Skocz do zawartości

Kto mowi nie czyli wlasne propozycje trejdow


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

To na poważnie? Rose z Wami nie przedłuży. i zostajesz bez młodego grajka z jednym Nelsonem. Ty chcesz spieprzyc karierę Jokica czy jak?

Chcę pozbyć się Mudiaya w drafcie jest pełno fajnych pgków, którzy mogliby spokojnie tą lukę wypełnić jeśli nie udałoby się z FAsami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele razy pada stwierdzenie, że Okafor prawie nigdzie nie pasuje. Patrząc pod względem skilla pewnie tak, ale kto mówi, że to już skończony produkt. Ja widzę jedną, organizację, która nie narzeka na nadmiar młodzieży do rozwoju, nie ma widoków na takich graczy w najbliższej przyszłości i o nic nie gra - Brooklyn Nets. Proponuję trójstronną wymianę: Brook Lopez leci do Blazers, Crabbe i Bogdanovic lecą do Philly, Jahlil i jakieś przyszłe picki od Philly i Blazers lecą do Nets (+ pewnie jakiś nieduży kontrakt z PTB żeby kasa się zgadzała). Philly dostaje potrzebnych shooterów, PTB konkretnego centra żeby pograć o PO, Nets prospecta i picki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele razy pada stwierdzenie, że Okafor prawie nigdzie nie pasuje. Patrząc pod względem skilla pewnie tak, ale kto mówi, że to już skończony produkt. Ja widzę jedną, organizację, która nie narzeka na nadmiar młodzieży do rozwoju, nie ma widoków na takich graczy w najbliższej przyszłości i o nic nie gra - Brooklyn Nets. Proponuję trójstronną wymianę: Brook Lopez leci do Blazers, Crabbe i Bogdanovic lecą do Philly, Jahlil i jakieś przyszłe picki od Philly i Blazers lecą do Nets (+ pewnie jakiś nieduży kontrakt z PTB żeby kasa się zgadzała). Philly dostaje potrzebnych shooterów, PTB konkretnego centra żeby pograć o PO, Nets prospecta i picki.

Aż tak nie lubisz 76ers?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak nie lubisz 76ers?

 

+1 Crabbe... brr

 

Trzeba jakoś rozładować logjam na centrze, a braki na SG/SF są ewidentne. Poza tym Philly była zainteresowana Crabbem w offseason. Oczywiście gość dostaje za dużo sianka, ale 42% za 3 w tym sezonie? Tak poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jakoś rozładować logjam na centrze, a braki na SG/SF są ewidentne. Poza tym Philly była zainteresowana Crabbem w offseason. Oczywiście gość dostaje za dużo sianka, ale 42% za 3 w tym sezonie? Tak poproszę.

I ogółem 10 pkt w 29 min. On jest przepłacony ze 3 razy nawet przy nowym salary cap. To rezerwowy i to nie z początku ławki w normalnym klubie, a bulić za niego więcej jak za dobrego startera. To już lepiej oddać Okafora za free, a ty jeszcze picki chcesz dorzucić. No proszę Cię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę pozbyć się Mudiaya w drafcie jest pełno fajnych pgków, którzy mogliby spokojnie tą lukę wypełnić jeśli nie udałoby się z FAsami.

Ale po jasna cholerę za spadajacy kontrakt? który na dodatek sprawi ze wejdziesz do PO czyli masz 15wybor

zostawić Mudiaya i będziesz mieć nr 10-12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ogółem 10 pkt w 29 min.

 

No, czyli tyle co Covington trzepiący 28% zza łuku, a niedługo też mu trzeba będzie zapłacić. Żeby była jasność to nie miałem na myśli tych najlepszych picków, tylko przykładowo ten od OKC z trejdu Ilyasovy. Myślisz że to jest sufit Crabbe'a? Gość dostaje mniej więcej tyle rzutów co Barnes w GSW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, czyli tyle co Covington trzepiący 28% zza łuku, a niedługo też mu trzeba będzie zapłacić. Żeby była jasność to nie miałem na myśli tych najlepszych picków, tylko przykładowo ten od OKC z trejdu Ilyasovy. Myślisz że to jest sufit Crabbe'a? Gość dostaje mniej więcej tyle rzutów co Barnes w GSW.

Ale Barnesem nie jest. Covingtonowi na pewno nie trzeba będzie dać 19mln, a jak trzeba choć połowę, to trzeba go pogonić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele razy pada stwierdzenie, że Okafor prawie nigdzie nie pasuje. Patrząc pod względem skilla pewnie tak, ale kto mówi, że to już skończony produkt. Ja widzę jedną, organizację, która nie narzeka na nadmiar młodzieży do rozwoju, nie ma widoków na takich graczy w najbliższej przyszłości i o nic nie gra - Brooklyn Nets. Proponuję trójstronną wymianę: Brook Lopez leci do Blazers, Crabbe i Bogdanovic lecą do Philly, Jahlil i jakieś przyszłe picki od Philly i Blazers lecą do Nets (+ pewnie jakiś nieduży kontrakt z PTB żeby kasa się zgadzała). Philly dostaje potrzebnych shooterów, PTB konkretnego centra żeby pograć o PO, Nets prospecta i picki.

Okafor do Nets -> zgoda, ale nie w takim 3 way dealu. Trzeba 3ci zespół, ktory ma coś sensownego do oddania. Oddawać Okafora i przyjmować ten krejzi kontrakt Crabbe'a to spore przegięcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten, który ma przy sobie Philly.

Wydaje mi sie, ze TWolves by powiedzieli "nie" bo ten pick Lakers jest zbyt niepewny by sprzedawac kogos uwazanego za mloda gwiazde. Przeciez Lakers jeszcze moga sie zalapac do Top3 draftu.

 

Noel pod Popem mógłby się rozwinąć, Dedmon by się kontrakty zgadzały, plus zawsze to tani backup, bo przecież pewnie Okafor też poleci, więc musi być i tak ktoś do wchodzenia za Embiida.

Jak zakladasz, ze sprzedadza Okafora to po co handlowac Noelem? Dedmon sie zmywa w offseason, wiec jego trzeba traktowac tylko jako wypelniacz by kontrakty sie zgadzaly co dla Sixers nie ma zadnej wartosci.

 

Na razie Philly nic nie dostaje od nikogo za Noela, a pick w mocnym drafcie to zawsze pick. Tacy Bulls od kilku lat jadą na tym, co wybrali w drafcie z 30.

Nie wiadomo czy jest on mocny pod koniec 1 rundy... takze wg mnie to max plan awaryjny dla Sixers.

"Jak nic lepszego nie znajdziemy to 5 minut przed trade deadline dzwonimy do Spurs po ich pick".

 

Pytanie jak wygląda ten hype w gabinetach GM.

Ciezko ocenic, ale watpie, ze wszyscy sa sceptykami. Bo wtedy ta opinia przeszlaby do mediow, a wiec i do nas.

 

BTW, dlaczego nie edytujesz swoich postow? Napisales jedno zdanie kilkanascie sekund po poprzednim poscie...

 

Ale, że co nie na teraz? Lepszy Darek na pół roku niż Mudiay na dwa dni, no niestety, ale nie mam już cierpliwości do niego.

To moga go posadzic na lawce kosztem Nelsona niz brac zawodnika, ktory jest watpliwym fitem. Ba! Jesli uwazasz, ze Rose bedzie lepszy dla Nuggets to przeciez pogorsza jakosc swojego picku, wiec z tego wcale nie wychodzi tankowanie.

 

Chcę pozbyć się Mudiaya w drafcie jest pełno fajnych pgków, którzy mogliby spokojnie tą lukę wypełnić jeśli nie udałoby się z FAsami.

To samo moga zrobic z Mudiayem w skladzie ;-)

Tzn rozumiem, ze boisz sie iz Nuggets nie wydraftuja PG skoro maja Mudiaya, ale jesli nie uwazaja go za problem to tym bardziej nie beda nim handlowac.

 

Wiele razy pada stwierdzenie, że Okafor prawie nigdzie nie pasuje. Patrząc pod względem skilla pewnie tak, ale kto mówi, że to już skończony produkt. Ja widzę jedną, organizację, która nie narzeka na nadmiar młodzieży do rozwoju, nie ma widoków na takich graczy w najbliższej przyszłości i o nic nie gra - Brooklyn Nets. Proponuję trójstronną wymianę: Brook Lopez leci do Blazers, Crabbe i Bogdanovic lecą do Philly, Jahlil i jakieś przyszłe picki od Philly i Blazers lecą do Nets (+ pewnie jakiś nieduży kontrakt z PTB żeby kasa się zgadzała). Philly dostaje potrzebnych shooterów, PTB konkretnego centra żeby pograć o PO, Nets prospecta i picki.

Wg mnie Blazers mowia "nie" bo Lopez nijak nie rozwiazuje ich najwiekszej bolaczki czyli obrony.

Ale fajnie, ze sie wlaczyles do zabawy, perspektywa Sixers moze byc czesto poruszana ;-)

I chociazby godne uwagi, ze handlujesz Okaforem, a nie Noelem...

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW, dlaczego nie edytujesz swoich postow? Napisales jedno zdanie kilkanascie sekund po poprzednim poscie...

Na forum jest system, że Ci łączy posty napisane w ciągu 10 minut, więc jak chcę coś dorzucić to po prostu w ten sposób robię. 

 

Jak zakladasz, ze sprzedadza Okafora to po co handlowac Noelem? Dedmon sie zmywa w offseason, wiec jego trzeba traktowac tylko jako wypelniacz by kontrakty sie zgadzaly co dla Sixers nie ma zadnej wartosci.

Noel to wciąż średni fit dla Embiida, a jest jeszcze Saric i Simmons. Dość tłoczno na pozycje 4-5, a raczej docelowo Philly celuje w Simmons+Embiid. 

 

Nie wiadomo czy jest on mocny pod koniec 1 rundy... takze wg mnie to max plan awaryjny dla Sixers.

"Jak nic lepszego nie znajdziemy to 5 minut przed trade deadline dzwonimy do Spurs po ich pick".

Zgadzam się, ale mijają miesiące, TD się zbliża, a jak nic nie znaleźli tak nic nie znajdują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noel to wciąż średni fit dla Embiida, a jest jeszcze Saric i Simmons. Dość tłoczno na pozycje 4-5, a raczej docelowo Philly celuje w Simmons+Embiid. 

To jakim fitem dla Joela będzie Noel to się dopiero okaże. Przez ten krótki czas, kiedy ich razem widziałem wyglądali bardzo obiecująco w obronie. 

Simmonsa Brown chce ponoć próbować na jedynce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yup, tak czy inaczej "wygrales" z propozycja na nowego PG Nuggets ;-)

Skoro tak dobrze poszlo to moze sprobuj z tymi potrzebami wzmocnien, ktore wymieniles w innych druzynach?

 

 

No to deal do którego pewnie nie dojdzie a który moim zdaniem by coś zmienił - może nawet skład finału

 

Toronto - Z-Bo , Allen

Memphis - Ross + Poetl

 

Dlaczego Toronto - ten zespół kompletnie nie ma twardości a w obronie poza Lowrym to nie za bardzo mają kim grać  ( DMC się skończył w Hawks i jest cieniem tego gracza którym był w Jazz więc

Allen i Z-Bo

Z-Bo jest jaki jest ale Raptors praktycznie nie ma kim atakować kosz. Siakam to dziwny wynalazek. Patterson kosza nie bardzo. A Z-Bo może zamęczyć Love bo ten średnio lubi się masować z takim klockiem

T.Allen - Le Brona się nie da zatrzymać ale tym bardziej się go nie da Carollem, Siakamem czy Rossem. Allen gra naprawdę bardzo bardzo dobry sezon. Jeśli Toronto czegoś brakuje to mięcha pod kosz i dobrego stopera na obwód. Tu dostają dwóch. Obaj sa na spadającym kontrakcie. Ryzyko jakieś jest ale z tym co mają dostają szybkie 4-1 od Cavs a na dodatek nie widze ich w starciu z Hawks o ile ci nie przehandlują Sapa

Z Bostonem może być różnie ale Allen jest w stanie zamęczyć Bradleya wkurwić Smarta i ogólnie dać to czego ten zespół nie ma czyli jaja

 

Dlaczego Memphis - bo ten projekt się zużył. Oszukali co niektórych po wygranej z Golden i były tu peany . To nic że mieli wtedy ujemny net rtg itp. Dziś karma wraca i przegrywają mecze które powinni wygrać mimo że skład coraz zdrowszy. Tu nie ma cudów . Skończą na 7 albo i 8 miejscu Zachód i szybki wylot na ryby. Skład i tak latem ulegnie destrukcji . Carter, Z Bo Allen kończą umowy Green też a to dla nich mus do podpisania,

Młody Ross przed primem na dodatek świetnie rzucający za 3 to idealny oddech świeżości. A Poetl no cóż w Utah ten Austriak wyglądał naprawdę fajnie a w Raptors nie mają na niego żadnego pomysłu a na dodatek Noguiera gra sezon życia. Nie ma szans by Poetl się przebił. W Memphis nauczą go twardej obrony. Dostanie szanse gry i może coś z tego wyjdzie.

 

Raptors wiele nie oddają ze swojej ofensywy za to dokładają elementy które moim zdaniem powinny sprawić że będą jeszcze lepsi i może w końcu się postawią Cavs...

 

Kto mówi nie? ( Poza fanami Cavs)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noel to wciąż średni fit dla Embiida

Na duze minuty moze tak [choc blizej mi do opinii Juliusa, ze nie wiadomo i wypadaloby sprawdzic], ale zeby to dzialalo wystarczy im po kilka na polowe. Bo Noel obstawialby wszystkie absencje Embiida na boisku, wiec tylko kwestia zeby nie byl zwyklym rezerwowym.

 

Dość tłoczno na pozycje 4-5, a raczej docelowo Philly celuje w Simmons+Embiid.

Na pewno poeksperymentuja z Simmonsem na innych pozycjach, a handlujac dwoma wysokimi jednoczesnie sobie mocno by komplikowali zadanie. Bo teraz podaz takowych jest duzo wieksza niz popyt.

 

Zgadzam się, ale mijają miesiące, TD się zbliża, a jak nic nie znaleźli tak nic nie znajdują.

7 tygodni przed trade deadline to nie jest czas na klepanie planow rezerwowych.

Ba! Gdyby Sixers oglosili, ze biora za Noela niski pick to pewnie mieliby pare do wyboru, a nie tylko od Spurs.

 

No to deal do którego pewnie nie dojdzie a który moim zdaniem by coś zmienił - może nawet skład finału

 

Toronto - Z-Bo , Allen

Memphis - Ross + Poetl

 

Dlaczego Toronto - ten zespół kompletnie nie ma twardości a w obronie poza Lowrym to nie za bardzo mają kim grać  ( DMC się skończył w Hawks i jest cieniem tego gracza którym był w Jazz więc

Allen i Z-Bo

Z-Bo jest jaki jest ale Raptors praktycznie nie ma kim atakować kosz. Siakam to dziwny wynalazek. Patterson kosza nie bardzo. A Z-Bo może zamęczyć Love bo ten średnio lubi się masować z takim klockiem

T.Allen - Le Brona się nie da zatrzymać ale tym bardziej się go nie da Carollem, Siakamem czy Rossem. Allen gra naprawdę bardzo bardzo dobry sezon. Jeśli Toronto czegoś brakuje to mięcha pod kosz i dobrego stopera na obwód. Tu dostają dwóch. Obaj sa na spadającym kontrakcie. Ryzyko jakieś jest ale z tym co mają dostają szybkie 4-1 od Cavs a na dodatek nie widze ich w starciu z Hawks o ile ci nie przehandlują Sapa

Z Bostonem może być różnie ale Allen jest w stanie zamęczyć Bradleya wkurwić Smarta i ogólnie dać to czego ten zespół nie ma czyli jaja

 

Dlaczego Memphis - bo ten projekt się zużył. Oszukali co niektórych po wygranej z Golden i były tu peany . To nic że mieli wtedy ujemny net rtg itp. Dziś karma wraca i przegrywają mecze które powinni wygrać mimo że skład coraz zdrowszy. Tu nie ma cudów . Skończą na 7 albo i 8 miejscu Zachód i szybki wylot na ryby. Skład i tak latem ulegnie destrukcji . Carter, Z Bo Allen kończą umowy Green też a to dla nich mus do podpisania,

Młody Ross przed primem na dodatek świetnie rzucający za 3 to idealny oddech świeżości. A Poetl no cóż w Utah ten Austriak wyglądał naprawdę fajnie a w Raptors nie mają na niego żadnego pomysłu a na dodatek Noguiera gra sezon życia. Nie ma szans by Poetl się przebił. W Memphis nauczą go twardej obrony. Dostanie szanse gry i może coś z tego wyjdzie.

 

Raptors wiele nie oddają ze swojej ofensywy za to dokładają elementy które moim zdaniem powinny sprawić że będą jeszcze lepsi i może w końcu się postawią Cavs...

 

Kto mówi nie? ( Poza fanami Cavs)

Wg mnie Raptors z kilku powodow:

- Jonas i Zach wlasciwie nie moga grac razem defensywnie co ogranicza przydatnosc pozyskania tego drugiego.

- Przez wiek zawodnikow to byloby wchodzenie all-in na ten sezon bez zadnych perspektyw na przyszlosc.

Wydaje mi sie, ze Ross jest ich najwieksza nadzieja na jakis wiekszy trejd, wiec to byloby zmarnowanie tej szansy.

- Derozan i Tony Allen to kiepski fit co ograniczaloby minuty tego drugiego, ich SF wlasciwie musi rzucac trojki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wg mnie Raptors z kilku powodow:

- Jonas i Zach wlasciwie nie moga grac razem defensywnie co ogranicza przydatnosc pozyskania tego drugiego.

- Przez wiek zawodnikow to byloby wchodzenie all-in na ten sezon bez zadnych perspektyw na przyszlosc.

Wydaje mi sie, ze Ross jest ich najwieksza nadzieja na jakis wiekszy trejd, wiec to byloby zmarnowanie tej szansy.

- Derozan i Tony Allen to kiepski fit co ograniczaloby minuty tego drugiego, ich SF wlasciwie musi rzucac trojki.

Ale ich problemem nie jest ofensywa - radzą sobie ba mają 3 ofensywę choć suma rzutów z RA i za 3 chyba ich stawia na 26 miejscu w lidze.

Nie kumam tego fenomenu ale oni z każdą poważną ekipą nie są w stanie zrobić zatrzymania. Obrońców nie mają.

 

A z ciekawości to jakie Ty widzisz wzmocnienie dla Raptors?

 

@WilQ

 

chciałeś to masz

 

plota z rynku Wiggins i Dunn za Butlera

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ich problemem nie jest ofensywa - radzą sobie ba mają 3 ofensywę choć suma rzutów z RA i za 3 chyba ich stawia na 26 miejscu w lidze.

Co slabo im wrozy na playoffy.

 

A z ciekawości to jakie Ty widzisz wzmocnienie dla Raptors?

Wydaje mi sie, ze maja dwie sciezki:

- sepic na jakas grubsza rybe na PF [co sprowadza sie tylko do 2 realistycznych opcji - Millsap i Ibaka]

- kombinowac jak tu zastapic/uzupelnic rozczarowanie Carrolla innymi wingami, ktorzy przynajmniej moga kryc LeBrona bez wstydu [tu wiecej opcji bo nizszy kaliber zawodnikow, ale tez mniejsze szanse na wygrana z Cavs].

 

W praktyce pewnie powinno to wygladac tak, ze beda mieli przygotowane na stole oferty odnosnie swoich glownych celow i tuz przed deadlinem zapytaja najpierw Hawks "jedziemy?", a jak dostana "nie" to puszcza to samo pytanie idac w dol swojej listy i klepna pierwsze "tak" z drugiej strony.

 

@WilQ

chciałeś to masz

plota z rynku Wiggins i Dunn za Butlera

Na jakiej stronie ta plotka poszla?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okafor + Pick Lakers + ewentualnie Kings za Jimmiego Butlera , ale najlepiej w offseason zeby nie stracic wysokiego picku.

 

Bulls dostają #3 ubiegłorocznego draftu - gościa, którzy przy Taju moze się rozwijać i mimo wszystko ma spory potencjał, do tego wysoki pick w mocnym drafcie i ewentualnie przyszłoroczny w okolicach top15.

 

Sixers robią Embiid-Noel-Butler-Stauskas-Simmons i mają całkiem niezłą młodą pakę. 

Edytowane przez Julius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.