Skocz do zawartości

Kto mowi nie czyli wlasne propozycje trejdow


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Sezon na 60TS to jest przeciętny atak? To się poziom mocno podniósł widzę :] Trójki to nie jest nawet połowa jego rzutów, więc chyba potrafi coś więcej. Nie podzielam w ogóle tej nagonki na niego - typ dostaje po głowie za to, że mu ktoś szmalem sypnął, a potem ktoś wyrównał. Pamiętam jak dwa sezony temu grał jeszcze małe minuty i było widać, że potrafi bronić całkiem nieźle, Blazers to niziny defensywne co wpływa tam na wszystkich po kolei, znam to dobrze z Baryłowa, jeśli utrzyma taki poziom ofensywy to w rezultacie będzie przepłacony gdzieś góra o 5 baniek.

 

Znaleźli sobie kozła ofiarnego, to nie jego wina, że kogoś pojebało.

Ale jest jak jest.

Facet dostaje pieniędza jak gracz z TOP  40 tej ligi a ni jest nawet zbliżony do tego poziomu

 

PT-PM (playertracking plusminus) ofensywne ma ledwo powyżej 0 0,23 a defensywne -2. . Całkowite ma ma -1,48

 

 

Za 20 baniek masz 11 pkt w 30 minut-  naprawdę  warte tto tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jest jak jest.

Facet dostaje pieniędza jak gracz z TOP  40 tej ligi a ni jest nawet zbliżony do tego poziomu

 

PT-PM (playertracking plusminus) ofensywne ma ledwo powyżej 0 0,23 a defensywne -2. . Całkowite ma ma -1,48

 

 

Za 20 baniek masz 11 pkt w 30 minut-  naprawdę  warte tto tego

 

I znowu te dolary, Czy ja Wam próbuję wkręcić, że to jest dobry kontrakt? Inna sprawa niech sobie każdy przypomni co było wypisywane o kontrakcie Tristana, ile to było żalu, salary wzrosło, świetne playoffy i już zmieniła się perspektywa trochę, prawda?

 

Ely, wiesz, że ja też lubię te wszystkie RAPMpodobne staty, ale od momentu, gdy zobaczyłem, że DMC skończył sezon w ataku na sporym minusie, ale za to obronę miał świetną, chociaż postów o tym jaki to z niego Harden like defensor był z pińcet - nie ufam już im tak bezrefleksyjnie. eFG świetne, trójka elitarna, TS wysoki, ale oczywiście znalazły się nowe tabelki, które to wszystko przekreślają. Crabbe traci w c*** na obecności McColluma, ale oczywiście wszyscy wolą to przemilczeć, bo nie pasuje do z góry przyjętej tezy. Ja tam mu kibicuję, to może być ktoś pokroju Bartona(gra lepszy sezon od poprzedniego), a takich graczy bardzo lubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu te dolary, Czy ja Wam próbuję wkręcić, że to jest dobry kontrakt? Inna sprawa niech sobie każdy przypomni co było wypisywane o kontrakcie Tristana, ile to było żalu, salary wzrosło, świetne playoffy i już zmieniła się perspektywa trochę, prawda?

 

Ely, wiesz, że ja też lubię te wszystkie RAPMpodobne staty, ale od momentu, gdy zobaczyłem, że DMC skończył sezon w ataku na sporym minusie, ale za to obronę miał świetną, chociaż postów o tym jaki to z niego Harden like defensor był z pińcet - nie ufam już im tak bezrefleksyjnie. eFG świetne, trójka elitarna, TS wysoki, ale oczywiście znalazły się nowe tabelki, które to wszystko przekreślają. Crabbe traci w c*** na obecności McColluma, ale oczywiście wszyscy wolą to przemilczeć, bo nie pasuje do z góry przyjętej tezy. Ja tam mu kibicuję, to może być ktoś pokroju Bartona(gra lepszy sezon od poprzedniego), a takich graczy bardzo lubię.

Wiesz Ty to lepiej nie ufaj tym co pisali żeDMC  jest słaby w obronie bo nigdy nie był. A z ofensywa jego jest rochę tak że jak masz duże usage to czasem może z tego wychodzić padlina. Trochę DMC to poprawił

 

Ale obrońcą słabym to on nigdy nie był. Co nie zmienia faktu że każda statystyka am swoje wady ( tak przy okazji facet PT-PM dwa lata z rzędu an ABRmetrics wygrał prognozowanie sezonu więc tak jakbym w swojej masie jego dane są najblizsze rzeczywistości co nie znaczy że są idealne )

 

Ale zrozum że nie da się oddzielić zawodnka od kasy którą mu płacisz. Cięzko poszukać kogoś kto sobie zawali 20% salary na Crabbe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zrozum że nie da się oddzielić zawodnka od kasy którą mu płacisz. Cięzko poszukać kogoś kto sobie zawali 20% salary na Crabbe

 

Magic dali 17 baniek Fournierowi, który jest sporo mniej efektywny, więc ja bym się tam nie zdziwił akurat.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magic dali 17 baniek Fournierowi, który jest sporo mnie efektywny, więc ja bym się tam nie zdziwił akurat.

Fournier robi 17 pkt w 33 minuty a Crabbe 10 pkt w 30 ... Jeśli patrzysz tylko na samo TS to super ale Francuz musi zdobywać seriami punkty a Crabbe to 4-5 opcja w drużynie

Crabbe to nie jest zawodnik który w kilka posiadań z rzędu weźmie cięzar gry na siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fournier robi 17 pkt w 33 minuty a Crabbe 10 pkt w 30 ... Jeśli patrzysz tylko na samo TS to super ale Francuz musi zdobywać seriami punkty a Crabbe to 4-5 opcja w drużynie

Crabbe to nie jest zawodnik który w kilka posiadań z rzędu weźmie cięzar gry na siebie

 

Fournier ma obok siebie Paytona i Gordona a Crabbe musi oddawać posiadania duetowi z Blazers. Bez sensu już ta gadka, wiem, że trade jest mało realny, ale moim zdaniem obie strony by na nim zyskały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fournier ma obok siebie Paytona i Gordona a Crabbe musi oddawać posiadania duetowi z Blazers. Bez sensu już ta gadka, wiem, że trade jest mało realny, ale moim zdaniem obie strony by na nim zyskały.

Tylko Portland

 

MAgic płaci Fournierowi 17 baniek i wezmie sobie rezerwowego za 20 baniek - dla nich to jest na minus bo ci zawodnicy się dublują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to bym Fourniera wysłał gdziekolwiek, nie ufam typowi za grosz

A ufasz Crabbe który jako starter za 3 rzuca 34,5% na TS 50 (7 meczów w tym sezonie) ... Jak wchodzi w s5 czyli rola adekwatna do Fourniera to mu wszystko leci na leb na szyje. Nie mówiąc o tym że widziałem te dwa mecze i oczywiscie w obronie to była poprawa w stosunku do Lillarda ( któy nota bene jest koszmarnie beznadziejny w tym sezonie w obronie) ale ofensywnie to była tragedia kiedy musiał walczyć z lepszymi rywali i jego rola w ofensywie się zwiększała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biyombo za Crabbe. Bismack chyba zaczyna tracić zaufanie Vogela, a Vuk gra coraz lepiej. Ktoś taki jak Crabbe zawsze się Magic przyda, a Blazers dostają tego centra, którego powinni brać zamiast Festucha.

W którym momencie Crabbe z koszmarnie przepłaconego zadaniowca wyrosl na potencjał do wymian?

Czy tego samego nie mozna napisac o Bismacku co czyniloby ta propozycje realistyczna?

 

Wg mnie watpliwosc wobec tej wymiany nie wynika z Crabbe tylko z priorytetow Magic - ktorego wysokiego traktuja jako keepera poza Gordonem? Vucka? Ibake? Bismacka? Nie mam pojecia, ale ktoregos nie bedzie tam za rok, wiec warto go za cos wymienic. Crabbe nie bedzie planem A, ale mozliwe, ze tuz przed deadline moze bedzie najlepsza opcja bo wszystkie pozostale odpadly.

 

Chyba najlepszy topic do tego...

Retroaktywne kto mowi nie? Czemu nie ;-)

 

1) Optowałem za wymianą Lou, #32 <-> Hawes, #22 W momencie, gdy Hornets rozgłosili, że oddają #22 + Hawesa za cap space, wziąłbym to.

Hornets raczej tez, ale teraz bys tego chyba zalowal ;-)

 

2) Chciałem pozbyć się L.Williamsa i N.Younga - myślę, że obiektywnie w trójstronnym dealu spuściłbym ich ówcześnie za J.Meeksa (pierwszy błąd jak widać :smile: )

4) FA - chciałem S.Hilla 32/4 z TO, więc przy 52/4 odpuszczam. Chciałem Ezeliego, gdy jego zdrowie przed PO nie było aż takim znakiem zapytania na znacznie wyższej umowie. Ale obiektywnie myślę, że rzuciłbym mu (by przebić Blazers) 20/2 z TO (drugi błąd).

Ano, jak widac ciezko zachowac czyste konto ;-)

 

3) Draft : easy : #2 Ingram, #22 Zubac/Zizic (obsunęli się wtedy) #32 Brogdon (na którego bandwagonie byłem).

Wsrod graczy poza loteria na jakich innych bandwagonach byles?

Bo to brzmi troche jak wybieranie optymistycznego scenariusza.

 

5) Chciałem C.Lee na umowie w rodzaju 40/2 Dostał ofertę NYK 48/4 - obstawiam, że wybrałby tą Lakers.

A ja nie jestem pewny. Lee mogl preferowac walke o playoffy w NY niz dno tabeli w LA.

Wydaje mi sie, ze musialbys dorzucic jakis trzeci sezon zeby na pewno podpisal z Wami [chocby czesciowo gwarantowany].

 

Przyszłość Lakers lepsza czy gorsza niż teraz ;> ?

Lepsza co wg mnie jest pieknym przykladem, ze lepiej nic nie robic w offseason niz zawalac sobie payroll kontraktami, ktore probuje sie upychac pol roku pozniej.

 

BTW, w zwiazku z ta plotka... "Carmelo Anthony Reportedly Would Only Approve Trade To Cavs, Clippers" na miejscu Knicks bym sie rzucal na najblizszy telefon i dzwonil...

- do Cavs po Love'a [Melo, OQuinn za Love'a i RJeffa, kto mowi nie?],

- do Clippers po Blake'a [zakladam szybka odmowe], a pozniej zeby porzezbic cos innego jak na przyklad:

Melo, Lee i Jennings za Wesley Johnsona, Redicka i Paula [gdyby Doc nie chcial dawac maxa CP] albo

Melo, Noah i OQuinn za DeAndre, Wesley Johnsona, Pierce'a i Redicka.

 

Kto mowi nie? Albo jakie macie inne propozycje by sprzedac Melo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW, w zwiazku z ta plotka... "Carmelo Anthony Reportedly Would Only Approve Trade To Cavs, Clippers" na miejscu Knicks bym sie rzucal na najblizszy telefon i dzwonil...

- do Cavs po Love'a [Melo, OQuinn za Love'a i RJeffa, kto mowi nie?],

- do Clippers po Blake'a [zakladam szybka odmowe], a pozniej zeby porzezbic cos innego jak na przyklad:

Melo, Lee i Jennings za Wesley Johnsona, Redicka i Paula [gdyby Doc nie chcial dawac maxa CP] albo

Melo, Noah i OQuinn za DeAndre, Wesley Johnsona, Pierce'a i Redicka.

 

Kto mowi nie? Albo jakie macie inne propozycje by sprzedac Melo?

 

Ukradłem z tłitera :D 

 

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=hcg5r73

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW, w zwiazku z ta plotka... "Carmelo Anthony Reportedly Would Only Approve Trade To Cavs, Clippers" na miejscu Knicks bym sie rzucal na najblizszy telefon i dzwonil...

- do Cavs po Love'a [Melo, OQuinn za Love'a i RJeffa, kto mowi nie?],

 

Chcesz dać do zrozumienia, że wg Ciebie wartość Carmelo Anthonego jest w tym momencie zbliżona do wartości Kevina Love'a?

Carmelo jest coraz bardziej done i bardzo często ostatnio to udowadnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi chodziła po głowie ta wymiana z Kevina ale jakoś nie widzę go w Nix i dlatego widział bym tu bardziej kogoś trzeciego np Jazz wysyłających Favrosa i kogoś jeszcze do Nowego Jorku.

Kogo konkretnie?

 

Wg mnie Lakers mowia nie i sie obrazaja za propozycje ;-)

Blake-FAs i Randle w jednej druzynie? Po co im to?

 

LAF Ci się na konto włamał?

Zamiast sie madrzyc sprobuj podac alternatywe to zobaczysz jakie to latwe sprzedac Melo do 2 druzyn.

 

Chcesz dać do zrozumienia, że wg Ciebie wartość Carmelo Anthonego jest w tym momencie zbliżona do wartości Kevina Love'a?

Nie. Ale Cavs i Clippers wydaja mi sie byc idealna druzyna do przeplacenia za Melo bo sa w win-now i skupiaja sie na walce z Warriors, a wiec small-ball do czego akurat Melo pasuje.

 

Dobrze wszyscy wiemy, że Melo nie odejdzie z Knicks (przynajmniej nie teraz) więc zabawy ciąg dalszy: http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=ha7q6vm

+ pick Suns do Knicks oczywiście :grin:

Wg mnie Cavs powiedza "nie" bo nagle maja za plytko na SG/SF. Tucker chyba musialby jakos trafiac do nich.

 

melo powinien trafic do Filadelfii.

Ma no-trade, wiec Melo mowi nie ;-) Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Ale Cavs i Clippers wydaja mi sie byc idealna druzyna do przeplacenia za Melo bo sa w win-now i skupiaja sie na walce z Warriors, a wiec small-ball do czego akurat Melo pasuje.

 

Ale Melo nie pasuje do wygrywania w koszykówkę. Tak to wygląda obecnie wg mnie. Nie jest już w gronie najlepszych 20 graczy ligi, a Cavs mieliby za niego oddać Love'a, który ma lepszą trójkę i lepiej zbiera?

 

Win-now to sytuacja, w której Cavs powinni się wzmocnić. Taką wymianą wg mnie się osłabiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.