Skocz do zawartości

[2024-2025] Playoffs - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

PS: jak ja pisalem, ze Shaq to najlepszy C w lidze to mi nikt nie wierzyl

 

Shaq i Hakeem mają baardzo podobne bebechy:

Shaq ma drybling obwodowego, jest nieco silniejszy i skoczniejszy, Hakeem lepiej rzuca i przechwytuje.

 

Ponieważ Shaq się kompromitował w tym sezonie w starciach z Hakeemem, to uważałem, że to mój środkowy jest lepszy w tym porównaniu.

 

Przyszły jednak POs i wyszło, że Shaq się poprostu oszczędzał.

Zobaczmy jak to się zmieniało w starciach Shaqa z Bulls

- regular season, jako C, 4 mecze: 10.8ppg, 9.3rpg, 1.8bpg, 4.8fpg, 4.3ftpg

 

- playoffs, jako C, 3 mecze: 21.3ppg, 14.7ppg, 2.7bpg, 2.3fpg, 6.3ftpg

 

- playoffs, jako PF, 3 mecze: 32.3ppg, 18.7rpg, 3.3bpg, 14.3ftpg !!!

Pozdro, jak przegrywać finał to w taki sposób. :panda:

 

No co, dobrze wybroniona akcja :panda:

To moze kto jest przeciwny zmianie silnika??

 

 

Jeśli dobrze pamiętam, to (jeśli wszystkie kwestie techniczne zostaną rozwiązane) mieliśmy się przenieśc już za dwa-trzy sezony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 149 (na pierwszym miejscu goscie)

(#1) Nuggets vs Trailblazers (#2)
Bilans serii: 3 - 1
Nuggets 105 - Trailblazers 89
play-by-play

(#2) Pistons vs Bulls (#4)
Bilans serii: 0 - 4 awans Bulls!
Pistons 112 - Bulls 134
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • -


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejny mecz jutro!

Drabinka playoffs | Statystyki indywidualne | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za serię Geddo. :smile: Super seria to była i fajne emocje. W G6 pociągnął mnie AI, a w G7 cała drużyna zagrała świetnie. Beasley rzucił 41, Iverson zrobil 35-14 i Malone 22-22. Ogólnie w tych dwóch ostatnich meczach wygrali wysoko co mnie zdziwiło trochę. :smile: Szerzej podsumuje serie gdy wrócę z urlopu.

Dzięki za serię i gratuluję awansu. Chociaż patrząc na wynik i szybkie 0:4 z Bulls, to trochę mi szkoda, że to moja ekipa odpadła, bo coś mi się zdaje, że ja chociaż jeden mecz bym urwał Bulls ;). Widać wyraźnie, że Pistons wystrzelali się w 2 rundzie z całej amunicji i nic nie zostawili na finał konfy. W efekcie skończyli tak jak widać ;)

 

Dyskusja o zmianie silnika juz pare razy sie zaczynala. Ja generalnie jestem otwarty. Tylko czy to jest w ogole technicznie do zrealizowania.

Technicznie raczej tak. Aczkolwiek raczej save ze starej gry nie zadziała w nowej. Trzeba by albo zagrać od nowa, albo przepisać wszystkie dane zawodników do nowej gry, natomiast cała historia byłby na starej grze. Tak mi się wydaje, choć zaznaczam, że nie zaglądałem do nowej wersji. Kiedyś ją zgrałem na kompa, ale coś nie potrafiłem odpalić ;). Poza tym, przeba by pewnie przebrobić pliki na serwerze, tak aby poprawnie odczytywały wyniki, tabele, itp. (bo raczej coś się w tym względzie zmieniło). Ktoś z Was już zainstalował te nowsze wydanie i może coś więcej powiedzieć?

 

PS. Jeśli chodzi o mnie, to też byłbym za tym aby przejść na nowy silnik. Aczkolwiek nie sądzę aby udało nam się to zrobić przed startem kolejnego sezonu. No chyba, że na jakiś okres czasu wstrzymać się z simkami, co akurat nie jest dobrym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka mniejszych i większych problemów o czym już pisałem. Pierwsza sprawa to trzeba kupić tą nową gierkę, kolejna jest taka, że inaczej wygląda tam terminarz. No i poza tym Xamel lub Ty musiałby ogarnąć jak to wygląda z wrzucaniem wyników na forum i stronę. Trzeba też zmienić panel do taktyki. Ogólnie trochę tego jest, ja niestety się na tym nie znam więc nie dam rady tego ogarnąć. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka mniejszych i większych problemów o czym już pisałem. Pierwsza sprawa to trzeba kupić tą nową gierkę, kolejna jest taka, że inaczej wygląda tam terminarz. No i poza tym Xamel lub Ty musiałby ogarnąć jak to wygląda z wrzucaniem wyników na forum i stronę. Trzeba też zmienić panel do taktyki. Ogólnie trochę tego jest, ja niestety się na tym nie znam więc nie dam rady tego ogarnąć. :smile:

Aby zmienić np. panel do taktyki i zająć się stroną to muszę mieć dostęp do gry i generowanych przez nią wyników. Inaczej będzie cieżko. Więc w pierwszej kolejności trzeba zabrać się za wykupienie pełnej wersji gry, bo ja nie potrafię tej gry odpalić w werji demo aby coś tam posprawdzać i zająć się stroną :smile:. Z tego co zobaczyłem to kwota nie jest jakaś duża, więc patrząc przez ilość osób jaka się w to bawi, to zrzuca po np. 10-15 zł, nie byłaby chyba problemem? Trzeba tylko ustalić na czyje konto robimy przelewy, później ta osoba podaje na forum od kogo dostała kasę i kupuje licencję. Za resztę kasy wykupujemy hosting, bo ten na którym jedziemy może w każdej chwili wygasnąć. Cichego nie ma, a abonament hostingu już się skończył na początku sierpnia.

 

Poza tym, jesteśmy przed off-season, więc idealny moment na zmianę silnika gry. Bo draft, FA i tak będziemy jechali na forum. Więc jest czas na zajęcie się stroną i dopasowanie jej do nowej wersji gry. Tylko trzeba ruszyć z kopyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą zrzutka jest taki problem, że każdy z komisarzy potrzebuję pełną wersję gry, a więc co najmniej trzy takie gry, a to może być już spory koszt.

A to nie da rady dorwać jedną licencję i zainstalować ją na 3 kompach? Obecnie tak mamy na starej wersji gry i jakoś działa :smile:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co masz to jest po prostu wersja na jedną osobę. No i każdy z komiszów ma grę z licencją na tą samą osobę :smile:. A crack to po prostu dodanie odpowiednich danych do rejestru systemu operacyjnego, tak aby była pełna wersja. Możliwie, że podobnie trzeba by było to zrobić z tą nową grą.

 

Osobiście uważam, że jak nie kupimy jeden pełnej wersji, to się nie przekonamy. Z wersji demo która jest dostępna nie uda nam się zrobić output HTML, więc ciężko jest coś sprawidzić (nawet w odniesieniu do przebudowy strony). Może się okazać, że jedna wersja będzie za mało. Wtedy pozostanie się przy starej grze i tyle. A może polecimy na jednej licencji i nie będzie problemu. To już od reszty zależy czy chcą wydawać kasę czy nie. Owszem może ktoś sam kupić, ale gramy w to wszyscy więc uważam, że kwota 10-15 zł nikogo nie zaboli po kieszeni. W sumie to zbierałbym nawet po 20zł, tak aby można było opłacić hosting. Bo jak na razie to Cichy opłaca go co roku z własnego portfela. Jeśli wolą większości nowy sezon mielibyśmy rozegrać już na nowym silniku, to trzeba sprężyć tyłki i podjąć szybko męską decyzję. No chyba, że robimy to bez pośpiechu i przekładamy wprowadzenie nowego silnika gry po kolejnym sezonie. To wtedy możemy zrobić nowy topic i sobie pogadać o plusach i minusach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.