Skocz do zawartości

Kto mowi nie czyli wlasne propozycje trejdow


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Okafor + Pick Lakers + ewentualnie Kings za Jimmiego Butlera , ale najlepiej w offseason zeby nie stracic wysokiego picku.

 

Bulls dostają #3 ubiegłorocznego draftu - gościa, którzy przy Taju moze się rozwijać i mimo wszystko ma spory potencjał, do tego wysoki pick w mocnym drafcie i ewentualnie przyszłoroczny w okolicach top15.

 

Sixers robią Embiid-Noel-Butler-Stauskas-Simmons i mają całkiem niezłą młodą pakę. 

A jaki to sens dla Bulls?

 

Ostatnie co potrzebują to wzmocnienie ofensywne pod kosz.. Oni nie mają obwodu, strzelców rozegrania..

 

Po takiej wymianie tracą Wade'a. Pewnie Taja bo średnio by chciał grać w takim zespole

 

Jakbyś rzucił zamiast Okafors pakiet Stauskas+ Noel to może

 

Ale tylko wtedy jeśli nie dostaną nigdzie nic lepszego bo ta potencjalna oferta Soty jest lepsza zdecydowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki to sens dla Bulls?

 

Ostatnie co potrzebują to wzmocnienie ofensywne pod kosz.. Oni nie mają obwodu, strzelców rozegrania..

 

Po takiej wymianie tracą Wade'a. Pewnie Taja bo średnio by chciał grać w takim zespole

 

Jakbyś rzucił zamiast Okafors pakiet Stauskas+ Noel to może

 

Ale tylko wtedy jeśli nie dostaną nigdzie nic lepszego bo ta potencjalna oferta Soty jest lepsza zdecydowanie

Mogą dostać Noel + Stauskas, ale jeśli Bulls oddadzą Jimmiego to chyba jasne, że idą w rebuild bo nikt im nie da w drugą mańkę równie dobrego gracza. Mogą iść po Millsapa, czy Isiaha Thomasa z C's (PG wezmą sobie w drafcie), ale IMO jeśli oddają Jimmiego to idą w rebuild, bo poza Jimmym to kogo oni tam mają ? Wade'a przed emeryturą, Rondo do zwolnienia, busta MCW, Taja, którego też trzeba żegnać lada chwila.

 

Deal z Sixers da im 21 letniego prospecta + wybór top10 mocnego draftu - a mając na uwadze fakt, że osłabią sobie roster to ich pick też będzie pewnie w okolicach top10 - idealny sposób na szybką przebudowę w dobrym drafcie. W listopadzie przyszłego roku mogą wyjść czymś w stylu: Okafor, Noel, Giles/Isaac, Ntilkina, Portis 

Okafor + pick Lakers to IMO słaba oferta, Sixers musieliby dać swój pick, a i to mogłoby być za mało, gdyby Boston rzucił pickiem Nets.

 

Z Minnesotą jest taki problem, że tam jest Thibs. A Byki z Thibsem się chyba nie lubią, więc negocjacje mogą nie był zbyt gładkie.

Zwróc tylko uwagę, że pick lakers jest chroniony w top3, ale pick Sixers z Butlerem mogliby się bić nawet o PO byłby pewnie jeszcze niższy

Na miejscu Wolves oddałbym Wigginsa za Butlera. W trzecim roku Andrew mi się niezbyt podoba, jego value chyba spada. Ale nie dokładałbym Dunna.

 

Na miejscu Bulls nie oddawałbym Butlera, dopóki ktoś srogo nie przepłaci.

Na miejscu Bulls rowniez nie dawałbym Jimmiego, ale jesli już to Wigginsa bez Dunna bym ni c***a nie brał. 

Edytowane przez Julius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to rozważyłbym nawet pakiet Okafor+Simmons.

Wymiana jest ryzykowna dla obu stron. Jednak przy sprzyjających wiatrach obie strony by mogłyby na to iść. Sixers dostają kogoś na już i mogą walczyć o PO w końcu ( w tym roku i tak bedzie ciężko ale warto powalczyć). Bulls mają dwa centerpiece'y nowej drużyny, walczą potem o wysoki pick i dokładają trzeciego. Przebudowa może trwać na prawdę nie długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okafor + Pick Lakers + ewentualnie Kings za Jimmiego Butlera , ale najlepiej w offseason zeby nie stracic wysokiego picku.

Wg mnie Bulls mowia "nie" bo moga dostac lepsze paczki [np od Celtics czy wg ich opinii od Wolves].

 

Na miejscu Wolves oddałbym Wigginsa za Butlera. W trzecim roku Andrew mi się niezbyt podoba, jego value chyba spada. Ale nie dokładałbym Dunna.

... to wtedy wymiana traci sens dla Bulls...

 

Na miejscu Bulls nie oddawałbym Butlera, dopóki ktoś srogo nie przepłaci.

... i wlasnie dlatego potrzebny bylby Dunn zeby ich przekonac.

 

Deal z Sixers da im 21 letniego prospecta + wybór top10 mocnego draftu - a mając na uwadze fakt, że osłabią sobie roster to ich pick też będzie pewnie w okolicach top10 - idealny sposób na szybką przebudowę w dobrym drafcie.

To samo mozna powiedziec o ewentualnej ofercie Celtics ;-) 

 

Szczerze, to rozważyłbym nawet pakiet Okafor+Simmons.

Z grubej rury, ale chyba wlasnie czyms takim by musieli przekonac Bulls.

Bo pick Lakers przez zabezpieczenia nie jest taki ciekawy jest te Nets.

 

Ja za Kawhiego dalbym Simmonsa+Noela+Okafora+tegoroczny pick 76ers+pick LAL.

Spurs tym ruchem by odpuszczali ten sezon? Aldridge bylby na wylocie? Nawet jesli propozycja wydaje mi sie kompletnie nierealna [przez skale zmian] to w sumie nie wiem ktora strona by to odrzucila...

 

Duet Kawbi + Embiid to idealny fit po cp3, ktory by realnie rozwazal philly.

IMO watpliwe zalozenie bo musialby wierzyc, ze przechodzi do druzyny win-now i pominac ile wygrali w ostatnich sezonach, a to raczej rzadkosc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://basketball.realgm.com/wiretap/244487/Cavaliers-Agree-To-Trade-With-Hawks-For-Kyle-Korver

 

Korver do Cavs, ciekawie, przy LeBronie może mieć jakąś rekordową skuteczność, kto jak kto, ale LeBron potrafi ładnie wypracować pozycję, a na obwodzie jeszcze będzie biegał Kyrie z równie zabójczą trójką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za Kawhiego dalbym Simmonsa+Noela+Okafora+tegoroczny pick 76ers+pick LAL.

 

Duet Kawbi + Embiid to idealny fit po cp3, ktory by realnie rozwazal philly.

 

Big3 cp3+kawhi+embiid i passa Lebrona w finalach dobiega konca.

Uważam, że to jest kiepski deal dla obu stron. 

Embiid jest dobry, ale za młody na mode win-now mimo wszystko. Sam Kawhi z Embiidem to za mało na walkę o cokolwiek, a liczenie, że latem przyjdzie do nas CP3 to bardzo odważne założenie. Szczególnie, że mimo caproomu nie mamy zupełnie ludzi do obudowania tego zespołu. 

 

Spurs z kolei mają zbyt dobry zespół by go rozwalać, a Noel+Okafor to i tak duet, który SAS musieliby rozbić jakims trejdem. 

Za Kwahiego oddałbym Simmonsa+Okafora (Pop by go przerobił na coś dobrego) i pick Lakers to max co jeszcze bym dorzucił - i tak jak pamięcią wstecz sięgam równie dobrego deala za żadnego Allstara, czy nawer superstara nie było . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korver do Cavs, ciekawie, przy LeBronie może mieć jakąś rekordową skuteczność, kto jak kto, ale LeBron potrafi ładnie wypracować pozycję, a na obwodzie jeszcze będzie biegał Kyrie z równie zabójczą trójką.

Korver do Cavs? Hawks mowia "nie"... chwila, ta propozycja juz przeszla, wiec to nie ta zabawa ;-) 

Choc to raczej zwieksza szanse, ze Millsap leci nastepny... pytanie tylko gdzie.

 

Za Kwahiego oddałbym Simmonsa+Okafora (Pop by go przerobił na coś dobrego) i pick Lakers to max co jeszcze bym dorzucił - i tak jak pamięcią wstecz sięgam równie dobrego deala za żadnego Allstara, czy nawer superstara nie było .

Wg mnie taka paczke Spurs by szybko odrzucili. Przeciez Sixers by musieli przeplacic by pozyskac mloda gwiazde na skrzydle, a nie tylko upchnac swoja nadwyzke wysokich. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej to mnie dziwi Chicago, ze nie chca sprobowac na konec Korvera - niby sie dwa razy do tej samej rzeki nie wchodzi, ale co jak co, Chicago to jakies tam wieksze assety ma, nizeli Cavs ktore oddaja chicagowskiego Dunleavego i zlamanego Mo Williamsa.

nieudolnosc ? nikt nie odbiera telefonu od Bulls, nawet jak dzwonia z Butlerem.


swoja droga ten zapis w kontrakcie Dunleavego:

"2017 Protection: $1,662,500. Full after 7/1/17"

czyli dzisiaj musza skonczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej to mnie dziwi Chicago, ze nie chca sprobowac na konec Korvera - niby sie dwa razy do tej samej rzeki nie wchodzi, ale co jak co, Chicago to jakies tam wieksze assety ma, nizeli Cavs ktore oddaja chicagowskiego Dunleavego i zlamanego Mo Williamsa.

nieudolnosc ? nikt nie odbiera telefonu od Bulls, nawet jak dzwonia z Butlerem.

Myślę, że telefon z Jimmym by odebrała większosć drużyn w tej lidze. Druga sprawa, że na razie nikt z nimi się nie może dogadać.

 

Boston słucha ofert za pick Nets, potwierdza Ainge. Moim zdaniem Boston powinien szukać opcji wymiany picku na jakiegoś dodatkowego superstara(lub allstara). Tylko k9go by mieli pozyskać by jakoś realnie zwiększyć swoje szanse na cokolwiek z Cavs? Osobiście nie mam pomysłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boston słucha ofert za pick Nets, potwierdza Ainge. Moim zdaniem Boston powinien szukać opcji wymiany picku na jakiegoś dodatkowego superstara(lub allstara). Tylko k9go by mieli pozyskać by jakoś realnie zwiększyć swoje szanse na cokolwiek z Cavs? Osobiście nie mam pomysłu

Właśnie dlatego pewnie tego picku nie wymienią, bo nie ma za kogo. Draft 2017 ma być mocny, więc niech Ainge poczeka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego pewnie tego picku nie wymienią, bo nie ma za kogo. Draft 2017 ma być mocny, więc niech Ainge poczeka.

Tak też myślę. Bo niby Butler fajnie by brzmiał, ale on nie zwiększy jakoś mocno szans na wygranie serii z cavs. Kuzyn? Sac town chyba go teraz nie ruszy gdy walcza o PO. Poza tym kicha, nie ma za kogo poważnego. Ale pomyślałbym o handlowaniu waszym pickiem i np. Zellerem za jakiegoś centra - kogoś nieco młodszego i zdrowszego niż Bogut. Myślę, że w takim kierunku powinien iść Ainge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korver do Cavs? Hawks mowia "nie"... chwila, ta propozycja juz przeszla, wiec to nie ta zabawa ;-) 

Choc to raczej zwieksza szanse, ze Millsap leci nastepny... pytanie tylko gdzie.

 

Wg mnie taka paczke Spurs by szybko odrzucili. Przeciez Sixers by musieli przeplacic by pozyskac mloda gwiazde na skrzydle, a nie tylko upchnac swoja nadwyzke wysokich.

Sap do NOP za pick Pelikans 2017 drurundowy pick 2017 od phili czyli 31-31 tak jakby pierwszorundowy ( ten z Cavs ma być podobno TOP 25 protected za Korvera )

Do tego Evans i podobno Galloway

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Bostonu to bym zabral teraz Roziera - niech wraca do macierzy! Ogladalem typa w HS pod moim domem. Pod lebronem by mogl wystrzelic (marzenia). U was sie kisi

Mpglibyscie dostac feldera co byscie mieli zabojcze mini duo!

Jeśli to na poważnie to Boston mówi nie

 

Jedna Atlanta jest taka dziwaczna ,że wzmacnia swojego potencjalnego rywala co już odbiło się echem w szatni Atlanty o czym wspominał Howard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym co się dzieje w Atlancie zaryzykowałbym ściągnięcie Howarda do Bucks. W zamian Henson/Plumlee + Teletovic + 1st round pick.

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=ztt9h9o

Nie wiem czy Atlanta by na to poszła, ale skoro oddaje Korvera za nic prawie, to może uwierzą w Hensona i Teletovica. Od dłuższego czasu uważam, że Bucks są o zdrowego Middletona od bycia w top3 Wschodu i od ogarniętego rim protectora od bycia poważnym zagrożeniem dla Cavs.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.