Skocz do zawartości

Random Shit 2016/2017


Fudzi

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiałem się nad tym od dawna a dziś rzucił mi się w oczy jakiś artykuł w tym temacie, a mianowicie Milos w NBA. Jakie są wasze opinie na jego temat, wiadome w Europie jest mega gwiazdą i prawdopodobnie najlepszym zawodnikiem ale czy stać go na bycie gwiazdą za oceanem ? Ciekawy jestem gdzie byście go widzieli i czy w ogóle waszym zdaniem zdecyduje się w końcu na taki ruch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się nad tym od dawna a dziś rzucił mi się w oczy jakiś artykuł w tym temacie, a mianowicie Milos w NBA. Jakie są wasze opinie na jego temat, wiadome w Europie jest mega gwiazdą i prawdopodobnie najlepszym zawodnikiem ale czy stać go na bycie gwiazdą za oceanem ? Ciekawy jestem gdzie byście go widzieli i czy w ogóle waszym zdaniem zdecyduje się w końcu na taki ruch.

Z tego co czytałem to Nets mocno ciśnie aby podpisać Milosa. Czy stać go na bycie gwiazdą? Raczej nie. Patrząc choćby na to jaką pozycje w lidze mieli Delaney czy Sergio Rodriguez w tym sezonie myślę, że max co może być to solidny zmiennik. W Nets to może starczyć na bycie starterem.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem to Nets mocno ciśnie aby podpisać Milosa. Czy stać go na bycie gwiazdą? Raczej nie. Patrząc choćby na to jaką pozycje w lidze mieli Delaney czy Sergio Rodriguez w tym sezonie myślę, że max co może być to solidny zmiennik. W Nets to może starczyć na bycie starterem.

nie no, oddajmy cesarzowi co cesarskie

starterem myślę, że może być w Nets razem z Brookiem fajnie mogłoby to wyglądać, jeszcze może kogoś przepłacą i coś z drafttu i może z bottom 8 wyjdą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się nad tym od dawna a dziś rzucił mi się w oczy jakiś artykuł w tym temacie, a mianowicie Milos w NBA. Jakie są wasze opinie na jego temat, wiadome w Europie jest mega gwiazdą i prawdopodobnie najlepszym zawodnikiem ale czy stać go na bycie gwiazdą za oceanem ? Ciekawy jestem gdzie byście go widzieli i czy w ogóle waszym zdaniem zdecyduje się w końcu na taki ruch.

 

Jak Hill nie podpiszę z Jazz to tam go widzę najbardziej. Ponoć polubił Snydera gdy był asystentem w CSKA. Widziałbym go też w Denver lub Spurs. Kiepska defensywa, mało profesjonalne prowadzenie się (z tego co kojarzę pali papierosy) i chęć posiadania znaczącej roli w zespole mogą mu przeszkadzać w karierze w NBA, gdzie meczy jest więcej a poziom jest wyższy i raczej ponad poziom przeciętnego startera Serb się nie wzniesie. Drużyny ze starterami poniżej średniej powinny jednak rozważyć podpisanie go.

 

Istnieje też ryzyko, że nie będzie grał dużo lepiej niż w tym sezonie grali Rodriguez, Satoransky czy Malcolm Delaney a wiele lat temu Spanoulis. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dziś wszystkie 3 serie się zakończą to w niedzielę wieczorem naszego czasu startuje 2. runda?

 

May 1 

Conference Semifinals begin

 

1 maja startują serie Raptors-Cavs i Houston-SAS

dwie pozostałe pary pewnie od 2 niezależnie od rozstrzygnięć.

 

ed. Z tego co widzę to seria Boston-Wizards ma wystartować 30 kwietnia o 19 naszego czasu.

Edytowane przez Mirwir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow,nie dosc ze TrueHoop to jeszcze Marc Stein

troche slabo bo najgorsze w tym wszystkim jest to, ze rynek wcale nie bedzie mial takiego zapotrzebowania zeby wiekszosc z nich znalazlo chociaz w polowie tak dobra prace

 

edit:

dodam tez ze nie mam watpliwosci ze gosc jak Stein znajdzie nowa, swietna posade bardzo szybko, bardziej mi chodzilo o te mniejsze nazwiska

Edytowane przez zalias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy pierwsza nazwisk wypłynęły większości nie kojarzyłem, ale pojawiają się kolejne. Ethan Stauss, który "krył" Warriors oraz Calvin Watkins, który zajmował się Rockets. Stein naczelny od "newsów" choć król jest tylko jeden i to Woj.

Podcast TrueHoops nie przypadł mi do gustu i odpadłem chyba po pierwszych kilku minutach, może w kolejnych byli lepsi, ale pierwsze wrażenie można zrobić raz.

 

Może to zrobił dobrze dla jakości ESPN o NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beng!

Last week, ESPN cut some of its reporters and on-air personnel. But the sports programmer is also hiring: It has finalized a deal to hire Adrian Wojnarowski, Yahoo’s star NBA reporter. Sources familiar with ESPN’s plan say Wojnarowski will begin working for ESPN in time to cover the June 22 NBA draft. I’m told the network also intends to bring aboard some of the staff of The Vertical, the NBA site Wojnarowski launched for Yahoo 2016.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Last week, ESPN cut some of its reporters and on-air personnel. But the sports programmer is also hiring: It has finalized a deal to hire Adrian Wojnarowski, Yahoo’s star NBA reporter. Sources familiar with ESPN’s plan say Wojnarowski will begin working for ESPN in time to cover the June 22 NBA draft. I’m told the network also intends to bring aboard some of the staff of The Vertical, the NBA site Wojnarowski launched for Yahoo 2016.

To wiele wyjasnia z ostatnich zwolnien... czyli przekupili Woja zeby przestal tweetowac picki zanim mozna je zobaczyc w TV ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak beda sie pojawiac, nie tylko Woj tweetowal takie rzeczy, ale maja po prostu teraz goscia nr1 w tym fachu.

ogolnie byly juz te informacje o Woju w ESPN jakis czas temu i to zwolnienie Steina dla mnie potwierdzilo tylko ze deal juz jest przyklepany, bo to jedyne wytlumaczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuu a to ciekawe, myslalem ze przynajmniej 1 z tej 2 sie zalapie, ciekawie wiec co sie stalo, bo w zasadzie co LeBron, Kawhi, Durant, Butler, Giannis to 5 ktora tam bedzie na 100%, ciekawe kto w takim razie 6, pewnie Draymond i ciezko by sie klocic ze nie powinien, mocno obsadzona pozycja w tym roku, piekielnie mocna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to oznacza, że PG nie może dostać tego super maxa od Pacers?

 

tak, az mnie w takim wypadku dziwi ze sie nie zalapal bo jak sluchalem podcasty rozne np z Brianem Windhorstem czy Jeffem Van Gundym, to mowili o tym ze to kurde duza presja na wybierajacym "zabrac" komus 70 mln i ktorys z nich po prostu powiedzial, ze jak bedzie mial do 3rd teamu dylemat pomiedzy PG a kims innym to w zasadzie sprawa z tym przepisem sprawia ze wybierze PG

 

 

wymogi tego designated player sa takie:

 

 

To qualify, a player must achieve certain criteria. Among them:

He must be entering his eighth or ninth season in the NBA (in the case of extensions) or have just completed his eighth or ninth season in the NBA (in the case of free agent signings).

He must be a free agent (in the case of a free agent signing) or have one or two years left on your contract (in the case of extensions). And if it is an extension, three years have to have passed since you signed your original contract.

He must meet one of the performance criteria. Included on the list: Making one of the three All NBA teams in either the previous season or the prior two, winning Defensive Player of the Year in either the previous season or the prior two, or winning MVP in one of the previous three seasons.

He must never have changed teams as a free agent, and he could only have been traded during his first four years in the league.

 

chociaz szczerze mowiac tutaj jest troche napisane tak, jakby wystarczylo raz w ciagu ostatnich 3 lat, przynajmniej w moim odczuciu (a tak nie jest), wzialem pierwszy lepszy link

 

 

 

To be eligible, a player needs to be named to any of the three All-NBA teams or as Defensive Player of the Year in either the season preceding the extension or two of the three prior seasons. It will also apply to the league’s Most Valuable Player in any of the three seasons before the extension

 

tutaj krocej i jasniej i tak jak to wszedzie tlumaczyli

 

czyli musi byc All NBA albo w tym sezonie co jest teraz, albo 2 razy z 3 poprzednich sezonow

czyli w tym wypadku sezony

2014/15  tu nie byl

2015/16  tu byl

2016/17  tu wg raportow nie bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to oznacza, że PG nie może dostać tego super maxa od Pacers?

Nie moze dostac w najblizsze offseason, ale...

 

czyli musi byc All NBA albo w tym sezonie co jest teraz, albo 2 razy z 3 poprzednich sezonow

czyli w tym wypadku sezony

2014/15  tu nie byl

2015/16  tu byl

2016/17  tu wg raportow nie bedzie

Na to pogrubione sa wciaz szanse tzn gdyby byl all-nba w sezonie 2017-18 to bedzie spelnial w/w kryterium.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to pogrubione sa wciaz szanse tzn gdyby byl all-nba w sezonie 2017-18 to bedzie spelnial w/w kryterium.

 

poczytalem sobie wiecej zeby wszystko zrozumiec i nie jestem pewny czy wszystko zrozumialem, bo moj angielski wydaje mi sie ze jest na bardzo dobrym poziomie, ale to jest takie maslo maslane czasem, no ale okej masz racje chyba z tego co rozumiem, moga go podpisac jako ten designated free agent jesli bylby w 2018 w all-nba, ale po pierwsze oni chcieliby go przedluzyc juz tego lata, zeby po prostu miec pewnosc ze zostanie, bo jak takiej pewnosci nie beda mieli to beda sie starac go wymienic

 

za duze ryzyko by bylo czekac na wyniki glosowania w 2018 i jesli by sie okazalo ze sie nie lapie to moze odejsc gdziekolwiek za kompletnie darmo nic na tym nie tracac $ bo wszedzie dostanie tyle samo + sam fakt, ze mimo $ moglby tez za darmo pojsc gdziekolwiek... 

 

druzyny raczej staraja sie unikac sytuacji gdzie gwiazda odchodzi w FA, wiec przy pedluzeniu licza sie te sezonu co wypisalem, a wiec kluczowe jest aby George byl wybrany juz teraz zeby zwiekszyc ich szanse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.