo zawodnicy beda chcieli wskoczyc na bandwagon Giannisa. To samo byloby z Warriors, o ile maja mocny fundament chetnych bedzie wielu bo niemal gwarantuja dlugi udzial w playoffach z mistrzem wlacznie.

 

Pytanie też czy Durant wybierając opcję zawodnika ma szansę na jakieś lepsze otoczenie, niż to co by dostał w Utah?

Przykladowo Celtics albo Spurs.

 

Miami odrzuciło ofertę Magic : future 1 rd + Vucević za Dragicia.

Raporty od dziennikarzy to jakas nowa wersja zabawy kto mowi nie ;-)

Choc wg mnie nie ma w tym nic zaskakujacego, po co im Vucek?

 

Czekam na krytykę mojej wymiany.

Swoja droga, zwrociliscie uwage jak malo wymian zostalo zaakceptowanych przez innych?

Wychodzi, ze to trudniejsza zabawa niz mi sie wydawalo ;-)

 

Też bym wszedł w obie wersje  :smile: Tak jak mówiłem wcześniej GSW i tak mają dość strzelb Durant nie jest tu konieczny, o wiele bardziej przydałby się Gobert pod koszem.

Ale dlaczego? Sa scisla ligowa czolowka pod wieloma wzgledami [takze defensywnie!].
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że GSW w RS będą kręcić fantastyczną obronę i atak, bo mają po prostu za dużo talentu, gorzej jeśli okaże się, że zabraknie im kogoś takiego jak Gobert/Bogut do wygrania mistrzostwa przeciwko, bo zabraknie obrony i deski na tej ostatniej prostej.

Strata takiej strzelby jak Durant, aż tak nie zaboli, bo nawet bez niego GSW będą mieć elitarny atak z Greenem, Currym i Klayem, a pozyskując takiego Goberta i słabszego w O SF'a mogą wyeliminować ostatnią słabość :)

 

To że pod względem ilości talentu po utracie Duranta będzie go mniej, nie oznacza , że jako drużyna będą gorsi, a moim zdaniem z takim Gobertem + innym SF'em byliby trudniejszym rywalem do pokonania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijajac, ze przy skali "sto lat" to nikt by nie pamietal tych wydarzen to wg mnie przesadzasz z ta reputacja. Bucks szybko zaczeli handlowac swoim rzadkim maxowym kontraktem [Monroe], a watpie, ze to jakos wplynie na ich mozliwosc pozyskania nastepnych bo zawodnicy beda chcieli wskoczyc na bandwagon Giannisa. To samo byloby z Warriors, o ile maja mocny fundament chetnych bedzie wielu bo niemal gwarantuja dlugi udzial w playoffach z mistrzem wlacznie.

 

Gdyby Monroe się sprawdzał i czynił swój zespół lepszym, to nikt by nim nie handlował. Durant jest najlepszym zawodnikiem najlepszego teamu w lidze. Tego nie da się porównać. Nikt z klasowych FA by z Warriors już nie podpisał kontraktu, bo latem mu sprzedawali Duranowi wizję dynastii nie po to, by wysyłać do Utah, kiedy wszystko układa się zgodnie z planem. Serio, jestem w szoku, że tak wielu z was nie dostrzega kwasu, jaki powstałby po takiej wymianie. Durant jest niewymienialny dla GSW w obecnych okolicznościach i to nawet, gdyby ktoś chciał grubo przepłacić. Nie byłoby mowy o jakimkolwiek fundamencie, skoro każdy jest na sprzedaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może IT + 1st pick? Za to chyba moglibyśmy wyciągnąć 99% ligi :tongue:

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=jtp6fva

Do tego pick NOP 2018.

Holiday zwalnia miejsce, pick z 2018 to zawsze pick, a znowu sam IT z kontraktem, który kończy się za rok i pewnej swojej specyfiki nie ma aż tak wysokiej wartości.

Jak dla mnie win-win, szczególnie jeśli BOS planuje zostawić pick, bo na pewno wyciągnie z nim kogoś na G i wtedy IT będzie się gryzł z nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.