Skocz do zawartości

Random Shit 2016/2017


Fudzi

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież jest POR-LAC, czyli jeden z lepszych matchupów ostatnimi czasy w NBA.

 

w LAC nie wierzę i nie lubię ich oglądać a Portland mogłoby być ciekawe ale fani tego zespołu obrzydzili mi kibicowaniem tej ekipie

 

To se obejrzę dwa razy :-)

tylko nie wchodź na forum po pierwszym meczu bo Ci jeszcze zaspoilerują wynik :P

 

Ale mu chodziło o noc ze środy na czwartek

 

I tu bym polecał mecz w Memphis z Sotą

 

dokładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, gdzie moge zobaczyc takie skroty 2-3min ? w zeszlym roku ogladalem na stronie nba, w tym roku liga skiepscila strone, myslalem ze do startu sezonu to naprawia ale widze ze jednak nie. sa na youtube te kanaly Ximo Pierto czy inne NBA Conference ale tam sa czesto skroty po 9min, a ja nie mam czasu na ogladanie tak obszernych skrotow wiekszosci spotkan, te 2-3min byly idealne.

 

 

Poratuje ktos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten cały Ximo Pietro wydaje się, że kopiuje te highlightsy z nba.com właśnie np to:

 

http://www.youtube.com/watch?v=QhpdaA5-P1g

 

pewnie będzie to robił dalej

 

 

niektore tak, ale widzisz czesto wrzuca te po 9min a mi po prostu szkoda czasu, z tych lepszych spotkan zazwycaj krotszych recapow nie uswiadczysz, a nie chcialbym omijac spotkan nawet na skrotach. Najlepiej jeszcze jakby byly wszystkie w jednym miejscu.

 

gosci od stronki nba powinna spotkac banicja... 

Edytowane przez falcao
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektore tak, ale widzisz czesto wrzuca te po 9min a mi po prostu szkoda czasu, z tych lepszych spotkan zazwycaj krotszych recapow nie uswiadczysz, a nie chcialbym omijac spotkan nawet na skrotach. Najlepiej jeszcze jakby byly wszystkie w jednym miejscu.

 

gosci od stronki nba powinna spotkac banicja... 

Właśnie! Też wam nie działa strona, jak chcecie włączyć recap, statsy itd danego spotkania? Też macie komunikat "Page not found"?

Ja myślałem, że to jakiś test z tą stronką, a nadal jest fatalnie i nie widać żadnych oznak poprawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie! Też wam nie działa strona, jak chcecie włączyć recap, statsy itd danego spotkania? Też macie komunikat "Page not found"?

Ja myślałem, że to jakiś test z tą stronką, a nadal jest fatalnie i nie widać żadnych oznak poprawy...

 

dokladnie tak mam... nie kapuje czemu niektorym smiga a niektorym nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.