Skocz do zawartości

Kto mowi nie czyli wlasne propozycje trejdow


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt nie jest nim zainteresowany, bo Danny go nie puści teraz. Za rok, kiedy będzie w CY i może będzie walczyć o miejsce z wyborem tego draftu, to wówczas ustawi się kolejka. Ainge nie da mu takiego siana :) 

 

Co nie zmienia faktu, że WCS w Bostonie to jak najbardziej tak :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie jest nim zainteresowany, bo Danny go nie puści teraz. Za rok, kiedy będzie w CY i może będzie walczyć o miejsce z wyborem tego draftu, to wówczas ustawi się kolejka. Ainge nie da mu takiego siana :smile:

 

Co nie zmienia faktu, że WCS w Bostonie to jak najbardziej tak :smile:

Tylko czy w przyszłym roku jego wartość nie będzie taka, jak Millsapa, czyli i tak nikt go nie weźmie, bo trzeba mu będzie dużo zapłacić i nie wiadomo, czy warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy w przyszłym roku jego wartość nie będzie taka, jak Millsapa, czyli i tak nikt go nie weźmie, bo trzeba mu będzie dużo zapłacić i nie wiadomo, czy warto?

 

Oddając go teraz osłabia zespół przed PO, w których chcą podobno powalczyć. 

 

I nie stawiałbym Thomasa i Sapa na jednej półce ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej niż Sacramento. Jak wysoko oceniasz wartość transferową Thomasa? Masz jakiś lepszy deal, w którym Celtics robią sobie miejsce na rozegraniu i zyskują coś lepszego? Nie wiem, czy ktokolwiek jest w tej chwili zainteresowany Thomasem za jego wartość na boisku

 

Przede wszystkim to nie rozumiem, skąd pomysł o robieniu miejsca na kogoś, kogo wcale Cs nie muszą wybrać/trafić, co do wartości Thomasa to na pewno ma o wiele większą wartość niż dwa headcasy, gdzie jeden ma PO po sezonie, a drugi grał 20 minut w meczu ostatni raz z pół roku temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddając go teraz osłabia zespół przed PO, w których chcą podobno powalczyć. 

 

I nie stawiałbym Thomasa i Sapa na jednej półce ;)

Tylko, czy na ten moment zamiana Thomasa na Gaya to bardzo duże osłabienie? W PO większe znaczenie ma obrona, a Thomas jest żadnym obrońcą z powodu swojego wzrostu.

 

 

Przede wszystkim to nie rozumiem, skąd pomysł o robieniu miejsca na kogoś, kogo wcale Cs nie muszą wybrać/trafić, co do wartości Thomasa to na pewno ma o wiele większą wartość niż dwa headcasy, gdzie jeden ma PO po sezonie, a drugi grał 20 minut w meczu ostatni raz z pół roku temu.

Celtics kiszą picki. Nie wymienili ostatniego picku od Nets, tego najwyraźniej też nie chcą wymieniać. Wniosek: nie chcą walczyć już teraz o wygraną w konfie, uznają że z Cavs są bez szans i spokojnie czekają na rozwój swoich talentów. W związku z tym lepiej oddać Thomasa teraz póki ma jakąkolwiek wartość niż mieć kwasy w drużynie w przyszłym sezonie. Chociaż zdaję sobie sprawę, że to co wrzuciłem jest strasznie na siłę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W PO trzeba też zdobywać punkty, po takiej wymianie kto miałby to robić?

Liczyłem na Rudy'ego Gaya.

Rozumiem, że w PO trzeba zdobywać punkty, ale miałem na myśli to, że na PO trenerzy się w jakichś sposób przygotowują, ustalają zagrywki pod konkretną obronę, w sezonie regularnym ćwiczy się raczej jakieś ogólne schematy. W związku z tym słaba obrona Thomasa będzie tam bardziej widoczny, a lepszy atak raczej niekoniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, czy na ten moment zamiana Thomasa na Gaya to bardzo duże osłabienie? W PO większe znaczenie ma obrona, a Thomas jest żadnym obrońcą z powodu swojego wzrostu.

 

 

Gay ma opcję gracza na przyszły sezon i co w przypadku kiedy jemu się spodoba w Bostonie i będzie chciał zostać, a oni będą mieć inne plany zakupowe? Wówczas zapychają sobie salary jego kontraktem. Na SF mają Crowdera, który wciąga go nosem,a na PF mają Horforda o ile okaże się, że Kings to idioci i nie potrafili wykorzystać WCS. A jeżeli to WCS bust, to są lepsze opcje na SF/PF w lato niż Gay. 

 

Na ich miejscu poczekałbym do następnego sezonu i wówczas próbował oddać Thomasa jeżeli zostawią sobie pick i Danny tym razem wybierze dobrze, a nie "wróćcie za trzy lata". Bo nawet gdyby poszedł gruby deal za ten pick + ktoś ze składu osobowego to i tak wątpię czy by chcieli się pakować w Thomasa na przyszłe lata jako głównego PG...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gay ma opcję gracza na przyszły sezon i co w przypadku kiedy jemu się spodoba w Bostonie i będzie chciał zostać, a oni będą mieć inne plany zakupowe? Wówczas zapychają sobie salary jego kontraktem. Na SF mają Crowdera, który wciąga go nosem,a na PF mają Horforda o ile okaże się, że Kings to idioci i nie potrafili wykorzystać WCS. A jeżeli to WCS bust, to są lepsze opcje na SF/PF w lato niż Gay. 

 

Na ich miejscu poczekałbym do następnego sezonu i wówczas próbował oddać Thomasa jeżeli zostawią sobie pick i Danny tym razem wybierze dobrze, a nie "wróćcie za trzy lata". Bo nawet gdyby poszedł gruby deal za ten pick + ktoś ze składu osobowego to i tak wątpię czy by chcieli się pakować w Thomasa na przyszłe lata jako głównego PG...

No właśnie też wydaje mi się, ze nie będą się chcieli długoterminowo pakować w Thomasa, a nie dostana za niego więcej niż teraz. Może coś takiego (aczkolwiek to znalazłem gdzieś w czeluściach internetu, zrobiłem małą modyfikację, bo ESPN nie łykał tego). 4 drużyny w wymianie. Kto mówi nie?:

 

Celtics otrzymują Johna Walla oraz DeMarcusa Cousinsa (oddają pick 2017, pick 2018, Browna, Smarta i Thomasa)

Wizards dostają Brooka Lopeza oraz Isaiah Thomasa (oddają Walla i Gortata)

Kings dostają Jaylena Browna, Marcusa Smarta i pick Nets 2017 (oddają Cousinsa)

Nets dostają Marcina Gortata, Amira Johnsona, Tery'ego Roziera i swój pick 2018. (oddają Lopeza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie jest nim zainteresowany, bo Danny go nie puści teraz. Za rok, kiedy będzie w CY i może będzie walczyć o miejsce z wyborem tego draftu, to wówczas ustawi się kolejka. Ainge nie da mu takiego siana :smile:

 

Co nie zmienia faktu, że WCS w Bostonie to jak najbardziej tak :smile:

Sęk w tym że WCS jest koszmarnie zagubiony . Może to klątwa Kings ale Koufos zjada go w każdym aspekcie gry. Może nie byłem jakimś jego wielkim fanem i poszedł za wysoko ale w życiu nie myślałęm że będzie z niego taka bieda

No właśnie też wydaje mi się, ze nie będą się chcieli długoterminowo pakować w Thomasa, a nie dostana za niego więcej niż teraz. Może coś takiego (aczkolwiek to znalazłem gdzieś w czeluściach internetu, zrobiłem małą modyfikację, bo ESPN nie łykał tego). 4 drużyny w wymianie. Kto mówi nie?:

 

Celtics otrzymują Johna Walla oraz DeMarcusa Cousinsa (oddają pick 2017, pick 2018, Browna, Smarta i Thomasa)-----BOSTON KRZYCZY TAK!!!!!

Wizards dostają Brooka Lopeza oraz Isaiah Thomasa (oddają Walla i Gortata) - NIE MAM ZDANIA

Kings dostają Jaylena Browna, Marcusa Smarta i pick Nets 2017 (oddają Cousinsa) - MÓWIĄ NIE

Nets dostają Marcina Gortata, Amira Johnsona, Tery'ego Roziera i swój pick 2018. (oddają Lopeza) NETS KRZYCZĄ Z RADOŚCI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym że WCS jest koszmarnie zagubiony . Może to klątwa Kings ale Koufos zjada go w każdym aspekcie gry. Może nie byłem jakimś jego wielkim fanem i poszedł za wysoko ale w życiu nie myślałęm że będzie z niego taka bieda

O ile dla Wizards to praktycznie wyjście na zero (chociaż Hollinger im prognozuje +9 wins), to czemu uważasz, ze to Kings krzyczą nie? Pick pierwszy 2017, Pick 3 2016 i Marcus Smart to dla nich kupa talentu i prawdopodobnie spadliby spokojnie do TOP 10 draftu i nie musieliby oddawać swojego picku do Bulls.

 

Edit: chociaż jeśli Wall marudzi, to dla Wizards też jest atrakcyjna oferta.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej z tego dealu byliby zadowoleni w Phili ktora po 2018 moze sie chyba zamieniac pickami z Kings. #Hinkie

W 2019 Phila nie tyle się zamienia pickami z Sacramento, co Sacramento po prostu oddaje pick, ale to jeszcze ten sezon i dwa następne. Lepsze to co wrzuciłem w ofercie niż odejście Cousinsa przed sezonem 18/19 za darmo :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Isaiah Thomas + Jonas Jerebko + Tyler Zeller do Kings w zamian za Rudy Gay+ WCS. Kto mówi nie?

Kings. Pamietaj, ze oni puscili Isaiaha gdy podpisywal kontrakt za 7 baniek rocznie, wiec tym bardziej nie beda nim zainteresowani na nastepnym jego kontrakcie.

 

Celtics otrzymują Johna Walla oraz DeMarcusa Cousinsa (oddają pick 2017, pick 2018, Browna, Smarta i Thomasa)

Wizards dostają Brooka Lopeza oraz Isaiah Thomasa (oddają Walla i Gortata)

Kings dostają Jaylena Browna, Marcusa Smarta i pick Nets 2017 (oddają Cousinsa)

Nets dostają Marcina Gortata, Amira Johnsona, Tery'ego Roziera i swój pick 2018. (oddają Lopeza)

Zgadzam sie z ely3, ze Kings psuja ta kreatywna zabawe. Wg mnie nowa hala + w zasiegu #8 seeda + nowe CBA sprzyjajace zostawaniu gwiazd + zapowiedz zlozenia max oferty dla Kuzyna = zostaje on przynajmniej na rok w Sacramento.

 

Takze wydaje mi sie, ze to jest bardziej oferta "co bys zrobil na miejscu Kings" niz co faktycznie zrobia Kings.

 

O ile dla Wizards to praktycznie wyjście na zero (chociaż Hollinger im prognozuje +9 wins), to czemu uważasz, ze to Kings krzyczą nie? Pick pierwszy 2017, Pick 3 2016 i Marcus Smart to dla nich kupa talentu i prawdopodobnie spadliby spokojnie do TOP 10 draftu i nie musieliby oddawać swojego picku do Bulls.

Sedno tkwi w zalozeniu czy chca teraz wejsc w gruntowna przebudowe gdy ich ruchy i wlasciciel sugeruja cos innego. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś co mi przyszło do głowy.

 

Taj Gibson i jakiś Asset ( future protected 1st rounder/ewentualnie któryś z młodych graczy) do Nuggets za kogoś z dwójki Wilson Chandler/Danillo Gallinari.

 

Czemu Bulls by to zrobili? Serio to muszę tłumaczyć? To jasne. Trójki.

 

Nuggets? Dostaliby charakternego defensora który może nie rzuca trójek, ale dobrze broni i ma fajny midrange. Dobrze by współgrał z Jokicem. Do tego daje doświadczenie. Co wy na to? LBS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eric Bledsoe+Tyson Chandler  do Bucks za Grega Monroe+Dellavadova + John Henson+ pick z 1 rundy.

Samo w sobie interesujące tylko czy Phoenix nie ma swoich młodych ppodkoszowych do rozwoju i czy Monroe nie będzie zaraz wolnym agentem

 

Wydaje mi się że Phoenix chyba by na to nie poszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym że WCS jest koszmarnie zagubiony . Może to klątwa Kings ale Koufos zjada go w każdym aspekcie gry. Może nie byłem jakimś jego wielkim fanem i poszedł za wysoko ale w życiu nie myślałęm że będzie z niego taka bieda

 

A ja właśnie byłem na niego strasznie nakręcony, bo po uczelni widziałem go jako mobilniejszego Tysona Chandlera. Dlatego też chciałbym żeby wyrwał się z Kings i trafił do kogoś, kto go w jakiś sposób odblokuje.

 

Zawsze przy rozwoju Brogdona można puścić Middletona 

 

Nie przesadzajmy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.