Skocz do zawartości

Ile razy mam ci mowic?! Atakujemy na tamten kosz!


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

nieważne

Wszystko co twierdzi że Cavs to wiocha jest prawdą ;)

 

Cóż z rozumowaniem opartym na tak, żelaznych fundamentach nie sposób prowadzić polemiki. To coś jak wypowiedzi PiS "to wina PO".

 

Nie mniej jednak gdy ktoś oglądał spotkanie wiedziałby, że facet został wkręcony przez brata. Został wylosowany "do rzutu za 1 mln dolarów". Ustawka polegała na tym, że publiczność miała zareagować tak jakby trafił.

 

Kibicuje Cavs wiocha. Kibicuje Houston też wiocha. Nie pozostaje mi nic innego jak złożyć samokrytykę co też czynie.

 

Samokrytyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jesteśmy już starzy Józek... też tak mam, ale może kogoś przed 30. to śmieszy?

kiedy oglądałem coś podobnego po raz pierwszy (chyba gernetta) wówczas było to zabawne, teraz po setnym podobnym filmiku zrobiło się żenujące, no ale ja sie po nich spodziewam dobrej gry a nie inteligencji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są tacy ludzie, niby wiele osób próbuje nam wmówic, że tacy sami jak my, ale oni jednak dosyć się od nas różnią. I jak ich śmieszą takie rzeczy, tak nas już niekoniecznie, albo jak ich jara obwieszanie się błyskotkami, złotymi łańcuchami, jeśli ich stać, tak nam już to nie przystoi. Oni wyżej skaczą, my szybciej pływamy i tak dalej. Tutaj bym upatrywał przyczyny.

Edytowane przez microlab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://clutchpoints.com/video-deandre-jordan-talks-serious-trash-to-lance-stephenson/

 

“You hit a couple layups, then you start talking s***. Shut your a** up.” Dostajecie w pizde Clipps, so shut your ass up...

 

To prawda, że moment zły, ale nigdy nie sądziłem, że pochwalę Jordana za coś poza grą.. Stephenson to po prostu gówno. We łbie jeszcze głupszy od Jordana, na parkiecie żałosny typek i jeszcze trochę pograł i unosi głowę z dumą jakby aspirował do All NBA Teams... Obaj siebie warci, ale Jordan widział na pewno jakie mniemanie ma o sobie Lancelot i pewnie jak niszczył szatnię, więc teraz nie dziwię się, że mu tak powiedział. I popieram co Jordan powiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.