Skocz do zawartości

MVP Race


RappaR

MVP RACE  

110 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto powinien dostać MVP



Rekomendowane odpowiedzi

Że Westbrook totalnie gniecie w clutch w tym sezonie?

Po ASG zwłaszcza - ile on już razy przejmował drużynę i rzucał 90% rzutów drużyny i trafiał je na świetnej skuteczności. MEcze z Jazz zwłaszcza ten pierwszy, ten w Dallas to jest może monopolistyczne ale facet bierze mecz pod pachę i wygrywa

 

Nieważne że będzie mieć mniej niż 50 zwycięstw. Nieważne że ekipa pewnie będzie na 6 miejscu na Zachodzie ale MVP należy się Westbrookowi bo jest fenomenalny zwłaszcza w koncówkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chce grać RW najlepiej było widać All Star, biegał, skakał, chciał kończyć każdą akcje a z gory wiadomo było kto miał zostać MVP i mało brakowało żeby wyrolował Davisa. Westbrook to jeździec bez głowy ! Zeby mógł myśleć o MVP to OKC musiałoby skończyć sezon na min. 2 miejscu na zachodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chce grać RW najlepiej było widać All Star, biegał, skakał, chciał kończyć każdą akcje a z gory wiadomo było kto miał zostać MVP i mało brakowało żeby wyrolował Davisa. Westbrook to jeździec bez głowy ! Zeby mógł myśleć o MVP to OKC musiałoby skończyć sezon na min. 2 miejscu na zachodzie.

Nie bój nic, Dariusz dostał to i Russ ma szanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chce grać RW najlepiej było widać All Star, biegał, skakał, chciał kończyć każdą akcje a z gory wiadomo było kto miał zostać MVP i mało brakowało żeby wyrolował Davisa. Westbrook to jeździec bez głowy ! Zeby mógł myśleć o MVP to OKC musiałoby skończyć sezon na min. 2 miejscu na zachodzie.

Pozdro dla kumatych czy to ma jakiś głębszy sens? Bo idąc tym tropem brodę też wyeliminowałeś z wyścigu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bój nic, Dariusz dostał to i Russ ma szanse.

 

ta ale Bulls wtedy mieli 1 bilans w całym NBA :) 

 

co do calego tego wyscigu to serio jeszcze tydzien temu bylem tak swiecie przekonany ze nie ma innej opcji zeby MVP dostal ktos inny niz Harden, ale k**** ostatnio Russ zwlascza w tych koncowkach trojki sadzi, non stop wszedzie o tym triple-double, a Harden nie to ze gra zle, bo ot ostatni mecz patrzylem to mial 31/10/7 przeciez to swietne cyferki, ale o tym cisza i tak sie powoli zaczynam zastanawiac czy szala w mediach (a to media glosuja a nie trenerzy, asystenci itp) sie nie przechylila na korzysc Russa, nawet w najnowszym podcascie Zach Lowe mowi, ze mu sie wydaje ze to Russ nim zostanie

 

no kurcze powiem Wam ze az ciekawy jestem jak to sie skonczy, fajnie miec taki race do konca sezonu, a nie miec jednego, glownego kandydata w sumie

 

ja tak czy siak jestem #TeamHarden, ale w zasadzie tak jak jakis czas temu uwazalem ze Russ nie ma szans i nie powinien miec, tak teraz zmieniam zdanie i jak wygra to w zasadzie spoko, niech ma. Przekonal mnie tymi wystepami z Orlando, Mavs i teraz Grizzlies, gdzie po prostu w koncowkach przejal mecz.

na triple-double mam troche dalej wyjebane, bo mu oddaja te zbiorki i WG MNIE 2 zbiorki defensywne i to w takim stylu to jest nic, ale juz granie co nocy na pelnych obrotach, caly sezon, siekac 30+ i przejmowac mecze w koncowce - szanuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo Butler dużo lepiej broni i mimo że w ataku jest gorszy, to dzięki D ma ogólny impact większy.

Hmm

Ale wiesz że poza statystyką z ESPN to nie da sie obronić tej tezy. Butler miał rewelacyjne dwa miesiące ale od mniej więcej połowy stycznia gra przeciętnie. W ataku słabo w obronie ok ale to nie jest już dawno gracz TOP15. Ba mam wątpliwośći czy to jest w tej chwili TOP20 . Zwłaszcza jak sie ogląda Byki. Oczywiście nie oglądam ich tak dużo jak fani Chicago ale nawet oni zauważają słabość Butlera

 

Poza tym każda statystyka ma słabośći wszystkie pluso minusy sa trochę wypaczone przez to kto Ciebie zmienia albo czy drużyna jest ustawiona pod Ciebie

Wiesz Harden ma dobrych zmienników - Eric Gordon na przykład i z tego powodu Broda ma zaniżony wpływ w plusominusach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm

Ale wiesz że poza statystyką z ESPN to nie da sie obronić tej tezy. Butler miał rewelacyjne dwa miesiące ale od mniej więcej połowy stycznia gra przeciętnie. W ataku słabo w obronie ok ale to nie jest już dawno gracz TOP15. Ba mam wątpliwośći czy to jest w tej chwili TOP20 . Zwłaszcza jak sie ogląda Byki. Oczywiście nie oglądam ich tak dużo jak fani Chicago ale nawet oni zauważają słabość Butlera

 

Poza tym każda statystyka ma słabośći wszystkie pluso minusy sa trochę wypaczone przez to kto Ciebie zmienia albo czy drużyna jest ustawiona pod Ciebie

Wiesz Harden ma dobrych zmienników - Eric Gordon na przykład i z tego powodu Broda ma zaniżony wpływ w plusominusach

 

Gordon to miał dobre dwa pierwsze miesiące, ale od tego czasu spuścił z tonu. poza tym twoja uwaga dotyczy zwykłego on/off, a nie RPM, która to metryka bierze na to poprawkę.

 

Butler z kolei grał słabiej jako scorer w lutym, ale poza tym ciężko się do niego o coś przyczepić. bulls mają top 10 defensywę, a do tego on ciągnie ich w ofensywie jako point forward oraz do playoffs mając za drugą opcję Robina Lopeza. to taki LeBron dla ubogich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Dragić mając za 3 opcję Waiters tj pośmiewisko tego forum miał fenomenalne dwa miesiące. I gdyby nie ta kontuzja byłby pewnie na 5 miejscu na Wschodzie.

 

Butler nie jest obrońcą na poziom all def nawet nie druga piątka choć na pewno blisko a Harden w ofensywie to jest TOP 3 jak nie wyżej ( z tym , że biorę poprawkę na to ze pg w systemach Antoniego są napompowani i nawet taki Duhon robił ponad 7asyst

 

Ogólnie w tym roku RPM Engelmanna wypada dziwnie bo ani Paul ani Butler to nie są gracze z TOP 5. Ba ciężko nawet powiedzieć że kimś takim jest Draymond Green bo niezależnie jak lubię jego wszechstronność to on jest trzeci w Golden

Curry-Durant a potem długo długo nic. Greena nie mam osobiście w żadnej piątce bo dla mnie on jest genialnym wyrobnikiem. Jak mu dasz zespół w którym miałby być liderem to by nie wszedł do PO bo to nie jest zawodnikiem co przejmuje mecze. To już bliżej Gobert ma coś takiego że potrafi brać nawet ofensywę na swoje bary albo nagle zapodaje 3 -4 bloki w dwie minuty crunchu ale to też nie jest gracz na TOP 5 dyskusji o MVP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragić to taka gorsza wersja Thomasa - co zrobi w ataku to oddaje w obronie. drugą przewagą Butlera jest to, że sukcesy heat wynikają głównie z defensywy, za którą ciężko chwalić Gorana, natomiast wpływ Jimmiego na bulls widać jak na dłoni. poza tym Butler jest w tym roku lepszym playmakerem i co najmniej porównywalnym scorerem.

 

nie wiem czemu podajesz CP jako przykład dziwności RPM, bo on akurat gra znakomicie. nawet on/off jest w jego przypadku imponujący, bo przecież ma dobry support.

 

z Greenem to raczej nie ma co zaczynać dyskusji, bo wiem jak ludzie go postrzegają ;] no ale może ja przeceniam takich jak on, Rodman czy Bill Russell :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.