Skocz do zawartości

[2024-2025] Playoffs - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw -3 teraz -4.. Fajna seria, ale w końcówkach moi zawodzą i niestety chyba znowu moja przygoda z PO zakończy się na szóstym meczu drugiej rundy tak jak w tamtym sezonie.

 

Praktycznie wszyscy moi zawodnicy grają na swoim najlepszym poziomie, Celtics są po prostu zbyt mocni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw -3 teraz -4.. Fajna seria, ale w końcówkach moi zawodzą i niestety chyba znowu moja przygoda z PO zakończy się na szóstym meczu drugiej rundy tak jak w tamtym sezonie.

Tutaj niczego nie można być już pewnym. Zupełnie nie spodziewałem się drugiej wygranej na boisku przeciwnika. A tu proszę, moi dali radę. No i teraz albo przypieczętują awans do finału konferencji u siebie, albo zakończy się to przegraną w serii 7 spotkań (nie sądzę aby udało mi sie wygrać trzeci raz na wyjeździe).

 

Swoją drogą na wschodzie jest ciekawie, bo dwie drużyny niżej notowane prowadzą 3:2 i mają mecze u siebie. Zobaczymy czy faworyci staną na wysokości zadania, czy jednak pojawią się jakieś niespodzianki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą na wschodzie jest ciekawie, bo dwie drużyny niżej notowane prowadzą 3:2 i mają mecze u siebie. Zobaczymy czy faworyci staną na wysokości zadania, czy jednak pojawią się jakieś niespodzianki.

Pistons to nie byli dla mnie faworytem nawet przed serią, a co dopiero teraz. ;) Sixers też nie są teraz faworytem jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pistons to nie byli dla mnie faworytem nawet przed serią, a co dopiero teraz. ;) Sixers też nie są teraz faworytem jak dla mnie.

Byli faworytem tej serii, bo są wyżej rozstawieni. Mieli znaczną przewagę nad 3 i 4 ekipą wschodu. Przewaga własnego parkietu i znacznie lepszy bilas spotkań u siebie. 76ers też przed serią z Bulls byli faworytami. Kontuzja Millsa jedynie wyrównała siły. No ale podobnie jak Pistons, te same argumenty przemawiały za nimi w półfinale konferencji. Jeśli Bulls i Celtics przejdą swoich przeciwników (obojętnie czy po G6 czy G7), to będą to niespodzianki. Nie jakiegoś dużego kalibru, ale będą na pewno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, RS jest niemiarodajny, a poza tym Celtics mieli słabszy bilans niż powinni mieć ze względu na kontuzję Robinsona. Dla mnie szanse w tej serii były 50/50. Tym bardziej, że Pistons z Beasleyem i Malonem w składzie już zawodzili w PO.

 

Co do Sixers to rzeczywiście przed serią byli minimalnym faworytem, ale bez Millsa i po porażce w pierwszym meczu przestali nim być. Przynajmniej dla mnie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 141 (na pierwszym miejscu goscie)

(#2) Trailblazers vs Jazz (#6)
Bilans serii: 3 - 3
Trailblazers 73 - Jazz 75
play-by-play

(#1) 76ers vs Bulls (#4)
Bilans serii: 2 - 4 awans Bulls!
76ers 103 - Bulls 129
play-by-play

(#2) Pistons vs Celtics (#3)
Bilans serii: 3 - 3
Pistons 135 - Celtics 105
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • -


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Drabinka playoffs | Statystyki indywidualne | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 143 (na pierwszym miejscu goscie)

(#6) Jazz vs Trailblazers (#2)
Bilans serii: 2 - 4 awans Trailblazers!
Jazz 85 - Trailblazers 93
play-by-play

(#2) Pistons vs Celtics (#3)
Bilans serii: 4 - 3 awans Pistons!
Celtics 122 - Pistons 140
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  
-
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Drabinka playoffs | Statystyki indywidualne | Główna strona SimBasketu
 

Edytowane przez letallec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wszystkim drużynom awansu do Finałów Konferencji.

 

A także tym którzy odpadli, bo w większości przypadków bardzo dzielnie walczyli.

 

A takimi na pewno byli 76ers, którzy pechowo przystąpili do serii bez swego najlepszego strzelca - Millsa.

Pomimo tego, zwłaszcza po zmianie S5 na Big5, gra się zrobiła baaardzo ciekawa i niewiele brakowało aby szli dalej ku obronie tytułu.

 

Ta runda zmieniła moją optykę na kilka spraw

- najlepszym C w lidze jest Shaq

- najlepszym PF w lidze jest Shaq

- najlepszym PF w lidze gdy nie gra Shaq jest Dallas

- muszę pojechać do Phila się dowiedzieć warzywa jadł Dallas, że w tych POs tak wymiata

- ogólnie uszę się doszkolić ws.roślin (m. in. jak je podlewać), bo po serii z 76ers (najpierw starcia z Dallasem, a potem z Shaqiem) mój zajebisty defensywny stoper Horacy G. jest warzywem i schnie

- nieważne ile piłek zbierze David Robinson, oficjele i tak policzą mu 20 zbiórek

 

Jak będzie jakiś kawałek czasu, to wrzucę jakieś statsy z tej serii.

Edytowane przez Stromile
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.