Skocz do zawartości

Update Regulaminu - tryb pobierania FAsow 2


wiLQ

  

70 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ktory sposob pobierania FAsow ma byc w rozgrywkach?



Rekomendowane odpowiedzi

No moje daily tommorow nie pasuje nigdzie poza sytuacją jak grasz w USA ;)

 

Za to today pasuje wszędzie ;)

W roto jest tylko jeden przypadek, kiedy się przydaje daily today, to ostatni dzień sezonu.

W pozostałe dni wolę daily tommorow, bo nie trzeba czekać do 9 rano by zgarną steala z FA, lub wywalić leszcza ze składu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W roto jest tylko jeden przypadek, kiedy się przydaje daily today, to ostatni dzień sezonu.

W pozostałe dni wolę daily tommorow, bo nie trzeba czekać do 9 rano by zgarną steala z FA, lub wywalić leszcza ze składu.

 

W daily today też nie trzeba na nic czekać. Po raz setny już to powtarzamy.

Edytowane przez washko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz wywalić leszcza, którego miałeś wystawionego do gry, na innego FA, który zagrał zajebiście to musisz czekać do nowego dnia w USA.

Opcja Daily today pozwala na pobranie gracza w dowolnym momencie,a czy to się opłaca, to zupełnie inna bajka. W każdym razie zawsze każdy ma co najmniej trzech zawodników, których może wywalić. A jeśli nie chce tego robić, to jego sprawa. Nie oznacza to jednak, że to opcja uniemożliwia pobranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja Daily today pozwala na pobranie gracza w dowolnym momencie,a czy to się opłaca, to zupełnie inna bajka. W każdym razie zawsze każdy ma co najmniej trzech zawodników, których może wywalić. A jeśli nie chce tego robić, to jego sprawa. Nie oznacza to jednak, że to opcja uniemożliwia pobranie.

Wszystko zależy kto ma jaki styl gry. Dla mnie ważniejsza jest możliwość wywalenia dowolnego gracza w dowolnym czasie,tym bardziej, że gramy tutaj szerokim składem, a krótką ławką w przeciwieństwie do innych rozgrywek.

Ale ok wszyscy gramy przecież na jednolitych zasadach, po prostu dla mnie będzie to dodatkowe utrudnienie, bo o 9 jestem w pracy i nie zawsze mam możliwość zabawy w fantasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy kto ma jaki styl gry. Dla mnie ważniejsza jest możliwość wywalenia dowolnego gracza w dowolnym czasie,tym bardziej, że gramy tutaj szerokim składem, a krótką ławką w przeciwieństwie do innych rozgrywek.

Ale ok wszyscy gramy przecież na jednolitych zasadach, po prostu dla mnie będzie to dodatkowe utrudnienie, bo o 9 jestem w pracy i nie zawsze mam możliwość zabawy w fantasy.

 

Charakterystyka ustawienia nie zależy od stylu gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MJ nie ma co strzępić języka, sprawa jest przegrana, gramy jak gramy.. wilqowi nie pasowało, więc musiała być ankietka przeciwko zeszłorocznej ankietce (choć za rok już takowej sytuacji na pewno nie będzie) a ludzie mają krótką pamięć :)

 

PiSiorowska demagogia sięga też fantasy BB :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Charakterystyka ustawienia nie zależy od stylu gry.

Każdy manager ma jakiś styl gry/ swój system, jest to powiązane z trybem, życia i obowiązków.

Jednemu bardziej odpowiadają dane ustawienia ligi innemu inne.

Ja wymieniłem moje bolączki, na podstawie swoich doświadczeń.

Nie wiem jakie są Twoje problemy z ustawieniem Daily Tomorrow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MJ nie ma co strzępić języka, sprawa jest przegrana, gramy jak gramy.. wilqowi nie pasowało, więc musiała być ankietka przeciwko zeszłorocznej ankietce (choć za rok już takowej sytuacji na pewno nie będzie) a ludzie mają krótką pamięć :smile:

Mam nadzieje, ze zartowales bo nie dalo sie bardziej tendcyjnie opisac tej sytuacji...

1) Gdyby decydowalo co mi pasuje to w zeszlym roku by w ogole nie bylo tego tematu ani ankiety.

2) Dlaczego "krotka pamiec", a nie "ocena opcji po jej sprobowaniu"?

3) Jak dla mnie ankieta moze byc co roku, a pytanie praktyczne brzmi ile osob zmienilo zdanie - w tym sezonie bylo troche sygnalow, ze tak sie stalo co przy niemal remisie sugerowalo nastepna ankiete.

 

A propos, ciekawe czy tak samo bedzie z ankieta obok dotyczaca pozycji. Tzn zapowiada sie na niemal remis, wiec niezaleznie od jej wyniku pewnie bedzie ochota na powtorke od strony przegranej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiLQ tendencyjność wypowiedzi tych co wstają wcześnie rano jest tak duża, że nie ma sensu ta rozmowa.

Było pisane że argumentacja "tommorow" była popierana tym co lepiej dziala w "today". Ze wiele osób głosujących nie rozumiało różnicy, póki nie spróbowalo. Ze 2 graczy specjalnie w ost. chwili "zmieniło zdanie" a jeden się pomylił. Ale dziś to jest jak widać Twoje widzimisie i do tego wynikające z "dobrej zmiany"...

Ludzie przecież to żenujące jest...

 

Obstawiam, że ze slotami będzie podobnie - wielka afera nie poparta żadnymi dowodami (większość wyliczeń na forum nie udowadniala tego co powinna..., a jak była niewygodna to o niej nie pisano).

 

Ale my Polacy już tacy jesteśmy - ktoś pokrzyczy i poświeci nam błyskotka i idziemy za nim w ogień, a dopiero jak się poparzymy to zmieniamy zdanie...

 

Wysłane z mojego XT1092 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za cholerę nie rozumiem skąd ta wojenka i dorabianie PoPiSowej ideologii gdy jedyne różnice to wywalanie wszystkich graczy kiedy chcesz i wstawianie graczy tego samego dnia, kiedy ich pobierzesz. Teksty tu takie padają w tym temacie, że lol, rotfl, lolmao i ogólnie polew :grin: wiLQ, washko, przestańcie tu cokolwiek tłumaczyć tym narwańcom, szkoda nerwów :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teksty tu takie padają w tym temacie, że lol, rotfl, lolmao i ogólnie polew :grin: wiLQ, washko, przestańcie tu cokolwiek tłumaczyć tym narwańcom, szkoda nerwów :grin:

Tu sie nie zgodze bo ten watek wlasnie mial sluzyc do dyskusji i wyjasnien z czego wynika czyjas opinia...

 

Ja za cholerę nie rozumiem skąd ta wojenka i dorabianie PoPiSowej ideologii gdy jedyne różnice to wywalanie wszystkich graczy kiedy chcesz i wstawianie graczy tego samego dnia, kiedy ich pobierzesz.

Czy jest jakies rownie trafne, ale krotsze podsumowanie sedna tematu niz to pogrubione? Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jest jeszcze wiLQ/kolek ta przewaga graczy wstajacych (wcześnie) rano i wynikająca z przesunięcia czasowego USA-Polska w wersji tommorow, którzy dzięki temu mają tommorow w wersji prawie today i stąd całe zamieszanie.

 

Nie ukrywajmy że to duża przewaga - która kompletnie nie wynika z umiejętności gracza (a jedynie grafika dnia w 99% niezależnego od niego), do której pseudoideologia jest dołączana... Ideologia na która sporo graczy się nabrało w poprzednim głosowaniu i dziś już tego nie chcą, co chyba w kompleksy ich wprowadza ;)

 

Wysłane z mojego XT1092 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jest jeszcze wiLQ/kolek ta przewaga graczy wstajacych (wcześnie) rano i wynikająca z przesunięcia czasowego USA-Polska w wersji tommorow, którzy dzięki temu mają tommorow w wersji prawie today i stąd całe zamieszanie.

Fakt. W Stanach Today to w zasadzie w Polsce Tomorrow. W Chinach wychodzi że to będzie Last Week, ale na Hawajach - Next Friday.

I wszystko jasne :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jest jeszcze wiLQ/kolek ta przewaga graczy wstajacych (wcześnie) rano i wynikająca z przesunięcia czasowego USA-Polska w wersji tommorow, którzy dzięki temu mają tommorow w wersji prawie today i stąd całe zamieszanie.

 

Nie ukrywajmy że to duża przewaga - która kompletnie nie wynika z umiejętności gracza (a jedynie grafika dnia w 99% niezależnego od niego), do której pseudoideologia jest dołączana... Ideologia na która sporo graczy się nabrało w poprzednim głosowaniu i dziś już tego nie chcą, co chyba w kompleksy ich wprowadza ;)

 

 

a pobranie szybciej od innych po 9 rano w Daily Today to już umiejętności??? come onnn

 

dla mnie Daily Tomorrow było o tyle istotne, że często zarywam nocki, by oglądać mecze. teraz nic mi to nie da, bo będę musiał niewyspany czatować w kilku ligach z zegarkiem w ręku i czekać na przemielenie danych z poprzedniej nocy, przełączając nerwowo okienka - czy uda mi się danego bolesława pobrać w danej lidze. w Daily Tommorow taki Bolesław już siedział by sobie spokojnie u mnie w składzie bez wyścigu o danej godzinie.. to jest dla mnie największa wada Daily Today, o której może ludzie nie pamiętają, ale sobie szybko przypomną, szczególnie jeśli grają w większej ilości lig z takim ustawieniem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co wy ćpiecie, że tak pierdolicie. I w jednej i drugiej opcji możesz zawsze pobrać sobie bolka. Wystarczy trzymać jednego ziutka nie aktywnego w danym dniu, który nadaje się do wywalenia. Walczycie o ten idiotyzm jakby to było jakieś prawo do głosowania a wy bylibyście czarni.

 

Zwłaszcza ciebie goozman nie rozumiem. Oglądasz mecze nocami i nie dostajesz białej gorączki jak masz 13 grajków do gry, wstawiasz powiedzmy LBJ do składu i dostajesz info 20 minut przed meczem, że będzie odpoczywał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co wy ćpiecie, że tak pierdolicie. I w jednej i drugiej opcji możesz zawsze pobrać sobie bolka. Wystarczy trzymać jednego ziutka nie aktywnego w danym dniu, który nadaje się do wywalenia. Walczycie o ten idiotyzm jakby to było jakieś prawo do głosowania a wy bylibyście czarni.

 

Zwłaszcza ciebie goozman nie rozumiem. Oglądasz mecze nocami i nie dostajesz białej gorączki jak masz 13 grajków do gry, wstawiasz powiedzmy LBJ do składu i dostajesz info 20 minut przed meczem, że będzie odpoczywał?

 

grzeczniej, grzeczniej misiu.. po co te nerwy? przecież macie sprawę już wygraną a 20 osób nagle nie zmieni zdania po wałkowaniu usilnie tematu przez cały poprzedni sezon. mam nadzieję, że kolejny sezon znowu przypomni o minusach Daily Today i znowu może sobie zagłosujemy za rok (choć w to nie wierzę, bo opcja jedynie właściwa w końcu doczekała się zwycięstwa)

no właśnie w Daily Today MUSISZ "w danym dniu trzymać jednego ziutka nieaktywnego nadającego się do wywalenia"  jeśli chcesz pobrać kogoś przed przemieleniem danych i MUSISZ czekać na to przemielenie w wyścigu "na szybsze kliknięcie" kolejnego ranka (co jest szczególnie uciążliwe, jak już wspomniałem, przy większej ilości lig). a w Tomorrow nic nie musisz.. to że w wersji Today możesz pobrać kogoś przed meczem z FA i wstawić go na szybko do składu a nie czekać do kolejnego dnia nie jest na tyle ważne w moim mniemaniu. howgh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barca to nie tylko kwestia preferencji (jak to gooz przedstawia w today MUSI trzymać leszcza żeby móc go wywalić, ale nie pisze już że w wersji tommorow w ogóle NIE MOZE wstawić zawodnika, bez względu czy jakiego leszcza ma czy nie ma do wywalenia).

 

W obiektywnym spojrzeniu (gram w ligach today i tommorow i zdarzyło mi się wygrać w obu formułach) uważam, że tommorow daje przewagę tym co wcale nie oglądają meczy (jak pisze gooz, bo wtedy może reagować w opcji today), ale tym co wstają rano (5-6) do pracy bo oni już mają info co temu np. kontuzjowanemu zawodnikowi jest... Nie wierzę gooz że wyrzucisz że składu zawodnika w trakcie meczu i wezmiesz FA, nie wiedząc dokładnie co mu dolega. W trakcie meczów rzadko takie info jest, bo z reguły choć rtg/mri muszą zrobić...

 

Wysłane z mojego XT1092 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.