Skocz do zawartości

Wojna East vs West po raz 765


kasia

Rekomendowane odpowiedzi

Ok Van masz prawo miec swoje zdanie i chyba racja ze rzeczywiście sobie tego nie udowodnimy. Z tym że nie wiem jakim cudem widizsz zwycięstwo GSW o czym pisałem i wygranie serii z doświadczonym zespołem jak np Heat przez takich Hornets gdzie rozgrywający nigdy nie był w PO, a włąsnie na PG chyba najmocniej cierpi żółtodziub oraz z Peją który jak wiesz za każdym razem gdy był w postseason z Kings dawał ciała i był cieniem siebie. ALe to już chyba kończymy. ;)

jeszcze raz podkreślam, że niczego w jedną czy drugą stronę nie przesądzam bo tego nie lubię strasznie po prostu dawałbym tym drużynom podobne szanse. Co do Hornets i Paula nie wiadomo masz rację, ale w Jazz żółtodziób na PG chyba nie specjalnie cierpiał w PO :)

 

Co do tych Warriors i Cavs skoro tak już bardzo chcesz Jazz mieli inside scorera w osobie Boozera, mieli również rozgrywającego, który i fizycznie tak od Barona nie odstawał jak również po drugiej stronie parkietu wymagał sporej uwagi, mieli w tej rundzie już szalejącego defensywnie Kirilenkę odstraszającego niskich swoimi blokami a Cavs tego wszystkiego nie mają, do tego Warriors Jacksonem czy Pietrusem na zmianę męczliby Lebrona, Ilgauskas w ogóle by pewnie nie pograł przy takiej grze i kto wie nie mówię, że na pewno by Cavs polegli, ale żebyście ich od razu zjedli :? moim zdaniem moglibyście się nimi jednak udławić 8)

 

4 miejsce w konfie było, prowadzenie w Atlatnic tez. A trójka pierwszych wtedy wydawała się nie do wzięcia w przeciągu całęgo sezonu.

dobra KarSp, ale dlaczego mówisz mi o prowadzeniu w beznadziejnym Atlantic czy 4 miejscu w konferencji, której poziom właśnie staram się tu podważyć bo nie bardzo rozumie czy chcesz mi udowodnić w ten sposób, że nie mam racji czy wręcz przeciwnie :?: :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz juz Van wykreslic Clippers, oto co sie stalo dzisiaj:

"Los Angeles Clippers forward Elton Brand ruptured his left Achilles tendon on Friday during his daily workout."

Oczywiscie specem nie jestem ale wiem ze jakis czas temu jak identyczna kontuzje zalapal jeden z najlepszych LB w NFL Julian Peterson (wtedy w SF49ers) to 2 lata zajelo mu dojscie do pelnej sprawnosci. Oczywiscie kazdy jest inaczej zbudowany i ma rozne tempo powracania do zdrowia, ale rozpiepszony achilles tendon brzmi chyba najgorzej jak moze, wyrok dla Clippers w tym sezonie i to na 3 miesiace przed jego rozpoczeciem. Nie wiem co bedzie z Brandem za sezon, mam nadzieje ze bedzie ok, szkoda chlopaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz podkreślam, że niczego w jedną czy drugą stronę nie przesądzam bo tego nie lubię strasznie po prostu dawałbym tym drużynom podobne szanse. Co do Hornets i Paula nie wiadomo masz rację, ale w Jazz żółtodziób na PG chyba nie specjalnie cierpiał w PO Smile

 

1. Zdarzają sie wyjątki wszędzie.A to że PG to najmocniej narażona na tego typu straty pozycja to chyba się zgodzisz?

2. Paul to troszeczkę inny styl niż Deron, inne zadania i inna koncepcja prowadzenia zespołu a może mieć to spory wpływ.

3. Nie każdy, a na pewno nie Hornets mają na ławce tego typu trenerskie geniusze co Sloan.

 

A co do Warriors to ja głębiej ine wchodze bo to bedzie to o czym mówilęś czyli właściwie wymiana na sucho, ja jedno, ty drugie a nie sprwadziwmy i tak tego raczje szybko bo nie zapowiada się by Warriors doszli do Finału a Cavs tez mają utrudnione zadanie a jeśkli nawet to przecież Finals rządza się swoim, specyficznym klimatem, to nie zwykła seria. :)

 

dobra KarSp, ale dlaczego mówisz mi o prowadzeniu w beznadziejnym Atlantic czy 4 miejscu w konferencji, której poziom właśnie staram się tu podważyć bo nie bardzo rozumie czy chcesz mi udowodnić w ten sposób, że nie mam racji czy wręcz przeciwnie Question Smile

Chce ci udowodnić że zły start Nets mógł wynikać po prostu z tego że oni sami nie do końca wierzyli że z ich siłą mogą zagrać regular w ktorym przeskoczą w normalnych warunkach Heat i dwójkę z Centrala a mając na myśli wiekowość i fakt ze jest po kontuzjach Kidda mogli nawet nie próbować tylko postawic na spokojną grę, jako takie wygranie Atlantic,4 miejsce, siły na PO i nadwyrężania starych organizmów coniektórych co by mogło skonczyc ise kontuzją i końcem marzen.

A potem cały plan się posypał, bo kontuzje Krsticia,Jeffersona i innych nie pozwoliły już Nets odeprzec ataku Raptors i wykorzystać słabość Heat bo bez dwójki tak waznych zawodników byli na to po prostu za słabi.

 

PS. . Wpadłą do mnie własnie rodzinka z USA i jeden kuzyn jest fanem Bryanta. :? Kur, zdrajca we własnej rodzinie :? Nawet swoim nie można do końca ufać :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aby tak znów wrócić do porównań to dalej.....

 

obecnie Zachód miażdzy Wschód

a przyszłość?????????

 

- np. wśród młodych guardów ta tendencja się także ukazuje:

 

na wschodzie prym wiodą starzy Kidd Billups i tylko Kirk jest światełkiem w tunelu na zachodzie Nash ale młody "narybek"

CP, Tony Parker, Deron Williams i Foyle to osoby już wybijające się a najlepszy PG w drafcie też Memphis...

 

- transfery:

 

tu nareszcie przejście Raya i Kevina do Bostonu oraz Rasharda do Magic i Zacha do NYK Richardson do Bobków zmieniają sytuację ale jeśli do Lakers przejdzie JON to o kant dupy zmiany mocy a i zauważyć trzeba przejście w drugą stronę Milicica na którego obok Gasola jakoś jeszcze liczę.... i powrót Francisa na stare śmiecie (Houston?) choć to oczywiście słabsze kalibry

ale zauważyć trzeba że Minny też się nachapała młodych zdolnych!!!! a i w wyniku trejdów oddano picki z tego draftu ( patrz niżej)...

- draft:

PRZEPAŚĆ:

co było wiemy obie perły Durant i Oden oraz Conley porównując do wschodnich typów oj przepaść

w wyniku trejdów pick 5 poszedł z Bostonu do SSS;

i pick 8 z Bobków do GSW

plus dodatkowo 2 picki dla Minny przyszłościowe oraz pozostalości NY Jazz plus coś tam dostali Suns na przyszłość...

 

- powroty:

 

z kontuzji wraca K-mart gracz zapomniany ale dobry a po kontuzji nie będzie juz mam nadzieję śladu u Nene i amare ( nie wiem czy grali na 100% cZy nie)

- przyszłość:

 

Dwa największe prospekty ligii są IMO na Zachodzie:

 

Bynuum LA i Aldridge PTB oraz w dalszej kolejności Durant i Oden;

tu ani Thomas ani Al Hortford czy Joah równać się na razie nie mogą...

 

zapas grania:

 

w tym roku przy zgraniu się największy "zapas" ma Denver Nuggets

pod warunkiem wpasowania się AI i powrocie KM...

 

aby równowaga została przywrócona to:

 

- Ron Artest na wschód; (NY?)

- Pietrus do Miami ale bez snt;

- Troy Hudson i Mutombo do Bostonu;

- rewelacyjny sezon pewnego krnąbrnego Chińczyka w Milwaukee oraz Hortforda w Atlancie;

- JON do NJN i wnerwiony KB do Bulls;

- wzmocnienie Cavs w PG;

 

i to równocześnie!!! :lol:

 

 

no i słabszy sezon Spurs w roku parzystym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.