Skocz do zawartości

Update Regulaminu - tryb pobierania FAsow 2


wiLQ

  

70 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ktory sposob pobierania FAsow ma byc w rozgrywkach?



Rekomendowane odpowiedzi

dla mnie Daily Tomorrow było o tyle istotne, że często zarywam nocki, by oglądać mecze. teraz nic mi to nie da, bo będę musiał niewyspany czatować w kilku ligach z zegarkiem w ręku i czekać na przemielenie danych z poprzedniej nocy, przełączając nerwowo okienka - czy uda mi się danego bolesława pobrać w danej lidze. w Daily Tommorow taki Bolesław już siedział by sobie spokojnie u mnie w składzie bez wyścigu o danej godzinie.. to jest dla mnie największa wada Daily Today, o której może ludzie nie pamiętają, ale sobie szybko przypomną, szczególnie jeśli grają w większej ilości lig z takim ustawieniem..

W tym opisie pominales fakt istnienia 3 lawkowiczow i ze w Roto wszystkie 10 slotow nie gra codziennie...

Zreszta czy myle sie twierdzac, ze to jest argumentacja pt "moja przewaga jest mniejsza niz moze byc"? Przeciez ona wciaz istnieje! Tylko zamiast zgarnac np 5 najlepszych FAsow po danej nocy bedziesz mogl przygarnac np 2 i uderzyc po nastepnych 3 pare godzin pozniej... to wciaz jest ogromna przewaga wynikajaca ze sledzenia na zywo! A ze Daily-Today ja troche temperuje to wg mnie jest zaleta, a nie wada... bo wole gdy gra premiuje roznorodnosc zachowan, a nie sugeruje jedynie sluszna taktyke.

 

mam nadzieję, że kolejny sezon znowu przypomni o minusach Daily Today i znowu może sobie zagłosujemy za rok (choć w to nie wierzę, bo opcja jedynie właściwa w końcu doczekała się zwycięstwa)

Czyli nadal uwazasz, ze to moje widzimisie bez zwiazku z opinia grajacych? Bo ankieta na pewno bedzie jak ludzie, ktorzy teraz glosowali na Daily-Today, zaczna na nia narzekac i tesknic za poprzednia.

 

no właśnie w Daily Today MUSISZ "w danym dniu trzymać jednego ziutka nieaktywnego nadającego się do wywalenia"  jeśli chcesz pobrać kogoś przed przemieleniem danych i MUSISZ czekać na to przemielenie w wyścigu "na szybsze kliknięcie" kolejnego ranka (co jest szczególnie uciążliwe, jak już wspomniałem, przy większej ilości lig).

Piszesz jakby to bylo jakies wielkie wyzwanie, a nie zwykle korzystanie z lawki...

 

a w Tomorrow nic nie musisz.. to że w wersji Today możesz pobrać kogoś przed meczem z FA i wstawić go na szybko do składu a nie czekać do kolejnego dnia nie jest na tyle ważne w moim mniemaniu. howgh

Przy Tomorrow tez cos musisz - zgadywac dzien wczesniej kto zagra co jest szczegolnie uciazliwe w drugiej polowie sezonu choc przydaje sie od pierwszego dnia. Co wiecej, ten efekt stracenia jednego dnia na wystawienie dotyczy wszystkich graczy pobranych po godzinie 10, a nie tylko zawodnikow pobranych na chwile. W ten sposob tylko przez zmiane ustawienia w sezonie "ginie" kilkaset wystepow od graczy i to w momencie gdy w nich najbardziej wierzymy tzn tuz po pobraniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jest jeszcze wiLQ/kolek ta przewaga graczy wstajacych (wcześnie) rano i wynikająca z przesunięcia czasowego USA-Polska w wersji tommorow, którzy dzięki temu mają tommorow w wersji prawie today i stąd całe zamieszanie.

 

Nie ukrywajmy że to duża przewaga - która kompletnie nie wynika z umiejętności gracza (a jedynie grafika dnia w 99% niezależnego od niego), do której pseudoideologia jest dołączana... Ideologia na która sporo graczy się nabrało w poprzednim głosowaniu i dziś już tego nie chcą, co chyba w kompleksy ich wprowadza ;)

Akurat po Tobie to się nie spodziewałem takiego prostackiego spłycenia sprawy ...

Taka chwila upojenia wynikiem głosowania?

 

Idąc tym tropem mógłbym powiedzieć że Daily-Today daje niesamowitą przewagę studentom, licealistom i gimbazie, którzy nie chodzą do pracy i regularnie sobie zarywają nocki czekając na newsy przedmeczowe żeby wstawiać grajków na 5 minut przed.

I wtedy jego przewaga nie wynika z umiejętności tylko w 99% z grafika dnia.

A my starzy robole musimy się do pracy zerwać z rana więc trzeba swoje odespać i trzeba się położyć wcześniej spać, zanim cokolwiek wiadomo kto gra a kto nie.

A potem jeszcze się dowiesz na forum że chcesz wykorzystywać jakąś przewagę bo w niecny sposób wstajesz rano o 5-6 i kradniesz innym "star of the night" podczas gdy oni śpią.

Jak mogłem??! Bad, bad boy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee Marcos to Ty splycasz i zaczynasz retoryka społeczna niczym kolega pisowska lecieć. A już "upajanie się ankieta" to jaja jakieś...

Naprawde tak sądzisz? Ja szanuje i tych co chodza do pracy rano na 6-7 jak i tych co idą na 9, szanuje "roboli" i "umysłowców", "prezesów" i "podwładnych", ale także jak to ujales "gimbaze" i "studentów" zarywajacych nocki (choć nierzadko oni też wstają wcześniej).

Temat spłycaja Ci co lamentuja że Muszą zrobić coś (pilnować ławkę) żeby utrzymać swoją przewagę pomeczową, a w dupie mają tych co nic nie mogą zrobić żeby wykorzystać aktywność przed meczowa w wersji Tommorow.

Wersja today jest obiektywnie w polskich warunkach bardziej sprawiedliwa i wyrównana niż tommorow (w Stanach obie opcje są równe) i zeszły sezon oraz ankieta to tylko potwierdzają.

Niemniej jednak zaczęło się od mega płytkich tekstów w stylu "jedyna słuszna opcja", "tak jak wiLQ chce" i kolejne tendencyjne przedstawianie "faktów" cudownej opcji tommorow.

 

Skoro jednak moja odpowiedź stwierdzajaca tylko fakty jest dla niektórych bolesna, to chyba nie mogą sie pogodzić z utratą tej niewątpliwie przewagi. Zaznaczam przewagi która nie wynika z jakichkolwiek umiejętność gry, a tylko grafiku dnia...

 

Wysłane z mojego XT1092 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jednak moja odpowiedź stwierdzajaca tylko fakty jest dla niektórych bolesna, to chyba nie mogą sie pogodzić z utratą tej niewątpliwie przewagi. Zaznaczam przewagi która nie wynika z jakichkolwiek umiejętność gry, a tylko grafiku dnia...

Tekst na zasadzie że protestują tylko Ci którym się nie podoba bo odrywa się ich od koryta.

To już bardziej jak PISowiec nie mogłeś pojechać ;)

Jeszcze raz powtórzę: ten Twój argument o "niewątpliwej przewadze" można obrócić tak samo w drugą stronę.

 

Ja już się kiedyś nagadałem w tym temacie, ale dorzucę tylko jedno zdanie.

Zeszłosezonowe problemy dla wielu osób z opcją Tomorrow nie wynikały z jej jakiegoś strasznego działania tylko z problemów ze współdziałaniem z IL slotem.

 

Po paru irytujących errorach przy opcji Today pewnie niektórzy zrozumieją

że zawsze coś jest kosztem czegoś, a kwestią jest tylko co jak wartościujesz i bez czego umiesz żyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh miałem już nic nie pisać ale język mnie świerzbi..

tradycyjnie na tym forum dyskutować a tym bardziej żartować się nie da bo poziom nadęcia (ech ta "umiejętność gry" podkreślana w co drugim poście) oraz przekonania o swojej nieomylności co poniektórych przekracza wszelkie poziomy skromności / przyzwoitości

przyznaję, że niepotrzebnie włączyłem się w wałkowanie tego, co w zeszłym roku zostało już przerobione we wszystkich kierunkach, szczególnie, w momencie, gdy opcja Today już wyraźnie wygrała. przypomnę moje pierwsze zdanie: "nie ma co strzępić języka, sprawa jest przegrana, gramy jak gramy". i naprawdę jestem z tym pogodzony, ale jako że bawię się w Fantasy od 10 lat mam swojego faworyta w tej kwestii - i tyle. moje żartobliwe (znaczki :P i :) do tego służą) teksty o pisowsko wyglądającej demagogii (z tą formacją jakoś mi się kojarzą głosowania, których wynik z góry jest znany/sugerowany, przekonanie o racji "mojszej niż twojszej" itp) jak widzę dolały niepotrzebnie oliwy do ognia

dalsze wypowiedzi w tym temacie to już tylko pi****lenie młotka przy pomocy kotka. i'm out

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh miałem już nic nie pisać ale język mnie świerzbi..

 

tradycyjnie na tym forum dyskutować a tym bardziej żartować się nie da bo poziom nadęcia (ech ta "umiejętność gry" podkreślana w co drugim poście) oraz przekonania o swojej nieomylności co poniektórych przekracza wszelkie poziomy skromności / przyzwoitości

przyznaję, że niepotrzebnie włączyłem się w wałkowanie tego, co w zeszłym roku zostało już przerobione we wszystkich kierunkach, szczególnie, w momencie, gdy opcja Today już wyraźnie wygrała. przypomnę moje pierwsze zdanie: "nie ma co strzępić języka, sprawa jest przegrana, gramy jak gramy". i naprawdę jestem z tym pogodzony, ale jako że bawię się w Fantasy od 10 lat mam swojego faworyta w tej kwestii - i tyle. moje żartobliwe (znaczki :tongue: i :smile: do tego służą) teksty o pisowsko wyglądającej demagogii (z tą formacją jakoś mi się kojarzą głosowania, których wynik z góry jest znany/sugerowany, przekonanie o racji "mojszej niż twojszej" itp) jak widzę dolały niepotrzebnie oliwy do ognia

 

dalsze wypowiedzi w tym temacie to już tylko pi****lenie młotka przy pomocy kotka. i'm out

 

 

Ejże, nie ściemniaj, w zeszłym roku wygrało Tommorow ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tekst na zasadzie że protestują tylko Ci którym się nie podoba bo odrywa się ich od koryta.

To już bardziej jak PISowiec nie mogłeś pojechać ;)

Jeszcze raz powtórzę: ten Twój argument o "niewątpliwej przewadze" można obrócić tak samo w drugą stronę.

Marcos a jak byś to opisał skoro protestują dokładnie Ci sami... Ci którzy (patrz po pobraniach - szczególnie tych kluczowych) mają ich najwięcej między 5 a 7 rano i z tego powodu (tylko) coś tracą?

 

A argumentu o niewątpliwej przewadze nie da się obrócić. W wersji tommorow gracz aktywny przedmeczowo nie a jak wykorzystać info np. LBJ dziś nie zagra, Howarda bolą placy, a Lawson się nachlał.

Za to inny gracz wstajac rano może przeczytać pomeczowo, że Howarda plecy kwalifikują się do operacji i jest out of season, LBJ tylko mamę odwiedził więc luz, a Lawson idzie na odwyk i do pierdla - więc zarówno w opcji today jak i tommorow, wykonujesz ruch jako pierwszy.

 

Tu nie ma z czym dyskutować, bo to fakt. Mnie boli, że niektórzy za wszelką cenę tego nie chcą zauważyć - więc jak mam do tego podejść? Piszę prawdę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatek mam ciekawostke bo porownalem kto jak glosowal w tej ankiecie i poprzedniej...

13 osob dwa razy zaglosowalo za Tomorrow, a 18 osob dwa razy zaglosowalo za Today.

1 osoba zmienila swoj glos z Today na Tomorrow zas 8 w druga strone.

 

17 osob, ktore bylo za Tomorrow nie oddalo glosu tym razem i przybylo 5 zwolennikow, ktorych nie bylo w ankiecie 2015.

16 osob, ktore bylo za Today nie oddalo glosu tym razem i przybylo 16 zwolennikow, ktorych nie bylo w ankiecie 2015.

 

Ciezko ustalic z czego wynika tak zroznicowana populacja choc tak dla jasnosci te ostatnie dwa zdania czesciowo wynikaja z braku potwierdzen udzialu [na ktore wciaz czekamy niewiadomo z jakim skutkiem], ale glownie z uczestnictwa w glosowaniu takze widac jak relatywnie male sa "bazy" i jak istotne jest wyrazanie swojej opinii.

 

Ja już się kiedyś nagadałem w tym temacie, ale dorzucę tylko jedno zdanie.

Zeszłosezonowe problemy dla wielu osób z opcją Tomorrow nie wynikały z jej jakiegoś strasznego działania tylko z problemów ze współdziałaniem z IL slotem.

A skoro IL slot zostaje to... chyba wciaz ma to znaczenie?

 

Marcos a jak byś to opisał skoro protestują dokładnie Ci sami... Ci którzy (patrz po pobraniach - szczególnie tych kluczowych) mają ich najwięcej między 5 a 7 rano i z tego powodu (tylko) coś tracą?

 

A argumentu o niewątpliwej przewadze nie da się obrócić. W wersji tommorow gracz aktywny przedmeczowo nie a jak wykorzystać info np. LBJ dziś nie zagra, Howarda bolą placy, a Lawson się nachlał.

Za to inny gracz wstajac rano może przeczytać pomeczowo, że Howarda plecy kwalifikują się do operacji i jest out of season, LBJ tylko mamę odwiedził więc luz, a Lawson idzie na odwyk i do pierdla - więc zarówno w opcji today jak i tommorow, wykonujesz ruch jako pierwszy.

 

Tu nie ma z czym dyskutować, bo to fakt. Mnie boli, że niektórzy za wszelką cenę tego nie chcą zauważyć - więc jak mam do tego podejść? Piszę prawdę...

Yup, w kwestii FAsow sa dwie taktyki czasowego pobierania - jak najwczesniej po meczacb wykorzystujac boxy i tuz przed meczami wykorzystujac newsy o dostepnosci. Przy Daily-Today obie sa dostepne, a przy Daily-Tomorrow ta pierwsza kwitnie, a ta druga wlasciwie nie istnieje dlatego trzymam sie opinii, ze Today jest bardziej sprawiedliwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yup, w kwestii FAsow sa dwie taktyki czasowego pobierania - jak najwczesniej po meczacb wykorzystujac boxy i tuz przed meczami wykorzystujac newsy o dostepnosci. Przy Daily-Today obie sa dostepne, a przy Daily-Tomorrow ta pierwsza kwitnie, a ta druga wlasciwie nie istnieje dlatego trzymam sie opinii, ze Today jest bardziej sprawiedliwa.

 

Taaaaaaaaa, ale o errorze #174 nie wspomnisz ani przez moment prawda?

Tak choćby ze statystycznego obowiązku by wypadało: https://help.yahoo.com/kb/SLN6786.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaaaaaa, ale o errorze #174 nie wspomnisz ani przez moment prawda?

Tak choćby ze statystycznego obowiązku by wypadało: https://help.yahoo.com/kb/SLN6786.html

Marcos ale jaki to "error"? No przecież to normalne że jak zawodnik gra na boisku to go nie wyrzucisz na W tak w grze jak i realu ;)

 

Przecież Ty doskonale wiesz, że Today wyrównuje szanse wszystkich graczy, a Tommorow preferuje tylko jedna grupę, więc nie rozumiem po co pisać po raz kolejny o niuansach, skoro dążymy nie do osobistych preferencji a zasad dostosowanych do wszystkich.

 

Wysłane z mojego XT1092 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcos ale jaki to "error"? No przecież to normalne że jak zawodnik gra na boisku to go nie wyrzucisz na W tak w grze jak i realu ;)

 

Przecież Ty doskonale wiesz, że Today wyrównuje szanse wszystkich graczy, a Tommorow preferuje tylko jedna grupę, więc nie rozumiem po co pisać po raz kolejny o niuansach, skoro dążymy nie do osobistych preferencji a zasad dostosowanych do wszystkich.

 

Wysłane z mojego XT1092 przy użyciu Tapatalka

 

Daniel, nie brnij!

Ten error to "niuans"? Really? Przecież to jedyna ale i największa wada Today względem Tommorow, o czym jakoś się z was nikt nie zająknął. 

Pod pewnymi warunkami można tą wadę niwelować, i to wszyscy wiemy ale nie pudrujmy rzeczywistości.

I skończ już o tej preferencji jakiejś z grup przez Tommorow, bo jak już pisałem w Today tak samo się można czepiać że preferuje tych co lubią chodzić spać po 24, w stosunku do tych co mają inny "grafik".

Today ma wiele zalet, ale również i dużą wadę, podobnie jak Tommorow czego nikt nie neguje.

 

Każdy musi sobie sam odpowiedzieć co bardziej mu się przydaje i pod to oddaje głos.

Wynik głosowania trzeba zaakceptować i tyle, Ot, demokracja.

Choć mam takie swoje spojrzenie że łatwiej nam zwolennikom Tommorow będzie się pogodzić z nieprzychylnym wynikiem głosowania niż zwolennikom Today w zeszłym roku, i nie będziemy nikomu wrzucać że się nie zna i nie rozumie o co w tym chodzi.

 

Ja znowu i tak za dużo czasu straciłem na wałkowanie tego, także podziękuję już sobie z tą dyskusją,

Pozdrawiam i życzę wszystkim jak najmniej errorów #174 ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yup, w kwestii FAsow sa dwie taktyki czasowego pobierania - jak najwczesniej po meczacb wykorzystujac boxy i tuz przed meczami wykorzystujac newsy o dostepnosci. Przy Daily-Today obie sa dostepne, a przy Daily-Tomorrow ta pierwsza kwitnie, a ta druga wlasciwie nie istnieje dlatego trzymam sie opinii, ze Today jest bardziej sprawiedliwa.

Taaaaaaaaa, ale o errorze #174 nie wspomnisz ani przez moment prawda?

Wg Ciebie cos to zmienia w sensie tej wypowiedzi? Czy nie zgadzasz sie z tym co napisalem przez ten blad?

 

Tak swoja droga ciekawa uwaga dannygd, kiedy w NBA mozna najwczesniej wywalic gracza po meczu?

Czy ponizszy cytat z FAQ Coona sugeruje, ze NBA ma swoje dzienne przetwarzanie pozniej niz jest to w fantasy???

"If no team has claimed the player before the end of the waiver period (which is always 5:00 PM Eastern Time)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Daniel, nie brnij!

Ten error to "niuans"? Really? Przecież to jedyna ale i największa wada Today względem Tommorow, o czym jakoś się z was nikt nie zająknął.

Pod pewnymi warunkami można tą wadę niwelować, i to wszyscy wiemy ale nie pudrujmy rzeczywistości.

Marcos - zostało to powiedziane 1974737262 razy, ale rozumiem że jak w każdym poście nie bedę pisał o tym, że grającego w meczu gracza nie można wyrzucić (bo powtarzam 17173637 razy że trzeba dlatego pilnować ławkę) to znaczy, że coś zatajam?

BTW. Ale jeśli już pytasz to tak - jest to niuans w stosunku do tego, że W OGÓLE nie mogę nikogo pobrać przedmeczowo w oparciu o info przed grą i wstawić do gry.

 

I skończ już o tej preferencji jakiejś z grup przez Tommorow, bo jak już pisałem w Today tak samo się można czepiać że preferuje tych co lubią chodzić spać po 24, w stosunku do tych co mają inny "grafik".

 

Nie można... w wersji today mozesz pobierać w każdej wersji grafiku, w tommorow już nie.

 

 

Wysłane z mojego XT1092 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW. Ale jeśli już pytasz to tak - jest to niuans w stosunku do tego, że W OGÓLE nie mogę nikogo pobrać przedmeczowo w oparciu o info przed grą i wstawić do gry.

 

Lol, jak Ty wszystko interpretujesz według swojego jedynie słusznego punktu widzenia. Może w opcji daily tomorrow w dowolnym momencie pobrać kogo tylko chcesz za kogo tylko chcesz. Nie możesz go tylko móc wystawić do składu w jakimś odstępie czasu.

 

W daily today nie możesz pomiędzy pewnymi godzinami zaś wymienić dowolnego gracza za dowolnego.

 

W jednej i w drugiej opcji niby oba problemy można rozwiązać wcześniejszym planowaniem itp..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mac o czym Ty piszesz? Jak mogę sobie dzień wcześniej planować info że Kawhi czy LBJ będą mieli wolne - skoro 20 min przed meczem jest info że nie zagra? Na co mi pobranie K.Andersona w wariancie tommorow skoro i tak nie zagra w tym meczu do którego jest info przedmeczowe? W żaden sposób czy to roosterem czy wolnym slotem nic na to nie poradze. Więc proszę choć Ty nie uprawiaj demagogii... nie rozumiem po co komuś wciskać że białe jest czarne skoro tak nie jest.

 

Wysłane z mojego XT1092 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mogę sobie dzień wcześniej planować info że Kawhi czy LBJ będą mieli wolne

W podobny sposób w jaki ja mam planować, czy jakiś gracz będzie mieć kontuzję out of season i czy nie będzie warto pobrać Jego zamiennika na cały sezon, kosztem kolesia wziętego na jeden mecz żeby odrobić sloty (bo z graczy s5 13 graczy statystycznie nie wystarcza na rozegranie 10meczy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mylisz pojęcia... mówimy o tym że Ty ZAWSZE masz kilku zawodników którzy nie grają i możesz ich wyjebac pobierając rano Hot FA. Tylko od Ciebie zależy jak planujesz wykorzystanie slotów... Co ja mogę sobie zaplanować w info przed meczowych, nawet jak pilnuje slotów z zawodnikami potencjalnie do wyrzucenia? Po co mam ich wyrzucać i pobierać gracza skoro na 100% nie zagra? Nie mam na to ZADNEGO wpływu - Ty masz. Jeśli tego nie rozumiesz to nie zamierzam dalej dyskutować. Szkoda mi czasu na dyskusje z kimś kto próbuje udowodnić mi że 2+2 to 5...

 

Wysłane z mojego XT1092 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mylisz pojęcia...

Mi się wydaje, że to chyba Ty myliśz pojęcia.

 

mówimy o tym że Ty ZAWSZE masz kilku zawodników którzy nie grają i możesz ich wyjebac pobierając rano Hot FA.

Ty zaś ZAWSZE masz kilku zawodników, którzy grają i możesz ich wystawić do składu RANO - LOL.

 

Tylko od Ciebie zależy jak planujesz wykorzystanie slotów...

W daily - tomorrow tylko od Ciebie zależy jak planujesz wykorzystanie graczy w składzie w dowolnym momencie.

 

Co ja mogę sobie zaplanować w info przed meczowych, nawet jak pilnuje slotów z zawodnikami potencjalnie do wyrzucenia? Po co mam ich wyrzucać i pobierać gracza skoro na 100% nie zagra? Nie mam na to ZADNEGO wpływu - Ty masz

Jaki mam wpływ na wywalenie zawodnika o 8rano, którego wystawiłem do składu na mecz o godzinie 21:30 dnia poprzedniego ?

 

Jeśli tego nie rozumiesz to nie zamierzam dalej dyskutować.

 

Szkoda mi czasu na dyskusje z kimś kto próbuje udowodnić mi że 2+2 to 5...

Dzięki za komplement.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała Twoja wypowiedź mac świadczy tylko o tym, że nie rozumiesz na czym polega dyskusja. Temat nie dot. tego która opcja jest lepsza sama w sobie, albo jakie ma.wady, tylko która w Polskich warunkach daje wyrównane szansę graczom bez względu na porę aktywności w grze, a która bardzo preferuje tylko jedna.

Od początku "udajesz idiote", że tego nie rozumiesz, co jak widac stwierdzone jest nawet komplementem dla Ciebie.

Brawo!

 

Wysłane z mojego XT1092 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoja droga ciekawa uwaga dannygd, kiedy w NBA mozna najwczesniej wywalic gracza po meczu?

Czy ponizszy cytat z FAQ Coona sugeruje, ze NBA ma swoje dzienne przetwarzanie pozniej niz jest to w fantasy???

"If no team has claimed the player before the end of the waiver period (which is always 5:00 PM Eastern Time)"

Szkoda, ze nikt nie skomentowal... bo jesli w NBA musza dluzej czekac niz przy Daily-Tomorrow...

 

W daily - tomorrow tylko od Ciebie zależy jak planujesz wykorzystanie graczy w składzie w dowolnym momencie.

Kosztem mniejszej skutecznosci tych planow.

 

Jaki mam wpływ na wywalenie zawodnika o 8rano, którego wystawiłem do składu na mecz o godzinie 21:30 dnia poprzedniego ?

Ogromny bo decyzja o wystawieniu do skladu zalezy tylko od Ciebie... ot trzeba uwzgledniac konsekwencje na przyszlosc, a nie je ignorowac dzieki roznicom w strefach czasowych. Powtarzam w/w uwage o przetwarzaniu w NBA, co jest kontrowersyjnego w koncepcji, ze w czasie meczu i tuz po nim nie mozna wywalic zawodnika, ktory jest aktywnym rosterze? Przeciez to jest wlasnie standard!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.