Skocz do zawartości

Preseason 2007/2008


GRB

Rekomendowane odpowiedzi

http://sports.yahoo.com/nba/rumors/post ... =nba,49798

 

No to mamy trochę jaśniej. Ponad 8 baniek za sezon :shock: . Przegięcie, nawet jeżeli Nelson polepszy nieco grę w porówaniu z poprzednim sezonem, z czym chyba problemu mieć nie będzie, bo chyba gorszej nędzy grać nie może. Na te ponad 8 baniek musiałby grać równo cały sezon, być motorem napędowym akcji Magic, wykręcać z 15 pkt, 7-8 asyst i zmniejszyć również ilość strat. Czy go na to stać? O ile co do punktów, to nie mam raczej wątpliwości, że jest to możliwe (chociaż być może nie będzie potrzebne przy progresie Howarda i JJ oraz dobrej grze Lewisa), to co do dwóch pozostałych warunków już tak. Ale pewnie skończy się coś ok. 7 mln na sezon (oby mniej niż więcej), a jak nie, to trzeba będzie szukać innego rozgrywajka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sports.yahoo.com/nba/rumors/post/Smith-won-t-give-in-to-Nelson-s-demand-for-42M;_ylt=Ai_R6CLJEHrlJcjYKcOhWSOH0bYF?urn=nba,49798

 

No to mamy trochę jaśniej. Ponad 8 baniek za sezon :shock: . Przegięcie, nawet jeżeli Nelson polepszy nieco grę w porówaniu z poprzednim sezonem, z czym chyba problemu mieć nie będzie, bo chyba gorszej nędzy grać nie może. Na te ponad 8 baniek musiałby grać równo cały sezon, być motorem napędowym akcji Magic, wykręcać z 15 pkt, 7-8 asyst i zmniejszyć również ilość strat. Czy go na to stać? O ile co do punktów, to nie mam raczej wątpliwości, że jest to możliwe (chociaż być może nie będzie potrzebne przy progresie Howarda i JJ oraz dobrej grze Lewisa), to co do dwóch pozostałych warunków już tak. Ale pewnie skończy się coś ok. 7 mln na sezon (oby mniej niż więcej), a jak nie, to trzeba będzie szukać innego rozgrywajka...

Smith jednak powiedział, że nie da tyle Nelsonowi, bo nikt mu tyle nie będzie chciał dać. Jeśli Magic wygrają jednak 50 meczów, a Nelson zanotuje takie statsy, jak wspomniałeś, to na 7 może liczyć. Nie więcej jednak, bo żeby tyle dostać, trzeba umieć bronić i nie być karłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 , 8 co za roznica? Po tym jak dali dupy z kontraktem Lewisa wisza mi te wszystkie obliczenia Jezeli mamy go nie podpisac z powodu glupiego miliona za rok to ten GM przescignie w glupocie wszystkich Czego sie nie licytowal z Ryszardem? Tu mial wieksze pole do popisu :roll: ps. Oczywiscie pod warunkiem ze Nelson bedzie gral tak jak w tym preseason

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smith jednak powiedział, że nie da tyle Nelsonowi, bo nikt mu tyle nie będzie chciał dać. Jeśli Magic wygrają jednak 50 meczów, a Nelson zanotuje takie statsy, jak wspomniałeś, to na 7 może liczyć. Nie więcej jednak, bo żeby tyle dostać, trzeba umieć bronić i nie być karłem.

Problem jest taki, że Nelsona jak co będziemy podpisywać w ciemno, bo mamy na to czas do końca października. Jak nie podpiszemy, to będzie wolnym agentem. No i jak wykręci takie statsy, jak pisałem, to po sezonie będzie pewnie chciał z 10 baniek za sezon (nie mówimy o tym, czy ktoś mu będzie chciał lub będzie w stanie tyle dać :wink: ). Wówczas siedmioma się nie zadowoli, a będzie chciał wykręcać statsy, bo będzie walczył wówczas o kontrakt. A jak damy mu teraz nawet te 7 baniek, to czy nie spocznie na laurach? Bo na pracusia i gościa, który ma charakter (do pracy) jak trzeba, mi nie wygląda... Powiedzmy sobie szczerze, ale mamy dużego zgryza, być może większego niż przy Darko.

 

7 , 8 co za roznica? Po tym jak dali dupy z kontraktem Lewisa wisza mi te wszystkie obliczenia Jezeli mamy go nie podpisac z powodu glupiego miliona za rok to ten GM przescignie w glupocie wszystkich

Bańka w sezonie czasem może zrobić różnicę :twisted: . I to nie jest kwestia zapewne podpisania go o bańkę w tę czy w drugą stronę... Myślę, że Smithowi bardziej chodzi o to, czy Nelson jest to zawodnik, który nas jest w stanie pociągnąć do sukcesów. I ja tu mam też olbrzymie wątpliwości. Smith chce budować drużynę wokół Howarda i Lewisa i dał im dużą kasę (pozostawmy na boku, czy Ryszardowi zasadnie). Teraz ich trzeba otoczyć zawodnikami sensownymi, czyli przede wszystkim dobrym rozgrywającym oraz jakimś strzelcem, który potrafi bronić i walczakiem pod kosz. No i do tego jakąś powerfull ławką. Myślę, że w tym wszystkim o to chodzi, bo o ile Nelson po odejściu Francisa wydawał się być materiałem na lidera na rozegraniu, to po ostatnim sezonie wszyscy mamy olbrzymie wątpliwości. I czy komuś takiemu w ciemno dawać nawet 7 milionów? To jest pytanie. Pewnie z Nelsonem jakoś się dogadamy, ale zdecydowanie wolałbym, żeby było to nawet te 7 mln niż ponad 8 mln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ostatni preseason za nami. Gdybysmy mieli taki bilans na start sezonu jak w calym PS to ja bym sie nie obrazil :)

A jesli chodzi o ten ostatni meczyk - w koncu zagral Lewis. Skutecznosc moglby troche poprawic ale dobrze ze cos tam zagral. Howard po meczu gdzie mial 13/16 z osobistych dzisiaj mial 1/4 i boje sie (obym sie baaardzo pomylil) ze taka skutecznosc bedzie u niego czestsza niz wlasnie 13/16... Calkiem sympatycznie wygladaja za to statsy Adonala - punkty zdobywa, zbiorek ma calkiem calkiem. Zobaczymy jak to bedzie wygladac w sezonie. A ten zaczyna sie juz za kilka dni :D Nareszcie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.