Skocz do zawartości

[2025-2026] Draft i Free Agency - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

Czy chciałby ktoś poprowadzić Sonics?,bo mi brakuje czasu aby w pełni sie zaangażować w simbasket. Są filary pod koszem i nie ma głupich kontraktów. Dzięki za grę, myśle że to odpowieni moment,bo sezon jeszcze nie ruszył.

Odpowiedni byłby przed draftem i FA.. no ale ok, dzięki za grę. :)

 

Sonics póki co obejmę ja, oprócz tego zajme się rekrutacją. Jak macie znajomych którzy interesują się NBA to piszcie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sensie Bulls jednak niżej?

 

Bo Ron ofensywnie & rzutowo jest poniżej poziomu pierwszoroczniaka Brada Millera :nevreness:

 

Dostałeś za paczkę szrotu solidnego SG dzięki któremu Dumars może grać na PG. Wskakujesz przed Sixers. ;)

 

Damn, mało czasu mi zostawiłeś na sprowadzenie do Chicago AI3 :pride:

czekam na propozycje. :panda:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś za paczkę szrotu solidnego SG dzięki któremu Dumars może grać na PG. Wskakujesz przed Sixers. ;)

 

Tak, PG Silent Joe to główny plus :encouragement:

 

Co do paczki - poczekajmy do meczu Raptors vs Pistons i zobaczymy ile trójek Pax posadzi AI3 przy 0 stratach :playful:

 

Edit: zapomniałem, że do tego czasu AI3 już będzie w Chicago :beguiled:

Edytowane przez Stromile
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paxson to jest gość którego podpisałes za przedłużenie MLE, a równie dobrze mógłbyś podpisać go za MLE.. poprzedni sezon był najlepszym w jego wykonaniu i raczej już go nie powtórzy. ;)

 

Był najlepszy bo w końcu znalazł się w optymalnym dla siebie systemie i mógł pokazać co umie (mimo, że był dopiero czwartą opcją w ataku).

 

W Raptors będzie conajmniej 3cią opcją i może być tylko lepiej.

Będziesz miał co najmniej 4 mecze, żeby się o tym przekonać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz pisać co chcesz, ale Bulls dzięki tej wymianie wskakują poziom wyżej.

 

Kiedy ja się z Tobą zgadzam :nevreness:

 

No może nie poziom wyżej, ale te ok. 5 winsów pewnie tak, inaczej nie robiłbym wymiany. :playful:

 

O ile w regular season to nie ma większego znaczenia, ale w POs jedna/ dwie wygrane w jedną lub drugą stronę robi różnicę :)

 

Tak jak pisałeś-  Dumars na PG to gwiazda, Dumars na SG to undersized przeciętniak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.