Skocz do zawartości

Ile razy mam ci mowic?! Atakujemy na tamten kosz!


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

jedynym jej błędem było nazwanie parkietu kortem, co biorąc pod uwagę jej miejsce zamieszkania nie powinno dziwic

 

mieszkałem za granicą przez jakiś rok na studiach i po powrocie na poczatku też "gubiłem" polskie słowa/zwroty

 

eh polaczki chciałoby sie powiedzieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedynym jej błędem było nazwanie parkietu kortem, co biorąc pod uwagę jej miejsce zamieszkania nie powinno dziwic

 

mieszkałem za granicą przez jakiś rok na studiach i po powrocie na poczatku też "gubiłem" polskie słowa/zwroty

 

eh polaczki chciałoby sie powiedzieć...

 

Zauważ że dziewczyna ma ogromny sukces w życiu i pracowała na Niego i robi karierę, a pierwszą rzeczą jaką netowi polacy robią to muszą ją zdołować bo ma zly akcent czy jest ładna to znaczy wtedy że głupia. 

Ja jej zazdroszczę bo nawet jak sie nie utrzyma w zespole to zawsze może prowadzic zajęcia w jakiejś szkole tanecznej w USA bo rekomendacje już ma. Czyli spełnia swoje marzania w pewnie sposób.

Edytowane przez Przem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polskie myslenie

biznesmen złodziej

tancerka kur*a

lekarz łapówkarz

policjant jeba*y pies

 

ale oczywiście w kraju jest źle bo politycy kradną a nie dlatego ze jeden drugiemu podstawia nogę na każdym kroku byle tylko nie miał lepiej

 

ale czepiamy sie Rumunów choć ci przynajmniej stoją  sobą murem!

 

 

ja tam lasce gratuluję

nie płaci za bilety na mecze i to zaraz przy "korcie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ale o co spinacie dupe? zakochaliscie sie? nikt nie powiedzial o niej zlego slowa, wiec zostawcie swoje kwejkowe madrosci na czele z odmienianiem slow Polska i Polacy przez wszystkie przypadki i rzucanie straw-manami na inna okazje.

 

 

No chyba tak będziemy musieli zrobić bo się zakochalismy 

 

 

chlip chlip

Edytowane przez Przem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prostym offtopem zjebaliście temat panowie na 2 strony :D kogo to obchodzi komu ciągnie i za ile. był wywiad, były śmichy i tyle. zmutombo też sie będziecie śmiać że biedny czzarnoskóry z poza usa zmarginalizowany bo fuck u up niemcowi prawie naziście powiedział? co to k**** kącik dobroci ludzkiej, sprawiedliwość i ostoja wszechświata koszykarskiego? więcej luzu przy piątku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.