Skocz do zawartości

Ogladamy NBA w TV


josephnba

Ankieta  

53 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ankieta



Rekomendowane odpowiedzi

to możecie mi powiedzieć czemu tak jest że 49.95 na tamten sezon bo nie czaje ? co oni nie aktualizują tej strony czy jak ? u mnie nawet jak klikam w order to można nawet to zamówić ..nic nie rozumiem z tego ..nieważne..ale ogólnie te Ilp jest warte świeczki , bo w sumie nie uzyskałem odpowiedzi .. pal licho cenę , po prostu czy to jest dobra opcja do oglądania powtórek i meczów na żywo NBA ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie opcja jest świetna - tylko z cenami chłopaki tną trochę w ...uja.

 

Dwa lata temu ILP działał nieco gorzej, niż w zeszłym sezonie, ale zapłaciłem z tego co pamiętam 70$ + 20$ za całe plejofy, a rok temu odpowiednio 90$ i 50$ (tak, że PO już sobie odpuściłem). Aż się trochę boję jakie ceny podyktują teraz... :?

 

Miło byłoby, jakby wymyślili, jakąś opcję typu "wszystkie mecze jednej drużyny" w rozsądnych cenach.

 

Pozdrawaim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to możecie mi powiedzieć czemu tak jest że 49.95 na tamten sezon bo nie czaje ? co oni nie aktualizują tej strony czy jak ? u mnie nawet jak klikam w order to można nawet to zamówić ..nic nie rozumiem z tego ..nieważne..ale ogólnie te Ilp jest warte świeczki , bo w sumie nie uzyskałem odpowiedzi .. pal licho cenę , po prostu czy to jest dobra opcja do oglądania powtórek i meczów na żywo NBA ?

Bo 49.95 kosztuje pakiet na same PO, a na cały RS jest droższy tak jak masz powyżej napisane ok 89$.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to za ok 90$ był cały regular , powtórki do 48h w 4:3. Natomiast za 130$ był regular z nieograniczonymi powtórkami w 16:9 HDTV + jakies bonusy (classic games on demand ?). W tym roku będzie pewnie podobnie. A przyznaje, że przydałaby się opcja 1 teamu. Np za 30$.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

pytanie z dupy

 

na espn jakies mecze sa w ogole, bo w kablowce mi sie pojawil ? kiedys chyba byly

Warto mieć ten kanał (jeżeli jest to ESPN America), chociażby dla NCAA, którego puszczają tam w lik, szczególnie w trakcie trwania March Madness. A jak ktoś lubi dodatkowo NFL, to już w ogóle. Z NBA, to tylko cykliczny program NBA Fastbreak, trwa z 15-20 minut, ale dużo bardziej mi się podoba niż NBA Action. Pokazują recapy meczy, w studiu zawsze jakiś znany ziomuś, podłapują aktualne tematy itp.

 

Jak to ESPN Classic, to straszny gniot, nic tam nie ma tak naprawdę. Nie raz się zdarzy, że pokażą jakieś archiwalne mecze MŚ, czy ME w kosza.

 

Ogólnie, to z tego co się orientowałem można w Polsce wykupić na legalu sportowy pakiet Al Jazeery, gdzie pokazują w zasadzie wszystko ze sportu, a z NBA leci codziennie jakiś meczyk live z oryginalnym komentarzem. Rocznie kosztuje to jakieś 600 zygli, sam się nad tym zastanawiam, przydałoby się dla NBA i Ligi Mistrzów (wszystkie mecze pokazują na 8 kanałach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.