Skocz do zawartości

Sezon 2016/17 Liga IV New York


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Kocham, kocham, kocham zmiany zasad w trakcie sezonu. Wypadałoby wrócić do poprzedniego acquisition budget albo jak już komisarz zmieniał to ręcznie i budżet wyjściowy był niższy o połowę, to do wzoru użyć połowę wydanych środków, nieparzyste wartości oczywiście zaokrąglając w górę(0,5 do 1 i 7,5 do 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabawa zabawą ale codzienne sprawdzanie statsów z samego rana robi się uzależniające, do tego kombinowanie wymian. Myślałem, że sobie ustawie i będę raz na jakis czas patrzył jak im idzie. Ech naiwność.

Dobrze, że wziąłem jedynie 3 ligi nie wiem jak ktoś ogarnia 10 i więcej jak tu niektórzy piszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabawa zabawą ale codzienne sprawdzanie statsów z samego rana robi się uzależniające, do tego kombinowanie wymian. Myślałem, że sobie ustawie i będę raz na jakis czas patrzył jak im idzie. Ech naiwność.

Dobrze, że wziąłem jedynie 3 ligi nie wiem jak ktoś ogarnia 10 i więcej jak tu niektórzy piszą.

Ja za rok na pewno wezmę więcej niż jedną. Ten rok to w zasadzie na sprawdzenie jak mi pójdzie i czy zajawka się utrzyma. A co do sprawdzania statów, to łapie się na tym, że czasem przebudzę się ok 5 rano. No i standardowo, przegląd wyników przy śniadaniu

Edytowane przez melerowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadanie małych dzieci, którym musisz w nocy zmienić pieluchę z k...+ nakramic to mega bonus w fantasy ;) Regularnie budzi Cię płacz dziecka ok 3 w nocy sprawdzasz wtedy statystyki itd. Więc Panowie to kolejny poziom wtajemniczenia. Bierzcie się do roboty. Jak dobrze się wstrzelicie to wam jeszcze wpadnie 500+ ;)

 

 

Wysłano z M2 Note przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwóch synów 7 i 5 lat jak już się chwalimy hehe Ostatnio obudziłem się o 1 i w telefon i na zywo mecze do 3 ....

Spokojnie, jeszcze nie raz w sezonie będziesz piał z zachwytu nad swoimi gwiazdami, a czasem będziesz tez bluźnił na ich grę :) sezon jest długi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadanie małych dzieci, którym musisz w nocy zmienić pieluchę z k...+ nakramic to mega bonus w fantasy ;) Regularnie budzi Cię płacz dziecka ok 3 w nocy sprawdzasz wtedy statystyki itd. Więc Panowie to kolejny poziom wtajemniczenia. Bierzcie się do roboty. Jak dobrze się wstrzelicie to wam jeszcze wpadnie 500+ ;)

Moje latorośle już są na tyle duże że pieluch nie trzeba im zmieniać.

Natomiast mam cukrzycę więc wstaję w nocy żeby się odcedzić. I przy okazji sprawdzam wyniki, oglądam mecze itp.

Ale zdecydowanie nie polecam mojej metody - już lepiej zabierajcie się za płodzenie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czy zauważyliście , ale po dzisiejszej nocy mamy nowego LIDERA

Przecież mówiłem od samego początku, że zbudowałeś naprawde niezły team. Do tego DeRozan jak na razie wymiata! Wyniki masz świetne, zresztą podobnie jak cała pierwsza trójka i jeżeli po miesiącu trend się nie zmieni, to będziecie się we trzech bić o mistrzostwo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce sie wtracac ale sie wtrace ;P

Na takie prognozy jest mocno za wczesnie.

Wezcie pod uwage ze pierwsze dwiebdruzyny maja rozegrane odpowiednio 103 i 112 meczy podczas gdy znaczna wiekszosc pozostaje czesci ligi (poza dwiema) ma ich rozegranych od 86 do 98 czyli bardzo szacunkowo usredniajac ok 10 a nawet ponad 10 meczy mniej od aktualnie dwoch czolowych druzyn. 10 meczy to caly jeden dzien (a raczej noc) grania pelnym skladem czyli nawet 15 trojek 150pkt 60zb 30as 10stl 10blk i 20strat. Popatrzcie teraz na roznice w totalach w kazdej kategorii i dopieronocencie czy maja tak miazdzaca przewage.

Milego wieczoru ;)

Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce sie wtracac ale sie wtrace ;P

Na takie prognozy jest mocno za wczesnie.

Wezcie pod uwage ze pierwsze dwiebdruzyny maja rozegrane odpowiednio 103 i 112 meczy podczas gdy znaczna wiekszosc pozostaje czesci ligi (poza dwiema) ma ich rozegranych od 86 do 98 czyli bardzo szacunkowo usredniajac ok 10 a nawet ponad 10 meczy mniej od aktualnie dwoch czolowych druzyn. 10 meczy to caly jeden dzien (a raczej noc) grania pelnym skladem czyli nawet 15 trojek 150pkt 60zb 30as 10stl 10blk i 20strat. Popatrzcie teraz na roznice w totalach w kazdej kategorii i dopieronocencie czy maja tak miazdzaca przewage.

Milego wieczoru ;)

Pzdr!

Tak, to racja co mówisz. Trzeba planować kiedy nie grać, żeby zostały gry na koniec sezonu. Wiadomo, że może być różnie, zwłaszcza jak dojdą - odpukać, kontuzje. W 2012 roku, to był raz, gdy bawiłem się  w fantasy, po pierwszym miesiącu byłem drugi w tabeli, po następnych trzech, już ostatni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.