Skocz do zawartości

Sacramento Kings 2016/17


Koelner

Rekomendowane odpowiedzi

tankowanie to największa ściema w NBA ,76 ers od 20 lat tankują i może coś im wyjdzie z Emiibdem , zespół buduje się tu i teraz a nie jakieś tankowania, jeszcze budowanie zespołu opartym na WSC który ma IQ muszki owocówki ,no ja pi****le , nie kumam w ogóle myślenia vivka ,vladka i innych variatów

Sixers w 2012 byli o wygranie g7 od ECF, więc jakie 20 lat tankowania? Pi razy drzwi byli ostatni raz w finale, wtedy kiedy Kings byli w PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepsze tankowanie,niz udawanie,ze sie o cos walczy - jak w sacto - co sezon. trzeba sobie zadac 1. proste pytanie - ile razy sacto z dmc w skaldzie gralo w 'po'?!...

Kings byli ostatnio w PO jak Bogut był rookie więc lepsze PO niż niewiadoma. ja naprawdę chciałem w tym roku widzieć Kings w PO Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrwa, nadal nie mogę się pozbierać. Tyle lat kisili tego Cousinsa i wymienili go kiedy mają w końcu dobrego trenera, nową halę i szansę na play-offy. Za Buddy freakin' Hielda. W sezonie, w którym Sixers mają prawo do wymiany picków.

Czy ktos potwierdzil, ze Divac ogarnia mechanizm dzialania swapu pickow?

 

Ja nie czaję kompletnie niczego od strony Kings tutaj.

Zobaczcie za co poszedł i nie chce mi się do końca wierzyć, że Kings nie mieli lepszej oferty na stole. Jak dla mnie jest coś na rzeczy...

Jeszcze nie wyszedlem z szoku, ale sprobujmy pospekulowac co tu sie stalo...

 

Tzn przyjmijmy na chwile punkt widzenia Kings i zalozmy wariant jak najbardziej optymistyczny dla nich:

- wisi nad nimi widmo oddania picku #11-15 do Bulls, wiec trzeba przytankowac by go bronic.

- doszli do wniosku, ze nie chca dawac Kuzynowi supermaxa, wiec czas go sprzedac.

- teoretycznie wiecej sie powinno dostac za niego teraz niz w lato co wyjasnia dlaczego nie czekali.

- Celtics nie chcieli Kuzyna, wiec najlepsze na rynku Netsowe picki nie byly dostepne.

- Hield w ich ocenie jest jak Top5 draftu czyli to z grubsza najlepszy nieNetsowy jaki mogli dostac.

- zalozmy, ze maja racje wobec Hielda, jaki jest jego best-case? Solidny starter? Dobry starter?

Czy z forum tylko mac widzi w nim material na cos wiecej?

- Pelikany nie wchodza do playoffow, wiec Kings dostaja drugi pick z loterii.

- pick drugorundowy Sixers bedzie dobry.

- oddanie Kuzyna otwiera minuty dla wysokich prospektow, ktorych zebrali wczesniej.

- tankuja po #1 w 2018.

 

Czyli podsumowujac w rozowych okularach Kings dostali trzy picki z loterii [choc zaden z Top3], szanse na #1 w 2018, jeden drugorundowy i otworzyli minuty dla WCS/Scala/Papagiannis, a to wszystko za gracza, ktorego nie chcieli zatrzymac? W tym swietle to nie wyglada tak zle, ale pytania, ktore sie narzucaja:

- dlaczego nie poczekali kilka dni na lepsze oferty? Ten trejd wyskoczyl tak nagle, ze niektore organizacje pewnie nie potraktowaly tych rozmow z nalezyta powaga i same by sie mogly przekonac by dac wiecej [np Lakers].

- dlaczego pick Pelikanow ma protekcje Top3??? To jest jakis absurd nie do wyjasnienia.

- 3-4 druzyny w lidze maja gorszy bilans lub dluzej tankuja, wiec Kings zmierzaja max po #4 lub #5. Z jednej strony to sprytne uwzglednienie swapa z Sixers, ale z drugiej mocno ogranicza upside tej wymiany bo #1 na pewno nie dostana.

- czy mozliwe, ze ostatnia wygrana bez Kuzyna im zasugerowala, ze bez niego sobie poradza???

- dlaczego w tej wymianie nie pozbyli sie zadnego kiepskiego kontraktu?????

 

Ogolnie WOW. Trejd moze sie bronic tylko zakladajac optymistyczny scenariusz dla Kings. W pesymistycznym to spektakularna katastrofa. Ta wymiana bedzie dluzej omawiana niz PGasola do Lakers i Hardena do Rockets?

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos potwierdzil, ze Divac ogarnia mechanizm dzialania swapu pickow?

 

Jeszcze nie wyszedlem z szoku, ale sprobujmy pospekulowac co tu sie stalo...

 

Tzn przyjmijmy na chwile punkt widzenia Kings i zalozmy wariant jak najbardziej optymistyczny dla nich:

- wisi nad nimi widmo oddania picku #11-15 do Bulls, wiec trzeba przytankowac by go bronic.

- doszli do wniosku, ze nie chca dawac Kuzynowi supermaxa, wiec czas go sprzedac.

- teoretycznie wiecej sie powinno dostac za niego teraz niz w lato co wyjasnia dlaczego nie czekali.

- Celtics nie chcieli Kuzyna, wiec najlepsze na rynku Netsowe picki nie byly dostepne.

- Hield w ich ocenie jest jak Top5 draftu czyli to z grubsza najlepszy nieNetsowy jaki mogli dostac.

- zalozmy, ze maja racje wobec Hielda, jaki jest jego best-case? Solidny starter? Dobry starter?

Czy z forum tylko mac widzi w nim material na cos wiecej?

- Pelikany nie wchodza do playoffow, wiec Kings dostaja drugi pick z loterii.

- pick drugorundowy Sixers bedzie dobry.

- oddanie Kuzyna otwiera minuty dla wysokich prospektow, ktorych zebrali wczesniej.

- tankuja po #1 w 2018.

 

Czyli podsumowujac w rozowych okularach Kings dostali trzy picki z loterii [choc zaden z Top3], szanse na #1 w 2018, jeden drugorundowy i otworzyli minuty dla WCS/Scala/Papagiannis, a to wszystko za gracza, ktorego nie chcieli zatrzymac? W tym swietle to nie wyglada tak zle, ale pytania, ktore sie narzucaja:

- dlaczego nie poczekali kilka dni na lepsze oferty? Ten trejd wyskoczyl tak nagle, ze niektore organizacje pewnie nie potraktowaly tych rozmow z nalezyta powaga i same by sie mogly przekonac by dac wiecej [np Lakers].

- dlaczego pick Pelikanow ma protekcje Top3??? To jest jakis absurd nie do wyjasnienia.

- 3-4 druzyny w lidze maja gorszy bilans lub dluzej tankuja, wiec Kings zmierzaja max po #4 lub #5. Z jednej strony to sprytne uwzglednienie swapa z Sixers, ale z drugiej mocno ogranicza upside tej wymiany bo #1 na pewno nie dostana.

- czy mozliwe, ze ostatnia wygrana bez Kuzyna im zasugerowala, ze bez niego sobie poradza???

- dlaczego w tej wymianie nie pozbyli sie zadnego kiepskiego kontraktu?????

 

Ogolnie WOW. Trejd moze sie bronic tylko zakladajac optymistyczny scenariusz dla Kings. W pesymistycznym to spektakularna katastrofa. Ta wymiana bedzie dluzej omawiana niz PGasola do Lakers i Hardena do Rockets?

Bardzo dobra analiza tylko nie wiem skąd wziąłeś te 3 picki w loterii? Maks co mogą mieć to numer 2 i coś koło 10 (chociaż to i tak bardzo mało prawdopodobne.

Natomiast w najgorszym wypadku dostają tylko coś koło 15 picku.

A tak przy okazji to jak to będzie z powiedzmy 11 pickiem Philadelphii i niższym Sacramento? Bo tutaj pisano, że wtedy idzie do Bulls, a gdzie indziej wyczytałem, że wtedy jednak będzie w Sacramento.

Wiesz może jaka jest ostateczna wersja?

 

To bardzo duże ryzyko i wg mnie kompletnie niezrozumiałe. Jedyne wytłumaczenie to jakieś kwasy, które po prostu były umiejętnie trzymane w szatni.

Natomiast w pełni rozumiem zachowanie Dempsa i ochrona ewentualnego picku, bo już poprzednio fatalnie na tym wyszedł i nie chciał drugi raz tego zrobić.Natomiast dlaczego się Sacramento na to zgodziło to już nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra analiza tylko nie wiem skąd wziąłeś te 3 picki w loterii?

Policzył Hielda jako pick. Dobra analiza wiLQ.

Yup. Jakby co opieralem sie na tym - https://twitter.com/KevinOConnorNBA/status/833554056241102848

 

A tak przy okazji to jak to będzie z powiedzmy 11 pickiem Philadelphii i niższym Sacramento? Bo tutaj pisano, że wtedy idzie do Bulls, a gdzie indziej wyczytałem, że wtedy jednak będzie w Sacramento.

Wiesz może jaka jest ostateczna wersja?

Tzn SAC np #5, a PHI #11? Bez zadnych zrodel i na chlopski rozum bym powiedzial, ze wtedy #11 zostanie w Kings.

Bo wymiana z Bulls dotyczy ich picku, a nie Sixers.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yup. Jakby co opieralem sie na tym - https://twitter.com/KevinOConnorNBA/status/833554056241102848

 

Tzn SAC np #5, a PHI #11? Bez zadnych zrodel i na chlopski rozum bym powiedzial, ze wtedy #11 zostanie w Kings.

Bo wymiana z Bulls dotyczy ich picku, a nie Sixers.

Ok to teraz już wszystko rozumiem i dzięki za wyjaśnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buddy ma talent na top 3 wśród SG ligi i jest najlepszym SG jakiego dostali w SAC od lat (co najmniej K.Martina).

Niemniej patrząc jak rozwijali talenty rzutowe w ostatnich sezonach:

- Stauskas

- McLemore

- Seth Curry

- Fredette

- Thornton

i jak pozybyli się słabych wg nich:

- Evansa

- IT2

to nie wiem czy dobrze koleś trafił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, czyli GM-owie NBA są większymi hejterami DMC ode mnie, bo nawet ja bym dał za niego więcej. Chociaż z drugiej strony biorąc pod uwagę, że GM, których szanuję nawet nie weszli do licytacji, a DMC poszedł do Pelicans, którzy przez ostatnie lata znani byli głównie z robienia głupoty za głupotą, odczekam trochę z tekstami o wygraniu na loterii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buddy ma talent na top 3 wśród SG ligi i jest najlepszym SG jakiego dostali w SAC od lat (co najmniej K.Martina).

 

Od kogo z czwórki <Booker, Beal, McCollum, Wiggins> Hield ma większy talent?

 

 

I co wnosi Hield poza scoringiem, który tak naprawdę nie wiemy, czy będzie miał efektywny wpływ na wynik?

Bo za samą umiejętność rzucania to się raczej do top3 nie daje, więc jestem ciekaw.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kogo z czwórki <Booker, Beal, McCollum, Wiggins> Hield ma większy talent?

od wigginsa na pewno [andrew to sf,a nie sg]  ;)...a calkiem powaznie - smieszne sa te ewaluacje graczy. kto to moze wiedziec,jak sie rookie rozwinie. aplikacje,scouting,cuda wianki,a potem jeb...kontuzja,i pozamiatane. albo inne jeb,typu...'musze utrzymac rodzine' [czyt. hajs przytule,ale grac to bede na pol gwizdka]...albo...cokolwiek...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od wigginsa na pewno,bo to sf,a nie sg ;)...

ok, trochę na wyrost go tu umieściłem.

 

ogólnie top3 tak dumnie brzmi. Tylko, gdy sobie uświadomimy, jak ta pozycja jest uboga pod względem talentu do pozostałych, to już wtedy kolorowo nie wychodzi. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.